شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

ايا من ضربه مغزي شده ام

1. با سلام 1.5.91 تصادف كردم وپيشانيم سمت چپ ضربه ديده بود وبيني نيز ضربه ديده بود ورم كرده بود و مقداري از بيني خونريزي داشتم .از داخل نيز خونريزي داشتم به مدت چند روز از داخل خون وارد حلقم مي شد وخون دماغ همان روز قطع شد ولي سرم سنگين شده و بعضي مواقع سرگيجه خفيف دارم ايا احتياج است ام ار اي بدم ايا احتمال دارد خونريزي خفيف مغزي كرده باشم

2. سلام

معمولا کسانی که ضربه مغزی می شوند سرگیجه و تهوع شدید دارند ولی با توجه به اینکه خون وارد حلق شما می شده بهتر است که به متخصص مغز و اعصاب مراجعه کنید .

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. چند روز اول حالت تهوع نيز داشتم به پزشك عمومي مراجعه كردم گفت به خاطر خوني است كه وارد معده شده و
    خوني كه وارد  وارد حلق مي شود از بيني است كه بعد از يك هفته بند امد

4. ايا سي تي اسكن براي تشخيص بهتره يا ام ار اي

5. باسلام
    پیش یک متخصص مغزواعصاب برو تا اون برای مشکلت راهنمایت کندو این مشکلو جدی بگیر

به امید بهتر شدن

6. javan0012 نوشته است: با سلام 1.5.91 تصادف كردم وپيشانيم سمت چپ ضربه ديده بود وبيني نيز ضربه ديده بود ورم كرده بود و مقداري از بيني خونريزي داشتم .از داخل نيز خونريزي داشتم به مدت چند روز از داخل خون وارد حلقم مي شد وخون دماغ همان روز قطع شد ولي سرم سنگين شده و بعضي مواقع سرگيجه خفيف دارم ايا احتياج است ام ار اي بدم ايا احتمال دارد خونريزي خفيف مغزي كرده باشم

سلام دوست عزیز
    یکی از بارزترین علائم ضربه ی مغزی خارج شدن خون از گوش هستش که خدا رو شکر شما نداشتین
    اما راجع به سنگینی سرتون احتمال داره که در اثر ضربه لخته خون تو سرتون ایجاد شده باشه که پیشنهاد میدم چون اگر خدای ناکرده لخته خون باشه و به سمت نقاط حساس حرکت کنه خطرناکه حتما این موضوع را با انجام سی تی اسکن دقیق و مشورت با پزشک پیگیری کنید
    ارزوی بهبودی هر چه زودتر براتون دارم

7. javan0012 نوشته است: با سلام 1.5.91 تصادف كردم وپيشانيم سمت چپ ضربه ديده بود وبيني نيز ضربه ديده بود ورم كرده بود و مقداري از بيني خونريزي داشتم .از داخل نيز خونريزي داشتم به مدت چند روز از داخل خون وارد حلقم مي شد وخون دماغ همان روز قطع شد ولي سرم سنگين شده و بعضي مواقع سرگيجه خفيف دارم ايا احتياج است ام ار اي بدم ايا احتمال دارد خونريزي خفيف مغزي كرده باشم

دوست عزیز
    با توجه به وضعیت شما بهترین کار مراجعه به متخصص مغز و اعصابه و انجام یه ام آر آی بسیار دارای اهمیته.چون به هر جهت شکستگی های خیلی خیلی ریز و یا لخته هم در این تصویر برداری دیده میشه و دکتر میتونه با اطمینان نظر بده

این حالت تهوع هم میتونه در اثر ضربه  و فشار داخل سر باشه میتونه در اثر ورود خون به معده  هم باشه اما خب بهترین مساله چک کردن وضعیت مغزیه
    در مورد سرگیجه هم که در اثر ضربه طبیعیه و به علت خونریزی .

8. سلام به دكتر مغز واعصاب مراجعه كردم گفت احتیاج نیست عكس یا ام ار ای كنم چون استفراغ نداشتم وندارم لازم نیست واگر ضربه جزیی به مغز وارد شده باشد عكس نشان نمی دهد چه موقع ضربه نگران كننده است وایا احتیاج است به دكتری دیگر مراجعه كنم

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید