شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 78 ...   

آیا من حامله هستم؟ (راهنمایی و سوالات)

1. Ttara

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام و خسته نباشید.
    من قبلا مشکلم رو مطرح کردم که رابطه ی سطحی داشتم.ولی بعد از اون دو ماه و هر ماه هم دقیقا سر وقت پریود شدم.من کلا دوره ام کوتاهه و خونریزیم کمه و مثل قبل بوده در ضمن من همه ی مواردی رو که نوشته شده رو خوندم که با پریود احتمال بارداری منتفیه.
    ولی می خواستم ببینم جز لکه بینی که در موعد پریود اول واسه خانومای باردار اتفاق می افته توی ماههای بعد هم وجود داره ؟؟
    از چند نفر شنیده ام که با وجود بارداری بازهم پریود میشن! خواستم ببینم منظور همون لکه بینیه یا چیزه دیگه ایه؟
    با تشکر

2. marzih21 نوشته است:
    m1989 نوشته است:
    marzih21 نوشته است: سلام دوستان
    من در  پست 497 شرح ماجرا و سوالمو مطرح کردم و دوستان پاسخ دادند از جمله پست شماره 504 بود.
    من بعد از اون ماجرا دیگه رابطه نداشتم.
    ماه بعد از اون رابطه من پریود نشدم، ماه بعدش با 13 روز تاخیر شدم،یعنی بعد از 43 روز پریود شدم و ماه بعدی که این ماه میشد با 5 روز تاخیر پریود شدم.این روند به نظرم نشون میده که اثر قرص ها از بدنم داره خارج میشه و پریودیم کم کم داره به روند عادی خودش باز میگرده.
    و این نکته رو هم بگم که من تا به این سری پریودیم منظم منظم بوده.
    دل دردی که داشتم افتاده.ترشحاتم طبیعیه و ...
    ولی سوالی که برام هست اینکه شکمم روز به روز بزرگ تر میشه!!
    سونو هم که دادم کیست تخمدان یا چیز دیگه ای مشاهده نشد!!!
    وزنم هم کم کرد نه اینکه چاق شده باشم
    دلیلش چی میتونه باشه؟
    من تا به الان اینقدر شکمم بزرگ نشده بود
    ذهنم جایی نمیره ولی نگرانم میکنه
    مرسی از راهنماییتون
    خواهشا پست هایی که نوشتم رو بخونید و جوابمو بدید
    مرسی

سلام
    دوست خوبم
    در صورت وقوع پریود (اونم در دو سیکل) بارداری منتفیه و جای نگرانی نیست.
    من میگم به خودتون تلقین نکنین و اینو بدونین قدرت تلقین خیلی زیاده. باور کنین منم اگه به خودم تلقین کنم میبینین باردار شدم!
    در صورتی که بارداری رخ بده جنین از اواخر ماه پنجم یا اوایل ماه ششم بارداری شروع به وزین و حجیم شدن میکنه و شکم برآمده میشه.
    اگه نتونستم نگرانی تون رو کم یا رفع کنم برین تست بتا بدین.

مرسی از جوابتون
    ولی مد نظر من بارداری نیست
    میگم شاید عامل دیگه ای داشته باشه که به این موضوع ربط پیدا کنه
    نمیدونم چه عاملی میتونه داشته باشه،شما راهنماییم کنید
    ولی هر عاملی هست به شرایطی که مطرح کردم بر میگرده
    که من فقط مسئله کیست ها به نظرم رسید که از این نظر برسی کردم نبود

سلام دوباره

خلاصه اینکه این چاقی به هر چی مربوط باشه به بارداری مربوط نمیشه.
    اما تنها چیزی که به ذهنم میرسه اینه که
    یکی از عوارض مصرف قرص های ضد بارداری چاقی کاذبه.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. Ttara نوشته است: سلام و خسته نباشید.
    من قبلا مشکلم رو مطرح کردم که رابطه ی سطحی داشتم.ولی بعد از اون دو ماه و هر ماه هم دقیقا سر وقت پریود شدم.من کلا دوره ام کوتاهه و خونریزیم کمه و مثل قبل بوده در ضمن من همه ی مواردی رو که نوشته شده رو خوندم که با پریود احتمال بارداری منتفیه.
    ولی می خواستم ببینم جز لکه بینی که در موعد پریود اول واسه خانومای باردار اتفاق می افته توی ماههای بعد هم وجود داره ؟؟
    از چند نفر شنیده ام که با وجود بارداری بازهم پریود میشن! خواستم ببینم منظور همون لکه بینیه یا چیزه دیگه ایه؟
    با تشکر

سلام

شما مطمئن هستین همه ی موارد رو خوندین!؟
    صفحه ی 70 پست شماره ی 1046 همین فروم رو در لینک زیر ببینین.

خونریزی در زمان بارداری

4. baran1370 نوشته است:
    elinaze نوشته است:
    samijon68 نوشته است: سلام
    من دختر 23 ساله هستم که باکره می باشم و دوران پریودم 26 تا32 روز میباشد که اکثرا 28-30 روز میشود
    در 2این ماه پریود شدم و در 16 با نامزدم رابطه بر قرار کردم که بدون دخول بود و بدون کاندوم فقط اب منی ایشون روی شکمم ریخته شد که بلافاصله برای غسل به حمام رفتیم و ایشون با اب شیلنک اب رو پاک کردن و من در حال ایستاده بودم
    میهواستم ببینم امکان بارداری وجود داره
    و این که الان بیش از 3 روز میگذره چیکار میشه کرد

سلام
    با این اوصاف بارداری منتفیه چون منی و پیشاب به واژن نرسیده اما اگه فکر میکنید که حتی پیشاب هم برخورد داشته تا زمان دارید از روش اورژانسی استفاده کنید چون در روزهای پرخطر بودید.

سلام.
    الیناز جان دوستمون گفتن بیش از سه روز از نزدیکیشون گذشته.روش اورژانسی دیگه خیلی ضعیف عمل میکنه

سلام
    الان که وقت اورژانسی گذشته چیکار میتونم بکنم؟ بهترین و سریعترین راه برای تشخیص چیه؟
    ممنون بابت توجهتون ولی به نظر شما احتمال بارداری چقدره؟
    الان یه هفته میگذره من هیچ نشانه ای ندارم
    و 7 روز دیگه باید پریود شم ولی خیلی استرس دارم

5. samijon68 نوشته است:
    baran1370 نوشته است:
    elinaze نوشته است:
    من دختر 23 ساله هستم که باکره می باشم و دوران پریودم 26 تا32 روز میباشد که اکثرا 28-30 روز میشود
    در 2این ماه پریود شدم و در 16 با نامزدم رابطه بر قرار کردم که بدون دخول بود و بدون کاندوم فقط اب منی ایشون روی شکمم ریخته شد که بلافاصله برای غسل به حمام رفتیم و ایشون با اب شیلنک اب رو پاک کردن و من در حال ایستاده بودم

سلام
    با این اوصاف بارداری منتفیه چون منی و پیشاب به واژن نرسیده اما اگه فکر میکنید که حتی پیشاب هم برخورد داشته تا زمان دارید از روش اورژانسی استفاده کنید چون در روزهای پرخطر بودید.

سلام.
    الیناز جان دوستمون گفتن بیش از سه روز از نزدیکیشون گذشته.روش اورژانسی دیگه خیلی ضعیف عمل میکنه

سلام
    الان که وقت اورژانسی گذشته چیکار میتونم بکنم؟ بهترین و سریعترین راه برای تشخیص چیه؟

عزیزم چرا اینقدر نگرانی!! یا منتظر پریودیت شو یا فردا صبح برو آز بتا بده تا خیالت راحت بشه
    به نظر من اگر خیلی نگرانی فردا صبح آز بتا بگیر و بعد از 2 ساعت جوابشو بهت میدن

6. samijon68 نوشته است:
    baran1370 نوشته است:
    elinaze نوشته است:

سلام

سلام.

سلام

با اجازه ی الناز خانم

سلام

شما الان که شبه  فردا هم که جمعه س اما شنبه یه تست بتا بدین تا مطمئن شین بارداری رخ داده یا نه. و
    در صورتی که بارداری رخ داده بود (احتمالش کمه) به متخصص زنان مراجعه کنین، راهنمایی لازم انجام خواهد شد.
    اگه این سری به خیر گذشت در حق خودتون لطف کنین و در رابطه های بعدی از کاور استفاده کنین.

7. سلام
    تو یکی ار پستا خوندم که در بعضی مواقع ممکنه خونیکه ما فکر میکنیم پریود خونریزی پریودی نبوده و لکه بینی حاملگی باشه میخواستم تفاوت این 2 تارو با هم بدونم و اینکه ممکنه این لکه بینی زمانش و تعداد روزهاش با زمان و تعداد روزهای پریودی یکی بشه از کجا بفهمیم کدومه؟

8. با سلام و تشکر از سایت خوبتون
    بیشتر سوالات من با خواندن سایتتون حل شد فقط یه مشکلی جدیدا برام پیش اومده اگه راهنمایی کنین ممنون میشم.
    نامزدم به خاطر شغلش از من دوره و سری قبل ما با هم نزدیکی داشتیم ولی نه به صورت دخول فقط مالش آلت ها به هم البته بالای واژن بعد از اون من دوبار پریود شدم یکی دوم تیر و دیگری 27 مرداد البته همیشه دوران پریودیم منظم بوده . تا این ماه که چند روزیه درد پریودی رو دارم ولی پریود نمیشم (بدنم درد میکنه . کلافه هستم و...) البته این ماه استرس کاری داشتم . ببا توجه به اینکه عمه ام تا سه ماهگی حاملگیش پریود میشد میخواستم ببینم امکان اینکه حامله باشم چند درصده ؟

9. gigolo نوشته است: با سلام و تشکر از سایت خوبتون
    بیشتر سوالات من با خواندن سایتتون حل شد فقط یه مشکلی جدیدا برام پیش اومده اگه راهنمایی کنین ممنون میشم.
    نامزدم به خاطر شغلش از من دوره و سری قبل ما با هم نزدیکی داشتیم ولی نه به صورت دخول فقط مالش آلت ها به هم البته بالای واژن بعد از اون من دوبار پریود شدم یکی دوم تیر و دیگری 27 مرداد البته همیشه دوران پریودیم منظم بوده . تا این ماه که چند روزیه درد پریودی رو دارم ولی پریود نمیشم (بدنم درد میکنه . کلافه هستم و...) البته این ماه استرس کاری داشتم . ببا توجه به اینکه عمه ام تا سه ماهگی حاملگیش پریود میشد میخواستم ببینم امکان اینکه حامله باشم چند درصده ؟

با توجه به نوع رابطه و پریودی بارداری منتفیه
    برای اطمینان از کاندوم استفاده کنید

10. من هنوز پریود نشدم 40 روز از رابطم گذشته بود رفتم ازمایش بتا دادم جواب 2 بود. میتونم به این جواب اعتماد کنم؟

11. MAHYA111 نوشته است: من هنوز پریود نشدم 40 روز از رابطم گذشته بود رفتم ازمایش بتا دادم جواب 2 بود. میتونم به این جواب اعتماد کنم؟

بلی
    شما باردار نیستید

12. mitra27

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام
    میخواستم ببینم اگر 1 ماه و نیم بعد از یک رابطه جواب آز بتا منفی باشه میتونیم خیالمون بابت بارداری خارج رحم هم راحت باشه؟؟
    یعنی هر نوع بارداری منتفیه؟؟

13. mitra27 نوشته است: سلام
    میخواستم ببینم اگر 1 ماه و نیم بعد از یک رابطه جواب آز بتا منفی باشه میتونیم خیالمون بابت بارداری خارج رحم هم راحت باشه؟؟
    یعنی هر نوع بارداری منتفیه؟؟

سلام

بــــــــــــــــــــــــــــــله!
    هم شما و هم همسرتون مطمئن باشین که بارداری از هیچ نوعش صورت نگرفته.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  14. سلام
    از جوابتون بسیار ممنون
    چیزی که باعث نگرانی دوباره ما شد تاخیر در پریود این ماه همسرم هست که باید طی دیروز و امروز اتفاق می افتاد اما نشونه خاصی نداره.البته چند روز قبل خیلی کم دل درد داشت. (در این مدت رابطه مشکوک به هیچ عنوان  نداشتیم).
    البته حالا سوالم اینه که خانمم طی 6 روز گذشته هر روز 1 عدد آمپول دگزامتازون زده . این آمپول که حاوی کورتون هستش میتونه دلیل این تاخیر باشه؟؟
    ممنون و سپاسگذار

15. mitra127 نوشته است: سلام
    از جوابتون بسیار ممنون
    چیزی که باعث نگرانی دوباره ما شد تاخیر در پریود این ماه همسرم هست که باید طی دیروز و امروز اتفاق می افتاد اما نشونه خاصی نداره.البته چند روز قبل خیلی کم دل درد داشت. (در این مدت رابطه مشکوک به هیچ عنوان  نداشتیم).
    البته حالا سوالم اینه که خانمم طی 6 روز گذشته هر روز 1 عدد آمپول دگزامتازون زده . این آمپول که حاوی کورتون هستش میتونه دلیل این تاخیر باشه؟؟
    ممنون و سپاسگذار

سلام

دوست من
    همین نگرانی و استرس بهترین دلیل برای این تاخیره.
    مصرف دارو، تغییر آب و هوا و حتی تغییر در شرایط نرمال زندگی بر سیکل همسرتون تاثیر میذاره.
    هر چه که هر دوتاتون! ریلکس تر باشین بازگشت پریود سریع تر خواهد بود.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 78 از 88
رفتن به صفحه :    ... 78 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید