شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

خشکی واژن

1. با سلام من 2 سال وچند ماه هست ازدواج کردم  ودر هر موقع که نزدیکی داریم واژنم خشک هست هرچقدر هم که با شریکم معاشقه کنم باز م خشک هست واین خشکی باعث درد وسوزش زیاد و دیدن خون در مایعات دفع شده از واژن می شود حتی همسرم اول من را با مالیدن آلتم ارضا می کند ولی با ان حال بازم خشک هست چه کار باید بکنم ؟ البته با مراجعه به دکتر قرصی برایم تجویز کرد که از واژن استفاده کنم ولی داروخانه ها این قرص را نداشتند آیا غیر از دارو در منزل میتوان کاری انجام دادخشکی از بین برود ؟ در ضمن من برای بارداری هم تحت درمان هستم و برای بارداری اقدام میکنم .

با تشکر

2. با سلام . به نظر من ميتونه به خاطر استرس و ناملايمات روحي باشه . آخه خيلي تأثير داره . سعي كنيد خيلي ريلكس باشيد و فقط به رابطه فكر كنيد . قرصي هم كه دكتر گفته پيدا كنيد چون تجويز دكتر در اولويت قرار داره .

3. azxcv نوشته است: با سلام من 2 سال وچند ماه هست ازدواج کردم  ودر هر موقع که نزدیکی داریم واژنم خشک هست هرچقدر هم که با شریکم معاشقه کنم باز م خشک هست واین خشکی باعث درد وسوزش زیاد و دیدن خون در مایعات دفع شده از واژن می شود حتی همسرم اول من را با مالیدن آلتم ارضا می کند ولی با ان حال بازم خشک هست چه کار باید بکنم ؟ البته با مراجعه به دکتر قرصی برایم تجویز کرد که از واژن استفاده کنم ولی داروخانه ها این قرص را نداشتند آیا غیر از دارو در منزل میتوان کاری انجام دادخشکی از بین برود ؟ در ضمن من برای بارداری هم تحت درمان هستم و برای بارداری اقدام میکنم .

با تشکر

سلام

بعد از 2 سال و خورده ای هنوز اقدام عملی نکردین واقعا جای تعجب داره!
    اما دوست من

خشکی واژن به خاطر نقص در عملکرد غدد بارتولن واژنه.
    ضمن اینکه با مراجعه به پزشک و درمان دارویی مشکل حل میشه، همچنین شما میتونین از لوبریکانت در حین دخول استفاده کنین که اون داستان ها (سوزش، خونریزی و ...) اتفاق نیفته. البته بعد از بارداری از لوبرکانت استفاده کنین بهتره. و
    با صابون هیچ گاه هیچ گاه واژن رو نشورین. حالا من هی میگم هی شما گوش نکنین!

تشکر شده توسط : 5 کاربر
  4. ایا بزرگ بودن لبه ها میتونه دلیلی بر خشکی واژن باشه؟

5. aida92 نوشته است: ایا بزرگ بودن لبه ها میتونه دلیلی بر خشکی واژن باشه؟

خیر
    بزرگی لبه ها جنبه زیبایی داره نه جنبه هورمونی
    خشکی واژن جنبه هورمونی و غددی داره

6. aida92 نوشته است: ایا بزرگ بودن لبه ها میتونه دلیلی بر خشکی واژن باشه؟

فكر نميكنم ربطي داشته باشه

7. من و همسرم تا به حال دخول نداشتيم و فقط معاشقه بوده
    همسرم هر وقت آلتم رو ميماله به خوبي خيس ميشه ولي با مالش اون من احساس سوزش ميكنم تو اون ناحيه
    ميشه بگيد علت چيه؟

8. elnaz704 نوشته است: من و همسرم تا به حال دخول نداشتيم و فقط معاشقه بوده
    همسرم هر وقت آلتم رو ميماله به خوبي خيس ميشه ولي با مالش اون من احساس سوزش ميكنم تو اون ناحيه
    ميشه بگيد علت چيه؟

احتمالا ایشون با فشار این کار رو می کنند
    پوست اون جا بسیار حساسه بهتره از روان کننده ها مانند لوبریکانت هم استفاده کنید

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  9. باید چیکار کنم موقع رابطه جنسی با نامزدم کمی خیس شم؟اخه من حتی وقتی تحریک میشم کاملا خشکم.

10. aida92 نوشته است: باید چیکار کنم موقع رابطه جنسی با نامزدم کمی خیس شم؟اخه من حتی وقتی تحریک میشم کاملا خشکم.

اگه بدرستی تحریک میشید و باز واژنتون خیسه بهتره به متخصص برای معاینه و درمان مراجعه کنید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  11. aida92 نوشته است: باید چیکار کنم موقع رابطه جنسی با نامزدم کمی خیس شم؟اخه من حتی وقتی تحریک میشم کاملا خشکم.

سلام

همونطور که کاکو مهران عزیزم گفت ابتدا در کیفیت و کمیت معاشقه و نزدیکی تون تجدید نظر کنید.
    اما اگه درست نشد خشکی واژن همونطور که چند خط بالاتر هم نوشتم به نقص در عملکرد غدد بارتولن واژن برمی گرده و باید بررسی بشید.
    یه تست پرولاکتین هم بدید چون بالا بودن این هورمون باعث خشکی واژن میشه.

12. با سلام.
    من وقتی با همسرم نزدیکی میکنم درد شدید رو هنگام دخول دارم (دردی مثل پارگی پرده) ایشون از ژل اینها نمیذارن استفاده کنم ...آیا این درد به خاطر خشکی واژن هست؟ چکار کنم تا برطرف بشه؟

13. Ida_ نوشته است: با سلام.
    من وقتی با همسرم نزدیکی میکنم درد شدید رو هنگام دخول دارم (دردی مثل پارگی پرده) ایشون از ژل اینها نمیذارن استفاده کنم ...آیا این درد به خاطر خشکی واژن هست؟ چکار کنم تا برطرف بشه؟

سلام

مثال خوبی نزدید! ازاله ی بکارت در همه دردی نداره یعنی بعضی خانما اصلا متوجه ازاله شدن بکارتشون نمیشن!
    اما در حالت عادی درد در حین نزدیکی نباید باشه
    اگر که مواردی که در چند خط بالاتر نوشتم وجود نداشته باشه، عفونتی در کار نباشه، زخمی در اون ناحیه موجود نباشه و نزدیکی به صورت ملو! انجام میشه و رابطه نه هارده و نه خشونتی در کاره
    میشه سایه ی واژینیسموس رو اون نزدیکی ها دید!
    دوست من، انتظار برای درد از خود درد بدتره. اینکه شما حین دخول همه ی احساسات رو کنار بذارید و به این فکر کنید الان درد میاد سراغم، الان واژنم میترکه!، الان فلان میشم ... اونوقته که شما عضلات اون ناحیه رو منقبض می کنید و درد دو چندان میشه و شاید واژنتون ترکید! (شوخی)
    پس اولا به خودتون لطف کنید و حین دخول ریلکس باشید
    بعد اینجوری عمل کنید که
    ابتدا با یک انگشت خودتون داخل واژن رو لمس کنید بعد با دو انگشت بعد همسرتون با یک انگشت اینکارو انجام بدن بعد با دو انگشت بعد 3 انگشتی و در انتها با آلت.
    یه چند مرتبه این توصیه رو عملی کنید اوضاع بهتر میشه.
    از لوبرکانت هم میتونید استفاده کنید و نگید که همسرتون راضی نمیشه که نمی تونم قبول کنم پس سیاست زنانه تون کجا رفته! یه وقتایی لازمه ازش استفاده کنید و همسری رو به استفاده از لوبریکانت راضی کنید. دیگه اجرای این سیاست با خودتون چون من اونجا نیستم کمکتون کنم!

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  14. سلام.
    اگه غدد بارتولن کار نکنه باید چی کار کرد؟یعنی روش درمانی هست که این غدد شروع به کار کنه؟اخه هورمون هام کاملا سالمن و مشکل هورمونی ندارم که اون باعث خشکی باشه

15. یه سوال دیگه هم داشتم.اگه کسی کیست غدد بارتولن داشته باشه یا مجراش بسته باشه بدون دکتر رفتن معلوم میشه؟یعنی خود طرف میتونه بفهمه؟
    اینم بگم که من در دوران عقدم و باکره هستم.و در رابطه و عشق بازی با شوهرم اصلا ترشحی ندارم و این موضوع هم من و هم نامزدم رو اذیت میکنه.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 2
رفتن به صفحه 1   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید