شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

کم حسی دست وپا

1. باسلام مردی  هستم 39ساله که ازفروردین ماه امسال درپاودست راست وگاهی چپ  وگهگاهی درناحیه گردن وصورت دچار کم حسی گردیده ام  به چندین پزشک مغز واعصاب مراجعه کرده که برایم داروهای سرترالین الپروزولام  گاباپنتین وکلونازپام تجویز کرده اندوعلت این بیماری راعلت عصبی -روحی میدانند درطی این چند ماه دارو تاثیرمثبتی بردرمان بیماری نداشته است .ام ارای از سر وگردن هم نتیجه اش نرمال بوده است .دریک ماه اخیر درد وضعف درپای راست هم داشته ام که به خصوص درشبها این درد وضعف بیشتر میباشد .بنابر تشخیص پزشک کم کاری تیرویید ازنوع TSHبالا دارم که دارو مصرف میکنم آزمایشهای چربی قندوخون نرمال بوده است .برای تشخیص علت اصلی بیماری به چه نوع متخصص مراجعه کنم.باتشکر

2. tanha52 نوشته است: باسلام مردی  هستم 39ساله که ازفروردین ماه امسال درپاودست راست وگاهی چپ  وگهگاهی درناحیه گردن وصورت دچار کم حسی گردیده ام  به چندین پزشک مغز واعصاب مراجعه کرده که برایم داروهای <a>سرترالین</a> الپروزولام  <a>گاباپنتین</a> و<a>کلونازپام</a> تجویز کرده اندوعلت این بیماری راعلت عصبی -روحی میدانند درطی این چند ماه دارو تاثیرمثبتی بردرمان بیماری نداشته است .ام ارای از سر وگردن هم نتیجه اش نرمال بوده است .دریک ماه اخیر درد وضعف درپای راست هم داشته ام که به خصوص درشبها این درد وضعف بیشتر میباشد .بنابر تشخیص پزشک کم کاری تیرویید ازنوع TSHبالا دارم که دارو مصرف میکنم آزمایشهای چربی قندوخون نرمال بوده است .برای تشخیص علت اصلی بیماری به چه نوع متخصص مراجعه کنم.باتشکر

سلام دوست عزیز
    امیدوارم که حدس من اشتباه باشه و ایشالا که همینطوره
    ولی حتما یه ازمایش بدین که مطمون بشین خدای ناکرده به ام اس مبتلا نشده باشین
    بازم میگم ایشالا که همچین موضوعی نباشه و حدس من اشتباه باشه

3. باسلام دوست عزیز با MRI گرفته شده ونتیجه آن احتمال بیماری ام اس توسط پزشک رد شده است

4. سلام خدمت دوستان خوبم

ببخشيد من مجبورم سوالمو اينجا مطرح كنم مدتي هست كه پاهام بشدت درد ميكنه شبيه همون دردي كه موقع پريد دارم.همش ميترسم نكنه روماتيسم داشته باشم آخه من وقتي 12 سالم بوده رمانتيسم خفيف گرفتم و درمان شدم ولي الان باز درد زيادي دارم و امروزم كمرم نزديك اخرين مهره هاي متصل به لگن درد شديدي احساس ميكنم.لطفا مرا راهنمايي كنيد آيا رومانتيسمم عود كرده؟يا مشكل ديگه اي دارم.ممنونم از لطفتون

5. tanha52 نوشته است: باسلام دوست عزیز با MRI گرفته شده ونتیجه آن احتمال بیماری ام اس توسط پزشک رد شده است

خوب خدا رو شکر که این احتمال منتفی هستش
    دوست گرامی از فیزیوتراپی در صورت امکان استفاده کنید میتونه خیلی موثر واقع بشه

6. nazemam نوشته است: سلام خدمت دوستان خوبم

ببخشيد من مجبورم سوالمو اينجا مطرح كنم مدتي هست كه پاهام بشدت درد ميكنه شبيه همون دردي كه موقع پريد دارم.همش ميترسم نكنه روماتيسم داشته باشم آخه من وقتي 12 سالم بوده رمانتيسم خفيف گرفتم و درمان شدم ولي الان باز درد زيادي دارم و امروزم كمرم نزديك اخرين مهره هاي متصل به لگن درد شديدي احساس ميكنم.لطفا مرا راهنمايي كنيد آيا رومانتيسمم عود كرده؟يا مشكل ديگه اي دارم.ممنونم از لطفتون

سلام دوست عزیز
    حتما به متخصص مغز و اعصاب و ستون فقرات مراجعه کنید
    احتمالا داره که دیسک کمرتون مشکل پیدا کرده باشه و همین باعث درد توی پاهاتون هم شده باشه

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید