شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 80 ...   

آیا من حامله هستم؟ (راهنمایی و سوالات)

1. سلام آقای دکتر ممنونم از سایت خوبتون من یه سوال داشتم که خیلی نگرانم کرده ممون میشم اگه زودتر جوابمو بدین
    من 9 شهریور با دوستم ارتباط داشتم البته به صورت لا پایی که موقع اومدن آبشون فوری بلند شدن کمی از آب منی ریخت روی پام فوری با دستمال پاک کردم رفتم دسشویی خودمو شستم از خودشم پرسیدم گفت آب منی لای پام یا رو واژنم نریخته حالا دارم از نگرانی میمیرم نکنه حامله بشم من 24 مرداد ماه شروع پریودم بود آیا روزه رابطه تو دوران پر خطر بودم؟ از هیچ قرصی هم استفاده نکردم دوره های پریود من 28 تا 30 روزه هر ماه 2-3 روز جلوتر میشم  این ماه پریودم بخاطر استرسی که داشتم 22 شهریور شروع شد البته من به محض دیدن لک از قرص منستروگل استفاده کردم تا 3 روز هر روز یکی خوردم تا روز 4 که پریود شدم امروز روز 5 هست دیگه هیچ خونریزی ندارم درضمن من دوره های قبل روز اول لک میدیدم 3 روز خونریزی داشتم 3روز دوباره لک میدیدم! با این وضعیت احتمال بارداری من وجود داره خیلی نگرانم؟

2. aysaljoon نوشته است: سلام آقای دکتر ممنونم از سایت خوبتون من یه سوال داشتم که خیلی نگرانم کرده ممون میشم اگه زودتر جوابمو بدین
    من 9 شهریور با دوستم ارتباط داشتم البته به صورت لا پایی که موقع اومدن آبشون فوری بلند شدن کمی از آب منی ریخت روی پام فوری با دستمال پاک کردم رفتم دسشویی خودمو شستم از خودشم پرسیدم گفت آب منی لای پام یا رو واژنم نریخته حالا دارم از نگرانی میمیرم نکنه حامله بشم من 24 مرداد ماه شروع پریودم بود آیا روزه رابطه تو دوران پر خطر بودم؟ از هیچ قرصی هم استفاده نکردم دوره های پریود من 28 تا 30 روزه هر ماه 2-3 روز جلوتر میشم  این ماه پریودم بخاطر استرسی که داشتم 22 شهریور شروع شد البته من به محض دیدن لک از قرص منستروگل استفاده کردم تا 3 روز هر روز یکی خوردم تا روز 4 که پریود شدم امروز روز 5 هست دیگه هیچ خونریزی ندارم درضمن من دوره های قبل روز اول لک میدیدم 3 روز خونریزی داشتم 3روز دوباره لک میدیدم! با این وضعیت احتمال بارداری من وجود داره خیلی نگرانم؟

سلام شما وقتی میبینید که دارید پریود میشید چرا بی جا قرص مصرف میکنید؟خیر باردار نیستید احتمالشم نیست!!
    اول اینکه همین که خونریزی کردین بارداری منتفیه.دوم اینکه تا منی به داخل واژن نرفته احتمال بارداری نیست.اگرم خونریزی ندارید به خاطر قرصی هست که بی خودی مصرف میشه.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. با سلام میخواستم بدونم فرق خون ریزی پریود با خون ریزیه لانه گزینی در چیه؟
    آیا خون ریزیه لانه گزینی به همون مقداره خون ریزیه پریوده؟
    با چه علایمی میتوان تشخیص داد که خون ریزی پریوده یا لانه گزینی

4. mitra27

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام و خسته نباشید
    احتمالا منو به خاطر دارید دوستان.
    من هنوز پریود نشدم استرس بارداری هم ندارم اما نمیدونم چرا شروع نمیشه . یکی دو روز تاخیر دارم و تاحالا سابقه نداشته. تو اینترنت خوندم که مصرف کورتون باعث اختلال در قاعدگی میشه و قبلا هم همسرم گفت  که 6 تا آمپول دگزامتازون که حاوی کورتون هست زدم . با توجه به اینکه زمان تزریق تقریبا همزمان با پریودم بوده و هنوز پریود نشدم، تا چند روز این تاخیر میتونه طبیعی باشه؟؟؟ با امروز 3 روزه دیگه آمپولا تموم شده.
    اصلا در این زمانی که من کورتون مصرف کردم میتونه روی پریودم تاثیر گذاشته باشه؟؟؟
    یه سوال دیگه احتمالش هست دلیل این تاخیر مال مصرف زیاد قرص به روش اورژانسی یک ماه و نیم گذشته باشه؟؟
    و سوال آخر به نظرتون من الان چیکار کنم؟به پزشک مراجعه کنم
    ممنون

5. سلام خسته نباشين مرسي از سايت بسيار عاليتون
    من بارها تو سايت خوندم كه گفتين با شروع پريودي بارداري منتفيه من خودم جند نفر ديدم كه تا چند ماه اول حاملگي پريود ميشدن طوري كه اصلا متوجه بارداريشون نشدن اين چطور امكان داره ؟حتي من ازشون پرسيدم كه پريود ميشدين يا لك ميديدين ميگفتن پريود ميشديم

6. nastaran_ نوشته است: با سلام میخواستم بدونم فرق خون ریزی پریود با خون ریزیه لانه گزینی در چیه؟
    آیا خون ریزیه لانه گزینی به همون مقداره خون ریزیه پریوده؟
    با چه علایمی میتوان تشخیص داد که خون ریزی پریوده یا لانه گزینی

در اوایل تشکیل نطفه بدلیل چسبیدن جنین به دیواره رحم و به اصطلاح لانه گزینی ممکنه خونی صورتی رنگ یا قهوه ای دیده بشه
    اما کلا دیدن خون در دوران بارداری خطرناکه و باید پیگیری بشه

7. mitra27

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام
    با اجازه دوستان باتجربه
    شما اگه پست های قبلی را با دقت خونده بودید جواب دستگیرتون میشد تاحالا چند مرتبه به این سوال جواب داده شده
    اولا خونریزی در دوران بارداری با خونریزی پریود خیلی فرق داره و اینجا هم گفته شده اگر خونریزی همانند دوره های قبل داشتید با همان کیفیت بارداری منتفیه. حالا ممکنه یکی 5 روز دوره خونریزیش باشه و در زمان بارداری تنها 1 روز خونریزی ببینه بعد بگه پریود میشدم!!!!‌ که این هم جای برسی و تامل بیشتر داره که دلیلش چی بوده بارداری خارج رحم؟ مول؟ سقط و...
    نهایتا پست های چند صفحه قبل را مطالعه کنید حتما مفید خواهد بود.
    و یه جمله هم به نقل از همین پست ها البته اگه دقیق یادم ذکر کنم:
    "اینکه در دوران بارداری پریود برای زنی اتفاق افتاده حرفی عامیانه و غیر علمی است"

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  8. با سلام و عرض خسته نباشید
    من با نامزدم در شب 13ام شهریور و 2 بار هم در 14ام شهریور رابطه ای داشته ام
    دوره پریود ایشون 28 روزه است و شروع پریود قبلیشون در تاریخ 28 ام مرداد ماه بود
    توی این 3 رابطه آلت بنده با آلت ایشون تماس داشت و به صورت مداوم بر روی هم مالیده می شد ولی دخولی صورت نگرفت در ضمن ایشون دارای پرده بکارت هستند
    ولی در هر 3 مورد بنده با کاهش میل جنسی مواجه شدم و حتی آلت بنده کوچک تر و شل شد و بعد از ارضا ایشون با خود ارضایی خودم رو ارضا کردم و چون از ارضا دور بودم زیاد طول کشید
    فردای اون روز یعنی 15ام اقدام به خرید قرص اورژانسی کردیم که یک عدد رو خورد و مشکلی پیش نیومد ولی در خوردن قرص دوم با مشکل مواجه شد و استفراغ داشت
    با وجود اصرار من برای دوباره خوردن قرص ها اینکار رو نکرد و ترس من و ایشون هم شروع شد
    در هنگام رابطه بنده اصلا ارضا نشدم و حتی نزدیک به ارضا هم نبودم ولی از آمدن یا نیامدن پیشاب اصلا مطمئن نیستم چون نمی دونم کی و چگونه میآید
    آیا با توجه به اینکه دخولی صورت نگرفته و بنده از ارضا دور بودم و همچنین نحوه مصرف قرص ها و سیکل ایشون امکان بارداری هست ؟
    خیلی ممنون می شم اگه به من کمک کنید
    ممنون از لطفتون

9. nafas68oo نوشته است: سلام خسته نباشين مرسي از سايت بسيار عاليتون
    من بارها تو سايت خوندم كه گفتين با شروع پريودي بارداري منتفيه من خودم جند نفر ديدم كه تا چند ماه اول حاملگي پريود ميشدن طوري كه اصلا متوجه بارداريشون نشدن اين چطور امكان داره ؟حتي من ازشون پرسيدم كه پريود ميشدين يا لك ميديدين ميگفتن پريود ميشديم

دوست عزیز
    استثنا وجود داره اما یکی از علایم اصلی عدم بارداری پریود شدن هست
    مثلا خیلیا هم هستند به نیش زنبور حساسیت دارند و با گزش اون دچار مرگ میشن و این دلیل نمیشه که برای همه یکسان باشه
    اگه واقعا کسی به بارداری شک داره می تونه از بی بی چک یا آز خون بتا استفاده کنه

10. mitra27 نوشته است: سلام و خسته نباشید
    احتمالا منو به خاطر دارید دوستان.
    من هنوز پریود نشدم استرس بارداری هم ندارم اما نمیدونم چرا شروع نمیشه . یکی دو روز تاخیر دارم و تاحالا سابقه نداشته. تو اینترنت خوندم که مصرف کورتون باعث اختلال در قاعدگی میشه و قبلا هم همسرم گفت  که 6 تا آمپول دگزامتازون که حاوی کورتون هست زدم . با توجه به اینکه زمان تزریق تقریبا همزمان با پریودم بوده و هنوز پریود نشدم، تا چند روز این تاخیر میتونه طبیعی باشه؟؟؟ با امروز 3 روزه دیگه آمپولا تموم شده.
    اصلا در این زمانی که من کورتون مصرف کردم میتونه روی پریودم تاثیر گذاشته باشه؟؟؟
    یه سوال دیگه احتمالش هست دلیل این تاخیر مال مصرف زیاد قرص به روش اورژانسی یک ماه و نیم گذشته باشه؟؟
    و سوال آخر به نظرتون من الان چیکار کنم؟به پزشک مراجعه کنم
    ممنون

سلام

من خدمت شما و همسرتون عرض کردم که مصرف دارو هم در این تاخیر تاثیر داره.
    روش اورژانسی هم میتونه یکی از علل عقب افتادن پریود باشه چون معمولا یکی دو سیکل عوارضش میمونه.
    شما کاری که باید انجام بدین اینه که ریلکس باشین، استراحت کنین و به زندگیتون برسین.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  11. سلام..
    من امروز با نامزدم دو بار رابطه از پشت داشتم...بار اول با کاندوم بود که منی کاملا داخل کاندوم ریخته شد...بعد نامزدم برای 1-2 دقیقه آلتش را روی وازنم گذاشت که هیچی ازش خارج نشد..بعد از 30 دقیقه از پشت دوباره رابطه داشتیم بدون کاندوم که سریع انزال صورت گرفت..منی کاملا خارج از محیط وازن تخلیه شد..ولی من نگرانم که پیشاب با وازنم تماس پیدا کرده باشه که نامزدم میگه نه منی و پیشاب باهم اومدن...
    امروز 8 روز از اولین روزی که پریود شدم میگذره که تا 2 روز پیش خونریزی داشتم..پزیودم منظمه 29-30 روزه..ولی این دفعه 26 روزه شدم
    با این شرایط امکان بارداری هست؟

12. fire_shadow نوشته است: با سلام و عرض خسته نباشید
    من با نامزدم در شب 13ام شهریور و 2 بار هم در 14ام شهریور رابطه ای داشته ام
    دوره پریود ایشون 28 روزه است و شروع پریود قبلیشون در تاریخ 28 ام مرداد ماه بود
    توی این 3 رابطه آلت بنده با آلت ایشون تماس داشت و به صورت مداوم بر روی هم مالیده می شد ولی دخولی صورت نگرفت در ضمن ایشون دارای پرده بکارت هستند
    ولی در هر 3 مورد بنده با کاهش میل جنسی مواجه شدم و حتی آلت بنده کوچک تر و شل شد و بعد از ارضا ایشون با خود ارضایی خودم رو ارضا کردم و چون از ارضا دور بودم زیاد طول کشید
    فردای اون روز یعنی 15ام اقدام به خرید قرص اورژانسی کردیم که یک عدد رو خورد و مشکلی پیش نیومد ولی در خوردن قرص دوم با مشکل مواجه شد و استفراغ داشت
    با وجود اصرار من برای دوباره خوردن قرص ها اینکار رو نکرد و ترس من و ایشون هم شروع شد
    در هنگام رابطه بنده اصلا ارضا نشدم و حتی نزدیک به ارضا هم نبودم ولی از آمدن یا نیامدن پیشاب اصلا مطمئن نیستم چون نمی دونم کی و چگونه میآید
    آیا با توجه به اینکه دخولی صورت نگرفته و بنده از ارضا دور بودم و همچنین نحوه مصرف قرص ها و سیکل ایشون امکان بارداری هست ؟
    خیلی ممنون می شم اگه به من کمک کنید
    ممنون از لطفتون

سلام

من متوجه نشدم بالاخره قرص دوم مصرف شده یا نه؟ اما  اگه قرص دوم مصرف شده و بعد از 2 ساعت استفراغ رخ داده که مشکلی نیست و روش اورژانسی درست اجرا شده و بارداری رو منتفی میکنه. در غیر اینصورت اون روش رو دیگه روش اورژانسی نمیشه گفت.
    اما رابطه ی شما در روزهای 17 و 18 سیکل دوستتون بوده که روزهای پرخطر رو هم شامل میشه. و اگه پیشاب به واژن تماس داشته احتمال بارداری وجود داره.
    تست بتا مشخص میکنه که بارداری صورت گرفته یا نه. تشریف ببرین آزمایشگاه و تست خون بدین.

13. sara321 نوشته است: سلام..
    من امروز با نامزدم دو بار رابطه از پشت داشتم...بار اول با کاندوم بود که منی کاملا داخل کاندوم ریخته شد...بعد نامزدم برای 1-2 دقیقه آلتش را روی وازنم گذاشت که هیچی ازش خارج نشد..بعد از 30 دقیقه از پشت دوباره رابطه داشتیم بدون کاندوم که سریع انزال صورت گرفت..منی کاملا خارج از محیط وازن تخلیه شد..ولی من نگرانم که پیشاب با وازنم تماس پیدا کرده باشه که نامزدم میگه نه منی و پیشاب باهم اومدن...
    امروز 8 روز از اولین روزی که پریود شدم میگذره که تا 2 روز پیش خونریزی داشتم..پزیودم منظمه 29-30 روزه..ولی این دفعه 26 روزه شدم
    با این شرایط امکان بارداری هست؟

سلام

در سیکل های منظم یکی دو روز بعد از اتمام پریود Safe هست و جای نگرانی نیست.

14. با سلام و عرض خسته نباشید . من دیشب با همسرم رابطه داشتم اما دخول نداشتم و بعد از انزال مقداری از مایع منیم روی باله های واژن همسرم ریخت و فورا رفت حمام و آن را با آب و صابون خوب شستشو داد و از آنجایی که همسرم دوره های منظم پریود داره و 28 همین ماه یعنی 2 روز دیگه پریود میشه . آیا احتمال بارداری وجود داره چون در روزای پرخطر نبوده ؟

15. halmat نوشته است: با سلام و عرض خسته نباشید . من دیشب با همسرم رابطه داشتم اما دخول نداشتم و بعد از انزال مقداری از مایع منیم روی باله های واژن همسرم ریخت و فورا رفت حمام و آن را با آب و صابون خوب شستشو داد و از آنجایی که همسرم دوره های منظم پریود داره و 28 همین ماه یعنی 2 روز دیگه پریود میشه . آیا احتمال بارداری وجود داره چون در روزای پرخطر نبوده ؟

سلام
    از اینکه منی روی واژن ریخته ولی در زمان پرخطر نبوده و در دوره های منظم ،یکی دو روز به شروع سیکل بعدی مونده ،احتمال بارداری بسیار کمه. بطوری که میشه گفت احتمال بارداری وجود ندارد

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 80 از 88
رفتن به صفحه :    ... 80 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید