شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه    5

دليل خون اومدن از مقعد

1. حتما ب بزشک مراجعه کنید منم این بیماری رو داشتم اگه مدت زمان زیادی بگذره از این بیماری و درمان نشه باعث بیشرفت میشه و نهایتا منجر ب عمل میشه که شنیدم سخت و دردناکه

2. sara_20 نوشته است: سلام
    ببخشید میخواستم بدونم علت اومدن خون همراه با مدفوع میتونه به خاطر کم تحرکی باشه؟؟؟

با سپاس

دوست عزیز
    دوست عزیز کم تحرکی منجر به این میشه که مدفوع سفت بشه و بهتر بگم کمی حالت یبوست که  البته این در سالمندان بیشتر به چشم میخوره و خصوصا عدم مصرف مواد غذایی با قیبر هم میشه مزید بر علت و ان سفتی مدفوع ممکن در حین دفع موجب فشار اومدن به عروق اطراف مقعد هم بشه و موجب خون اومدن و یا دفع مدفوع با خون بشه.

3. سلام دوستان من بعداز زایمان یبوست شدید داشتم که عمل دفع باسوزش وخون همراه بود که بامراجعه به پزشک ومصرف انتی فیشر به تجویز ایشون خوب شدم الان هم بامصرف فیبر وسبزیجات یبوستم کم شده مقعدم به اندازه ی عدس یاکمتربیرون زدگی داره ولی اذیت نمیشم فقط روزای اول پریدیم مقعدم تیر میکشه  توصیه ی شما چیه؟احتیاج هست دوباره برم دکتر؟

4. roza8018 نوشته است: سلام دوستان من بعداز زایمان یبوست شدید داشتم که عمل دفع باسوزش وخون همراه بود که بامراجعه به پزشک ومصرف انتی فیشر به تجویز ایشون خوب شدم الان هم بامصرف فیبر وسبزیجات یبوستم کم شده مقعدم به اندازه ی عدس یاکمتربیرون زدگی داره ولی اذیت نمیشم فقط روزای اول پریدیم مقعدم تیر میکشه  توصیه ی شما چیه؟احتیاج هست دوباره برم دکتر؟

با سلام
    دوست عزیز،شما میتونید در این مواقع،از پماد گیاهی ام جی استفاده کنید هم اون بیرون زدگی مقعدتون بهتر میشه و هم دردتون کمتر!البته نمیدونم آیا این تیر کشیدگی ،رابطه ای باپریودیتون داره یانه؟؟اما بنظرم چون در زمان خونریزی،خون به مقعد هم سرایت میکنه و مقعد در اثر یبوست کمی ناسور شده، شاید سوزش هم از این قضیه نشات بگیره!توصیه میکنم ضمن اینکه این موضع رو خوب تمیز میکنید،فواصل تعویض پد بهداشتی  در این دوران رو کمتر کنید!ضمناً مراجعه به متخصص زنان که بصورت ادواری برای بانوان ،باید حداقل هر شش ماه یکبار صورت بگیره رو انجام بدید تا از سلامتی این اعضا مطلع بشید.در اصل مراجعه به پزشک در این زمینه بسیار مفید خواهد بود.
    موفق باشید.

5. roza8018 نوشته است: سلام دوستان من بعداز زایمان یبوست شدید داشتم که عمل دفع باسوزش وخون همراه بود که بامراجعه به پزشک ومصرف انتی فیشر به تجویز ایشون خوب شدم الان هم بامصرف فیبر وسبزیجات یبوستم کم شده مقعدم به اندازه ی عدس یاکمتربیرون زدگی داره ولی اذیت نمیشم فقط روزای اول پریدیم مقعدم تیر میکشه  توصیه ی شما چیه؟احتیاج هست دوباره برم دکتر؟

لام دوست عزیز
    لطفا در مورد بیرون زدگی مقعدتون بیشتر توضیح بدین و مشخصات ظاهری این بیرون زدگی رو کاملا بگین تا بشه بیشتر راهنماییتون کردش
    ایا این بیرون زدگی دقیقا روی خود مقعد هستش و یا در اطراف اون هست؟

6. سلام به همگی
    ببخشید شاید مربوط به این بخش نباشه سوالم ولی واقعا این فکر داره منو روانی میکنه.من پسری 31 ساله هستم.همکاری داشتم که ادعا می کرد قبلا عمل کثیف لواط رو انجام داده.تحت شرایطی یک شب در شرکت کنار هم خوابیدیم فردا صبحش با یکی دیگه از همکارام مشکوک می خندیدن و به من یه اشاره هایی می کرد از اون وقت هی فکر می کنم ممکنه وقتی خواب بودم با من کاری کرده باشه و من متوجه نشده باشم؟خوابم سنگین نیست ولی یه دفه مادرم می گفت تو خواب راه رفتم.از دوستان خواهش میکنم اون خانومها یا آقایونی که تجربه رابطه جنسی از مقعد داشتن بگن امکان داره با آدم همچین کاری کنن تو خواب و متوجه نشه؟و یا راهی برای بی هوش کردن بدون دارو وجود داره؟البته من هیچ حس درد یا سوزشی نداشتم.
    لطفا راهنمایی کنین

7. aflak نوشته است: سلام به همگی
    ببخشید شاید مربوط به این بخش نباشه سوالم ولی واقعا این فکر داره منو روانی میکنه.من پسری 31 ساله هستم.همکاری داشتم که ادعا می کرد قبلا عمل کثیف لواط رو انجام داده.تحت شرایطی یک شب در شرکت کنار هم خوابیدیم فردا صبحش با یکی دیگه از همکارام مشکوک می خندیدن و به من یه اشاره هایی می کرد از اون وقت هی فکر می کنم ممکنه وقتی خواب بودم با من کاری کرده باشه و من متوجه نشده باشم؟خوابم سنگین نیست ولی یه دفه مادرم می گفت تو خواب راه رفتم.از دوستان خواهش میکنم اون خانومها یا آقایونی که تجربه رابطه جنسی از مقعد داشتن بگن امکان داره با آدم همچین کاری کنن تو خواب و متوجه نشه؟و یا راهی برای بی هوش کردن بدون دارو وجود داره؟البته من هیچ حس درد یا سوزشی نداشتم.
    لطفا راهنمایی کنین

می خوام باهاتون راحت حرف بزنم. باشه؟

انجام رابطه ی مقعدی به این راحتی ها نیست که شما فکر کنی وقتی توی خواب بودین، به هر طریقی شما رو بیهوش یا بی حس کردن و این کار انجام شده.
    در حالت و شرایط عادی، با پوزیشن های خاص این رابطه، باز هم هستن افراد زیادی که نمی تونن به درستی اینکار رو انجام بدن و همش با مشکل مواجه می شن. حالا شما فکر کن که خوابیدی، بدنت هم حس و جون نداره، بعد رابطه ی مقعدی باهات انجام شده.
    یعنی اصلا فکرشو هم نکنید!
    مطمئن باشید خنده ها و حرفهای در گوشی همکارای شما دلیل دیگه ای داشته! شاید داشتن برای مرتبه ی بعدی که قراره کنار شما شبی رو سپری کنند نقشه می کشیدن!!!!!!!! اما این فکر رو نکنید که با شما کاری کردن و شما صبح بیدار شدین و شاد و شنگول به کارای روزمره تون رسیدین و تمام!
    بعد از رابطه ی مقعدی، کمترین مشکلی که می تونه به وجود بیاد بی اختیاری در کنترل گازهای معده اس
    یعنی راحت بگم، فرد اصلا نمی تونه خودشو نگه داره!
    و البته بی اختیاری در کنترل مدفوع و گاهی وقت ها هم ادرار!  
    فشاری که به بافت درونی مقعد می یاد باعث می شه معمولا فرد حتی اسهال هم بگیره. و نتونه کنترل مناسبی رو در نگه داشتن اون مدفوع نسبتا شل داشته باشه.
    درد اون قسمت رو هم نباید ندیده بگیرید. هر چیزی که برای آسون انجام شدن این رابطه استفاده بشه، کرم ها..اسپری ها..ژل ها..یا هر چیز دیگه، فقط می تونه یه تسکین درد موقتی رو بده تا رابطه تموم بشه! بعد از گذشت چند ساعت، از حسی که مقعد و بافت اون قسمت داره، فرد تازه متوجه می شه که چی کار کرده

باز هم می گم، نگران نباشین

تشکر شده توسط : 5 کاربر
  8. aflak نوشته است: سلام به همگی
    لطفا راهنمایی کنین

سلام دوست عزیز
    شما میتونین به پزشکی قانونی مراجعه کنید و اونجا معاینتون کنن و از شر این چیزی که مثل خوره رو اعصابتون افتاده راحت بشین
    اما در کل و در حالت طبیعی بنده بعید میدونم که بشه همچین کاری رو با کسی انجام دادش
    ضمنا توصیه میکنم نسبت به دیگران و حتی در گوشی صحبت کردنشون هم کمی خوش بین تر باشید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  9. majid_startalk نوشته است:
    aflak نوشته است: سلام به همگی
    لطفا راهنمایی کنین

سلام دوست عزیز
    شما میتونین به پزشکی قانونی مراجعه کنید و اونجا معاینتون کنن و از شر این چیزی که مثل خوره رو اعصابتون افتاده راحت بشین
    اما در کل و در حالت طبیعی بنده بعید میدونم که بشه همچین کاری رو با کسی انجام دادش
    ضمنا توصیه میکنم نسبت به دیگران و حتی در گوشی صحبت کردنشون هم کمی خوش بین تر باشید

سلام
    ببخشید اگه سوالم جای خودش پرسیده نشده
    لواط چیه؟؟؟؟؟؟؟

10. nasssim نوشته است:
    majid_startalk نوشته است:
    aflak نوشته است: سلام به همگی
    لطفا راهنمایی کنین

سلام دوست عزیز

سلام
    ببخشید اگه سوالم جای خودش پرسیده نشده
    لواط چیه؟؟؟؟؟؟؟

سلام

لواط یه اصطلاحیه که در کتب مذهبی به کار میره و به آمیزش جنسی مقعدی بین دو مرد گفته میشه.

در مورد دوستمون aflak

البته انجام این رابطه به این نحوی که شما توضیح دادین تقریبا غیر ممکنه. ولی چون مجرد هستین یه هشدار که نه شاید یه تلنگر بزنم که
    در زندگی مشترک که تنوع روابط جنسی حرف اولو میزنه شاید همسر آینده تون مشتاق باشن
    G spot شما رو با انگشت لمس کنن و بقیه ی ماجرا ...
    این یه احتمال و شایدی هست که از همین الان بدونین و حوزه تون مشخص باشه بهتره.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 5 از 5
رفتن به صفحه    5

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید