شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 86   

آیا من حامله هستم؟ (راهنمایی و سوالات)

1. سلام من معمولاً پريود هام منظم است ماه گذشته روز اول ماه پريود شدم ، موعد اين ماه 30 ام بود و در ماه گذشته روز قبل از تخمك گذاري نزديكي داشتم و علائم بارداري را تقريباً در خودم احساس كردم امروز دو روز است از زمان پريوديم گذشته و دل دردهاي عجيبي مثل زمان پريودي دارم چقدر احتمال داره باردار باشم؟

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. yekta66 نوشته است: سلام من معمولاً پريود هام منظم است ماه گذشته روز اول ماه پريود شدم ، موعد اين ماه 30 ام بود و در ماه گذشته روز قبل از تخمك گذاري نزديكي داشتم و علائم بارداري را تقريباً در خودم احساس كردم امروز دو روز است از زمان پريوديم گذشته و دل دردهاي عجيبي مثل زمان پريودي دارم چقدر احتمال داره باردار باشم؟

سلام
    احتمالش زیاده اما با تست بتا مشخص میشه که صد در صد باردار هستید یا نه
    معمولا هستن خانومایی که با وجود بارداری در زمان که قرار بوده پریود بشن این دل درد های پریودی را دارن
    حما تست بارداری بدید

3. سلام دوستان
    خانمي كه توو ٦ ماه گذشته همه دوره هاش بين ٢٤-٢٦ روز بوده (بين اين دو عدد نوسان داشته فقط) و فقط يكبار هم دوره اش شده ٢٧ روز، ايا اين خانم دوره اش منظم حساب ميشه؟
    ميشه تخمين زد كه روز تخمكگذاريشون چندمين روز دوره هست؟
    ايا روز ٢٣ دوره اشون جزو روزهاي safe حساب ميشه؟
    بسيار ممنون

4. Aligolijoon نوشته است: سلام دوستان
    خانمي كه توو ٦ ماه گذشته همه دوره هاش بين ٢٤-٢٦ روز بوده (بين اين دو عدد نوسان داشته فقط) و فقط يكبار هم دوره اش شده ٢٧ روز، ايا اين خانم دوره اش منظم حساب ميشه؟
    بسيار ممنون

دوست عزیز
    تقریبا میشه گفت که ایشون عادت منظمی دارند
    اما این رو بدونید کهدر روش جلوگیری طبیعی ضریب شکست بالاست و قابل اطمینان نیست
    بهتره در این روز 23 که گفتید با توجه به اینکه احتمال بارداری خیلی کمه باز از کاندوم استفاده کنید

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  5. اگه بارداری اتفاق بیافته ماه بعد تخمک گذاری هم میشه یا نه؟!

6. Aligolijoon نوشته است: سلام دوستان
    بسيار ممنون

سلام
    با تایید حرفای دوستمون badomak باید بگم تقریبا وسط دوره زمان تخمک گذاری هست و دو سه روز قبل و بعدش باید از نزدیکی اجتناب کرد (درصورتیکه نخوان باردار بشن) البته درباره زمان دقیق تخمک گذاری توی همین سایت توضیحات کاملی داده شده میتونید سرچ کنید.
    یکی دو روز قبل و بعد از پریود روز امن هستش اما بهتره از وسیله جلوگیری دیگه ای هم استفاده بشه

7. aysaljoon نوشته است:
    marzih21 نوشته است:
    aysaljoon نوشته است: marzih21
    دوست عزیز با این توضیحاتی که شما دادین منو بیشتر ترسوندین چون من یه همچین رابطه ای داشتم تو پستهای قبلی گفتم اما گفتن امکان بارداری منتفیه من چون بعد از لک بینی روز اول
    با قرص منستروگل 4 روز پریود شدم روز 5 و 6 لک دیدم با این توضیح شما امکانش هست که باردار باشم؟!

من پست شما رو به یاد نمیارم، بهتر بود شمارشو میگفتید تا نگاه میکردم
    ولی
    عزیزم اگر دوستان براتون توضیح دادن که امکان بارداری نیست پس حتما نیست.

منظور از لکه بینی لانه گزینی اینه که از ابتدا لکه میبینی و خونریزی شبیه به پریودی نداره و تعداد روز هاش کمتر از 3 روز است و در همه خانم ها رخ نمیده
    ولی
    یکی از شرایط خونریزی پریودی اینه که حداقل 3 روز خونریزی مدام(نه به صورت لکه)باشه
    و
    با توجه به توضیح شما خونریزیتون بیشتر از 3 روز بوده یعنی پریود بوده

نگران نباشید

lعزیزم  شماره پست من 1185 هست صفحه 80 ممنونم از راهنماییت اما من با خوردن قرص از وقتی که لک دیدم 4 روز پریود شدم ها!!!

سلام
    من اولین پست شما را خوندم اما متوجه نشدم روز 4 فقط لک داشتین؟؟؟
    انگار تو پست بعدیتون نوشتین که 4 روز خونریزی داشتین و روز 5 و 6 لک داشتین. ضمن تایید نظر دوستان حالا نمیدونم نگرانیتون بابت چیه؟؟؟
    خب اگه 4 روز خونریزی داشتین نگرانی نداره ، خب پریود بوده دیگه
    لکه بینی در اوائل شروع پریود یه چیز عادیه خب بعدش هم خونریزی شروع میشه که مال شما هم همینجور بوده!!

8. mitra127 نوشته است:
    aysaljoon نوشته است:
    marzih21 نوشته است:
    دوست عزیز با این توضیحاتی که شما دادین منو بیشتر ترسوندین چون من یه همچین رابطه ای داشتم تو پستهای قبلی گفتم اما گفتن امکان بارداری منتفیه من چون بعد از لک بینی روز اول
    با قرص منستروگل 4 روز پریود شدم روز 5 و 6 لک دیدم با این توضیح شما امکانش هست که باردار باشم؟!

ولی

منظور از لکه بینی لانه گزینی اینه که از ابتدا لکه میبینی و خونریزی شبیه به پریودی نداره و تعداد روز هاش کمتر از 3 روز است و در همه خانم ها رخ نمیده
    ولی
    یکی از شرایط خونریزی پریودی اینه که حداقل 3 روز خونریزی مدام(نه به صورت لکه)باشه
    و

نگران نباشید

lعزیزم  شماره پست من 1185 هست صفحه 80 ممنونم از راهنماییت اما من با خوردن قرص از وقتی که لک دیدم 4 روز پریود شدم ها!!!

سلام
    انگار تو پست بعدیتون نوشتین که 4 روز خونریزی داشتین و روز 5 و 6 لک داشتین. ضمن تایید نظر دوستان حالا نمیدونم نگرانیتون بابت چیه؟؟؟
    لکه بینی در اوائل شروع پریود یه چیز عادیه خب بعدش هم خونریزی شروع میشه که مال شما هم همینجور بوده!!

سلام بله من 4 روز خونریزی داشتم اما از یک روز مونده به پریودم تا 3 روز اول هر روز قرص منستروگل میخوردم که قاعده آور هست روز 4 قرص نخوردم خونریزیم عادی بود روز 5 و 6 لک دیدم نگرانیم از اینه که بخاطر قرصی که خوردم پریود شدم یا همون پریود همیشگیم بوده!!!

9. aysaljoon نوشته است:
    mitra127 نوشته است:
    aysaljoon نوشته است:
    marzih21 نوشته است:

ولی

ولی
    و

نگران نباشید

سلام

سلام بله من 4 روز خونریزی داشتم اما از یک روز مونده به پریودم تا 3 روز اول هر روز قرص منستروگل میخوردم که قاعده آور هست روز 4 قرص نخوردم خونریزیم عادی بود روز 5 و 6 لک دیدم نگرانیم از اینه که بخاطر قرصی که خوردم پریود شدم یا همون پریود همیشگیم بوده!!!

یعنی شما فقط 1 روز خونریزی روان داشتید یا 4 روز؟؟
    در هر حال من فکر نمیکنم مشکلی باشه.چه با قرص پریود شده باشید چه همینجوری! پریود بوده دیگه!!
    اما توصیه میکنم از رابطه به هر صورتی (سطحی،عمقی و...) در روزهای پر خطرتون پرهیز کنید
    سعی کنید وقتی میخواید پریودتون شروع بشه (یعنی مث همین مورد که وقتی لک دیدین قرص خوردین) مثلا قهوه بخورید یا زعفران و قرص نخورید.
    یه چیز دیگه! استرس و نگرانی را (احیانا اگه دارید )از خودتون دور کنید چون ممکنه پریود بعدیتون را هم تحت تاثیر بذاره و دوباره روز از نو روزی از نو!!!!

10. بالاخره من نفهمیدم شما آقا هستین یا خانوم؟ اسمتون میترا هست جنسیت مذکر!!!
    به هر حال من 4 روز خونریزی داشتم.

11. aysaljoon نوشته است: بالاخره من نفهمیدم شما آقا هستین یا خانوم؟ اسمتون میترا هست جنسیت مذکر!!!
    به هر حال من 4 روز خونریزی داشتم.

میترا  اسم خانمم هست!که اون هم با نام کاربری mitra27عضو هستش
    آها فکر کردم 1 روز بوده (خیلی هم در جواب منتغییری نمیکرد) اما اگه خونریزیتون 4 روز بوده بازم میگم با 4 روز خونریزی به هیچ وجه نگران بارداری نباشید.

12. با سالام و خسته نباشید خدمت همه اساتید . واقعا بابت سایت خوبتون ازتون ممنونم که این همه اطلاعات در اختیار کاربر قرار میدن و ما رو نسبت به مسایلی که متاسفانه در جامعه ما هیچ بهایی بهش داده نمیشه ، آگاهی های لازم را به ما میدن. .
    من امروز برای رفع شک و ابهام همسرم رو بردم و تست بتا ازش گرفتم که خوشبختانه ج منفی بود و نوشته بود 0.100> که از رابطه مشکوکمون حدود یک هفته میگذشت و شنبه شب هفته قبل بود.
    فقط یه سوال داشتم خدمتتون ، اونم اینکه اگه واقعا هفته قبل بارداری صورت گرفته بود مقدار hcg تا الان یعنی یک هفته بعد میشد چند؟ با تشکر از همتون که همیشه ما رو از دلهره ها نجات میدین چون من الان واقعا خوشحالم و فقط نیم ساعت هستش که ج آزمایش رو گرفتم و اولین کارم پست دادن به شما بود

13. سلام . پست من توی صفحه 85 و شمارش 1262 هستش. باور کنید بیخودی میترسید چون شرایط من از مال شما خطرناکتر بود و هیچ اتفاقی نیفتاد چون منی من روی باله های واژن همسرم ریخته شد و الان 4 روز هم هستش که پریودش عقب افتاده و خونریزی نکرده. انشاالله که نگرانی شما هم حل بشه.

14. سلام من در مرداد ماه يك هفته مانده به پريوديم رابطه بدون دخول فقط در حد مالش الت ها داشتم شك دارم كه پيشاب نامزدم به واژنم خورده يا نه مني خارج واژن ريخته شده و هيچ گونه تماسي با واژنم نداشته.( قبل رابطه ايشون انزال نداشته بودن كه  پيشاب حاوي اسپرم بوده باشه) بعد از يك هفته پريود شدم خونريزي هام همانند ماهاي قبل بود (پريودي هاي منظم دارم).بعد از اون رابطه ديگه هيچ رابطه اي نداشتيم ولي من الان 9 روز پريوديم عقب افتاده بايد 24 شهريور ميشدم روز 22 من يك لك بيني داشتم و ديگه ادامه نداشت هفته ي پيش هم علايم قبل پريود مث دل درد داشتم ولي الان هيچ علايمي ندارم.حالا ميترسم باردار باشم.از كساي شنيدم كه در مدت بارداري پريود ميشدن خونريزيهاشون  هم مانند دوران پريود بوده.
    ببخشيد كه طولاني شد ممنون ميشم زودتر جواب سوالمو بديد

15. halmat نوشته است: سلام . پست من توی صفحه 85 و شمارش 1262 هستش. باور کنید بیخودی میترسید چون شرایط من از مال شما خطرناکتر بود و هیچ اتفاقی نیفتاد چون منی من روی باله های واژن همسرم ریخته شد و الان 4 روز هم هستش که پریودش عقب افتاده و خونریزی نکرده. انشاالله که نگرانی شما هم حل بشه.

سلام بله خوندم اما شما تو دوران پر خطر نبودین من تو دوران پر خطر بودم!!!
    ممنونم ایشالا مشکل همه مثل شما حل بشه

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 86 از 88
رفتن به صفحه :    ... 86   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید