شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 75 ...   

آیا من حامله هستم؟ (راهنمایی و سوالات)

1. mm1369 نوشته است: سلام با دوست پسرم عشق بازی داشتم اما دخولی صورت نگرفت فقط لای پام کشید یه بارم آبش روی لباس زیرم ریخته شد بار دوم هم ریخت روی شکمم من 6 روز بعد پریود شدم آیا امکان حاملگی وجود دارد آخه چند روز بعد پریودیم یر درد معده درد گرفتم از استرس مردم لطفا کمکم کنید

عزیزم اولا وقتی پریود شدید یعنی باردار نیستید
    دوما این طور که گفتید لباس زیر داشتید، پس باز باردار نیستید
    نگران نباشید

2. با سلام

كوناه ترين دوره پريود من 27 روزه و بلند ترين ان 34 روزه بوده من روز19 پريود يه معاشقه داشتم كه نه الت ها تماسي داشتن  نه انزال مني صورت گرفت فقط از پيشاب اونم  روي دست  نامزدم كه شايد برخورد داشته با واژنم نگرانم ؟ ديروز 28 روز از پريود قبلي ميگذره تست  بي بي چك انجام دادم منفي بود چون يه دكتر بهم گفته كه 23 روز بعد از اخرين پريود ميشه به جوابش اعتماد كرد ؟ ميشه واقعا؟

سوال دوم اين  هست كه تو اين معاشقه رابطه دهاني داشتيم  و چون ما هنوز عقد نكرديم ازمايش هاي قبل ازدواجو نداديم يه كم  شك  دارم  كه نكنه سوزاك يا سفليس گرفته باشم ؟

با آزمايش كشت ادرار سوزاك مشخص ميشه ؟

و علائم سوزاك  در من چگونه ممكنه باشه يا سفليس در يه دختر باكره  با يه بار رابطه دهاني  

البته ما نامزديم و نه من قبلا رابطه جنسي داشتم و نه با توجه به گفته هاي همسرم ايشون ؟

و ازشون سوال كردم نه ترشحي دارن نه سوزش در ادرار  و چند وقت  پيش كشت ادرارم دادن كه سالم بودن ؟

ممنونم از راهنماي هاتون

3. با سلام من 18 مرداد پریود شدم 9 شهریور با دوست پسرم عشق بازی داشتم اما دخولی صورت نگرفت اولین بار که آبش اومدلباس زیر تنم بود ریخت روی لباسم بعد لباسو در آوردم بعد لای پام هم از جلو هم از پشت گذاشت برای بار دوم آیشو روی شکمم ریخت ام اطراف ران پام پاشیده شد میترسم داخل رفته باشد من 14 شهریور پریود شدم البته 4 روز جلو افتاد اولین بار بود که نزدیکی داشتم از قرص های اورژانسی اطلاعی نداشتم مصرف نکردم آیا احتمال حاملگی هست خیلی استرس دارم بعد پریودیم چند رورزه معده درد دل درد کمر درد سر درد دارم دمای بدنم احساس میکنم بالا رفته آیا احتمال داره حامله شده باشم این علایم واسه چیه لطفا کمکم کنید خیلی استرس دارم

4. lmojganl نوشته است: با سلام

كوناه ترين دوره پريود من 27 روزه و بلند ترين ان 34 روزه بوده من روز19 پريود يه معاشقه داشتم كه نه الت ها تماسي داشتن  نه انزال مني صورت گرفت فقط از پيشاب اونم  روي دست  نامزدم كه شايد برخورد داشته با واژنم نگرانم ؟ ديروز 28 روز از پريود قبلي ميگذره تست  بي بي چك انجام دادم منفي بود چون يه دكتر بهم گفته كه 23 روز بعد از اخرين پريود ميشه به جوابش اعتماد كرد ؟ ميشه واقعا؟

سوال دوم اين  هست كه تو اين معاشقه رابطه دهاني داشتيم  و چون ما هنوز عقد نكرديم ازمايش هاي قبل ازدواجو نداديم يه كم  شك  دارم  كه نكنه سوزاك يا سفليس گرفته باشم ؟

با آزمايش كشت ادرار سوزاك مشخص ميشه ؟

و علائم سوزاك  در من چگونه ممكنه باشه يا سفليس در يه دختر باكره  با يه بار رابطه دهاني  

البته ما نامزديم و نه من قبلا رابطه جنسي داشتم و نه با توجه به گفته هاي همسرم ايشون ؟

و ازشون سوال كردم نه ترشحي دارن نه سوزش در ادرار  و چند وقت  پيش كشت ادرارم دادن كه سالم بودن ؟

ممنونم از راهنماي هاتون

سلام
    به نظرم نگرانیتون به جا نیست
    ولی برای اطلاع از این بیماری ها به لینک های زیر سر بزنیدhttp://www.roham.ws/web/ftopict-7665.htmlhttp://www.roham.ws/web/ftopict-7927.html
    http://www.roham.ws/web/ftopict-10004.html

5. a1365 نوشته است: با سلام من 18 مرداد پریود شدم 9 شهریور با دوست پسرم عشق بازی داشتم اما دخولی صورت نگرفت اولین بار که آبش اومدلباس زیر تنم بود ریخت روی لباسم بعد لباسو در آوردم بعد لای پام هم از جلو هم از پشت گذاشت برای بار دوم آیشو روی شکمم ریخت ام اطراف ران پام پاشیده شد میترسم داخل رفته باشد من 14 شهریور پریود شدم البته 4 روز جلو افتاد اولین بار بود که نزدیکی داشتم از قرص های اورژانسی اطلاعی نداشتم مصرف نکردم آیا احتمال حاملگی هست خیلی استرس دارم بعد پریودیم چند رورزه معده درد دل درد کمر درد سر درد دارم دمای بدنم احساس میکنم بالا رفته آیا احتمال داره حامله شده باشم این علایم واسه چیه لطفا کمکم کنید خیلی استرس دارم

نه عزیزم شما بعد از رابطتون پریود شدید پس جای نگرانی برای بارداری نیست!!!
    و شما باردار نیستید
    علائمی که میگید میتونه برای استرسی باشه که دارید و تلقینایی که به خودتون میکنید
    خونسرد باشید و نگرانی رو از خودتون دور کنید تا تمامی درد ها هم از شما دور بشه

6. shiv_kia

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام.میخاستم بدونم ایا تکرر ادرار و خستگی میتونه از عوارضه قرص اورژانسی باشه.
    و اینکه احتمال بارداری در روز 4 ام اگربه روشه طبیعی پیشگیری شه چقدره؟؟

7. سلام
    من 22 ساله هستم
    حدود یک ماه و نیم قبل ینی دو هفته بعد از آخرین روز پریودم با نامزدم رابطه داشتم که بدون دخول بود چون هنوز پرده بکارت دارم!
    در هنگام رابطه حس کردم که مقداری از منی روی واژن ریخته شد البته مطمین نیستم که منی بود با  ترشحات واژن! اما فوری محل رو با آب شستم،
    بعد از اون باید در تاریخ 22 مرداد پریود میشدم که 16 مرداد شذم و مثل همیشه بود!!
    اما این ماه هنوز پریود نشدم،علایم رو دارم ولی پریود نمیشم!!
    در ضمن هفته گدشته استرس زیادی رو هم تحمل کردم یکیش مثلا تصادف!!
    دکوتان هم مصرف میکنم،آیا ممکنه به خاطر اون باشه؟ چون در ماه تیر هم یابد 26 پریود میشدم که 22 شدم!! دقیقا از زمان مصرف دکوتان!!
    هیچ کذ.م ار علایم باذداری رو هم ندارم
    ینی میشه حامله باشم؟ :-s

8. gangstergirl نوشته است: سلام
    من 22 ساله هستم
    حدود یک ماه و نیم قبل ینی دو هفته بعد از آخرین روز پریودم با نامزدم رابطه داشتم که بدون دخول بود چون هنوز پرده بکارت دارم!
    در هنگام رابطه حس کردم که مقداری از منی روی واژن ریخته شد البته مطمین نیستم که منی بود با  ترشحات واژن! اما فوری محل رو با آب شستم،
    بعد از اون باید در تاریخ 22 مرداد پریود میشدم که 16 مرداد شذم و مثل همیشه بود!!
    اما این ماه هنوز پریود نشدم،علایم رو دارم ولی پریود نمیشم!!
    در ضمن هفته گدشته استرس زیادی رو هم تحمل کردم یکیش مثلا تصادف!!
    <a>دکوتان</a> هم مصرف میکنم،آیا ممکنه به خاطر اون باشه؟ چون در ماه تیر هم یابد 26 پریود میشدم که 22 شدم!! دقیقا از زمان مصرف <a>دکوتان</a>!!
    هیچ کذ.م ار علایم باذداری رو هم ندارم
    ینی میشه حامله باشم؟ :-s

شما در ایام پر خطر رابطه داشتین
    و توجه داشته باشین که بکارتتون مانع بارداری نیستش
    اگر منی ایشون روی واژن شما ریخته شده باشه احتمال بارداری وجود داره اما نه صد در صد
    برای اطمینان بیشتر از تست بتا استفاده کنید

9. سلام..من چهارماه پیش یه رابطه مشکوک داشتم که بعدش پریود شدم..همینطور سه ماه بعدش رو..این ماه هم شدم.ولی بازم استرس دارم که امکان بارداری وجود داره

10. mahtab_ahmadi71 نوشته است: سلام..من چهارماه پیش یه رابطه مشکوک داشتم که بعدش پریود شدم..همینطور سه ماه بعدش رو..این ماه هم شدم.ولی بازم استرس دارم که امکان بارداری وجود داره

خانم عزیز پریودی نشان از عدم بارداری است
    شما که 4 بار هم بعدش پریود شدید، پس دیگه چرا نگران هستید
    وقتی باردارنیستید استرس بی ورد به خودتون وارد نکنید
    شما باردار نیستید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  11. mahtab_ahmadi71 نوشته است: سلام..من چهارماه پیش یه رابطه مشکوک داشتم که بعدش پریود شدم..همینطور سه ماه بعدش رو..این ماه هم شدم.ولی بازم استرس دارم که امکان بارداری وجود داره

سلام
    دوست عزیز خوب اگه شما به این اعتقاد نداری که پریود شدن به معنی عدم بارداریت هستش
    برای رها شدن از این استرست از بیبی چک استفاده کن یا ازمایش بتا رو انجام بده که خیالت کاملا راحت بشه

12. mahtab_ahmadi71 نوشته است: سلام..من چهارماه پیش یه رابطه مشکوک داشتم که بعدش پریود شدم..همینطور سه ماه بعدش رو..این ماه هم شدم.ولی بازم استرس دارم که امکان بارداری وجود داره

ببخشید من شنبه همین هفته پریود شدم و امروز که روز چهارمه پریودم کم شده.علت چیه؟

13. mahtab_ahmadi71 نوشته است:
    mahtab_ahmadi71 نوشته است: سلام..من چهارماه پیش یه رابطه مشکوک داشتم که بعدش پریود شدم..همینطور سه ماه بعدش رو..این ماه هم شدم.ولی بازم استرس دارم که امکان بارداری وجود داره

اگه ترستون از بارداریه که بی خودی نگرانید

14. badomak نوشته است:
    mahtab_ahmadi71 نوشته است:
    mahtab_ahmadi71 نوشته است: سلام..من چهارماه پیش یه رابطه مشکوک داشتم که بعدش پریود شدم..همینطور سه ماه بعدش رو..این ماه هم شدم.ولی بازم استرس دارم که امکان بارداری وجود داره

بله متاسفانه ترسم از همینه
    رفتم داروخانه واسه بی بی چک مشکلمو که گفتم گفتن امکان بارداری نیست و نیازی به بی بی چک ندارید

15. mahtab_ahmadi71 نوشته است:
    badomak نوشته است:
    mahtab_ahmadi71 نوشته است:
    بله متاسفانه ترسم از همینهرفتم داروخانه واسه بی بی چک مشکلمو که گفتم گفتن امکان بارداری نیست و نیازی به بی بی چک ندارید
    آیا استرس میتونه باعث کم شدن خون پریودی بشه؟اخه من استرس داشتم واسه بارداری به حدی که تبخال زدم

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 75 از 88
رفتن به صفحه :    ... 75 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید