شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

ورزش ایروبیک - یوگا

1. با سلام آیا ورزش ایروبیک ویوگا باعث ناباروری در زنان می شود؟

2. سلام
    نه نمیشه
    برای چی باید بشه؟؟؟!!!!
    تازه ورزش یکی از راه های سالم و مفید و بدون ضرر برای کمک به بارور شدن کسانی هست که قدرت باروری کمی دارند.
    ایروبیک و یوگا اسم ورزش هستن مهم نفسش هست که ورزش هست و مفید برای سلامتی حالا اینکه عرف چی میگه هم نیست.

گاهی بعضی ها به ایبروبیک بدنسازی هم میگن .
    من خودم 3سال ایبروبیک کار میکنم خیلی خانم ها بودن به تجویز پزشک برای فعال شدن تخمدان ها شون امدن باشگاه و بعد از لاغری باردار شدن.

ورزش اگر درست انجام بشه با علم به اعضای بدنم و کاراییشون همیشه مفید هست.

پیروز باشید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. azxcv نوشته است: با سلام آیا ورزش ایروبیک ویوگا باعث ناباروری در زنان می شود؟

سلام
    دوست عزیز ورزش یوگا یک ورزش کاملا ذهنی و روحی هستش و با جسم ارتباطی نداره و هیچ گونه اثری منفی نه در فعالیتهای بدنی و نه در فعالیتهای جنسی شخص نمیزاره
    اینو با اطمینان کامل بهتون میگم چون از نزدیک شاهدش بودم

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. سلام دوست عزیز
    من 3 ساله یوگا کار میکنم تاثیر فوق العاده ای در کنترول ذهن داره در واقع شخص با تمرین می تونه کنترول ذهن و جسم وو روحش رو به عهده بگیره و ما حرکاتی برای قبل و حین و بعد بارداری در یوگا داریم. که به کاهش استرس و زایمان طبیعی کمک می کنه

5. ایروبیک برعکس آنچه تصورشود ، ورزشی جدید نیست ، هرچند به علت گستردگی آن در سالهای اخیر از آن به عنوان ورزشی مدرن یاد می شود . این ورزش در آغاز ، مجموعه ای از حرکات توانبخشی برای بیماران قلبی بود و بعدازآن هم دکترکنت اچ کوپر در سن آنتونیو ودربخش نیروی هوایی آن مرکز در بیمارستان ارتشی تگزاس ازآن به عنوان راهکاری برای پیشگیری از بروزبیماریهای کرونری شریان ها استفاده کرد . پس ازچاپ مقاله کوپردرباره این روش پیشگیرانه به نام (ایروبیک ) در سال 1968 جهان با پدیده روبه رو شد و متعاقب آن فردی به نام جکی سورنسون این حرکات را به شکلی ریتمیک درآورد وایروبیک ریتمیک را پایه گذاری کرد . در کمتر از 2دهه این ورزش چنان محبوب شد که از آمریکا گذشت وبه تمام دنیا رسید .ودر حال حاضر ماشاید انواع ایروبیک (ایروبیک ملایم وساده  ، ایروبیک آبی ، ایروبیک استپ ، ایروبیک ورزشی هستیم .

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید