شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

ارثی بودن MVP

1. با سلام
    من 28 سال دارم و بیماری MVP را دارم.می خواهم بدانم اگر ازدواج غیر فامیلی کنم این بیماری منتقل می شود.ضمنا ایا اصولا این بیماری ارثی است؟
    ممنون.

2. با سلام

بیماری پرولپس دریچه میترال کوچکترین زمینه ژنتیکی نداشته و نتیجتا به فرزندان انتقال نمیابد.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. mojy_1 نوشته است: با سلام
    من 28 سال دارم و بیماری MVP را دارم.می خواهم بدانم اگر ازدواج غیر فامیلی کنم این بیماری منتقل می شود.ضمنا ایا اصولا این بیماری ارثی است؟
    ممنون.

سلام،
    پرولاپس دریچه میترال معمولا به دنبال اختلالی (Myxomatous Degeneration) در دریچه میرتال به وجود می آید . شایعترین علتی که باعث  این اختلال می شود ناشناخته است، ولی ممکن است به صورت اتوزومال غالب با ضریب نفوذ متغیر و در موارد نادر به صورت وابسته به X نیز به ارث برسد.  

4. با سلام مجدد.
    من مدت زیادی هست که صبح ها که ازخواب بلند می شوم(مخصوصا اگر دیر بلند شوم) دردی رو توی پشتم(شانه سمت چپم) احساس می کنم که تا چند ساعت می مونه بعد کم می شه.به نظر شما این درد ناشی از همون افتادگی دریچه میترال هست؟

5. mojy_1 نوشته است: با سلام مجدد.
    من مدت زیادی هست که صبح ها که ازخواب بلند می شوم(مخصوصا اگر دیر بلند شوم) دردی رو توی پشتم(شانه سمت چپم) احساس می کنم که تا چند ساعت می مونه بعد کم می شه.به نظر شما این درد ناشی از همون افتادگی دریچه میترال هست؟

سلام،
    خیر، ارتباطی ندارد؛شاید به دلیل وضعیتی که می خوابید این مشکل ایجاد شده باشد.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید