شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

باردار شدن با وجود بکارت

1. با عرض تشکر و خسته نباشید
    آقای دکتر، لطفا به سؤال من جواب بدید و منو راهنمایی کنید.
    اگه شخصی بکارت داشته باشه و باردار بشه چاره چیه؟ میشه بکارت رو حفظ کرد؟
    خواهش میکنم جواب بدید...
    با تشکر.

2. sara_ali نوشته است: با عرض تشکر و خسته نباشید
    آقای دکتر، لطفا به سؤال من جواب بدید و منو راهنمایی کنید.
    اگه شخصی بکارت داشته باشه و باردار بشه چاره چیه؟ میشه بکارت رو حفظ کرد؟
    خواهش میکنم جواب بدید...
    با تشکر.
    سلام،
    من قبلا در اینجا پاسخ شما را داده ام. ولی فکر کنم باید توضیح بیشتری داد. نکته اول اینکه احتمالا شما با مفهوم بکارت آشنایی ندارید، دختر باکره به کسی گفته می شود که رابطه جنسی نداشته است؛ حال چون در راه ورودی واژن غشایی وجود دارد که بر اثر عبور آلت مرد دچار آسیب می شود، علامت عدم رابطه جنسی و باکره بودن را سالمی این غشا گذاشته اند. حال اگر فردی از طرق دیگر مثل مقعد و یا ... رابطه جنسی داشته، دیگر از لحاظ تعریف باکره نیست. ولی از نظر ظاهری شاید غشایی در راه ورودی واژن وجود داشته باشد!!
    اما در موردی که شما ذکر کردید، اگر با وجود پرده بکارت - به هر نحوی - بارداری رخ دهد، چون به طور قانونی عمل سقط در ایران انجام نمی شود، فرد باید بارداری خود را حفظ نماید؛ پس پرده بکارت! وی در هنگام زایمان از بین خواهد رفت. اگر هم فرد به طور غیر قانونی اقدام به سقط جنین کند، بسته به زمان انجام این عمل و اندازه جنین، تاثیر آن بر پرده بکارت متفاوت خواهد بود. بدیهی است هرچه فاصله زمانی از لقاح بیشتر باشد، جنین بزرگتر بوده و احتمال آسیب به پرده بکارت!! بیشتر خواهد بود.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید