شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

لابیو پلاستی

1. میشه لطفا راهنماییم کنید؟
    لابیوپلاستی چه عوارضی داره؟
    من واقعا بابت بزرگ بودن لبه ها از نامزدم خجالت میکشم.
    اگه کسی این عمل رو انجام داده یکم کمکم کنه

2. aida92 نوشته است: میشه لطفا راهنماییم کنید؟
    لابیوپلاستی چه عوارضی داره؟
    من واقعا بابت بزرگ بودن لبه ها از نامزدم خجالت میکشم.
    اگه کسی این عمل رو انجام داده یکم کمکم کنه

سلام

لابیوپلاستی عارضه ی خاصی نداره اما اگه کسی که اینکارو انجام میده مهارت خوبی نداشته باشه ممکنه و ممکنه مانند هر عمل جراحی پلاستیک دیگه ای دستش خط بخوره.
    اما دوست من، به خودتون گیر الکی ندین و همین جوری که هستین خودتون رو دوست داشته باشین و اینو بدونین که شما تنها خانمی نیستین که آلت تناسلی تون این فرمی هست و اطمینان داشته باشین کسی که شما رو قلباً دوست داشته باشه به این داستان اهمیت نمیده. و  
    من به عنوان یه پسر به شما میگم، من دست نامزدمو (که فعلا ندارم! ) دوست دارم به خاطر اینکه دست کسی هست که دوسش دارم، چشماشو دوست دارم به خاطر اینکه چشمای کسی هست که دوسش دارم و همین طور الی آخر ... . چیزهای خیلی مهمتر از این در زندگی مشترک وجود داره.

در نهایت شما میتونین به خانم دکتر پور قربان (جراح و متخصص زنان همین جا) یا یه جراح دیگه مراجعه کنین و آلت تون رو به هر فرمی که خواستین عمل کنین اما من میگم ارزشش رو نداره خودتون رو به دردسر بندازین.
    لینک زیر رو هم بخونین. خالی از لطف نیست.

تغییر فرم آلت تناسلی

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  3. سلام میشه با این عمل لبهای کوچیک رو به طور کامل برداشت؟ همسرمن مشکلی با اونها نداره من خودم از شکلش بدم میاد چون بعد ازدواجم خیلی بدفرم شدن

4. mohammadjoon26 نوشته است: سلام میشه با این عمل لبهای کوچیک رو به طور کامل برداشت؟ همسرمن مشکلی با اونها نداره من خودم از شکلش بدم میاد چون بعد ازدواجم خیلی بدفرم شدن

سلام

به طور کامل برداشتن لب های کوچیک اعصاب اون ناحیه رو کم میکنه و این خودش ممکنه بر لذت جنسی تون اثر منفی بذاره.  
    حالا چرا به طور کامل!!؟
    میشه یه کارایی انجام داد اما من توصیه نمیکنم همشو بردارین. خانما همین جوری انواع عفونت رو زیاد تجربه میکنن وای به اون روزی که لب های کوچیک دیگه نباشن و ورودی واژن باز باشه.
    با خانم دکتر رویا پورقربان (از متخصصین حاذق این امر) مشورت کنین بد نیست.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  5. سلام دوست عزیز ببخشید تا حالا از همسر خواستید که از اینطور که هست دوست دارد که ایشان نظر روی برداشتن این قسمت احتمالا شاید ایشان از این حالت که بزرگ هست خوشش بیاد وکار و خواست شما مخالف علاقه ایشان باشه

6. ایا خشکی واژن هم میتونه به خاطر اون باشه؟اخه من حتی وقتی تحریک میشم باز کاملا خشکم مثل وقتای عادیم

7. aida92 نوشته است: ایا خشکی واژن هم میتونه به خاطر اون باشه؟اخه من حتی وقتی تحریک میشم باز کاملا خشکم مثل وقتای عادیم

سلام دوباره

متوجه نشدم! منظورتون این بود که خشکی واژن باعث بزرگی لب های کوچیک شده؟ یا برعکس؟
    خلاصه منظورتون هر کدوم که بود، باید بگم این دو داستان به هم ربطی ندارن. همچنین به خودارضایی هم مربوط نمیشه.
    بزرگی لب ها تحت تاثیر دو عامل ژنتیک و ارث هست.

لینک زیر رو بخونین.

خشکی واژن

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید