شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 87   

آیا من حامله هستم؟ (راهنمایی و سوالات)

1. sarina_69 نوشته است: سلام من در مرداد ماه يك هفته مانده به پريوديم رابطه بدون دخول فقط در حد مالش الت ها داشتم شك دارم كه پيشاب نامزدم به واژنم خورده يا نه مني خارج واژن ريخته شده و هيچ گونه تماسي با واژنم نداشته.( قبل رابطه ايشون انزال نداشته بودن كه  پيشاب حاوي اسپرم بوده باشه) بعد از يك هفته پريود شدم خونريزي هام همانند ماهاي قبل بود (پريودي هاي منظم دارم).بعد از اون رابطه ديگه هيچ رابطه اي نداشتيم ولي من الان 9 روز پريوديم عقب افتاده بايد 24 شهريور ميشدم روز 22 من يك لك بيني داشتم و ديگه ادامه نداشت هفته ي پيش هم علايم قبل پريود مث دل درد داشتم ولي الان هيچ علايمي ندارم.حالا ميترسم باردار باشم.از كساي شنيدم كه در مدت بارداري پريود ميشدن خونريزيهاشون  هم مانند دوران پريود بوده.
    ببخشيد كه طولاني شد ممنون ميشم زودتر جواب سوالمو بديد

سلام دوست عزیز منم شرایطی مثل تورو دارم اما تا جایی که میدونم خونریزی لانه گزینی فقط و فقط لک بینی میشه اونم 3 روز بیشتر نمیشه درثانی شما پریودتون منظم بوده پس نگران نباشین احتمالا استرس و یا مسافرت یا تغیرات هورمونی باعث عقب افتادن پریودتون شده میتونین از بی بی چک استفاده کنید یا آزمایش خون بدین تا نگرانیتون برطرف بشه.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  2. میبخشید سوالم رو 2مرتبه میگم ولی برام مهمه که بدونم : اگه بارداری به درستی صورت بگیره ، بعد از یک هفته مقدار hcg خون به چه عددی خواهد رسید؟ ممنون میشم جوابم رو زودتر بدهید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. halmat نوشته است: میبخشید سوالم رو 2مرتبه میگم ولی برام مهمه که بدونم : اگه بارداری به درستی صورت بگیره ، بعد از یک هفته مقدار hcg خون به چه عددی خواهد رسید؟ ممنون میشم جوابم رو زودتر بدهید.

سلام عزیزم
    به لینک زیر مراجعه کنید تا جواب سوالتونو بگیریدhttp://www.roham.ws/web/ftopict-1133.html

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  4. من در قسمت تخمک گذاری نتونستم سوالمو بپرسم اینجا میپرسم شاید به این موضوع ربط داشته باشه!!!

آیا بعد از اینکه لقاح صورت گرفت و حاملگی صورت گرفت امکان تخمک گذاری بعد لقاح وجود داره؟

5. سلام خسته نباشید
    اگر امکان داره میخواستم کمک کنید تا بدونم احتمال حاملگی با جواب سنوگرافی به شرح زیر وجود دارد یا خیر
    ابعاد رحم mm 33*40*61 واکوپا تران طبیعی می باشد
    اکوی آندومتر نرمال است
    آدنکس راست دارای کیستی به ابعاد 32.29 mm است
    تخمدان چب فاقد زائده فضاگیر
    مایع آزاد در کلودوساک پوستریور مشاهده نمیشود
    بقیه ی فاکتور ها همگی نرمال هستند

با تشکر

6. aysaljoon نوشته است: من در قسمت تخمک گذاری نتونستم سوالمو بپرسم اینجا میپرسم شاید به این موضوع ربط داشته باشه!!!

آیا بعد از اینکه لقاح صورت گرفت و حاملگی صورت گرفت امکان تخمک گذاری بعد لقاح وجود داره؟

سلام

در صورت شکل گیری عمل لقاح و ایجاد بارداری عملکرد تخمدان متوقف خواهد شد.
    اینم داخل پرانتز بگم که
    علت اینکه کیست در دوران بارداری به وجود نمیاد به همین خاطره.

7. m1989 نوشته است:
    aysaljoon نوشته است: من در قسمت تخمک گذاری نتونستم سوالمو بپرسم اینجا میپرسم شاید به این موضوع ربط داشته باشه!!!

سلام

اینم داخل پرانتز بگم که

یعنی کلا تخمک گذاری در زمان بارداری منتفی هست دیگه درسته؟

8. aysaljoon نوشته است:
    m1989 نوشته است:
    aysaljoon نوشته است: من در قسمت تخمک گذاری نتونستم سوالمو بپرسم اینجا میپرسم شاید به این موضوع ربط داشته باشه!!!

سلام

اینم داخل پرانتز بگم که

یعنی کلا تخمک گذاری در زمان بارداری منتفی هست دیگه درسته؟

خدمتتون عرض کردم که عملکرد تخمدان (تخمک گذاری) متوقف خواهد شد.
    همچنین فاز فولیکولی رخ نمیده و منس شدن صورت نمی گیره.

9. سلام.دکتر لطفاً کمک کنید بدجور ترسیدم.<xml><o></o>

دکتر من با نامزدم 21/6نزدیکی داشتیم از اونجا که پرده بکارت خانمم سالمه پاره نشده و من دخول نداشتم من زود انزالی دارم داخل باسن نامزدم کردم 30ثانیه نشد آب منی خارج شد من قبل از خارج شدن دقیقا یادم نیست که ریخت تو لایپا یا باسن الان میترسم شاید داخل لای پا ریخته باشه داخل واژن رفته باشه ولی نامزدم با دستمال کاغذی پاک کرد فقط مطمعن هستم که روی باسن ریخته بود خودم پاک کردم الان 10روز از این ماجرا میگذره نامزدم تهوع داره زیر شکمش میدرده اینم بگم خانمم15/6پریود شده بود و هنوز نوار بهداشتی داشت و دسمال کاغذی هم گذاشته بود و خانمم هر ماه موقع پریودش این دردارو داره و پریود ماهانش همیشه حدود 10یا 11روز دیرتر میشه.مثلاماه قبل2/5پریود شد این ماه15/6پریود شد.<o></o>

این چه علائمی میتونه باشه؟<o></o>

غیر دکتر رفتن چیکار کنیم مطمعن بشیم که حامله نیست؟<o></o>

اگه الان بعد 10روز قرص ضد حاملگی بخوره تاثیر داره یا نه؟<o></o>

بدجور ترسیدم دکتر توروخدا کمک کنید<o></o>

10. سلام دوستان

دیشب رابطه ای با نامزدم از مقعد داشتم که طی اون احساس می کنم از پشت بروی واژن همسرم ریخت. همسرم بکارتش سالم هست. و هنوز دختره. بعد از دو دقیقه که رفت و خودش رو شست 2 قرص HD خورد.
    تورو خدا کمک کنید. اتفاقی نمیوفته؟؟؟

باتشکر

11. behnam_safa نوشته است: سلام دوستان

دیشب رابطه ای با نامزدم از مقعد داشتم که طی اون احساس می کنم از پشت بروی واژن همسرم ریخت. همسرم بکارتش سالم هست. و هنوز دختره. بعد از دو دقیقه که رفت و خودش رو شست 2 قرص HD خورد.

باتشکر

سلام دوست عزیز
    اول اینو بگم که اگر قصد نامزدتون استفاده از روش اورژانسیه حتما باید 12 ساعت بعد از قرص اول، 2 قرص hd دیگر هم بخورند تا اگر قرار بوده بارداری رخ بده منتفی بشه!!
    با مصرف صحیح این قرص ها احتمال بارداری تا 98% کاهش میابد.پس دیگه نگران بارداری نباشید

ولی

به احتمال زیاد با خوردن این قرص ها (مخصوصا hd، که قوی تر است) هرمون های نامزدتون دچار اختلال میشود و پریودیشون نامنظم شده، حالا یا زود تر و یا دیر تر،
    اینو گفتم که دوباره نگران نشید.

حالا در مورد عمل شما:

باکره بودن ربطی به باردار شدن نداره، به هر روشی اسپرم بتونه خودشو به تخمک بارور برسونه بارداری رخ میده، حالا اگر در این رابطه شما ، نامزدتون در زمان پر خطر(تخمک گذاری) باشه ، احتمال بارداری بالا میرفت که البته در مورد شما ؛ با مصرف قرص دیگه جای نگرانی نیست، اینو فقط گفتم که برای سری های بعد حواستونو بیشتر جمع کنید ، چرا که در هر سیکل بیشتر از یک بار نمیتوان از روش اورژانسی استفاده کرد.

ومسئله دیگر:
    چرا از کاندوم استفاده نمیکنید؟
    هم برای اینکه احتمال بارداری رو کاهش بدید و هم اینکه استرس بهتون دست نده؛ در ضمن رابطه از مقعد رو حتما با کاندوم انجام دهید؛ من توصیه میکنم یک سرچ کوچولو توی همین سایت در باره "رابطه مقعدی" داشته باشید

نگران نباشید با مصرف نوبت دوم قرص ها بارداری در مورد شما منتفیه و جای نگرانی نیست.

12. marzih21 نوشته است:
    behnam_safa نوشته است: سلام دوستان

باتشکر

سلام دوست عزیز
    اول اینو بگم که اگر قصد نامزدتون استفاده از روش اورژانسیه حتما باید 12 ساعت بعد از قرص اول، 2 قرص hd دیگر هم بخورند تا اگر قرار بوده بارداری رخ بده منتفی بشه!!
    با مصرف صحیح این قرص ها احتمال بارداری تا 98% کاهش میابد.پس دیگه نگران بارداری نباشید

ولی

به احتمال زیاد با خوردن این قرص ها (مخصوصا hd، که قوی تر است) هرمون های نامزدتون دچار اختلال میشود و پریودیشون نامنظم شده، حالا یا زود تر و یا دیر تر،

حالا در مورد عمل شما:

باکره بودن ربطی به باردار شدن نداره، به هر روشی اسپرم بتونه خودشو به تخمک بارور برسونه بارداری رخ میده، حالا اگر در این رابطه شما ، نامزدتون در زمان پر خطر(تخمک گذاری) باشه ، احتمال بارداری بالا میرفت که البته در مورد شما ؛ با مصرف قرص دیگه جای نگرانی نیست، اینو فقط گفتم که برای سری های بعد حواستونو بیشتر جمع کنید ، چرا که در هر سیکل بیشتر از یک بار نمیتوان از روش اورژانسی استفاده کرد.

ومسئله دیگر:
    هم برای اینکه احتمال بارداری رو کاهش بدید و هم اینکه استرس بهتون دست نده؛ در ضمن رابطه از مقعد رو حتما با کاندوم انجام دهید؛ من توصیه میکنم یک سرچ کوچولو توی همین سایت در باره "رابطه مقعدی" داشته باشید

نگران نباشید با مصرف نوبت دوم قرص ها بارداری در مورد شما منتفیه و جای نگرانی نیست.

سلام دوست عزیز.

واقعا از شما ممنون هستم. والا فکر می کنم 3 روز هست دوره اش تموم شده. این خطری نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

روش دیگه ای هست که 100% مطمئن بشم.

باتشکر

13. hamedjavid نوشته است:
    سلام.دکتر لطفاً کمک کنید بدجور ترسیدم.<xml><o></o>
    دکتر من با نامزدم 21/6نزدیکی داشتیم از اونجا که پرده بکارت خانمم سالمه پاره نشده و من دخول نداشتم من زود انزالی دارم داخل باسن نامزدم کردم 30ثانیه نشد آب منی خارج شد من قبل از خارج شدن دقیقا یادم نیست که ریخت تو لایپا یا باسن الان میترسم شاید داخل لای پا ریخته باشه داخل واژن رفته باشه ولی نامزدم با دستمال کاغذی پاک کرد فقط مطمعن هستم که روی باسن ریخته بود خودم پاک کردم الان 10روز از این ماجرا میگذره نامزدم تهوع داره زیر شکمش میدرده اینم بگم خانمم15/6پریود شده بود و هنوز نوار بهداشتی داشت و دسمال کاغذی هم گذاشته بود و خانمم هر ماه موقع پریودش این دردارو داره و پریود ماهانش همیشه حدود 10یا 11روز دیرتر میشه.مثلاماه قبل2/5پریود شد این ماه15/6پریود شد.<o></o>
    این چه علائمی میتونه باشه؟<o></o>
    غیر دکتر رفتن چیکار کنیم مطمعن بشیم که حامله نیست؟<o></o>
    اگه الان بعد 10روز قرص ضد حاملگی بخوره تاثیر داره یا نه؟<o></o>
    بدجور ترسیدم دکتر توروخدا کمک کنید<o></o>

دوست عزیز سلام
    با توضیحاتی که شما دادید بارداری در مورد نامزد شما منتفیه چرا که
    1.خانم شما روز 6ام پریودیشون بوده و به قول خودتون هنوز نوار بهداشتی داشته یعنی هنوز پریودیشون تموم نشده،  پس در زمان پریودی احتمال بارداری صفر هست
    2. شما میگید ایشون نوار بهداشتی داشتن!!از روی نوار بهداشتی اسپرم چطور میتونه خودشو بالا بکشه؟!!!!
    پس بارداری منتفیه

اما جواب سوالاتون:
    1.این درد ها میتونه علائم زیادی غیر از بارداری داشته باشه؛ همونطور که گفتم نگران بارداری نباشید
    2.شما میتونید برید آزمایشگاه و آز بتا بدید و 2 ساعت بعد جواب رو بگیرید و از نگرانی در بیاین
    3.روش اورژانسی (خوردن قرص) تا 72 ساعت جواب میدهد بنابراین بعد از 10 روز اثری ندارد

در ضمن باکره بودن و نداشتن دخول هیچ ربطی به باردار نشدن ندارد؛ پس به امید این دو مورد رابطه برقرار نکنید؛ بلکه برا اطمینان بیشتر از کاندم و یا روش های جلوگیری دیگر استفاده کنید

14. behnam_safa نوشته است:
    marzih21 نوشته است:
    behnam_safa نوشته است: سلام دوستان

باتشکر

سلام دوست عزیز

ولی

حالا در مورد عمل شما:

ومسئله دیگر:

سلام دوست عزیز.

واقعا از شما ممنون هستم. والا فکر می کنم 3 روز هست دوره اش تموم شده. این خطری نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

روش دیگه ای هست که 100% مطمئن بشم.

باتشکر

ببینید ساعت چند 2تا قرص hd خوردن؟
    12 ساعت بعد از اون 2 قرص hd دیگر بخورند
    اونوقت هیچ جای نگرانی نیست
    روش مطمئن دیگه برای اطلاع از بارداری فقط آز بتاست
    ولی اگر دورشون منظم باشه که جای نگرانی نیست حتی بدون مصرف قرص!!
    ولی باز من توصیه میکنم برای این سری روش اورژانسی رو کامل کنید و از سری های بعد از روش های جلوگیری استفاده کنید
    اصلا نگران نباشید

15. سلام.دوره سیکل من تقریبا 33 روزه هستش.27مرداد ماه قبل هم بریود شدم.و 4 شهریور با نامزدم رابطه ای داشتم که من لباس زیر تنم بود.و باهام به حالت خوابیده بود و آلت نامزدم مستقیم رو واژنم نبود.در آخر متوجه شدم که تقریبا  قسمت بالای لباسم خیس شده .و از 22شهریور ترشحات شفاف زیادی داشتم که تا امروز یعنی  2 مهر قطع شده و واژنم اصلا ترشح نداره.حالت بریودی دارم  ولی بعضی وقتا میاد و میره .ولی هنوز نشدم.از بیبی چک هم استفاده کردم و منفی بود باز میترسم.یعنی امکان داره حامله باشم
    ؟ چرا بریود نمیشم.باید 29 مهر میشدم . یه سوال دیگه باید برم بیش دکتر تا برام آزمایش بنویسه یا مستقیم میتونم برم آزمایشگاه؟

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 87 از 88
رفتن به صفحه :    ... 87   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید