شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

نزدیکی برای بارداری در پریود نامنظم

1. سلام من پریود های نامنظمی دارم سوالم اینه که   برای بالا  بردن شانس باردارییم  از چه روزی بعد از پریودم باید نزدیکی داشته باشم و تا کی ادامه دهم و اینکه  شنیده ام که می گویند یک روز در میان نزدیکی خوب است .آیا صحت داره و یا برای شانس بیشتر هروز بهتر است.در ضمن من روز 14 پریودم درد در تخمدانها و ترشح سفید بی بو داشتم که فکر می کردم علایم تخمک گذاری باشه ولی تست LH انجام دادم و منفی بود. امکان داره که در چند روز آینده تخمک گذاری داشته باشم یا اینکه تخمک گذاری چند روز قبل انجام شده . مرسی

2. niloofar1360 نوشته است: سلام من پریود های نامنظمی دارم سوالم اینه که   برای بالا  بردن شانس باردارییم  از چه روزی بعد از پریودم باید نزدیکی داشته باشم و تا کی ادامه دهم و اینکه  شنیده ام که می گویند یک روز در میان نزدیکی خوب است .آیا صحت داره و یا برای شانس بیشتر هروز بهتر است.در ضمن من روز 14 پریودم درد در تخمدانها و ترشح سفید بی بو داشتم که فکر می کردم علایم تخمک گذاری باشه ولی تست LH انجام دادم و منفی بود. امکان داره که در چند روز آینده تخمک گذاری داشته باشم یا اینکه تخمک گذاری چند روز قبل انجام شده . مرسی

سلام،
    نامنظمی دوره ها باعث می شود که نتوان زمان مناسبی را برای نزدیکی انتخاب کرد. در افرادی که عادت ماهیانه منظم است حوال روز تخمک گذاری بهترین زمان است که برای مشخص کردن زمان آن اینجا توضیحات کاملی داده شده است. برای شما که پریودهای نامنظم دارید باید با توجه به آزمایش خون و افزایش LH یا با توجه به علایمی مثل درد در شکم، بالا رفتن دمای بدن و ... به زمان مناسب پی ببرید. به این دلیل ترتیب نزدیکی ها در زمانهای احتمالی تخمک گذاری را یک روز در میان توصیه می کنند چون اسپرم توانایی زنده مانده تا بیش از 48 ساعت هم در دستگاه تناسلی زن دارد و اگر هم چندین روز پشت سرهم نزدیکی انجام شود مقدار موثر اسپرمها کاهش می یابد. در شما چون آزمایش LH منفی بوده و افزایش نشان نداده فقط می توان گفت در آن بازه زمانی که آزمایش انجام شده تخمک گذاری رخ نداده است و در مورد روزهای قبل یا بعد نمی توان اظهار نظر نمود.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  3. سلام
    من بعد از تمام شدن دوره پریودم تا الان که حدود 7 روز گذشته ترشحات سفید و بی رنگی رو هنوز دارم که نسبتا زیاد هم هست تا دیروز که از صبح سمت چپ شکمم گرفتگی خیلی شدیدی رو داشتم و نسبت به سمت دیگرم کاملا تورمش مشخص بود و تا بعد از ظهر هم ادامه داشت و کم کم دردش آروم شد و امروز هم بعضی وقت ها  تخمدان سمت چپم درد می گیره. سوالم اینه که چطور در ماههای گذشته این انقباصات این طور دردناک نبود؟ آیا این علامت خوبی هست برای تخمک گذاری یا دلیل دیگه ای ممکنه داشته باشه؟مرسی

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. سلام
    ترشحات سفيد و بي بو طبيعي هستند
    در حوالي زمان تخمک گذاری درد زير شكم و افزايش جزئي دماي بدن طبيعي است ولي معمولاً اين درد تورم را به همراه ندارد
    براي تشخيص زمان دقيق تخمك گذاري اگر پريود هاي نامنظم داريد ميتوانيد از نرم افزاري كه در سايت توسط دكتر صادقي قرار داده شده استفاده كنيد .
    بهتر است با پزشك متخصص زنان در خصوص تورم زير شكم مشورت كنيد .

5. niloofar1360 نوشته است: سلام
    من بعد از تمام شدن دوره پریودم تا الان که حدود 7 روز گذشته ترشحات سفید و بی رنگی رو هنوز دارم که نسبتا زیاد هم هست تا دیروز که از صبح سمت چپ شکمم گرفتگی خیلی شدیدی رو داشتم و نسبت به سمت دیگرم کاملا تورمش مشخص بود و تا بعد از ظهر هم ادامه داشت و کم کم دردش آروم شد و امروز هم بعضی وقت ها  تخمدان سمت چپم درد می گیره. سوالم اینه که چطور در ماههای گذشته این انقباصات این طور دردناک نبود؟ آیا این علامت خوبی هست برای تخمک گذاری یا دلیل دیگه ای ممکنه داشته باشه؟مرسی

سلام،
    بله اگر درد با زمان احتمالی تخمک گذاری منطبق است می تواند علامتی از تخمک گذاری باشد.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید