شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 74 ...   

آیا من حامله هستم؟ (راهنمایی و سوالات)

1. با سلام
    من 6 شهریور یک رابطه محافظت نشده داشتم که همون روز بعد 6 ساعت 2 قرص hd و 12 ساعت بعد هم 2 تا دیگر قرص خوردم و ماه پیش 22 مرداد پریود شده بودم و این ماه 19 شهریور که امروز می باشد پریود شدم یعنی 3 روز زودتر خواستم ببینم آیا امکان بارداری باز وجود دارد ؟
    مرسی

2. pinooo نوشته است: با سلام
    من 6 شهریور یک رابطه محافظت نشده داشتم که همون روز بعد 6 ساعت 2 قرص hd و 12 ساعت بعد هم 2 تا دیگر قرص خوردم و ماه پیش 22 مرداد پریود شده بودم و این ماه 19 شهریور که امروز می باشد پریود شدم یعنی 3 روز زودتر خواستم ببینم آیا امکان بارداری باز وجود دارد ؟
    مرسی

سلام

مصرف قرص اورژانسی به طور صحیح (که شما انجام دادین)، از بارداری جلوگیری میکنه.
    جای نگرانی وجود نداره.
    اختلال در پریود از عوارض قرص اورژانسیه.
    توصیه می کنم اگه بیرون تشریف می برین، پد به اندازه ی کافی همراه داشته باشین.

3. shiv_kia

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام.
    من در تمرداد ماه سقط داشتم که خونریزی ناشی از اون در تاریخ 4شهریور تمام شدو لازمه بگم 2هفته هم طول کشید.در تاریخ 8 شهریور رابطه داشتم اما منی داخل ریخته نشد.در تاریخ 11 شهریور هم رابطه داشتم و  فرداش  لونژیل مصرف کردم.تا امروز  خونریزی رخ نداده.اما بعضی علایم پریودرو دارم.احساس میکنم یه کم تکرر ادرار هم دارم.نمیدونم از نگرانیه یا چیزه دیگه.ایا احتماله بارداری هست؟تا کی باید منتظر خونریزی باشم ؟

4. shiv_kia نوشته است: سلام.
    من در تمرداد ماه سقط داشتم که خونریزی ناشی از اون در تاریخ 4شهریور تمام شدو لازمه بگم 2هفته هم طول کشید.در تاریخ 8 شهریور رابطه داشتم اما منی داخل ریخته نشد.در تاریخ 11 شهریور هم رابطه داشتم و  فرداش  لونژیل مصرف کردم.تا امروز  خونریزی رخ نداده.اما بعضی علایم پریودرو دارم.احساس میکنم یه کم تکرر ادرار هم دارم.نمیدونم از نگرانیه یا چیزه دیگه.ایا احتماله بارداری هست؟تا کی باید منتظر خونریزی باشم ؟

سلام

همین پست قبلی پاسخ سوال شماست. فقط اضافه کنم که
    با مصرف قرص اورژانسی اختلال در پریود ممکنه اتفاق بیفته یعنی
    ممکنه پریود شما با تاخیر باشه ممکنه هم زود تر از موعد پریود رخ بده. بستگی به واکنش بدن داره.

5. سلام من 3هفته پیش با نامزدم نزدیکی داشتم دخول صورت نگرفت اما اب منی رئی التم ریخت 2روز بعد پریود شدم اما الان بازم نگرانم ایا احتمال بارداری هست؟

6. ELHAMnur نوشته است: سلام من 3هفته پیش با نامزدم نزدیکی داشتم دخول صورت نگرفت اما اب منی رئی التم ریخت 2روز بعد پریود شدم اما الان بازم نگرانم ایا احتمال بارداری هست؟

سلام دوست عزیز اگه زمان پریودت دقیق بوده پس نیازی به نگرانی نیست چون تخمکی وجود نداشته که حاملگی رخ بده با این حال جواب دقیق آقای دکتر بهتون میدن.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  7. سلام
    من 10 روز پیش با نامزدم رابطه داشتم که آب اولیش به آلت من برخورد داشت البته بدونه دخول همون لحظه محلش رو شستم و 4 روز بعد با مشورت پزشک دارو مصرف کردم
    ماه پیش 17 پرید شدم  امروز باید پریود میشدم چون دوره های 32 روزه دارم
    صبح خون دیدم که لخته بود بعدش دیگه خون نیومد دلیلش چیه؟ امکان بارداری هست؟

8. nastaran_ نوشته است: سلام
    من 10 روز پیش با نامزدم رابطه داشتم که آب اولیش به آلت من برخورد داشت البته بدونه دخول همون لحظه محلش رو شستم و 4 روز بعد با مشورت پزشک دارو مصرف کردم
    ماه پیش 17 پرید شدم  امروز باید پریود میشدم چون دوره های 32 روزه دارم
    صبح خون دیدم که لخته بود بعدش دیگه خون نیومد دلیلش چیه؟ امکان بارداری هست؟

سلام

مجموع پست های شما به من میگه که در محاسبه ی طول سیکلتون اشتباه می کنین. یه بار گفتین دوره های 45 - 50 روزه دارین! الان میگین سیکلتون 32 روزه س!!
    دوست من سه چهار تا سیکلتون رو از شروع یه سیکل تا شروع سیکل بعدی روی کاغذ بنویسین. عددی که به دست میاد طول سیکل شماس و اگه ثابت بود (تلورانس یکی دو روز قابل اغماضه) بنابراین سیکلتون منظمه در غیر اینصورت نامنظمه.
    حالا با فرض اینکه سیکلتون 32 روزه و منظم باشه
    چون 17 مرداد پریود شدین بنابراین رابطه در روز 24 سیکلتون میشه که جزو روزهای پرخطر شما نیست و احتمال بارداری با پیشاب در این روز خیلی کمه.
    اون خونی که دیدین شروع پریودتونه و هر چه که استرس رو کمتر کنین خونریزی هم روان و دامنه دار خواهد شد و این معادل عدم بارداریه.
    روش اورژانسی هم حداکثر تا 72 ساعت میتونه از بارداری جلوگیری کنه (نه 96 ساعت) بعد از این تایم 72 ساعته اگه از روش اورژانسی استفاده کنین دیگه کسی نمیتونه بگه که چه اتفاقی رخ خواهد داد!

اگه از روز اول که در پیام خصوصی خدمتتون عرض کردم سوالتون رو با چه فرمتی بپرسین، می پرسیدین جواب های مختلف دریافت نمی کردین!

9. ELHAMnur نوشته است: سلام من 3هفته پیش با نامزدم نزدیکی داشتم دخول صورت نگرفت اما اب منی رئی التم ریخت 2روز بعد پریود شدم اما الان بازم نگرانم ایا احتمال بارداری هست؟

سلام

علاوه بر گفته های دوستمون رز عزیز، این رو بدونین که
    همواره وقوع پریود (در صورتی که مانند سیکل های قبلی باشه) بعد از نزدیکی مشکوک، معادل با عدم بارداریه. که از شما این چنین بوده.

10. من از قرص پردنزولون به علت بیماری با دوز بالا و روزانه استفاده میکنم و چون این دارو یک دارویه هورمونیه در بعضی از ماه ها پریود منو عقب جلو میکنه و من  به قول شما کیست ندارم خودتون هم حتما میدونید که عقب افتادن پریود دلیله 100% کیست نیست Smile
    اون سوالو پرسیدم تا از تمامه شرایطه قضیه رو بررسی کرده باشم که در هرکدوم از شرایط که ممکنه برام پیش بیاد باردار میشم یا نه
    من چون همیشه رابطه محافظت شده دارم این بار کمی استرس بهم وارد شد
    قرص پیشگیری رو هم با مشورت با دکتر حدودا 85 ساعت بعد مصرف کردم
    ممنون از توجهتون

11. سلام
    من دختر 23 ساله هستم که باکره می باشم و دوران پریودم 26 تا32 روز میباشد که اکثرا 28-30 روز میشود
    در 2این ماه پریود شدم و در 16 با نامزدم رابطه بر قرار کردم که بدون دخول بود و بدون کاندوم فقط اب منی ایشون روی شکمم ریخته شد که بلافاصله برای غسل به حمام رفتیم و ایشون با اب شیلنک اب رو پاک کردن و من در حال ایستاده بودم
    میهواستم ببینم امکان بارداری وجود داره
    و این که الان بیش از 3 روز میگذره چیکار میشه کرد؟
    با تشکر

12. samijon68 نوشته است: سلام
    من دختر 23 ساله هستم که باکره می باشم و دوران پریودم 26 تا32 روز میباشد که اکثرا 28-30 روز میشود
    در 2این ماه پریود شدم و در 16 با نامزدم رابطه بر قرار کردم که بدون دخول بود و بدون کاندوم فقط اب منی ایشون روی شکمم ریخته شد که بلافاصله برای غسل به حمام رفتیم و ایشون با اب شیلنک اب رو پاک کردن و من در حال ایستاده بودم
    میهواستم ببینم امکان بارداری وجود داره
    و این که الان بیش از 3 روز میگذره چیکار میشه کرد؟
    با تشکر

سلام

رابطه ی شما در روز 15 ام سیکلتون بوده و در یکی از روزهای پرخطر.
    اما با توجه به شرحی که دادین اگه مطمئن هستین منی و پیشاب (مایع قبل از انزال) با واژن تماس نداشته، بارداری رخ نخواهد داد و جای نگرانی وجود نداره.
    روش اورژانسی تا سه روز بعد از نزدیکی از بارداری جلوگیری میکنه اما بعد از این تایم در صورت بارداری ناخواسته
    همواره به متخصص زنان مراجعه کنین؛ راهنمایی های لازم انجام خواهد شد. اینجا بحث در مورد سقط جنین خلاف قوانینه.

13. سلام من باید روز 10ام شهریور پریود میشدم اما این اتفاق صورت نگرفت و قبلش هم هیچ رابطه جنسی مشکوک نداشتم اما 2روز بعد عقب انداختنم یک تماس جنسی با نامزدم داشتم البته آلتش رو داخل نبرده بود و فقط نزدیک آلتم گذاشته بود .
    اما برای محکم کاری از روش اورژانس جلوگیری از بارداری استفاده کردم بطوری که 2 ساعت بعد 4عدد قرص ldخوردم اما 12 ساعت بعدش رو نخوردم . اما بعد از 2روز از نزدیکی م 4قرص ld دیگه و اینبار 12ساعت بعدش هم 4قرص ld دیگر رو هم خوردم اما الان 8 روز از زمان تماس جنسی م میگذره و من هنوز پریود نشدم ممکنه راهنماییم کنید ؟

14. sama9090 نوشته است: سلام من باید روز 10ام شهریور پریود میشدم اما این اتفاق صورت نگرفت و قبلش هم هیچ رابطه جنسی مشکوک نداشتم اما 2روز بعد عقب انداختنم یک تماس جنسی با نامزدم داشتم البته آلتش رو داخل نبرده بود و فقط نزدیک آلتم گذاشته بود .
    اما برای محکم کاری از روش اورژانس جلوگیری از بارداری استفاده کردم بطوری که 2 ساعت بعد 4عدد قرص ldخوردم اما 12 ساعت بعدش رو نخوردم . اما بعد از 2روز از نزدیکی م 4قرص ld دیگه و اینبار 12ساعت بعدش هم 4قرص ld دیگر رو هم خوردم اما الان 8 روز از زمان تماس جنسی م میگذره و من هنوز پریود نشدم ممکنه راهنماییم کنید ؟

سلام

روش اورژانسی در مرحله ی دوم درست استفاده شده و از بارداری جلوگیری میکنه. جای نگرانی وجود نداره.
    این تاخیر در پریود به خاطر روش اورژانسی و مصرف بیش از حد قرص هاست.
    آروم باشین و استراحت کنین تا پریود شروع شه.
    بارداری منتفیه اما
    3 - 4 روز دیگه صبر کنین و اگه پریود نشدین برای بررسی بیشتر و دونستن علت تاخیر به پزشک مراجعه کنین.

15. mm1369

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام با دوست پسرم عشق بازی داشتم اما دخولی صورت نگرفت فقط لای پام کشید یه بارم آبش روی لباس زیرم ریخته شد بار دوم هم ریخت روی شکمم من 6 روز بعد پریود شدم آیا امکان حاملگی وجود دارد آخه چند روز بعد پریودیم سر  درد معده درد گرفتم از استرس مردم لطفا کمکم کنید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 74 از 88
رفتن به صفحه :    ... 74 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید