شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

فرق حلقوی ارتجاعی با سایر پرده ها

1. سلام.میشه یه عکس از حلقوی ارتجاغی بفرستید؟ ایا پارگی این نوع  پرده معلوم می شود؟و ایا این پرده با انگشت پاره می شود؟ممنون می شم به این سه  سوالم جواب بدید.

تشکر شده توسط : 7 کاربر
  2. sani_1365 نوشته است: سلام.میشه یه عکس از حلقوی ارتجاعی بفرستید؟

سلام،
    برای دیدن تصویر به اینجا مراجعه کنید. (تصویر دوم از سمت راست)
    sani_1365 نوشته است: ایا پارگی این نوع  پرده معلوم می شود؟

معلوم شدن که... میشود، ولی بستگی به شخص دارد... شما و یا حتی من که زیاد تجربه ای در این زمینه نداریم شاید متوجه نشویم ولی پزشکی که در« پزشکی قانونی» مسوول این کار می باشد، قطعا متوجه خواهد شد. چون هرچه قدر هر این پرده ارتجاع داشته باشد باز هم قطر آلت مرد از آن بیشتر خواهد بود و درهر صورت نشانه هایی به جا خواهد گذاشت ولی شاید به دلیل نوع پرده تشخیص آن برای کسی که در این زمینه تخصصی ندارد مشکل باشد.

sani_1365 نوشته است: و ایا این پرده با انگشت پاره می شود؟

بستگی به سایز فرد و نیز سایز انگشت دارد!

تشکر شده توسط : 7 کاربر
  3. چرا بعضی ها می گن خوش به حالت پردت حلقوی هست.اخه هنگام رابطه جنسی چه حلقوی و چه اون یکی پره ها پاره می شن و معلوم می شن 1_پس حلقوی چه مزیتی نسبت به سایر پرده ها دارد؟2_پارگی حلقوی معلوم می شه؟3_پارگی ارتجاعی چه فرقی با حلقوی دارد؟هر دو معلوم میشن؟

تشکر شده توسط : 5 کاربر
  4. sani_1365 نوشته است: چرا بعضی ها می گن خوش به حالت پردت حلقوی هست.اخه هنگام رابطه جنسی چه حلقوی و چه اون یکی پره ها پاره می شن و معلوم می شن

سلام،
    در مورد این که : «می گویند خوش به حالت» به گفته این افراد شک کنید، چون یک فرد تنها قابلیت تجربه یک نوع از این پرده ها داشته است و از کجا می داند که برای فرد دیگر چه اتفاقی افتاده و در ضمن برای «احساس» درد واحد مشخصی وجود ندارد و نیز سطح تحمل و آستانه درد در افراد مختلف متفاوت می باشد. شاید عاملی که برای شما بسیار دردناک است برای من دردی به آن حد ایجاد نکند. همچنین همانطور که قبلا هم ذکر شده نحوه برخورد مرد و آماده سازی زن برای این عمل نقش مهمی دارد و ممکن است یک پارگی که مثلا 10 واحد درد ایجاد می کند با برخورد صحیح مرد به یک واحد کاهش یابد.

نقل قول: 1_پس حلقوی چه مزیتی نسبت به سایر پرده ها دارد؟

مزیت خاصی نیست ، اگر به تصاویری که قبلا نشان داده شده توجه کنید شاید به این دلیل که ممکن است پارگی و ایجاد جراحت در انواع دیگر در چندین نقطه رخ دهد، ایجاد درد ناشی از آن بیشتر باشد مانند اینکه چندجای دست شما زخمی شود ولی در نوع حلقوی این پارگی و برش در یک ناحیه ایجاد شده و شاید درد کمتری داشته باشد.
    نقل قول: 2_پارگی حلقوی معلوم می شه؟

بله درنهایت مشخص می شود، بستگی به معاینه کننده دارد.
    نقل قول: 3_پارگی ارتجاعی چه فرقی با حلقوی دارد؟هر دو معلوم میشن؟

ارتجاع و نوع حلقوی بودن ممکن است به اندازه سایر انواع مشخص نباشد ولی در هر صورت قطر سوراخی که در پرده وجود دارد کمتر از آلت مرد بوده و درنهایت در قسمتهایی این به هم پیوستگی پرده از هم گسیخته خواهد شد.

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  5. پردم حلقوی ارتجاعی هست اما من  انگشتمو کامل......... اگه پاره بشه چی کار کنم؟

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  6. sani_1365 نوشته است: پردم حلقوی ارتجاعی هست اما من  انگشتمو کامل......... اگه پاره بشه چی کار کنم؟

سلام،
    امکان آسیب رسیدن به پرده وجود داره، در صورت آسیب هم ترمیم پیدا نمی کند.

7. با سلام :لطفا فرق دو قسمتی با سایر پرده ها را توضیح دهید؟ممنون

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  8. azadeee نوشته است: با سلام :لطفا فرق دو قسمتی با سایر پرده ها را توضیح دهید؟ممنون

سلام،
    به اینجا مراجعه نمایید.

9. با عرض سلام خدمت شما:
    من حدود 1سال می باشد ازدواج کردم.پرده بکارت خانومم ارتجاعی می باشد میخواستم چند سوال من را جواب بدید:
    1-چرا اول مقاربت درد زیادی دارد؟2 -آیا مقاربت تاثیری روی پرده ارتجاعی مانند پارگی سطحی که نشان دهنده مقاربت باشد دارد؟3_دختران بعد از ازدواج تغییر خاصی پس از پاره شدن بکارت در اندامشان به وجود می آید. آیا این صحت دارد که پرده ارتجاعی این طور نیست و دختر هیچگونه تغییری نمی کند و به حات دختر بودن باقی می ماند؟
    لطفا چند دارو جهت رفع عفونت رحم معرفی کنید.
    با تشکر از سایت پر کاربرد شما.

10. maepc نوشته است: با عرض سلام خدمت شما:
    من حدود 1سال می باشد ازدواج کردم.پرده بکارت خانومم ارتجاعی می باشد میخواستم چند سوال من را جواب بدید:
    1-چرا اول مقاربت درد زیادی دارد؟

سلام،
    چون در اولین مقاربتها سوراخ موجود در پرده بکارت (در صورت وجود) به دلیل اینکه قطر کمتری نسبت به قطر آلت مرد دارد، از ورود آلت تا حدودی جلوگیری می کند ولی با ایجاد فشار بیشتر دچار پارگی می شود. این پارگی همانند سایر پارگیها در بدن ایجاد درد و سوزش و خونریزی می کند.

maepc نوشته است: 2 -آیا مقاربت تاثیری روی پرده ارتجاعی مانند پارگی سطحی که نشان دهنده مقاربت باشد دارد؟

بله، تاثیر دارد و توسط معاینه کننده متبحر مشخص می شود.
    maepc نوشته است: 3_دختران بعد از ازدواج تغییر خاصی پس از پاره شدن بکارت در اندامشان به وجود می آید. آیا این صحت دارد که پرده ارتجاعی این طور نیست و دختر هیچگونه تغییری نمی کند و به حات دختر بودن باقی می ماند؟

خیر، پارگی پرده بکارت تاثیر بر شکل اندام ها ندارد.
    maepc نوشته است: لطفا چند دارو جهت رفع عفونت رحم معرفی کنید.

می بایست معاینه انجام شوه و علایم بالینی دیده شود تا بتوان در مورد درمان تصمیم گرفت.

11. سلام میخواستم بدونم هایمن از نوع ارتجاعی و نیمه ارتجاعی با حلقوی چه تفاوتهایی داره ؟
    آیا  به صورت کلی هایمن نیمه ارتجاعی هم داریم؟

12. سلام

حلقوی: در این نوع، پرده به صورت حلقه ای دور ورودی واژن را می پوشاند و با انجام نزديكي پاره نميشود و خونريزي هم ندارد و فقط در زمان زايمان پاره ميشود .
    ارتجاعی: پرده ای که به اندازه کافی انعطاف پذیر و قابل ارتجاع است و به هنگام ورود آلت تناسلی مرد، پاره نمی شود یا به طور جزئی پاره می شود.

تشکر شده توسط : 5 کاربر
  13. kaveh000kaveh نوشته است: سلام

حلقوی: در این نوع، پرده به صورت حلقه ای دور ورودی واژن را می پوشاند و با انجام نزديكي پاره نميشود و خونريزي هم ندارد و فقط در زمان زايمان پاره ميشود .
    ارتجاعی: پرده ای که به اندازه کافی انعطاف پذیر و قابل ارتجاع است و به هنگام ورود آلت تناسلی مرد، پاره نمی شود یا به طور جزئی پاره می شود.

در واقع میشه گفت در هر دو نوع پارگی و خونریزی وجود نداره؟
    من به دکتر (متخصص) برای تعین نوع هایمن مراجعه کردم ولی ایشان گفتند ازنوع حلقوی هستم ولی هنگام نزدیکی هم خونریزی وهم در و پارگی خواهم داشت. Rolling Eyes

14. سلام معمولاً پرده هاي حلقوي خونريزي ندارند چون با انجام نزديكي پاره نميشوند
    ولي درد دارند

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  15. [quote="kaveh000kaveh"]سلام معمولاً پرده هاي حلقوي خونريزي ندارند چون با انجام نزديكي پاره نميشوند
    ولي درد دارند[/qu

سوال دیگه اینکه اگر یک یا دوبار نزدیکی انجام بشه ( هایمن حلقوی ) برای فرد قابل تشخیص هست که این کار انجام شده ؟ در واقع بهتر بگم هایمن حلقوی قبل و بعد از نزیدیک تغییر می کنه ؟ پزشک متخصص میتونه تشخیص بده و یا یک شخص غیرمتخصص هم میتونه ؟

تشکر شده توسط : 6 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 2
رفتن به صفحه 1   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید