شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 62 ...   

آیا من حامله هستم؟ (راهنمایی و سوالات)

1. m1989 نوشته است:
    aida_h نوشته است: با سلام ببخشید من 12 روزه که پریودم تموم شده.و امروز نزدیکی داشتم اما کاندوم پاره شد و... 2 ساعت بعد از نزدیکی 2 تا قرص اچ دی خوردم و 12 ساعت بعد هم 2 تا میخورم. احتمال بلرداری من چقدره؟

سلام

در صورت استفاده ی روش اورژانسی به طور صحیح (که شما انجام دادین)، بارداری منتفیه.
    به هم خوردن بالانس هورمونی و اختلال در پریود از عوارض این روشه.
    توصیه می کنم ضمن استراحت و ریلکس بودن، در صورتی که بیرون تشربف می برین، پد به اندازه ی کافی همراه داشته باشین.

واقعآ ازتون ممنونم . چون زمان تخمک گذاری منه خیلی نگران شدم و بار اول هست که از این روش استفاده میکنم.

2. خواهشا جواب بدین:
    دوره پریود نامزدم 28 روزه است و ماه قبل 15 مرداد شروع خونریزی بود که تا 21 مرداد ادامه داشت(معمولا 6 یا 7 روز طول میکشه خونریزیش). روز 3 شهریور ماباهم رابطه ای داشتیم که البته دخول انجام نشد فقط احتمالا کمی از آب منی روی دیواره های واژن ریخته شد. امروز (9شهریور)بهم گفت که یه لکه خون مشاهده کرده،حالا میخواستم بدونم چقدر احتمال حاملگی هست؟  کی و چطور مشخص میشه؟ زمان تخمگ گذتری باتوجه به چیزایی که گفتم کی میشه؟؟
    اگه حامله شده باشه چطور میشه از بین برد؟ دارو یا آمپول؟ چه جوریه؟؟؟؟
    البته نامزدم هنوز باکره هست.
    خواهشا جواب بدین

3. aida_h نوشته است:
    m1989 نوشته است:
    aida_h نوشته است: با سلام ببخشید من 12 روزه که پریودم تموم شده.و امروز نزدیکی داشتم اما کاندوم پاره شد و... 2 ساعت بعد از نزدیکی 2 تا قرص اچ دی خوردم و 12 ساعت بعد هم 2 تا میخورم. احتمال بلرداری من چقدره؟

سلام

در صورت استفاده ی روش اورژانسی به طور صحیح (که شما انجام دادین)، بارداری منتفیه.
    توصیه می کنم ضمن استراحت و ریلکس بودن، در صورتی که بیرون تشربف می برین، پد به اندازه ی کافی همراه داشته باشین.

واقعآ ازتون ممنونم . چون زمان تخمک گذاری منه خیلی نگران شدم و بار اول هست که از این روش استفاده میکنم.

چون مصرف اولتونه و قرص هم از نوع HD هست (که نسبت به بقیه ی قرص ها دوز بالایی داره) احتمال وقوع استفراغ زیاده پس
    در صورتی که استفراغ تا 2 ساعت بعد مصرف قرص رخ داد مجددا قرص نوبت دوم (2 عدد) رو مصرف کنین.
    همچنین به عنوان یه احتمال منتظر پریود عجیب و قریب باشین و در صورت خونریزی شدید و دامنه دار مراجعه به پزشک ضروریه. جای نگرانی نیست فقط یه احتماله خواستم آمادگی قبلی داشته باشین.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. golijan نوشته است: خواهشا جواب بدین:
    دوره پریود نامزدم 28 روزه است و ماه قبل 15 مرداد شروع خونریزی بود که تا 21 مرداد ادامه داشت(معمولا 6 یا 7 روز طول میکشه خونریزیش). روز 3 شهریور ماباهم رابطه ای داشتیم که البته دخول انجام نشد فقط احتمالا کمی از آب منی روی دیواره های واژن ریخته شد. امروز بهم گفت که یه لکه خون مشاهده کرده،حالا میخواستم بدونم چقدر احتمال حاملگی هست؟  کی و چطور مشخص میشه؟
    خواهشا جواب بدین

با سلام
    باکره بودن دلیل نمیشه که همسرتون باردار نشه.میتونید از بی بی چک استفاده کنید.همین الان یک بی بی چک بخرید و امتحان کنید

5. می خواستم بدونم برای کسی که سیکل منظم(ومدت 10 روزه پریودش) داره وهمیشه با کاندوم جلوگیری میکرده اگه روز 27 یا28 سیکل بخواد از هیچ روشی پیشگیری استفاده نکنه بازم احتمال بارداری داره یانه؟
    واگه همیشه منظم باشه توی چه روزایی میتونه ازروش پیشگیری استفاده نکنه برای رابطه اش؟
    مرسی از پاسختون

6. golijan نوشته است: خواهشا جواب بدین:
    دوره پریود نامزدم 28 روزه است و ماه قبل 15 مرداد شروع خونریزی بود که تا 21 مرداد ادامه داشت(معمولا 6 یا 7 روز طول میکشه خونریزیش). روز 3 شهریور ماباهم رابطه ای داشتیم که البته دخول انجام نشد فقط احتمالا کمی از آب منی روی دیواره های واژن ریخته شد. امروز بهم گفت که یه لکه خون مشاهده کرده،حالا میخواستم بدونم چقدر احتمال حاملگی هست؟  کی و چطور مشخص میشه؟
    خواهشا جواب بدین

سلام

رابطه در روز 19 پریود بوده و 19 ام روز پرخطر همسرتون نیست ولی همچین بی خطر هم نیست و امکان بارداری وجود داره.
    بی بی چک 21 روز بعد از نزدیکی قابل اعتماده؛ و
    آز بتا الان که وقت اداری تموم شده، فردا هم که جمعه س بنابراین همون شنبه برین تست بدین (البته اگه تهران نیستین).
    ولی حدس من اینه که
    چون پریود همسرتون نزدیکه اون لکه ها مقدمه ی منس شدن همسرتونه.
    با این حال این فقط یه حدسه و فقط تست بتا نشون میده که بارداری رخ داده یا نه و
    همواره در صورت بارداری ناخواسته به متخصص زنان مراجعه کنین و راهنمایی لازم انجام میشه (تا 17 روز بعد از نزدیکی میشه از بارداری جلوگیری کرد) چون اینجا بحث در مورد سقط جنین خلاف قوانینه.

7. roshana نوشته است: می خواستم بدونم برای کسی که سیکل منظم(ومدت 10 روزه پریودش) داره وهمیشه با کاندوم جلوگیری میکرده اگه روز 27 یا28 سیکل بخواد از هیچ روشی پیشگیری استفاده نکنه بازم احتمال بارداری داره یانه؟
    واگه همیشه منظم باشه توی چه روزایی میتونه ازروش پیشگیری استفاده نکنه برای رابطه اش؟
    مرسی از پاسختون

سلام

در مورد سیکل های منظم یکی دو روز قبل از شروع پریود و یکی دو روز بعد از اتمام پریود safe هست.

8. 26 سالمه ...پریود منشم دارم که معمولا بین 30 تا 3 هر ماه هست و دوره اون 7 روزه اس..آخرین بار ماه قبل یعنی 4/5/91 پریود شدم و بعد از اون با شوهرم چند بار رابطه داشتیم با روش جلوگیری معمولی  و کاندوم ..امروز 9/6/91 هست و و تقریبا 5-6 روز از زمان پریودم گذشته و پریود نشدم...امروز آزمایش خون دادم  و مقدار اون 0.58 بود و مشخص کرده بود که 5> باردار نیست و بیشتر از 25 بارداریه...به دکتر وقت نکردم نشون بدم.اما اینطور که خودم استنباط کردم باید منفی باشه..

اینکه ممکنه با پیش آب باردار شده باشم و اینکه پریود من همیشه منظم بوده ...خیلی استرس دارم خواشه میکنم راهنمایی کنید؟
    ممکنه نتیجه آزمایش اشتباه باشه؟؟؟؟

9. m1989 نوشته است:
    aida_h نوشته است:
    m1989 نوشته است:

سلام

چون مصرف اولتونه و قرص هم از نوع HD هست (که نسبت به بقیه ی قرص ها دوز بالایی داره) احتمال وقوع استفراغ زیاده پس
    در صورتی که استفراغ تا 2 ساعت بعد مصرف قرص رخ داد مجددا قرص نوبت دوم (2 عدد) رو مصرف کنین.
    همچنین به عنوان یه احتمال منتظر پریود عجیب و قریب باشین و در صورت خونریزی شدید و دامنه دار مراجعه به پزشک ضروریه. جای نگرانی نیست فقط یه احتماله خواستم آمادگی قبلی داشته باشین.

اما احتمال حاملگی ندارم مگه نه؟

10. raziyeh_b نوشته است: 26 سالمه ...پریود منشم دارم که معمولا بین 30 تا 3 هر ماه هست و دوره اون 7 روزه اس..آخرین بار ماه قبل یعنی 4/5/91 پریود شدم و بعد از اون با شوهرم چند بار رابطه داشتیم با روش جلوگیری معمولی  و کاندوم ..امروز 9/6/91 هست و و تقریبا 5-6 روز از زمان پریودم گذشته و پریود نشدم...امروز آزمایش خون دادم  و مقدار اون 0.58 بود و مشخص کرده بود که 5> باردار نیست و بیشتر از 25 بارداریه...به دکتر وقت نکردم نشون بدم.اما اینطور که خودم استنباط کردم باید منفی باشه..

اینکه ممکنه با پیش آب باردار شده باشم و اینکه پریود من همیشه منظم بوده ...خیلی استرس دارم خواشه میکنم راهنمایی کنید؟

سلام

استنباط تون درسته و شما باردار نیستین.

11. raziyeh_b نوشته است: 26 سالمه ...پریود منشم دارم که معمولا بین 30 تا 3 هر ماه هست و دوره اون 7 روزه اس..آخرین بار ماه قبل یعنی 4/5/91 پریود شدم و بعد از اون با شوهرم چند بار رابطه داشتیم با روش جلوگیری معمولی  و کاندوم ..امروز 9/6/91 هست و و تقریبا 5-6 روز از زمان پریودم گذشته و پریود نشدم...امروز آزمایش خون دادم  و مقدار اون 0.58 بود و مشخص کرده بود که 5> باردار نیست و بیشتر از 25 بارداریه...به دکتر وقت نکردم نشون بدم.اما اینطور که خودم استنباط کردم باید منفی باشه..

سلام
    دوست گرامی پیش اب هم احتمال بارداری داره
    اما شما باردار نیستین و جواب ازمایشتون هم درسته
    در مورد عقب افتادن چند روزه ی پریودتون هم بخاطره همین استرس خیلی زیادتون هست که خودتون میگین
    نگران نباشید

12. aida_h نوشته است:
    m1989 نوشته است:
    aida_h نوشته است:
    m1989 نوشته است:

سلام

اما احتمال حاملگی ندارم مگه نه؟

در صورتی که قرص نوبت دوم رو سر وقت مصرف کنین، امکان بارداری نیست.
    توصیه می کنم جهت استفاده ی روش اورژانسی از قرص لوونورژسترول استفاده کنین به خاطر اینکه

1. عوارضش به مراتب کمتره و
    2. مصرفش آسونتره (2 عدد با هم مصرف میشن).

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  13. سلام
    من با همسرم داخل زمان عقدیم .
    لخت کامل توی بغل هم خوابیدیم . انزالی انجام نشد فقط خوابیده بودیم
    روز قبلش من منی روی شکمم ریخته بود و دیگه خشک شده بود و اثری ازش نبود
    یکجا برای چند لحظه همسرم روی شکمم نشست و بلند شد
    موقع خوابیدنم ممکنه یکم ترشح ازم خارج شده باشه یا دست زده باشم به التم و زده باشم به واژنشون اما رابطه جنسی نداشتیم ، منظورم اینه که الت رو به واژن نزدم
    با این شرایط اصلا امکان حاملگی هست؟ اصلا جیزی وارد واژن میشه که بخوایم بگیم احتمال هست یا نه؟
    ممنون

14. okmon نوشته است: سلام
    موقع خوابیدنم ممکنه یکم ترشح ازم خارج شده باشه یا دست زده باشم به التم و زده باشم به واژنشون اما رابطه جنسی نداشتیم ، منظورم اینه که الت رو به واژن نزدم
    با این شرایط اصلا امکان حاملگی هست؟ اصلا جیزی وارد واژن میشه که بخوایم بگیم احتمال هست یا نه؟
    ممنون

با توجه به اینکه زمان عقد هستید بهتره بیشتر رعایت کنید
    در زمان نزدیکی هر چند جزیی از کاندوم استفاده کنید
    با توجه به توضیحاتتون احتمال بارداری نیست

15. okmon نوشته است: سلام
    ممنون

با سلام
    دوست عزیز،خیر بارداری منتفیه!!درمورد اینکه چیزی وارد واژن شده یا خیر باید خودتون متوجه شده باشید!یا منظورتونو خوب بیان نکردید!در هرحال با توضیحات شما احتمال بارداری نامزدتون در حد صفره!
    موفق باشید.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 62 از 88
رفتن به صفحه :    ... 62 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید