شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

چرا لاغر میشم

1. سلام دوستان
    من 168 سانتیمتر قدمه، قبلا وزنم 57 کیلو بود بعد یهو به 45 کیلو رسیدم و الان به زور شدم 51
    آزمایشات زیادی از جمله تیروئید دادم و مشکلی نداشتم
    میشه راهنمائیم کنید چطور میتونم به 57 کیلو برسم
    نمیخوام از رژیم غذایی پزشک استفاده کنم
  2. سلامت دوست عزیز خودتون می دونید چرا یه دفعه انقدر وزن کم کردی این مقدار در چه زمانی طول کشیده ایا در اثر کم کردن وزن ریزش مو هم داشتید ویا علائم دیگری دارید بعد ازجواب سوالها راحتتر میشه راهنمایی کرد فعلا شبها که بدن کالری کمتری میسوزونه چندتا دونه شیرنی بخورید قبل از خواب اگر شیرینی ها خامه ای یا تر باشه برای چاق شدن بهتر جواب میده

3. kaivan110 نوشته است: سلامت دوست عزیز خودتون می دونید چرا یه دفعه انقدر وزن کم کردی این مقدار در چه زمانی طول کشیده ایا در اثر کم کردن وزن ریزش مو هم داشتید ویا علائم دیگری دارید بعد ازجواب سوالها راحتتر میشه راهنمایی کرد فعلا شبها که بدن کالری کمتری میسوزونه چندتا دونه شیرنی بخورید قبل از خواب اگر شیرینی ها خامه ای یا تر باشه برای چاق شدن بهتر جواب میده

یکسری مشکلات از جمله فشار خون روی5 یا6،از حال رفتن،سر درد و................ دارم و داشتم که 3 ماهه دیگه از حال نمیرم که قبلا برا دوستان توضیح دادم و راهنمایی کردن
    ریزش مو داشتم اما نمیدونم علتش لاغری هست یا نه؟؟
    غذا خوردن خسته ام میکنه و با اینکه خیلی گرسنمه دیگه نمیتونم غذا بخورم شیرینی هم اگه 1دونه اضافه بخورم حالم بد میشه

4. nasssim نوشته است:
    kaivan110 نوشته است: سلامت دوست عزیز خودتون می دونید چرا یه دفعه انقدر وزن کم کردی این مقدار در چه زمانی طول کشیده ایا در اثر کم کردن وزن ریزش مو هم داشتید ویا علائم دیگری دارید بعد ازجواب سوالها راحتتر میشه راهنمایی کرد فعلا شبها که بدن کالری کمتری میسوزونه چندتا دونه شیرنی بخورید قبل از خواب اگر شیرینی ها خامه ای یا تر باشه برای چاق شدن بهتر جواب میده

یکسری مشکلات از جمله فشار خون روی5 یا6،از حال رفتن،سر درد و................ دارم و داشتم که 3 ماهه دیگه از حال نمیرم که قبلا برا دوستان توضیح دادم و راهنمایی کردن
    ریزش مو داشتم اما نمیدونم علتش لاغری هست یا نه؟؟
    غذا خوردن خسته ام میکنه و با اینکه خیلی گرسنمه دیگه نمیتونم غذا بخورم شیرینی هم اگه 1دونه اضافه بخورم حالم بد میشه

با سلام
    دوست عزیز،با تفاسیر شما تنها توصیه ای که بنظر میاد اینه که میزان ترشحات غدد در بدنتونو رو تحت نظر متخصصین غدد،بسنجید اینجور که شما میگید بنظر میاد سوخت و ساز بدنتون زیاد تر از حد معمول و مصرف مواد غذائیتون کم هست انشالله مشکلی نیست اما تحت نظر مربوطه پیگیرش کنید،در هرحال یادمون باشه لاغری متعادل بهتر از چاق بودنه!
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  5. سلام دوست عزیز احتمالا در باره فشار خون اشتباه می کنید چون اگر فشار خون ماکزیمم روی 5 یا  6 باشه شخص در حالت عادی وسر پا دچار سرگیجه و احتمالا از حال میره بطوری که به حال بی هوشی در میاد چرا که خون به مغز نمی رسه لطف کنید فشار خونتون را اگر دستگاه فشار خون خونه دارید به این صورت بگیرید پنج دقیقه دراز بکشید به دستگاه به طوری که نه خیلی سفت ونه خیلی شل باشه از دست راست با کمک کسی دیگه فشار خون را بگیرید .بعد اگر ازمایش تیروئید دارید مقدار t3و t4 وtsh را برام بنویس همچنین مقدار های CBC را ضمنا اگر ازمایش قند خون داری هم جوابش را برام بنویس ممنون اما راجبه خوردن شرینی اگر مشکل داری بعد از فعالیتهای خونه یا بیرون مثل بیاده روی یا جارو کردن خونه حتما غذا بخورید مثل سیب زمینی سرخ کرده تخم مرغ کل غذاهای پر کالری

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  6. kaivan110 نوشته است: سلام دوست عزیز احتمالا در باره فشار خون اشتباه می کنید چون اگر فشار خون ماکزیمم روی 5 یا  6 باشه شخص در حالت عادی وسر پا دچار سرگیجه و احتمالا از حال میره بطوری که به حال بی هوشی در میاد چرا که خون به مغز نمی رسه لطف کنید فشار خونتون را اگر دستگاه فشار خون خونه دارید به این صورت بگیرید پنج دقیقه دراز بکشید به دستگاه به طوری که نه خیلی سفت ونه خیلی شل باشه از دست راست با کمک کسی دیگه فشار خون را بگیرید .بعد اگر ازمایش تیروئید دارید مقدار t3و t4 وtsh را برام بنویس همچنین مقدار های CBC را ضمنا اگر ازمایش قند خون داری هم جوابش را برام بنویس ممنون اما راجبه خوردن شرینی اگر مشکل داری بعد از فعالیتهای خونه یا بیرون مثل بیاده روی یا جارو کردن خونه حتما غذا بخورید مثل سیب زمینی سرخ کرده تخم مرغ کل غذاهای پر کالری

ممنون از پاسخگویتون
    در مورد فشار خون مطمئنم چون چندتا دکتر فشار پائینمو اعلام و تائید کردن
    اگه آزمایش دادم حتما با شما دوستان مشورت میکنم
    بازم تشکر

7. سلام دوست عزیز اگر مقدار فشار پایین تون 5 یا 6 که مشکلی نیست وخوبه این مقدار برای فشار ماکزیمم کمه راستی فراموش کردم بگم علت ریزش مو هم همین که به یک بار اینقدر وزن کم کردی به وزن تون که اضافه بشه درست میشه

8. nasssim نوشته است: سلام دوستان
    من 168 سانتیمتر قدمه، قبلا وزنم 57 کیلو بود بعد یهو به 45 کیلو رسیدم و الان به زور شدم 51
    آزمایشات زیادی از جمله تیروئید دادم و مشکلی نداشتم
    میشه راهنمائیم کنید چطور میتونم به 57 کیلو برسم
    نمیخوام از رژیم غذایی پزشک استفاده کنم
    سلام نسیم جان
    با توجه به توضیحاتی که دادی و اینکه تو ازمایشاتت هم مشکلی نبوده
    در برخی مواقع مشکلات روحی و عصبی و استرس باعث کاهش وزن میشن
    به طور مثال مشکلات روحی و استرس بیش از حد میتونه باعث کم خوابی و یا بی خوابی شما بشه که کم خوابی یا بی خوابی میتونه به نحو چشمگیری در کاهش وزن شما موثر باشه

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید