شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

سئوالات من

1. golkhone

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلام
    از اینکه به چند سئوال قبلی جواب دادید از شما صمیمانه ممنونم

می خواستم بدونم :

آ یا رنگ ادار تیره (کهربایی رنگ)  نشونه عفونت زنانه یا کلیه ست اگه نه علت اون می تونه استرس یا سوخت و ساز نا مناسب بدن و در نهایت کم آبی باشه؟

آیا رنگ کبود زیر چشم نشونه نا رسایی کلیه و اصلا" به کلیه ربطی داره ؟

اگر سطح هورمونه زنانه به عنوان مثال نرمالش بین 6-4 باشه خانمی  که هورمنش 6 از خانمی که 4 چه تفاوتی داره ؟

مورد مصرف قرص اسپیرونولاکتون چیه؟

و به عنوان آخرین سئوال من چه طور می تونم در عرض 10 روز مقداری به وزنم اضافه کنم  آیا می تونم  از بادوم زمینی یا کره بادوم زمینی یا موز یا با خوردن شیر چرب به وزنی که می خوام برسم ؟

متشکرم

2. golkhone نوشته است: با سلام
    از اینکه به چند سئوال قبلی جواب دادید از شما صمیمانه ممنونم
    می خواستم بدونم :
         آ یا رنگ ادار تیره (کهربایی رنگ)  نشونه عفونت زنانه یا کلیه ست اگه نه علت اون می تونه استرس یا سوخت و ساز نا مناسب بدن و در نهایت کم آبی باشه؟

سلام،
    لزوما نشاندهنده عفونت ادراری نیست، اگر به دلیل مصرف کم آب باشد با تغییر در الگوی مصرف آب رنگ آن تغییر می کند. داروها، رژیم غذایی و مواد شیمیایی در رنگ ادرار تاثر دارند.

golkhone نوشته است: آیا رنگ کبود زیر چشم نشونه نا رسایی کلیه و اصلا" به کلیه ربطی داره ؟

خیر، علایم بارز تری وجود دارد که به تشخیص نارسایی کلیه منجر می شود و این علامت ازوما نشاندهنده نارسایی کلیه نیست.
    golkhone نوشته است: اگر سطح هورمونه زنانه به عنوان مثال نرمالش بین 6-4 باشه خانمی  که هورمنش 6 از خانمی که 4 چه تفاوتی داره ؟

محدوده هایی که برای یک آزمایش ذکر می شود، نشاندهنده مقدار طبیعی در افراد مختلف است که با توجه به پژوهشهای انجام شده در مورد آن آزمایش اندازه گیری می شود.

golkhone نوشته است: مورد مصرف قرص اسپیرونولاکتون چیه؟

این دارو یک مدر (داروی ادرار آور) است که پتاسیم را هم نگه می دارد. موارد مصرف این دارو طیف وسیعی دارد از جمله می توان به اختلالات قلبی، کبدی، کلیوی و پرمویی اشاره کرد.

golkhone نوشته است: و به عنوان آخرین سئوال من چه طور می تونم در عرض 10 روز مقداری به وزنم اضافه کنم  آیا می تونم  از بادوم زمینی یا کره بادوم زمینی یا موز یا با خوردن شیر چرب به وزنی که می خوام برسم ؟
    متشکرم

به طور کلی و در شرایط سلامت، بدن برای انجام فعالیتهای روزانه خود به مقدار معینی کالری نیاز دارد، مقدار بیشتر از نیاز پایه در بافتهای مختلف ذخیره می شود. حال با افزایش دریافتی کالری به هر طریق می توانید به افزایش وزن دست یابید.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید