شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

تجربه رابطه جنسی کامل و بدون درد

1. سلام من 6ماهه که ازدواج کردم ولي هنوز نتونستم رابطه کامل وبدون درد رو تجربه کنم!!!!
    شوهرم هم نتونست پردمو پاره کنه(به دليل درد زيادي که داشتم)به خاطر همين پردم با جراحي از بين رفت،ولي هيچ فرقي واسم نکرده!!!يعني انگار هنوز پرده وجود داره چون همون قدر من درد ميکشم!!!!حتي اگه از انگشت هم استفاده کنم بازم درد ميکشم!!!!
    لوبيرکانت و ژل ليدوکائين هم هيچ تاثيري برام نداره!!!

به نظرشما مشکل من چيه؟؟؟!!!!واژينيسموس که نيست؟؟!!! چون خوشبختانه هيچ کدوم از اختلال هايي که باعث واژينيسموس ميشه رو ندارم مث افسردگي و اضطراب و سابقه تجاوز و غيره........من چند بار نزد پزشک هاي مختلف رفتم همه بعد ازمعاينه ميگفتن همکاري خيلي خوبي دارم

لطفا اگه کسي ميدونه مشکلم چيه کمکم کنه،با تشکر

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  2. 1391m نوشته است: سلام من 6ماهه که ازدواج کردم ولي هنوز نتونستم رابطه کامل وبدون درد رو تجربه کنم!!!!
    شوهرم هم نتونست پردمو پاره کنه(به دليل درد زيادي که داشتم)به خاطر همين پردم با جراحي از بين رفت،ولي هيچ فرقي واسم نکرده!!!يعني انگار هنوز پرده وجود داره چون همون قدر من درد ميکشم!!!!حتي اگه از انگشت هم استفاده کنم بازم درد ميکشم!!!!

به نظرشما مشکل من چيه؟؟؟!!!!واژينيسموس که نيست؟؟!!! چون خوشبختانه هيچ کدوم از اختلال هايي که باعث واژينيسموس ميشه رو ندارم مث افسردگي و اضطراب و سابقه تجاوز و غيره........من چند بار نزد پزشک هاي مختلف رفتم همه بعد ازمعاينه ميگفتن همکاري خيلي خوبي دارم

سلام

شما هر گونه احتمالی که میشه در نظر گرفت رو حداقل برای من منتفی کردین. فقط این به ذهنم میرسه که در مراحل معاشقه یه تجدید نظر بکنین و این فکر که الان درد میاد سراغم، الان فلان میشم و ... رو حین رابطه از ذهنتون بیرون کنین و فقط تمرکز کنین. البته به نظر میرسه که واژنتون تنگ باشه که این صبر و حوصله ی همسرتون رو می طلبه. ایشون رو هم به سایت معرفی کنین تا مطالب رو بخونن.
    لینک زیر رو هم مطالعه کنین. درباره ی واژینیسموس هم چند تا لینک همونجا (پست 219) دادم اونا رو هم بخونین.

پرده ی بکارت

امیدوارم مشکل حل بشه.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  3. 1391m نوشته است: سلام من 6ماهه که ازدواج کردم ولي هنوز نتونستم رابطه کامل وبدون درد رو تجربه کنم!!!!

با سلام
    دوست عزیز،ضمن اینکه باید بدونید این موردی که گفتید تقریباً برای همه زوجها وجود داشته و داره و چیزیست طبیعی!معذالک چند توصیه دارم:
    1- همسرتون با صبر و حوصله بیشتری به امر آمیزش مبادرت کنن و ضمناً از ژل های بی حسی ، هم شما و هم ایشون بر روی آلتهاتون استفاده کنید!
    2- فکر میکنم شما به دلیل ذهنیت از درد داشتن در نزدیکی هاتون خودتونو منقبض میکنید پس باید ریلکس تر باشید همین تفکر ،به داشتن استرس بیش از حد و انقباضات ماهیچه های واژن منجر میشه و به طبع،دهانه و مجرای واژن تنگ تر شده ودرد هم همراش میاد!
    3- از پوزیشنهای مختلفی  استفاده کرده تا اون پوزیشنی که در اون راحت ترید پیدا کنید!چون نوع پوزیشن هم در بوجود آمدن درد تاثیر گذاره!
    4- ضمن اینکه همسرتون باید بیشتر شمارو تحریک کنن تا ترشحات واژنتون بیشتر و مجراتون روان تر بشه،باید خودتونو آزاد کنید و از فکر درد داشتن بیاین بیرون!
    و...
    در آخر ذکر این نکته ضروریه که واژن و دهانه اون و کلاً مجرای تناسلی در دختر خانمها،بدلیل اینکه سالها بسته بوده  لذا پس از این مدت طولانی برای پذیرش یک شی خارجی همانند آلت مرد،به زمان بیشتری نیاز داره و این طبیعیه!اما طرز تفکر زوجین و مخصوصاً بانوان از ازاله بکارت و درد داشتن شب زفاف،گاهاً باعث دردهای کاذبی همچون درد شما میشه که البته به مرور و با داشتن روابط جنسی متوالی کم کم حل میشه نگران نباشید
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  4. سلام
    من حدود 4ماهه با نامزدم رابطه جنسی از جلو دارم البته هفته اي يكبار اوايل بعد از 2 بار رابطه جنسی كامل به متخصص زنان مراجعه كردم و ايشون متوجه رابطه جنسی من نشد و پرده رو حلقوي و سالم تشخيص داد من دوباره به رابطه جنسیم ادامه دادم تا اينكه بعد از 12يا 13بار رابطه جنسی به چند ماما مراجعه كردم كه يكي گفت پرده حلقوي ارتجاعيه و سالمه ديگري گفت حلقوي پايه كوتاهه و سالمه و يكي ديگه گفت ارتجاعيه اما در ساعت 6 و 7 پارگي وجود داره و گفت چون كار ترميم انجام ميده متوجه پارگي شده ممكنه بقيه متوجه نشن.حالا ميخواستم بدونم من و نامزدم تا 1 سال و نيم ديگه شرايط ازدواج نداريم آيا اگه تا اون موقع هفته اي 1 بار به رابطه جنسی ادامه بديم بعد از 1 سال و نيم گواهي سلامت به من ميدن؟
    آيا واقعا پرده ارتجاعي اين شكليه و پاره نميشه؟
    تو رو خدا منو راهنمايي كنيد سر دو راهييم

5. sara001khan نوشته است: سلام
    من حدود 4ماهه با نامزدم رابطه جنسی از جلو دارم البته هفته اي يكبار اوايل بعد از 2 بار رابطه جنسی كامل به متخصص زنان مراجعه كردم و ايشون متوجه رابطه جنسی من نشد و پرده رو حلقوي و سالم تشخيص داد من دوباره به رابطه جنسیم ادامه دادم تا اينكه بعد از 12يا 13بار رابطه جنسی به چند ماما مراجعه كردم كه يكي گفت پرده حلقوي ارتجاعيه و سالمه ديگري گفت حلقوي پايه كوتاهه و سالمه و يكي ديگه گفت ارتجاعيه اما در ساعت 6 و 7 پارگي وجود داره و گفت چون كار ترميم انجام ميده متوجه پارگي شده ممكنه بقيه متوجه نشن.حالا ميخواستم بدونم من و نامزدم تا 1 سال و نيم ديگه شرايط ازدواج نداريم آيا اگه تا اون موقع هفته اي 1 بار به رابطه جنسی ادامه بديم بعد از 1 سال و نيم گواهي سلامت به من ميدن؟

با سلام
    دوست عزیز،اصولاً هر رابطه جنسی که در اون آلت وارد واژن بشه اگر پرده رو بواسطه ارتجاعی بودنش ازاله نکنه،اما قریب به یقین بهش آسیب میرسونه!حالا بسته به متخصصی که در اون زمان شمارو معاینه خواهد کرد و میزان آسیب دیدگیه پرده، باید دید که متخصص مربوطه چگونه گواهی میدن!!از الان نمیشه بطور یقین چیزی رو تایید و یا تکذیب کرد!اما توصیه میکنم اگر اینقدر براتون این مسئله مهمه بهتره که در روابطتون تجدید نظر کنید و از داشتنه روابط کامل و دخول کامل،بپرهیزید!
    موقق باشید.

6. ببخشید منم یه سوال دارم .

الان گواهی سلامت رو این خانوم برای چی میخوان ؟ شوهرشون که بهش نیاز نداره چون خودش بکارتش رو پاره میکنه .

یعنی مادر شوهر و ... اینو میخوان ؟ تو شهر ما اصلا کسی این گواهی رو نمیخواد و شاید اصلا پیگیرش نباشن .

واسم سوال شد .

7. سلام دوست عزیز بهتر که رابطه جنسی را کمتر کنید به هر حال حرکت بعد ممکن اسیب بیشتر ی به بکارت برسونه در ضمن احتمال اینه یکباره از دستتون در بره وحامله بشین نیز منتفی نیست در ثانی اگر هم می خواهید گواهی سلامت بگیری بهتر از همین الان اونا بگیری که اگر اتفاقی هم افتاد شوهرتون بدونه کار خودش است فردا خدای نکرده تحت فشار شانه خالی نکنه

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  8. sara001khan نوشته است: سلام

سلام

دوست من
    بکارت ارتجاعی ممکنه و ممکنه تا اولین زایمان طبیعی هم ازاله نشه اما آثار لهیدگی و ساییدگی ناشی از دخول آلت روی اون می مونه و
    شما ممکنه بتونین از یه مامای کم تجربه گواهی سلامت بگیرین اما
    این برگه در صورتی قابل استناد حقوقیه که توسط پزشکی قانونی صادر بشه که با توجه به شرایطی که توضیح دادین کیفیت و کمیت روابط برای متخصصین پزشکی قانونی قابل تشخیصه.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید