شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 83 ...   

آیا من حامله هستم؟ (راهنمایی و سوالات)

1. samijon68 نوشته است: سلام
    ممنون از راهنمایی هاتون
    من الان 13 روز از رابطم میگذره و هیچ نشانی از بارداری مثل سر گیجه تا تهوع ندارم
    ازمایشم ندادن چون با مسئول ازمایشگاه تماس گرفتم و گفتند اگر پریود تاخیر افتاد مراجعه کن
    خواستم ببینم اگر الان که 2 هفته نیگذره برم ازمایش پاسخ مطمثن میتونم بگیرم؟
    اگر پاسخ منفی بود و پریودم عقب افتادچی؟
    و اگر پریود به موقع یا با تاخیر باشه ازمایش نیاز هست؟
    به دوران پریود من 2-3 روز مونده
    و چون مشکل مکانی دارم ازمایش دادن سخته
    مرسی

سلام عزیزم
    *من نمیدونم نوع رابطه شما با چه کیفیت و در چه زمانی بوده، اما نشانه هایی که از بارداری ذکر کردید در همه دیده نمیشود،
    *بله اگر الان آز بتا بدید جوابش صددرصد درسته
    *عقب افتادن پریودی تنها به بارداری بستگی نداره،بلکه عوامل دیگه ای از جمله استرس و تغییر اب و هوا و تغییر رژیم غذلیی و کیست تخمدان هم بستگی داره، شما اگر استرس داشته باشید مطمئن باشید عقب میاندازید
    *شما بهتره منتظر بمونید تا این 2-3 روز که پریود شوید، اگر نشدید تاخیر تا 10 روز جا دارد، اگر باز نشدید اونوقت آز بتا بدید، اگر جواب منفی بود به پزشک مراجه کنید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. سلام.دوره سیکل من تقریبا 33 روزه هستش.27مرداد ماه قبل هم بریود شدم.و 4 شهریور با نامزدم رابطه ای داشتم که من لباس زیر تنم بود.و باهام به حالت خوابیده بود و آلت نامزدم مستقیم رو واژنم نبود.در آخر متوجه شدم که تقریبا  قسمت بالای لباسم خیس شده .و از 22شهریور ترشحات شفاف زیادی داشتم که تا امروز یعنی 28ام کمتر شده.حالت بریودی دارم ولی هنوز نشدم.از بیبی چک هم استفاده کردم و منفی بود باز میترسم.یعنی امکان داره حامله باشم؟

3. saba7831 نوشته است: سلام.دوره سیکل من تقریبا 33 روزه هستش.27مرداد ماه قبل هم بریود شدم.و 4 شهریور با نامزدم رابطه ای داشتم که من لباس زیر تنم بود.و باهام به حالت خوابیده بود و آلت نامزدم مستقیم رو واژنم نبود.در آخر متوجه شدم که تقریبا  قسمت بالای لباسم خیس شده .و از 22شهریور ترشحات شفاف زیادی داشتم که تا امروز یعنی 28ام کمتر شده.حالت بریودی دارم ولی هنوز نشدم.از بیبی چک هم استفاده کردم و منفی بود باز میترسم.یعنی امکان داره حامله باشم؟

سلام
    اگه لباس زیر تنتون بوده که دیگه احتمال بارداری نیست!!!
    خیسی لباستون هم مربوط به ترشحات خودتون بوده بالاخره هم زن و هم مرد در حین معاشقه ترشحاتی دارن و ترشحاتی که میگید از 22 داشتین هم میتونه مربوط به زمان تخمک گذاریتون باشه. الان هم اگر ترشحاتتون کم شده مال اینه که به زمان پریودتون نزدیک هستید.
    به نظر من امکان بارداری نیست بیخودی استرس نداشته باشید
    موفق باشید

4. با سلام. من 13 شهریور پریود شدم و 27شهریور نزدیکی داشتم و بیشتر منی در واژن ریخته شد و به مدت 2 ساعت پاهام رو بالا نگه داشتم و بعد ادرار کردم. پریودهای من بین 3تا 5 روز عقب و جلو میشه. میخواستم بدونم باردارم؟
    آز خون کی جواب درست رو میده؟
    ممنون

5. ببخشید اشتبا شد 13 شهریور منظورم بود. با عرض معذرت. خوشحال میشم نظر همه دوستان رو بدونم. با سپاس

6. samane2730 نوشته است: با سلام. من 13 شهریور پریود شدم و 27شهریور نزدیکی داشتم و بیشتر منی در واژن ریخته شد و به مدت 2 ساعت پاهام رو بالا نگه داشتم و بعد ادرار کردم. پریودهای من بین 3تا 5 روز عقب و جلو میشه. میخواستم بدونم باردارم؟
    ممنون

سلام

همونطور که در پست قبلیم براتون چرتکه انداختم! همونجا خدمتتون عرض کردم که شما در روزهای پرخطر قرار دارین و احتمال بارداری زیاده.
    یه هفته بعد از نزدیکی تون تست بتا بدین.

7. samane2730 نوشته است: با سلام. من 13 شهریور پریود شدم و 27شهریور نزدیکی داشتم و بیشتر منی در واژن ریخته شد و به مدت 2 ساعت پاهام رو بالا نگه داشتم و بعد ادرار کردم. پریودهای من بین 3تا 5 روز عقب و جلو میشه. میخواستم بدونم باردارم؟
    ممنون

سلام عزیزم
    همانطوری که دوست عزیزم m1989 گفتند شما در زمان پر خطر هستید پس احتمال بارداری زیاده.
    نیازی نبود که 2 ساعت پاهاتونو بالا بگیرید

و اما در مورد زمان از بتا:

48 ساعت بعد ازلقاح (يعني تشكيل سلول تخم) آز خون نتیجه درستی را میدهد، توجه کنید كه اسپرم 48 ساعت (2تا 3روز حداكثر) مي تونه درون بدن زنده بمونه يعني بعد از نزديكي 48 ساعت زمان داره كه با تخمك ، تشكيل سلول تخم بده (لقاح ) و 48 ساعت بعد از لقاح به دليل ترشح هورمون hcg كه از جفت ترشح مي شه مي توان از بارداري اطمينان پيدا كرد يعني 4تا حداكثر 5 روز بعد از نزديكي يا بعبارتي 2 روز بعد از لقاح .(زودترين موقعي كه مي شه آزمايش خون داد و جواب درست خواهد بود)
    در مواردي جناب آقاي دكتر رهام نوشتند كه يك هفته تا 10 روز كه ديگه 100% هستش .

8. با سلام و تشکر فراوان از مرضیه جان و آقای m1989 :
    یه سوال داشتم: ممکنه آزمایش خون مثبت باشه ولی باردار نباشیم؟ چون من شنیدم  اگر کیست داشته باشیم آز  خون مثبت نشون میده.

9. samane2730 نوشته است: با سلام و تشکر فراوان از مرضیه جان و آقای m1989 :
    یه سوال داشتم: ممکنه آزمایش خون مثبت باشه ولی باردار نباشیم؟ چون من شنیدم  اگر کیست داشته باشیم آز  خون مثبت نشون میده.

سلام دوباره

کیست تخمدان باعث افزایش هورمون HCG نمیشه و نتیجه ی تست رو عوض نخواهد کرد.

10. سلام.
    من و نامزدم تاریخ 28 تیر که روز هشتم سیکل ماهیانشون بود یه رابطه خیلی مختصر داشتیم که هر دو لباس تنمون بود. ایشون فقط دستش از روی شرت من به منی من تماس پیدا کرد. بعد از 2 ساعت ایشون با دستش «از روی شرتش» که شرتش که به دلیل گرمای هوا نمناک و کمی خیس شده بود واژنشونو کمی خاروند. روز 18 مرداد هم که فکر کنم یک روز تاخیر بعد از موعد پریود ایشون بود هم یه رابطه دیگه داشتیم به همین شکل با ابن تفاوت که ایشون دستش فقط به مایع پیش آب من خورد. بعدش هم دستشو با آب سرد شست. در نهایت ایشون 31 مرداد یعنی با 14 روز تاخیر خونریزی کرد. ولی بر خلاف همیشه فقط روز اول خونریزی کامل داشت. روز دوم بدون خونریزی یا حتی لک و روز سوم و چهارم هم فقط لک داشت(ولی لکه هاش زیاد بود).روز پنجم هم یه لک مختصر داشت. در صورتیکه ایشون تا الان دوره های منظم 28 روزه داشتن که 4 روز اول اون با خونریزی بوده و روز 5تا 7 لکه .
    میخواستم بدونم با این وضعیت خونریزی که هم عقب افتاده هم مقدار و زمانش کم شده و با توضیحاتی که دادم احتمال بارداری هست؟
    اگر نیست پس دلیلش چی میتونه باشه؟
    در ضمن اگه بعد از 2 ساعت تماس دست با منی مستقیما  دست به واژن مالیده بشه احتمال بارداری هست؟

11. blue_moon نوشته است: سلام.
    من و نامزدم تاریخ 28 تیر که روز هشتم سیکل ماهیانشون بود یه رابطه خیلی مختصر داشتیم که هر دو لباس تنمون بود. ایشون فقط دستش از روی شرت من به منی من تماس پیدا کرد. بعد از 2 ساعت ایشون با دستش «از روی شرتش» که شرتش که به دلیل گرمای هوا نمناک و کمی خیس شده بود واژنشونو کمی خاروند. روز 18 مرداد هم که فکر کنم یک روز تاخیر بعد از موعد پریود ایشون بود هم یه رابطه دیگه داشتیم به همین شکل با ابن تفاوت که ایشون دستش فقط به مایع پیش آب من خورد. بعدش هم دستشو با آب سرد شست. در نهایت ایشون 31 مرداد یعنی با 14 روز تاخیر خونریزی کرد. ولی بر خلاف همیشه فقط روز اول خونریزی کامل داشت. روز دوم بدون خونریزی یا حتی لک و روز سوم و چهارم هم فقط لک داشت(ولی لکه هاش زیاد بود).روز پنجم هم یه لک مختصر داشت. در صورتیکه ایشون تا الان دوره های منظم 28 روزه داشتن که 4 روز اول اون با خونریزی بوده و روز 5تا 7 لکه .
    میخواستم بدونم با این وضعیت خونریزی که هم عقب افتاده هم مقدار و زمانش کم شده و با توضیحاتی که دادم احتمال بارداری هست؟
    اگر نیست پس دلیلش چی میتونه باشه؟
    در ضمن اگه بعد از 2 ساعت تماس دست با منی مستقیما  دست به واژن مالیده بشه احتمال بارداری هست؟

با سلام
    دوست گرامی،آیا ایشون از قرص ضد بارداری یا هرنوع داروی هورمونی استفاده نکردن؟؟اگر کردن که تبعات اونهاست و مشکلی ایجاد نمیکنه اما اگر نکردن با توجه توضیحات شما احتمالاً در اثر استرس زیادو یا برهم خوردن بالانس هورمونی در بدنشون  این لکه بینی ها  بوجود اومده!در هرحال اگر دقیقاً با این فرایندی که گفتید رابطه برقرارشده باشه بارداری منتفیه!اما برای اطمینان خاطر بیشتر ایشون میتونن یک آزمایش بتا انجام بدن تا همه چیز مشخص بشه!ولی در کل فکر کنم مشکلی پیش نخواهد آمد
    موفق باشید.

12. nafas_7 نوشته است: با سلام خدمت شما.من تازه تو اين سايت عضو شدم .اگه ميشه منو راهنمايي كنيد چندين بار در جاهاي مختلف سوالمو پرسيدم اما جواب هاي مختلف شنيدم كه نميدونم كدوم درسته

من هر ماه پريودام بين4 تا 8 روزي عقب ميزنه و هميشه اينطوري بوده.من تير ماه روز 30 تير پريود شدم و بعد 7 روز تموم شد.

20 مرداد(همين حول و حوش يكي دو روز جلو يا عقبتر) نزديكي مشكوك داشتم(ميترسم از پيشاب باردار شده باشم) و قرص لوونوجسترل مصرف كردم كه نميدونم اثر داشته يا نه اخه يكم دير شده بود

بعد 10 روز كه ميشه 1 شهريور من پريود شدم منتها فقط 3 روز بودم و بعد تموم شد و اين منو ترسوند 2 بار بيبي چك استفاده كردم كه منفي شد

روز 8 شهريور (كه ميشه 18 روز بعد از نزديكي و 5 روز بعد از اخرين روز پري) ازمايش بتا دادم كه عكسش رو براتون ميزارم:
    - توجه: تصویر کوچک شده است،
    برای دیدن تصویر در اندازه واقعی روی آن کلیک کنید!

با اين حال ايا من باردارم؟؟؟؟ايا زمان درستي ازمايش دادم؟؟؟؟؟؟؟؟ خواهشا كمكم كنيد

سلام.راستش من ميترسم زمان درستي از نداده باشم
    تو نت خيلي سرچ كردم و هر سايتي هم يه چيزي نوشته بود.يكي ميگفت بعد 48 ساعت يه جا نوشته بود بعد يك هفته.
    من به ازمايشگاه هم زنگ زدم گفتن بايد منتظر پري باشيد اگه به تاخير افتاد بايد از بديد در غير اينصورت نتيجه معتبر نيست

اما من بعد 18 روز از زمان نزديكي از دادم.نظر شما چيه؟ كي ميشه به نتيجه ي ازمايش اعتماد كرد؟

13. با سلام . من  چهارماهه ازدواج کردم و جلوگیری هم نداشتم . شوهرم تازه عمل واریکوسل انجام داده.این ماه تقریبا 15روز مونده به دوره پریودی ام دل درد و حالت تهوع و کمردردم شروع شد  و هرلحظه احساس میکردم که پریود میخوام بشم  اما نشدم  روز پریودی ام هم رسید اماپریود نشدم سوال من اینه چرا 15 روز مونده به پریودی حالتهاشو داشتم و تا امروز که سه روز از پریودیم گذشته پریود نمیشم . دوره پریودیم همیشه منظم بوده .امکان داره حامله باشم؟

14. nafas_7 نوشته است:
    nafas_7 نوشته است: با سلام خدمت شما.من تازه تو اين سايت عضو شدم .اگه ميشه منو راهنمايي كنيد چندين بار در جاهاي مختلف سوالمو پرسيدم اما جواب هاي مختلف شنيدم كه نميدونم كدوم درسته

من هر ماه پريودام بين4 تا 8 روزي عقب ميزنه و هميشه اينطوري بوده.من تير ماه روز 30 تير پريود شدم و بعد 7 روز تموم شد.

20 مرداد(همين حول و حوش يكي دو روز جلو يا عقبتر) نزديكي مشكوك داشتم(ميترسم از پيشاب باردار شده باشم) و قرص لوونوجسترل مصرف كردم كه نميدونم اثر داشته يا نه اخه يكم دير شده بود

بعد 10 روز كه ميشه 1 شهريور من پريود شدم منتها فقط 3 روز بودم و بعد تموم شد و اين منو ترسوند 2 بار بيبي چك استفاده كردم كه منفي شد

روز 8 شهريور (كه ميشه 18 روز بعد از نزديكي و 5 روز بعد از اخرين روز پري) ازمايش بتا دادم كه عكسش رو براتون ميزارم:
    - توجه: تصویر کوچک شده است،
    برای دیدن تصویر در اندازه واقعی روی آن کلیک کنید!

با اين حال ايا من باردارم؟؟؟؟ايا زمان درستي ازمايش دادم؟؟؟؟؟؟؟؟ خواهشا كمكم كنيد

سلام.راستش من ميترسم زمان درستي از نداده باشم
    تو نت خيلي سرچ كردم و هر سايتي هم يه چيزي نوشته بود.يكي ميگفت بعد 48 ساعت يه جا نوشته بود بعد يك هفته.
    من به ازمايشگاه هم زنگ زدم گفتن بايد منتظر پري باشيد اگه به تاخير افتاد بايد از بديد در غير اينصورت نتيجه معتبر نيست

اما من بعد 18 روز از زمان نزديكي از دادم.نظر شما چيه؟ كي ميشه به نتيجه ي ازمايش اعتماد كرد؟

سلام
    ببینید وقتی لقاح انجام میشه هورمون HCG توسط جفت در خون ترشح میشه و باعث میشه نتیجه آزمایش مثبت بشه!!!!!!! چون میزان این هورمون در خون (یا ادرار) سنجیده میشه .(که در ادرار دیرتر ظاهر میشه)
    هورمون هم منتظر نمیمونه تا زمان پریود شما برسه بعد ترشح بشه از یه مدتی زمانی بعد از نزدیکی در صورت وقوع بارداری ترشح خواهد شد و در منابع مختلف خوندم که اگر از یک هفته بعد از نزدیکی آز انجام بشه دیگه میشه کاملا به نتیجه آزمایش مطمئن بود کما اینکه خیلی جاها 48 ساعت را هم نوشتن.
    حالا  شما بعد 18 روز رفتید آز دادید و جواب هم منفی بوده خب دختر خوب دیگه خیالت راحت باشه که باردار  نیستی الکی واسه چی استرس به خودت وارد میکنی؟؟؟؟؟؟؟ خیالتون راحت باشه که باردار نیستی. منبعی که دیرترین زمان را نوشته بود 11 روز بعد از نزدیکی  بود حالا شما 18 روز بعدش رفتی بازم میگم خیالت راحت باشه

15. zayfa نوشته است: با سلام . من  چهارماهه ازدواج کردم و جلوگیری هم نداشتم . شوهرم تازه عمل واریکوسل انجام داده.این ماه تقریبا 15روز مونده به دوره پریودی ام دل درد و حالت تهوع و کمردردم شروع شد  و هرلحظه احساس میکردم که پریود میخوام بشم  اما نشدم  روز پریودی ام هم رسید اماپریود نشدم سوال من اینه چرا 15 روز مونده به پریودی حالتهاشو داشتم و تا امروز که سه روز از پریودیم گذشته پریود نمیشم . دوره پریودیم همیشه منظم بوده .امکان داره حامله باشم؟

سلام
    شما اطلاعات کاملی در باره خودتون و احیانا اگه رابطه مشکوک داشتید یا نه ندادید برای همین نمیشه درباره بارداری نظر داد. شاید بشه اون علائم را به زمان تخمک گذاری یا حنی کیست نسبت داد. ولی چون میگید جلوگیری ندارید میشه حدس بارداری را زد اما تا آزمایش ندید نمیشه مطمئن بود.
    اطلاعات کاملتری بدید تا بشه یه نظری داد.
    موفق باشید

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 83 از 88
رفتن به صفحه :    ... 83 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید