شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

نداشتن مایع پیش انزال (قبل از منی)

1. سلام به همگی...
    پسری 22 هستم و موقعی که تحت تاثیر قرار میگیرم و قبل از اینکه منی از من خارج بشه
    مایع پیش انزال (مذی) (پیش آب) (مایع شفاف) از من خارج نمیشه! یعنی این مایع رو ندارم!
    اگر هم خیلی تحت تاثیر باشم شاید به اندازه یک قطره بسیار کوچک مایع پیش انزال از من خارج میشه
    موقع تحت تاثیر قرار گرفتن و قبل از خروج منی فشاری روی دستگاه تناسلی من وارد میشه که
    یا باید ادرار کنم تا فشار بر طرف بشه یا باید تحریک رو ادامه بدم تا منی خارج بشه!
    ولی اینطور که میدونم بقیه افراد قبل از مایع منی خود به مقدار نسبتا زیاد مایع شفاف پیش انزال ازشون خارج میشه
    آیا دستگاه تناسلی من مشکلی داره؟!
    راستی من انگار کمبود تستسترون هم دارم و آزمایش دادم جواب فردا میاد... جواب رو گرفتم میام اینجا مطرح میکنم
    ولی میشه مشکل از کمبود تستسترون هست؟
    در کل پسر لاغر و نسبتا ضعیف هستم و موهای بدنم در ناحیه دست و سینه بسیار کم هستش و
    ریش صورتم هم با توجه به اینکه 22 ساله هستم بسیار کمه!
    اینها رو گفتم که بپرسم آیا این نداشتن مایع پیش انزال ربطی به تستسترون داره یا نه؟
    و آیا دلیل دیگری داره؟
    برای درمان باید پیش متخصص غدد برم یا اولرژ؟
    میشه بگید مشکلم چیه؟

2. nigro نوشته است: سلام به همگی...
    پسری 22 هستم و موقعی که تحت تاثیر قرار میگیرم و قبل از اینکه منی از من خارج بشه
    مایع پیش انزال (مذی) (پیش آب) (مایع شفاف) از من خارج نمیشه! یعنی این مایع رو ندارم!
    اگر هم خیلی تحت تاثیر باشم شاید به اندازه یک قطره بسیار کوچک مایع پیش انزال از من خارج میشه
    موقع تحت تاثیر قرار گرفتن و قبل از خروج منی فشاری روی دستگاه تناسلی من وارد میشه که
    یا باید ادرار کنم تا فشار بر طرف بشه یا باید تحریک رو ادامه بدم تا منی خارج بشه!
    ولی اینطور که میدونم بقیه افراد قبل از مایع منی خود به مقدار نسبتا زیاد مایع شفاف پیش انزال ازشون خارج میشه
    آیا دستگاه تناسلی من مشکلی داره؟!
    راستی من انگار کمبود تستسترون هم دارم و آزمایش دادم جواب فردا میاد... جواب رو گرفتم میام اینجا مطرح میکنم
    ولی میشه مشکل از کمبود تستسترون هست؟
    در کل پسر لاغر و نسبتا ضعیف هستم و موهای بدنم در ناحیه دست و سینه بسیار کم هستش و
    ریش صورتم هم با توجه به اینکه 22 ساله هستم بسیار کمه!
    اینها رو گفتم که بپرسم آیا این نداشتن مایع پیش انزال ربطی به تستسترون داره یا نه؟
    و آیا دلیل دیگری داره؟
    برای درمان باید پیش متخصص غدد برم یا اولرژ؟
    میشه بگید مشکلم چیه؟

دوست عزیز
    کمبود پیش آب و یا مایع منی خب در برخی از افراد پیش میاد ااما معمولا قابل اصلاح.
    بهترین کار اینه اول جواب آزمایشتون رو دریافت کنید و اون رو هم برای بچه ها بزارید تا بهتر بتونن راهنمایی کنن چون به هر جهت تستسترون جزو هورمونهای مردانه است و کمبودش هم میتونه موجب مسائلی این چنینی بشه .در واقع میتونه روی بروز صفات مردانه موثر باشه مثل رویش مو و سایز آلت و....البته تغذیه هر فرد خیلی خیلی روی ترکیب و غلظت و میزان منی و پیشاب تاثیر میذاره
    برای درمان هردو متخصص میتونن بهتون کمک کنن

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  3. ممنون... خوب من جواب رو گرفتم... به این صورت درج شده:
    Testosterone......... 9.4
    این هم عکسش:
    http://www.img4up.com/up2/47567496811055505503.jpg

الان تستسترون من نرماله؟
    این آزمایش رو یک دکتر عمومی برای من نوشت... فکر کنم ناقصه باشه... درسته؟
    آزمایش LH و FSH و غیره رو هم باید برام می نوشت؟
    با این جواب آزمایش میشه مشکل کمبود ریش و نبود پیش آب رو تشخیص داد
    یا باید آزمایش کاملی تری بدم؟

4. عزیزان اگر میشه خواهش میکنم بنده رو راهنمایی کنید... آزمایش من نرمال هستش؟ از روی این جواب میشه به دلیل نبود مانع پیش انزال و کمبود ریش پی برد؟ یا باید آزمایش کاملتری بدم؟

5. سلام دوست عزیز LH ,LSH مربوط به خانمه است نگران نباش این موضوع قابل درمان است مایع که شما میگویید قبل از انزال نیست زمان تحریک تا برای عمل جنسی محیط نرم و لزج باشد تا عمل  دخول راحت صورت بگیره ایا تحریک شما طبیعی است یعنی با جنس مخالف یا خود ارضائی می کنی اگر جنس مخلف همسرتون است یا دوست چون در این موارد اعصاب نقش زیادی دارد

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  6. ممنون...تشکر... من تا به حال با هیچ جنس مخالفی رابطه ایی نداشتم... چند ساله خود ارضایی نکردم در حال حاضر اگر با صحنه ای دچار تحریک بشم ازم همون مایع شفاف خارج نمیشه... اینطور که میدونم اگر افراد با دیدن صحنه ای تحریک شوند این مایع ازشون خارج میشه... پس به نظر شما مشکل من از دستگاه تناسلی و غدد نیست؟ و به نظر شما اگر در ارتناط مستقیم با جنس مخالف قرار بگیرم این مایع به وجود خواهد آمد؟...یک سوال دیگر اینکه به من گفته بودند برای کمبود ریش صورت باید آزمایش بدهم... من آزمایش دادم و نتیجه اش رو در بالا ذکر کردم... آیا جواب این آزمایش رو پیش دکتر ببرم برای تشخیص تستسترون و هورمون مردانه؟ یعنی آزمایش تستسترون به تنهایی (همین 1 آیتم که در عکس مشخص است)برای تشخیص کافیه؟

7. دوست عزیز نگران نباشید مطمئا در برخورد مستقیم با جنس مخالف مشکلی پیش نمی اید و مایع از شما خارج خواهد شد رشد مو در صورت نیز میتونه جنبه ارثی نیز داشنه باشه

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید