شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

درد گلو و احساس تنگی گلو

1. با سلام.
    مدتی هست که در گلوم احساس چیزی به بزرگی فندق میکنم. با وجود مصرف 2 ورق آموکسی سیلین هیچ تغییری نکرده  و نمیتوانم غذا را به راحتی قورت بدم . کسی میدونه علت چی میتونه باشه؟

2. این مورد میتونه دلایل زیادی داشته باشه من یه چنین مشکلی داشتم که درمانش مدت زیادی طول کشید وبعد هر با مصرف چرک خشک کن دوباره عود میکرد که دکتر تشخیص سینوزیت داد و توصیه کرد که باید در معرض باد وهوای سرد نباشم وگرنه دوباره تکرار میشه خوشبختانه تو هوای گرم مشکلی نیست ولی با هوای سرد دوباره عود میکنه بهتره درمان رو زیر نظر پزشک ادامه بدید وخودسرانه دارو مصرف نکنید چون تشخیص ویروسی یا باکتریایی بودن وتشخیص راه مناسب درمان با پزشکه

3. khaleghi

معلق شده

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام دوستان اگه میشه منو راهنمایی کنید
    من نزدیک به شش ساله که سینوزیت دارم و همیشه تو گلوم و بینیم احساس پر بودن و وجود خلط میکنم بعد از هر سرماخوردگی هم خیلی حالم بده سرم به شدت مخصوصا پیشونیم درد میگیره و سنگینه و اعصابم بهم میریزه دکتر بهم گفته سینوزیت داری البته من یکم انحراف بینی هم دارم و خیلی اذیت میشم بهم گفته باید عمل شی تا خوب بشی اخه من همه دارویی استفاده کردم ولی افاقه نکرد و تو زمستونا به حالت مرگ میرم به خدا میخواستم بدونم شما میدونید عملش چجوریه ؟ ایا خطر داره ؟ ممکنه خوب نشم ؟ میشه حین عمل مشکل انحراف بینیم هم درست بشه یا اون عمل جداگانه ایه؟
    ممنون عزیزان

4. دوست عزیز ida اگر نشانه ای از سرما خوردگی ندارید واگر خلط ندارید نیاید سر از خود انتی بیوتیک مصرف کنید حتی اگر سرما خوردگی داشته باشید وهنوز باکتری روی ان سوار نشده باشه نباید انتی بیوتیک بخورید خوب اگر این نارحتی که میگویید یه چیزی اندازه فندق توی گلو احساس می کنی که نه بالا میادو نه پایین میره ونشانه سرما خوردگی هم ندارید می تونه یه استرس عصبی باشه که نیاز یه مقدار به خودتون ارامش بدید وبا یه خواب راحت اونه رفع کنید البته می تونه از اسید معده هم باشه که باز منشاء عصبی داره که با خوردن دو وعده شربت انتی اسید حدود یک ساعت بعد از غذا امتحان کنید موفق باشید

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید