شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 64 ...   

آیا من حامله هستم؟ (راهنمایی و سوالات)

1. mahtab_ahmadi71 نوشته است: سلام
    ببخشید یه سوال
    به از هربار پریود بعد از رابطه بارداری منتفیه؟
    من خرداد ماه یه رابطه داشتم و سه ماه از اون میگذره و توی سه ماه پریود شدم
    رابطه از پشت بوده و به ریخته شدن منی بر واژنم شک دارم که البته 4 ماه ازش میگذره
    ایا امکان بارداری هست؟
    ممنون

سلام

بارداری بعد از 4 ماه اونم با سه پریودی!!

خواهر گلم بارداری صورت نگرفته.

2. aida_h نوشته است: سلام . من تو روش اوژانسی  قرص های نوبت دوم رو 3 نصف شب خوردم اما 7/30 صبح استفراغ کردم و یه مایع زرد رنگ خارج شد.باید برای بار 3 بخورم قرص ها رو؟

سلام

چون اختلاف زمانی بین مصرف قرص و استفراغ بیشتر از 2 ساعت بوده نیازی به مصرف مجدد قرص نیست و
    قرص اثرگذاری خودش رو داره.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. MAHYA111 نوشته است:
    m1989 نوشته است:
    MAHYA111 نوشته است: با سلام من 22 سال سن دارم سعی کردم مصابق الگو بنویسم که اذیت نشید

1-قاعدگی نامنظم ( تخمدان های من پترن pcod دارند ) قرص <a><a><a>سیپروترون</a></a></a> کامپاند و <a><a><a>اسپیرونولاکتون</a></a></a>25 مصرف میکنم البته خیلی نا منظم - طول دوره نامنظم معمولا 25تا35 روز - دوره خونریزی نا منظم 4تا7روز –21 تیر آخرین خونریزی (البته یازده روز بعد از نزدیکی، یعنی10 مرداد هم خونریزی کمی داشتم نمیدونم پریود بود یا نه )5شهریور هم لکه قهوه ای دیدم . - 31تیر (یک روز بعد پایان خونریزیم) رابطه محافظت نشده داشتم دخول کامل نداشت و تحریک بود اما اطمینانی ندارم که چیزی داخل نریخته باشه - تاریخ 10 مرداد و 31 مرداد بیمارستان مهر تست خون دادم در هر دو ازمایش عدد 2 بود کمی هم پستان ها بزرگ شده ایا من باردارم؟ چه کارایی انجام بدم که مطمئین شم؟ یک ماه تموم فقط استرس دارمو گریه میکنم  میترسم مرسی از کمکتون وجود شما واقعا مثه وجود فرشتهای نجاته .

سلام

وقتی جواب آز بتا منفی بوده شما مطمئن باشین بارداری رخ نداده و واقعا جای نگرانی نیست.
    استرس و تشویش های ذهنی تاثیری زیادی بر سیکلتون و بی نظمی اون داره.

ممنون اما چون پریودم منظم نیس خیلی میترسم و نمیدونم کی باید پریود شم که اگه نشدم به فکر باشم 14 و یا 30 روز بعد از رابطه ازمایش خون میتونه قابل اعتماد باشه؟ و این که یک یا دو روز بعد از اتمام خونریزی احتمال حاملگی چقدره ؟ مرسی

1. دوست من شما باردار نیستین.
    آز بتا که نتیجه ش قابل اطمینانه به جای خود
    شما تخمدان پلی کیستیک هستین و امکان بارداری تون یه خورده مشکله.

2. یکی دو روز بعد از اتمام پریود در سیکل های منظم safe هست.

4. با سلام من دقیقآ در روز 15 هستم و تخمک گلری که 100 % دارم.پریودهام منظمه.اما دیروز ظهر نزدیکی کردم و تمام منی تو ی واژنم ریخت. 2 ساعت بعد 2 تا اچ دی خورم و 12 ساعت بعد 2 تای دیگه می خوام 2 تای دیگه رو هم 12 ساعت دیگه بخورم بشه 3 بار.احتمال داره باردار بشم؟ تا حد مرگ نگرانم.خواهش میکنم جواب بدید.

5. یعنی دیگه نگران این موضوع نباشم احتیاج نیس به دکتر مراجعه کنم ؟ الان دو روزه از تاریخ پریود ایشون میگذره که حتی علایم پریودیم ندارن تا چه زمانی ممکنه به تعویق بیوفته و اینکه اگه ایشون بار دارشدن روشی هست که بدون اسیب رسیدن به پرده ایشون و سایر عوارض واسه ایشون بتونن سقط انجام بدن کی می تونم از روش بی بی چک استفاده کنم اولین نشانه های حاملگی تو همین چند روزه اول چیه؟ ایشون یه سری درد در ناحیه زیره شکمشون دارن که قبلا تجربه نکردن ؟ واقعا تشکر میکنم دست مریضاد اینقد استرس ابرو ریزی این قضیه رو داشتمو دارم که از زندگی عادی جدا شدم چند روزی سرکارم نرفتم واسه همین موضوع. تازه عقد کردیم تجربه اولمون بود جواب سریع و به موقع شما از این استرسم کم کرده ولی هنوز اروم نشدم وقعا ممنونم امید وارم خداوند پاداش بی نهایت بهتون بده . یه نزر کردم که اگه حامله نباشن ادا کنم شما هم شریک تو ثوابش

6. tamay_zabet نوشته است: با سلام من دقیقآ در روز 15 هستم و تخمک گلری که 100 % دارم.پریودهام منظمه.اما دیروز ظهر نزدیکی کردم و تمام منی تو ی واژنم ریخت. 2 ساعت بعد 2 تا اچ دی خورم و 12 ساعت بعد 2 تای دیگه می خوام 2 تای دیگه رو هم 12 ساعت دیگه بخورم بشه 3 بار.احتمال داره باردار بشم؟ تا حد مرگ نگرانم.خواهش میکنم جواب بدید.

همون دو سری بخوری کافیه
    ولی شما گه بچه نمیخواین بهتره از روش های دیگه ای مثل کاندوم استفاده کنید

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  7. tamay_zabet نوشته است: با سلام من دقیقآ در روز 15 هستم و تخمک گلری که 100 % دارم.پریودهام منظمه.اما دیروز ظهر نزدیکی کردم و تمام منی تو ی واژنم ریخت. 2 ساعت بعد 2 تا اچ دی خورم و 12 ساعت بعد 2 تای دیگه می خوام 2 تای دیگه رو هم 12 ساعت دیگه بخورم بشه 3 بار.احتمال داره باردار بشم؟ تا حد مرگ نگرانم.خواهش میکنم جواب بدید.

سلام عزیزم
    نیازی به خوردن بار سوم قرص ها نیست و جز ضرر برا شما فایده دیگه ای نداره.شما روش اورژانسی رو به درستی استفاده کردید.قرص مطمئن ترین روش است و تا 98% جوابگوست.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  8. سلام
    دیروز خانمم با نام کاربری mitra27 یه سوال فرستاد چون هنوز قانع نشدیم امروز با اینکه بیشتر از 24 ساعت از ارسال سوالش گذشته بود بازم اخطار بهش میداد و پستش ارسال نمیشدچون نگران هستیم منم عضو شدم تا از طریق من سوال رو مطرح کنیم
    خلاصه وضعشون را بگم: چند روز قبل از پرید نزدیکی مشکوک که دخول هم انجام نشد داشتیم بعد از روش ارژانسی اونهم به تعداد زیاد و نه 2 بار استفاده کرد. و 12 روز بعد از نزدیکی آز دادن که منفی و عددش1 بود. بعد از اون 2 بار پرید شد که عادی و مثل همیشه بودن.
    ما بیشتر نگران بارداری خارج رحمی هستیم چون تو سایت خوندیم در بارداری خارج رحمی امکان پرید هست. ضمن اینکه کمی درد گردن که به سمت شانه میره دارن زیر شکمشون یکم درد داره و گاهی سمت چپ واژن از بیرون درد داره.امروز دمای بدنشون زیاد شده و ترشح زیاد بزاق دهان دارن و امروز اشتهاش زیاد شده
    البته باید بگم که امروز روز 13 پرید آخرشون هست و خودشون میگن تو زمان تخمک گذاری هستم احتمالا.
    حالا ما شدیدا نگران بارداری خارج رحمی هستیم آیا با این شرایط امکان بارداری خارج رحمی هست؟ آیا اون زمان که آز دادن خارج رحمی را هم نشون میده و ما نگران نباشم ؟؟؟
    چون باتوجه به مطالبی که توی سایتا خوندیم یکمی از علائم شبیه علائم خارج رحمی  رو دارن
    خواهشا کمکمون کنید چون ما در دوران عقد هستیم
    از clooney عزیز هم بابت جواب پست همسرم ممنون

9. mitra127 نوشته است: سلام
    دیروز خانمم با نام کاربری mitra27 یه سوال فرستاد چون هنوز قانع نشدیم امروز با اینکه بیشتر از 24 ساعت از ارسال سوالش گذشته بود بازم اخطار بهش میداد و پستش ارسال نمیشدچون نگران هستیم منم عضو شدم تا از طریق من سوال رو مطرح کنیم
    خلاصه وضعشون را بگم: چند روز قبل از پرید نزدیکی مشکوک که دخول هم انجام نشد داشتیم بعد از روش ارژانسی اونهم به تعداد زیاد و نه 2 بار استفاده کرد. و 12 روز بعد از نزدیکی آز دادن که منفی و عددش1 بود. بعد از اون 2 بار پرید شد که عادی و مثل همیشه بودن.
    ما بیشتر نگران بارداری خارج رحمی هستیم چون تو سایت خوندیم در بارداری خارج رحمی امکان پرید هست. ضمن اینکه کمی درد گردن که به سمت شانه میره دارن زیر شکمشون یکم درد داره و گاهی سمت چپ واژن از بیرون درد داره.امروز دمای بدنشون زیاد شده و ترشح زیاد بزاق دهان دارن و امروز اشتهاش زیاد شده
    البته باید بگم که امروز روز 13 پرید آخرشون هست و خودشون میگن تو زمان تخمک گذاری هستم احتمالا.
    حالا ما شدیدا نگران بارداری خارج رحمی هستیم آیا با این شرایط امکان بارداری خارج رحمی هست؟ آیا اون زمان که آز دادن خارج رحمی را هم نشون میده و ما نگران نباشم ؟؟؟
    چون باتوجه به مطالبی که توی سایتا خوندیم یکمی از علائم شبیه علائم خارج رحمی  رو دارن
    خواهشا کمکمون کنید چون ما در دوران عقد هستیم
    از clooney عزیز هم بابت جواب پست همسرم ممنون

سلام دوست عزیز
    چه در بارداری و چه در بارداری خارج رحمی ازمایش بتا ،عدد بالای 30 رو نشون میدهد و با توجه به رشد روند عدد ،مشکوک به بارداری خارج رحمی میشوند.ولی نتیجه شما 1 بوده یعنی عدد زیر 10 ،پس بارداری منتفیه اینو مطمئن باشید. و همچنین ایشون پریود شدن.
    ولی علائمی که گفتید به دلیل مصرف شدید قرص ها بوده.روش اورژانسی به اندازه کافی عوارض بر روی بدن داره ،دیگه چرا بیش از حد مصرف میکنند؟ با مصرف زیاد قرص ها جز به هم زدن تعادل هرمونی و ایجاد عوارض خطر ناک فایده دیگه ای ندارد.
    بهتره برای اینکه از این به بعد به مشکل بر نخورید از روش های جلوگیری بهتری استفاده کنید.
    در اخر اصلا نگران نباشید.بارداری از هر نوعش منتفیه

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  10. amir130 نوشته است: یعنی دیگه نگران این موضوع نباشم احتیاج نیس به دکتر مراجعه کنم ؟ الان دو روزه از تاریخ پریود ایشون میگذره که حتی علایم پریودیم ندارن تا چه زمانی ممکنه به تعویق بیوفته و اینکه اگه ایشون بار دارشدن روشی هست که بدون اسیب رسیدن به پرده ایشون و سایر عوارض واسه ایشون بتونن سقط انجام بدن کی می تونم از روش بی بی چک استفاده کنم اولین نشانه های حاملگی تو همین چند روزه اول چیه؟ ایشون یه سری درد در ناحیه زیره شکمشون دارن که قبلا تجربه نکردن ؟ واقعا تشکر میکنم دست مریضاد اینقد استرس ابرو ریزی این قضیه رو داشتمو دارم که از زندگی عادی جدا شدم چند روزی سرکارم نرفتم واسه همین موضوع. تازه عقد کردیم تجربه اولمون بود جواب سریع و به موقع شما از این استرسم کم کرده ولی هنوز اروم نشدم وقعا ممنونم امید وارم خداوند پاداش بی نهایت بهتون بده . یه نزر کردم که اگه حامله نباشن ادا کنم شما هم شریک تو ثوابش

سلام

دوست من پست الناز خانم رو چند بار بخونین تا آروم شین.
    در صورت اجرای روش اورژانسی به طور صحیح، بارداری منتفیه.

اما جواب سوالات:

بی بی چک رو 3 هفته بعد از نزدیکی تست کنین.
    برای تست بتا هم میتونین همین فردا برین آزمایشگاه و انجامش بدین تا دیگه اطمینان کنین که بارداری صورت نگرفته.
    این تاخیر در پریود بعد از مصرف قرص اورژانسی طبیعیه.
    ریلکس بودن و استراحت در زودتر پریود شدن همسرتون خیلی موثره.
    این سری که روش اورژانسی بارداری رو منتفی کرده اما هر زمان که دستتون خط خورد و رابطه مشکوک بود،
    همواره به متخصص زنان مراجعه کنین، راهنمایی لازم انجام میشه. اینجا بحث در مورد سقط جنین خلاف قوانینه.
    برای آرامش خاطر در رابطه های بعدی از یه روش جلوگیری ثابت (کاندوم، مصرف قرص، تزریق آمپول و ...) استفاده کنین. این بزرگترین لطفیه که در حق خودتون، همسرتون و ما! انجام میدین.

11. با سلام
    من حدود یک هفته پیش با نامزدم نزدیکی بدون دخول داشتیم و مایع منی روی شکم من ریخته شد که با دستمال پاک شد و بعد از 30 دقیقه دست به واژن من زد...میخواستم ببینم احتمال بار داری هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟زدیم پریودم هستم و علایم پریود رو هم دارم

12. elika-777 نوشته است: با سلام
    من حدود یک هفته پیش با نامزدم نزدیکی بدون دخول داشتیم و مایع منی روی شکم من ریخته شد که با دستمال پاک شد و بعد از 30 دقیقه دست به واژن من زد...میخواستم ببینم احتمال بار داری هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟زدیم پریودم هستم و علایم پریود رو هم دارم

سلام دوست عزیز
    اولا رابطه ی شما بدون خطر بوده و مشکلی نیست
    ثانیا با وجود اینکه شما پریود شدین صد در صد احتمال بارداری منتفیه
    موفق باشین

13. majid_startalk نوشته است:
    raziyeh_b نوشته است: 26 سالمه ...پریود منشم دارم که معمولا بین 30 تا 3 هر ماه هست و دوره اون 7 روزه اس..آخرین بار ماه قبل یعنی 4/5/91 پریود شدم و بعد از اون با شوهرم چند بار رابطه داشتیم با روش جلوگیری معمولی  و کاندوم ..امروز 9/6/91 هست و و تقریبا 5-6 روز از زمان پریودم گذشته و پریود نشدم...امروز آزمایش خون دادم  و مقدار اون 0.58 بود و مشخص کرده بود که 5> باردار نیست و بیشتر از 25 بارداریه...به دکتر وقت نکردم نشون بدم.اما اینطور که خودم استنباط کردم باید منفی باشه..

اینکه ممکنه با پیش آب باردار شده باشم و اینکه پریود من همیشه منظم بوده ...خیلی استرس دارم خواشه میکنم راهنمایی کنید؟
    ممکنه نتیجه آزمایش اشتباه باشه؟؟؟؟

سلام
    دوست گرامی پیش اب هم احتمال بارداری داره
    اما شما باردار نیستین و جواب ازمایشتون هم درسته
    در مورد عقب افتادن چند روزه ی پریودتون هم بخاطره همین استرس خیلی زیادتون هست که خودتون میگین
    نگران نباشید

خیلی استرس دارم ..الان تقریبا 10 روز از زمان پریودم گذشته و پریود نشدم...و یه سری ترشعات سفید رنگ دارم... جواب آزمایش هم که 0.58 بود و هنوز دکتر نرفتم نشون بدم..آبا امکان اشتباه در آزمایش هست؟؟؟ با توجه به اینکه دیروز آژمایش دادم؟؟؟

آخرین رابطه هم حدود 10 تا 12 روز پیش داشتم....اکه باردار نیست جرا پریود نشدم؟؟؟ پریود من منطم بوده... باردای چقدر امکانش هست؟؟؟

14. raziyeh_b نوشته است:
    majid_startalk نوشته است:
    raziyeh_b نوشته است: 26 سالمه ...پریود منشم دارم که معمولا بین 30 تا 3 هر ماه هست و دوره اون 7 روزه اس..آخرین بار ماه قبل یعنی 4/5/91 پریود شدم و بعد از اون با شوهرم چند بار رابطه داشتیم با روش جلوگیری معمولی  و کاندوم ..امروز 9/6/91 هست و و تقریبا 5-6 روز از زمان پریودم گذشته و پریود نشدم...امروز آزمایش خون دادم  و مقدار اون 0.58 بود و مشخص کرده بود که 5> باردار نیست و بیشتر از 25 بارداریه...به دکتر وقت نکردم نشون بدم.اما اینطور که خودم استنباط کردم باید منفی باشه..

اینکه ممکنه با پیش آب باردار شده باشم و اینکه پریود من همیشه منظم بوده ...خیلی استرس دارم خواشه میکنم راهنمایی کنید؟
    ممکنه نتیجه آزمایش اشتباه باشه؟؟؟؟

سلام
    دوست گرامی پیش اب هم احتمال بارداری داره
    اما شما باردار نیستین و جواب ازمایشتون هم درسته
    در مورد عقب افتادن چند روزه ی پریودتون هم بخاطره همین استرس خیلی زیادتون هست که خودتون میگین
    نگران نباشید

خیلی استرس دارم ..الان تقریبا 10 روز از زمان پریودم گذشته و پریود نشدم...و یه سری ترشعات سفید رنگ دارم... جواب آزمایش هم که 0.58 بود و هنوز دکتر نرفتم نشون بدم..آبا امکان اشتباه در آزمایش هست؟؟؟ با توجه به اینکه دیروز آژمایش دادم؟؟؟

آخرین رابطه هم حدود 10 تا 12 روز پیش داشتم....اکه باردار نیست جرا پریود نشدم؟؟؟ پریود من منطم بوده... باردای چقدر امکانش هست؟؟؟

سلام

دوست من تست بتا قابل اطمینانه و بارداری رخ نداده.
    استرس، مشکلات عصبی و درگیری های ذهنی در تاخیر پریود نقش موثری داره.

15. باید تا پریود این ماه صبر کنم تا ببینم حامله ام یا نه؟ یعنی روش اورژانسی حتی در زمان تخمک گذاریم تاثیر داره در صورتی که 2 ساعت بعد نزدیکی خورده بشه؟

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 64 از 88
رفتن به صفحه :    ... 64 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید