شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 17 ...   

پرده بکارت (نوع، شکل، آسیب، پارگی و ترمیم)

1. asheghe_m نوشته است: سلام ممنون از سایت خوبتون
    یه مسئله ای باعث استرس من شده اینکه وقتی داشتم از یکی از سرسره های پارک آبی میومدم پایین آب با فشار خیلی زیاد بهم برخورد کرد که باعث شد خیلی زیاد احساس درد کنم البته دردش حدود 5 دقیقه طول کشید . بعد که از استخر خارج شدم خونی مشاهده نکردم ولی میترسم داخل استخر خون اومده باشه و من متوجه نشدم . به نظرتون امکان پارگی هست؟
    خیییییییییییلی ممنون

نخیر دوست عزیز
    پرده ی بکارت به این راحتی ها هم پاره نمیشه و اسیب نمیبینه
    خیالتون راحت باشه

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. من منظور دوست عزیزمونbadomakدر جواب سوال اولم متوجه نشدم اگه میشه هر کسی جواب من و میدونه کمکم کنه.
    و میخواستم بدونم آیادر چند روزی پس از پارگی پرده بکارت حس خواص و متفاوتی در واژن حس میشه که در زمان سالم بودن آن اون حس وجود نداشته باشه.؟!

امیدوارم توضیح کامل درمورد سوالم داده باشم

3. P_ff نوشته است: من منظور دوست عزیزمونbadomakدر جواب سوال اولم متوجه نشدم اگه میشه هر کسی جواب من و میدونه کمکم کنه.
    و میخواستم بدونم آیادر چند روزی پس از پارگی پرده بکارت حس خواص و متفاوتی در واژن حس میشه که در زمان سالم بودن آن اون حس وجود نداشته باشه.؟!

امیدوارم توضیح کامل درمورد سوالم داده باشم

با اجازه ی مهران عزیزم
    (دوستان، مهران جون حدود 3 - 4 ماه دیگه بابا میشه. بهش تبریک بگین. بابا مهران )

سلام

دوست من
    1. اگر که پارگی در قسمتی از بکارت ایجاد شده باشه اون پزشکی که شما پیشش رفتی معاینه تون میکنه و میگه پارگی مثلا در ساعت 3 رخ داده و این یعنی اینکه
    اگه بکارت رو مثله یه ساعت در نظر بگیریم پارگی مثلا در ناحیه ی مربوط به ساعت 3 ایجاد شده.
    2. ضمن اینکه حس خاص مربوط به دختر نبودن ممکنه در برخی اتفاق بیفته؛ بیشتر این حس خاص در زمان پریود شدن هست که اغلب این داستان راحت تر اتفاق میفته و ممکنه درد در زمان پریود یه کوچولو کاهش پیدا کنه.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  4. سلام علیکم.
    وجود همچین سایتی در اینترنت نعمتی هست که خدا و سپس دکتر رهام به ما اعطاء کرده اند. تنها مشکل این سایت قابل رویت بودن سوالات جنسی بالا 18 سال به عموم کاربران اینترنت هست. چه بهتر بود اگر مانند سایت تبیان اینطور سوالات مخصوص گروه سنی خاصی بود و هر کسی نمیتوانست اینطور سوالات را مشاهده کند.

خب بریم سر اصل مطلب و سوالی که از دوستان دارم:
    بنده سوالم رو به مرور می پرسم. میخواستم بدانم که آیا دختری که به دنیا می آید، از همان بد تولد دارای پرده بکارت هست؟ اگه پاسخ منفی هست پس پرده بکارت از چه سنی شروع به ایجاد شدن میشود؟

باید از این سوال بنده رو ببخشید اما ناچارم بپرسم. بنده سالها پیش شاید نزدیک 10 سال پیش یک دختری که تقریبا 7 سال از من کوچکتر بود را به عنوان هم بازی داشتم. به دلیل اینکه اون زمان من حدود 13 الی 14 سال اینا داشتم خب خیلی هوس رابطه داشتن داشتم. من چند بار با این دختر از روی لباس ... داشتم به طوری که آب منی من بعد از ... کامل خالی میشد توی لباس زیرم. یک بار که این دختر خوابیده بود، من انگشتم رو تا مقداری داخل سوراخ آلت تناسلی این دختر فرو بردم و دراوردم. میخوام بدونم که آیا این دختر 6-7 ساله دارای پرده بوده که بخواد پاره بشه؟

همین!
    پوزش بابت بی شرمی..

5. Single_Boy نوشته است: سلام علیکم.
    وجود همچین سایتی در اینترنت نعمتی هست که خدا و سپس دکتر رهام به ما اعطاء کرده اند. تنها مشکل این سایت قابل رویت بودن سوالات جنسی بالا 18 سال به عموم کاربران اینترنت هست. چه بهتر بود اگر مانند سایت تبیان اینطور سوالات مخصوص گروه سنی خاصی بود و هر کسی نمیتوانست اینطور سوالات را مشاهده کند.

خب بریم سر اصل مطلب و سوالی که از دوستان دارم:
    بنده سوالم رو به مرور می پرسم. میخواستم بدانم که آیا دختری که به دنیا می آید، از همان بد تولد دارای پرده بکارت هست؟ اگه پاسخ منفی هست پس پرده بکارت از چه سنی شروع به ایجاد شدن میشود؟

باید از این سوال بنده رو ببخشید اما ناچارم بپرسم. بنده سالها پیش شاید نزدیک 10 سال پیش یک دختری که تقریبا 7 سال از من کوچکتر بود را به عنوان هم بازی داشتم. به دلیل اینکه اون زمان من حدود 13 الی 14 سال اینا داشتم خب خیلی هوس رابطه داشتن داشتم. من چند بار با این دختر از روی لباس ... داشتم به طوری که آب منی من بعد از ... کامل خالی میشد توی لباس زیرم. یک بار که این دختر خوابیده بود، من انگشتم رو تا مقداری داخل سوراخ آلت تناسلی این دختر فرو بردم و دراوردم. میخوام بدونم که آیا این دختر 6-7 ساله دارای پرده بوده که بخواد پاره بشه؟

همین!
    پوزش بابت بی شرمی..

سلام

1. موارد نادری وجود داره که دختر به طور مادرزادی بکارت نداره. تو همین سایت یه مورد داشتیم. غیر از این مورد مادرزادی در بقیه ی موارد بکارت از بدو تولد وجود داره.
    2. داخل کردن انگشت در واژن دختر (حالا میخواد 3 ساله باشه میخواد 30 ساله باشه) به معنای عبور از پرده ی بکارته و ممکنه که به اون آسیب رسیده باشه ممکنه هم هیچ اتفاقی نیفتاده باشه. و
    تنها راه تشخیص مراجعه به پزشکه.

6. سلام
    ببخشید که اینجا سوالمو می پرسم .
    من 9 شهریور عروسی کردم و بعد از اولین رابطه که آلت تناسلی همسرم کامل هم وارد نشد کلی خونریزی داشتم که پردم از بین رفت و بعد از اون شب بازم رابطه داشتیم که هر بار کلی خونریزی داشتم و چون نگران بودم به دکتر زنان مراجعه کردم و الان از کلوتریمازول استفاده می کنم و تا دو هفته هم نباید رابطه داشته باشم
    الان نگرانیم برا اینه که بعد این مدت من میتونم رابطه ی بدون خونریزی داشته باشم ؟

7. 1365jon نوشته است: سلام
    ببخشید که اینجا سوالمو می پرسم .
    من 9 شهریور عروسی کردم و بعد از اولین رابطه که آلت تناسلی همسرم کامل هم وارد نشد کلی خونریزی داشتم که پردم از بین رفت و بعد از اون شب بازم رابطه داشتیم که هر بار کلی خونریزی داشتم و چون نگران بودم به دکتر زنان مراجعه کردم و الان از <a>کلوتریمازول</a> استفاده می کنم و تا دو هفته هم نباید رابطه داشته باشم
    الان نگرانیم برا اینه که بعد این مدت من میتونم رابطه ی بدون خونریزی داشته باشم ؟

سلام

با توجه به توضیحاتتون (دخول ناقص، خونریزی در رابطه های بعدی و ...) به احتمال قریب به یقین بکارت شما در اولین دخول ازاله نشده و در هر دخولی که بعد از اون شکل گرفته قسمتی از بکارت از بین رفته.
    حالا نمیدونم ترشحات بد بو و با رنگ غیر طبیعی (سفید پنیری) دارین یا نه چون درمان دارویی شما مربوط به وجود عفونت قارچیه. اما
    در پاسخ به سوالتون باید بگم، آره، دخول بدون درد رو هم میتونین تجربه کنین به شرط اینکه

1. عفونت احتمالی کامل رفع شه.
    2. همون 2 - 3 هفته رو برای دخول انتظار بکشین اما معاشقه ی ساده مشکلی نداره.
    3. تایم معاشقه تون به اندازه ی کافی باشه.
    4. همسرتون در رابطه های اول خیل ملو! رفتار کنن تا واژن به آلت آدپته بشه.

8. من دختري هستم داراي پرده ارتجاعي(دكتر فقط بهم گفته پردت ارتجاعي)حدود يك سال با دوست پسرم رابطه رابطه جنسی از جلو داشتم حالا حدود دو ماه ديگه  هيچ رابطه نداشتم ميخواستم بدونم اگه به يك پزشك ماماي عادي(نه پزشك قانوني) مراجعه كنم بهم نامه سلامت ميده يا نه ميترسم برم بهم نامه نده بد به كمكتون احتياج دارم تو رو خدا هر چي راهنمايي در اين زمينه ميتونيد بهم كنيد

9. babaklonelyman نوشته است: من دختري هستم داراي پرده ارتجاعي(دكتر فقط بهم گفته پردت ارتجاعي)حدود يك سال با دوست پسرم رابطه رابطه جنسی از جلو داشتم حالا حدود دو ماه ديگه  هيچ رابطه نداشتم ميخواستم بدونم اگه به يك پزشك ماماي عادي(نه پزشك قانوني) مراجعه كنم بهم نامه سلامت ميده يا نه ميترسم برم بهم نامه نده بد به كمكتون احتياج دارم تو رو خدا هر چي راهنمايي در اين زمينه ميتونيد بهم كنيد

سلام

درسته که بکارت ارتجاعی ممکنه تا اولین زایمان طبیعی ازاله نشه اما با ورود آلت، آثار لهیدگی و ساییدگی روی اون باقی می مونه و این برای متخصصین پزشکی قانونی قابل تشخیصه.
    ممکنه بتونین از یه ماما یا پزشک کم تجربه گواهی سلامت بگیرین اما
    این برگه تنها در صورتی قابل استناد حقوقیه که توسط پزشکی قانونی صادر بشه.

10. با سلام خدمت آقای دکتر صادقی" آقای دکتر من واقعا ازتون ممنونم به خاطر این سایت خوب وتاکید هاتون بر اینکه خودتون رو معاینه نکنید برای اطمینان از سلامت هایمن و این کار متخصص زنانه. من از سلامت هایمنم استرس داشتم اما با خوندنه مطالبه شما تونستم این استرس رو پایان بدم و به پزشک مراجعه کنم. یک دنیا ازتون ممنونم. امیدوارم دوستانی که نگرانی دارن هر چه زودتر به آرامش برسن.

11. در ادامه سوالم ميخواستم  بدونم حالا بايد چيكار كنم؟ ميدونم اشتباه كردم ميخواستم بدونم هيچ راهي نيست كه بتونم به زندگي عاديم برگردم يعني بايد تا آخر عمر به خاطر ريخته شدن ابروم به خواستگارام جواب رد بدم؟تو رو خدا اگه راهي ميدونيد بهم بگيد اگه پردمو بدوزم همه چيز حل ميشه آقاي دكتر يا نه؟راستي يه جا شنيدم اگر سه چهار ماه رابطه جنسی نداشته باشي دكتر نميفهمه كه قبلا رابطه جنسی داشتي يا نه ميخواستم ببينم راسته يا نه؟آقاي دكتر داغونم تو رو خدا راهنمايي دقيقم كنيد با يه جواب ساده ازش نگذريد

12. babaklonelyman نوشته است: در ادامه سوالم ميخواستم  بدونم حالا بايد چيكار كنم؟ ميدونم اشتباه كردم ميخواستم بدونم هيچ راهي نيست كه بتونم به زندگي عاديم برگردم يعني بايد تا آخر عمر به خاطر ريخته شدن ابروم به خواستگارام جواب رد بدم؟تو رو خدا اگه راهي ميدونيد بهم بگيد اگه پردمو بدوزم همه چيز حل ميشه آقاي دكتر يا نه؟راستي يه جا شنيدم اگر سه چهار ماه رابطه جنسی نداشته باشي دكتر نميفهمه كه قبلا رابطه جنسی داشتي يا نه ميخواستم ببينم راسته يا نه؟آقاي دكتر داغونم تو رو خدا راهنمايي دقيقم كنيد با يه جواب ساده ازش نگذريد

سلام دوباره

درخواست برگه ی سلامت بستگی به طرفتون داره و لزوما همه این درخواست رو نمیکنن یعنی اینجوری نیست که طرف بگه اول برگه رو ببینم بعد میام خواستگاریت!
    همونطور که قبلا گفتم شما میتونین از یه پزشک یا مامای کم تجربه این کاغذ رو بگیرین.  
    و این رو بدونین که این وضعیت شما رو میشه به خیلی چیزا ربطش داد اما ترمیم بکارت قابل تشخیصه و جز هزینه ی بیخودی چیزی نصیب تون نمیشه و در این فرهنگ فول سنتی ما فقط و فقط یه معنی داره و اونم رابطه ی جنسیه.

13. سلام

پزشک زنان بهم  گفته پردم حلقوی ارتجاعی هست.

استفاده از تامپون به این نوع پرده آسیب میزنه؟

با تشکر

14. با سلام

منظورتون از وضعیت شما رو میشه به خیلی چیزا ربطش داد چيه؟ مثلا به چه چيزاي ميتونم ربطش بدم؟يه سوال ديگه ايا اين آثار لهیدگی و ساییدگی روی پرده باقی می مونه را نميشه با هيچ راهي ترميم كرد حتي به مقدار كم تو رو خدا اگه ميشه جوابشو ازم دريغ نكنيد؟

15. babaklonelyman نوشته است: با سلام

منظورتون از وضعیت شما رو میشه به خیلی چیزا ربطش داد چيه؟ مثلا به چه چيزاي ميتونم ربطش بدم؟يه سوال ديگه ايا اين آثار لهیدگی و ساییدگی روی پرده باقی می مونه را نميشه با هيچ راهي ترميم كرد حتي به مقدار كم تو رو خدا اگه ميشه جوابشو ازم دريغ نكنيد؟

سلام

1. اون جمله رو صراحتاً برای بیان وجه تمایز ترمیم کردن و ترمیم نکردن (وضعیت فعلی شما) نوشتم و گرنه من هم معتقدم زندگی ای که بخواد بر پایه ی دروغ شروع بشه همون بهتر که شروع نشه و پیامد های بیشتری رو به بار نیاره.
    2. هر گونه ترمیمی روی بکارت صورت بگیره توسط پزشکی قانونی قابل تشخیصه.
    3. خدمت شما عرض کردم درخواست برگه ی سلامت بستگی به طرفتون داره لزوما همه این درخواست رو نمیکنن. اما چیزی که همسر آینده تون بایستی بدونه اینه که بکارت شما ارتجاعیه و ممکنه شب زفاف نه درد و نه خونریزی داشته باشه و باز ممکنه تا اولین زایمان طبیعی هم ازاله نشه.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 17 از 35
رفتن به صفحه :    ... 17 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید