شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 18 ...   

پرده بکارت (نوع، شکل، آسیب، پارگی و ترمیم)

1. sima_65 نوشته است: سلام

پزشک زنان بهم  گفته پردم حلقوی ارتجاعی هست.

استفاده از تامپون به این نوع پرده آسیب میزنه؟

با تشکر

سلام

اگه دستتون خط نخوره آسیبی به بکارت وارد نمیشه.

اما دقت کنین که

- هر 3 - 4 ساعت بایستی تعویض شه.
    - اگه حجم خونریزی کمه از سایز کوچیکش استفاده کنین.
    - دست ها تونو قبلش بشورین.
    - ترجیحا از یه شخص دومی مثله نامزدتون کمک بگیرین.
    - و ...

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  2. ایا اشخاصی که پرده ی بکارتشون ازاله میشه و مجددا اونو ترمیم میکنن بعد از ازدواج و هنگام برداشته شدن مجدد پرده توسط همسرشون دوباره خونریزی درشون ایجاد میشه یا نه؟
    و اگر دچار خونریزی میشن ایا این خونریزی با شخصی که بکارت داشته و برای اولین بار داره بکارتش ازاله میشه فرقی داره؟

3. majid_startalk نوشته است: ایا اشخاصی که پرده ی بکارتشون ازاله میشه و مجددا اونو ترمیم میکنن بعد از ازدواج و هنگام برداشته شدن مجدد پرده توسط همسرشون دوباره خونریزی درشون ایجاد میشه یا نه؟
    و اگر دچار خونریزی میشن ایا این خونریزی با شخصی که بکارت داشته و برای اولین بار داره بکارتش ازاله میشه فرقی داره؟

بله خون‌ریزی خواهد داشت.
    ولی این خون‌ریزی به اندازه‌ی بریدن شاهرگ نیست که بشه تفاوتی براش قائل شد با بریدن مویرگ!
    انواع بکارت هم خون‌ریزیشون با هم متفاوته.

و در پایان همون طور که بارها تکرار شده باید بدونید که ترمیم بکارت کاری غیرقانونی محسوب می‌شه. و از طرف دیگه هم به خاطر همین غیرقانونی بودن اطمینانی در مورد رعایت بهداشت و اثرات احتمالیش نمی‌شه داشت.
    و ضمناً متخصص با معاینه می‌تونه ترمیم رو هم تشخیص بده.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. iman_prs نوشته است:
    majid_startalk نوشته است: ایا اشخاصی که پرده ی بکارتشون ازاله میشه و مجددا اونو ترمیم میکنن بعد از ازدواج و هنگام برداشته شدن مجدد پرده توسط همسرشون دوباره خونریزی درشون ایجاد میشه یا نه؟

بله خون‌ریزی خواهد داشت.
    ولی این خون‌ریزی به اندازه‌ی بریدن شاهرگ نیست که بشه تفاوتی براش قائل شد با بریدن مویرگ!
    انواع بکارت هم خون‌ریزیشون با هم متفاوته.

و در پایان همون طور که بارها تکرار شده باید بدونید که ترمیم بکارت کاری غیرقانونی محسوب می‌شه. و از طرف دیگه هم به خاطر همین غیرقانونی بودن اطمینانی در مورد رعایت بهداشت و اثرات احتمالیش نمی‌شه داشت.
    و ضمناً متخصص با معاینه می‌تونه ترمیم رو هم تشخیص بده.

یعنی متخصص دقیقا میتونه میزان ترمیم رو مشخص کنه که بگه ایا اسیب به بکارت جزئی بوده که ترمیم شده و مثلا به خاطر مواردی دیگه ای به جز رابطه ی جنسی بوده و یا اینکه اسیب به بکارت کلی بوده و بخاطر رابطه ی جنسی بوده؟

5. سلام
    به نظرم در صورتی که قبل از ترمیم که البته غیر قانونی هم هست ،پزشک قانونی تایید کنه که دلیل پارگی چیزی جز رابطه جنسی بوده خب بعد از ترمیم اگر مشخص بشه ترمیم انجام شده با اون تاییدیه پزشک قانونی دیگه مشکلی نیست .

وگرنه در عرف هرگونه ترمیم بکارت به معنی رابطه جنسی محسوب میشه و بعد از ترمیم هم دیگه نمیشه ثابت کرد دلیل پارگی چی بوده.

6. سلام
    من از عقب چند بار رابطه داشتم یه سری بعد از اون دو سه روز از آلتم خونریزی داشتم در حد یکی دو قطره خواستم ببینم بکارتم سالمه و آسیبی بهش وارد نشده؟

7. elahe03 نوشته است: سلام
    من از عقب چند بار رابطه داشتم یه سری بعد از اون دو سه روز از آلتم خونریزی داشتم در حد یکی دو قطره خواستم ببینم بکارتم سالمه و آسیبی بهش وارد نشده؟

سلام

رابطه ی مقعدی باعث آسیب و ازاله ی بکارت نمیشه!

اون خونی که شما دیدین میتونه به خاطر

نزدیک بودن رابطه به زمان پریود
    ایجاد جراحت در ناحیه ی مقعد
    هارد و سریع بودن و جو گرفتگی و کم تجربه گی در رابطه و دخول نوک آلت (کلاهک) به واژن  

باشه.

برای بررسی بیشتر به متخصص زنان مراجعه و از معاینه ی شخصی خودداری کنین.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  8. با سلام من ماه پیش یه خود ازضایی از روی شلوار با جسم خارجی داشتم(بدون دخول) که بعد از ارضا شدن رفتم دسشویی بعد از کمی زور زدن 2قطره خون اومد فرداش رفتم دکتر گفت پردت سالمه اما موقع ازدواج حتما گواهی بگیر چون خونریزی نداره ازش نوعشو پرسیدم نگفت آیا پرده من سالمه؟ اگه سالمه نوعش ارتجاعی هست که دکتر بهم نگفت؟!

9. aysaljoon نوشته است: با سلام من ماه پیش یه خود ازضایی از روی شلوار با جسم خارجی داشتم(بدون دخول) که بعد از ارضا شدن رفتم دسشویی بعد از کمی زور زدن 2قطره خون اومد فرداش رفتم دکتر گفت پردت سالمه اما موقع ازدواج حتما گواهی بگیر چون خونریزی نداره ازش نوعشو پرسیدم نگفت آیا پرده من سالمه؟ اگه سالمه نوعش ارتجاعی هست که دکتر بهم نگفت؟!

سلام

چون دخول نداشتین بکارت شما سالمه.
    بکارت حلقوی ساده و حلقوی ارتجاعی ممکنه نه درد و نه خونریزی داشته باشه و این رو همسر آیندتون باید بدونه که یه وقت بیهوده دنبال خون نگرده، حالا با کاغذ یا بی کاغذ!

10. سلام
    تو رو خدا جواب منو بدین از نگرانی دارم دیوونه میشم.
    27 سالمه .در آستانه ازدواج. 4 سال پیش با بالشتم خودمو ارضا میکردم. بعد از ارضا خون دیدم اما جزئیات خونریزی یادم نیست. تنها میدونم همون موقعه بود و بعد قطع شد. طوری که اولش فکر کردم دارم پریود میشم اما بعد خبری از پریودی نبود. موقعه خود ارضایی قسمت پایین آلتمو با بالشت می مالیدم.
    همین ها یادمه. به شدت نگران پارگی پرده هستم و ترس پارگی پرده ام حتا گاهی منو از جواب دادن به ازدواج منع میکنه. اونقد وحشت دارم که حتا شهامت رفتن پیش دکتر و شنیدن پارگی پرده ندارم.

11. اگه فقط مالش بالش بوده احتمال پارگی وجود نداره ولی اگه خیلی نگران هستید بهتره دکتر برید تا کاملا جوابتون رو بگیرید ولی نگران نباشید تا چیزی وارد نشه پرده پاره نمیشه

12. angosht نوشته است: سلام
    تو رو خدا جواب منو بدین از نگرانی دارم دیوونه میشم.
    27 سالمه .در آستانه ازدواج. 4 سال پیش با بالشتم خودمو ارضا میکردم. بعد از ارضا خون دیدم اما جزئیات خونریزی یادم نیست. تنها میدونم همون موقعه بود و بعد قطع شد. طوری که اولش فکر کردم دارم پریود میشم اما بعد خبری از پریودی نبود. موقعه خود ارضایی قسمت پایین آلتمو با بالشت می مالیدم.
    همین ها یادمه. به شدت نگران پارگی پرده هستم و ترس پارگی پرده ام حتا گاهی منو از جواب دادن به ازدواج منع میکنه. اونقد وحشت دارم که حتا شهامت رفتن پیش دکتر و شنیدن پارگی پرده ندارم.

سلام عزیزم نگرانیت بی مورده اگه پست قبلی منو بخونی میبینی منم مثل تو بودم اما رفتم دکتر بهم گفت سالمه تو آرامش خودتو حفظ کن با یکی برو دکتر فقط تنها نرو چون اونوقت دکتر فکر دیگه ای درباره آدم میکنه من با مادرم رفتم گفت اگه تنها میومدی فکر میکردم از اون دخترایی هستی که با همه رابطه دارن!!! در ثانی بارها تو همین سایت گفته شده که بودن یا نبودن خون  دلیلی بر داشتن یا نداشتن پرده نیست نگران نباش برو زندگیتو بکن اگه پرده ات پاره شده باشه میتونی از پزشکی قانونی کمک بگیری اونا میتونن بگن چه جوری پاره شده !

13. با سلام

ممنونم از راهنمايتون ببخشيد باز مزاحمتون ميشم دكتر .يه دوستي دارم داره فوق ليسانس حقوق ميخونه اين دوستم يه دوست داره كه وكيل و 4 5 سال كه تو ضميمه خانواده كار ميكنه گفته:پرده ارتجاعي اگر در اولين رابطه جنسی ازش خون بياد ديگه هرگز خون نمياد اما اگر دو ماه رابطه جنسی نكني پزشك قانوني تشخيص نميده ميخوام بدونم چقدر حرفش راست؟

14. ببخشيد دكتر دوستم با دوست پسرش از روي شلوار با هم رابطه جنسی داشتن يعني هم دوستم شلوار پاش بوده هم دوست پسرش بعد كه دوستم مياد خونه  ميبينه مقداري خون ازش خارج شده ميخواستم بدونم ايا پردش دچاره مشكل نشده

15. babaklonelyman نوشته است: ببخشيد دكتر دوستم با دوست پسرش از روي شلوار با هم رابطه جنسی داشتن يعني هم دوستم شلوار پاش بوده هم دوست پسرش بعد كه دوستم مياد خونه  ميبينه مقداري خون ازش خارج شده ميخواستم بدونم ايا پردش دچاره مشكل نشده

سلام

با وجود شلوار برای بکارت اتفاقی نمیفته!
    اون خون ممکنه به خاطر نزدیک بودن به تایم پریودشون باشه.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 18 از 35
رفتن به صفحه :    ... 18 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید