شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 60 ...   

آیا من حامله هستم؟ (راهنمایی و سوالات)

1. aliyan نوشته است:
    Jenico نوشته است: سلام.
    من و نامزدم 29 تیر با هم معاشقه داشتیم. اون روز اخرین روز پریود ایشون بود. هم من و هم ایشون شلوار داشتیم (ایشون گن هم پوشیده بودن). در حین معاشقه مایع منی از من خارج شد و شلوارم رو خیس کرد و باعث شد شلوار ایشون هم کمی نمناک بشه. از اونجایی که پریود ایشون منظم و معمولا 21 روزه هست و تا الان پریود نشدن، من کمی نگران شدم. البته ایشون روزه میگیره و بخاطر حساسیت و ابریزش بینی قرص هم میخوره. لطفا راهنمایی کنید.

با سلام
    دوست عزیز،ضمن تایید سخنان سرکار الهام خانم فقط یک نکته رو بد ندیدم که بدونید و اون اینه که علت تاخیر در پریود شدن نامزدتون شاید وجود استرس و عدم تعادل هورمونهای جنسی در اثر اون رابطه ای که گفتید باشه!نگران نباشید نباید مشکلی باشه احتمالاً همین روزها شروع خواهد شد
    موفق باشید

با سلام
    ممنون از توضیحات شما. سوال من اینه که تا چه زمانی منتظر بمونیم و آیا لازم نیست فعلا به دکتر مراجعه کنیم؟ نامزدم از 29 تیر که پریودشون تموم شد هنوز پریود نشدن.

2. Jenico نوشته است:
    aliyan نوشته است:
    Jenico نوشته است: سلام.
    من و نامزدم 29 تیر با هم معاشقه داشتیم. اون روز اخرین روز پریود ایشون بود. هم من و هم ایشون شلوار داشتیم (ایشون گن هم پوشیده بودن). در حین معاشقه مایع منی از من خارج شد و شلوارم رو خیس کرد و باعث شد شلوار ایشون هم کمی نمناک بشه. از اونجایی که پریود ایشون منظم و معمولا 21 روزه هست و تا الان پریود نشدن، من کمی نگران شدم. البته ایشون روزه میگیره و بخاطر حساسیت و ابریزش بینی قرص هم میخوره. لطفا راهنمایی کنید.

با سلام
    دوست عزیز،ضمن تایید سخنان سرکار الهام خانم فقط یک نکته رو بد ندیدم که بدونید و اون اینه که علت تاخیر در پریود شدن نامزدتون شاید وجود استرس و عدم تعادل هورمونهای جنسی در اثر اون رابطه ای که گفتید باشه!نگران نباشید نباید مشکلی باشه احتمالاً همین روزها شروع خواهد شد
    موفق باشید

با سلام
    ممنون از توضیحات شما. سوال من اینه که تا چه زمانی منتظر بمونیم و آیا لازم نیست فعلا به دکتر مراجعه کنیم؟ نامزدم از 29 تیر که پریودشون تموم شد هنوز پریود نشدن.

بارداری غیر ممکنه در شرایط شما. فقط باید منتظر پریود باشید و استرس رو از خودتون و نامزدتون دور کنید.

3. سلام من به رابطه میل داشتم  و اوایل  برای مدت کوتاهی تحریک میشدم مثلا چند دقیقه .ولی بعداز یه مدت دیگه  اصلا تحریک نمیشدم.
    ولی هیج وقت ارضا نمیشدم  حتی همون زمان که تحریک میشدم ارضایی در کار نبود. بعد هم عصبی میشدم که چرا من اینجوریم؟!و اصلالذت نمی بردم.ولی نامزدم ارضا میشدولی همش تو احساسش نسبت به من خشم داشت که جرا من اینجوری هستم.من تصمیم دارم اصلا ازذواج نکنمویکی اینکه نه میتونم اون رو فراموش کنم و یکی هم اینکه خیلی بی میل شدم خیلی سرد.بعدم تو این دوره همه پسرا گرم هستن.واقعا یه معضل شده برام.
    مرسی

4. lotuss نوشته است: سلام من به رابطه میل داشتم  و اوایل  برای مدت کوتاهی تحریک میشدم مثلا چند دقیقه .ولی بعداز یه مدت دیگه  اصلا تحریک نمیشدم.
    ولی هیج وقت ارضا نمیشدم  حتی همون زمان که تحریک میشدم ارضایی در کار نبود. بعد هم عصبی میشدم که چرا من اینجوریم؟!و اصلالذت نمی بردم.ولی نامزدم ارضا میشدولی همش تو احساسش نسبت به من خشم داشت که جرا من اینجوری هستم.من تصمیم دارم اصلا ازذواج نکنمویکی اینکه نه میتونم اون رو فراموش کنم و یکی هم اینکه خیلی بی میل شدم خیلی سرد.بعدم تو این دوره همه پسرا گرم هستن.واقعا یه معضل شده برام.
    مرسی

با سلام
    دوست عزیز،هرمعضلی یک راه حل مشخص داره!و مشکل شما هم دارای راهکار خودشه و لاینحل نیست!!کافیه به متخصصین غدد و یا زنان مراجعه کنید و میزان ترشحات هورمونهای جنسیتونو بسنجید شاید این ترشحات کم هستن که با دارو و تنظیم رژیم غذایی مناسب ،مشکل مرتفع میشه!نگران نباشید!از طرفی این عدم ارضا شدن به چند عامل بستگی داره که عبارتند از:
    1- عدم تمرکز در رابطه!اگر فکرتون جای دیگه ای باشه امکان لذت بردن نخواهد بود!پس تمرکزتونو بیشتر کنید در روابطتون به چیزی غیر از لذت بردن ،فکر نکنید!
    2- عدم تحریک مناسب !امکان داره از جانب نامزدتتون خوب تحریک نمیشید!و یا ایشون راه و روششو نمیدونند!در هرحال توصیه میکنم هرجوری که خودتون میدونید تحریک میشید به ایشون بگید تا انجام بدن و شمارو تحریک کنند!ضمناً بعضاً خانمها،دیر تحریک میشن و این موضوع تقریباً طبیعیست! باید شریکتون وقت بیشتری براتون بزارن تا این تحریک پذیری اتفاق بیفته!
    3- عدم وجود نور،مکان،صدا،محیط و.... مناسب!اگر این امکانات بدرستی وجود نداشته باشه خب لذت بردن در استرس ممکن نیست!
    4- وجود استرس بیش از حد! اگر استرس زیاد باشه بجای لذت بردن فقط به فکر رفع اون استرس بوده و لذتی درکار نخواهد بود!بطور مثال اغلب دختر و پسرها از ترس ازاله بکارت و یا بارداری استرس بی امانی رو متحمل میشن که خودش باعث عدم لذت بردنه!
    5- استفاده زیاد از مواد خوراکی با طبع سرد!خب توضیح این مطلب هم در خودش مستتره!در این زمینه توصیه میکنم از مواد خوراکی با طبع گرم مثل موز،خرما،ادویجات،شیرینی و.... در حد متعادل استفاده کنید!
    و...
    در پایان باید بگم شما جوانید و آینده خوبی در انتظارتونه!پس ازدواج کنید و از زندگیتون لذت ببرید چون زمان از دست رفته دیگه برنخواهد گشت!پس از لحظه لحظه اون استفاده کنید تا بعدها حسرت این دوران رو نبرید!در ضمن هیچگاه هم ناامید نباشید
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  5. با سلام
    من براي بار سوم آز خون بتا دادم جوابش ٢> بود آيا ميشه به جواب اعتماد كنم يا باز آز خون بدم؟ ٩ روز ميشه كه پريودم عقب افتاده ): چيكار كنم كه پريود بشم ؟
    بارداري خارج از رحمي چطور؟ يعني اونم با آز خون مشخص ميشه؟

6. mah1 نوشته است: با سلام
    من براي بار سوم آز خون بتا دادم جوابش ٢> بود آيا ميشه به جواب اعتماد كنم يا باز آز خون بدم؟ ٩ روز ميشه كه پريودم عقب افتاده ): چيكار كنم كه پريود بشم ؟

سلام

1. دوست من شما باردار نیستین.
    2. یکی دو روز دیگه صبر کنین اگه پریود نشدین برای بررسی بیشتر به متخصص زنان مراجعه کنین.
    3. اگه بارداری رخ بده (چه رحمی چه خارج رحمی) تیتر آز بتا باید بیشتر از 30 بشه.

7. mah1 نوشته است: با سلام

سلام.
    شما یکم دارین وسواس به خرج میدین که مطمئن هستم بخاطر استرستون هست.بله که میشه اعتماد کرد،اونم برای بار سوم.
    عقب افتادن پریودیتون بخاطر استرس زیاده.
    شما فقط آرامش داشته باشین کار خاصی نمیخواد انجام بدین.
    بله .بارداری خارج از رحمی با آزمایش خون  مشخص میشه .

8. gfsaina

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام دختر 21 ساله ای هستم با نامزدم رابطه جنسی بر قرار کردم که همراه با دخول بود این نزدیکی بدون کاندوم بود ولی به خاطر عکس العمل سریع همسرم مایع منی وارد واژن نشد من 8 ساعت بعد قرص اورژانسی لونژیل رو طبق دستور استفاده کردم میخواستم بدونم بازم امکان داره بار دار باشم چون خیلی استرس دارم خواهش میکنم دکتر جواب بدید

9. gfsaina نوشته است: سلام دختر 21 ساله ای هستم با نامزدم رابطه جنسی بر قرار کردم که همراه با دخول بود این نزدیکی بدون کاندوم بود ولی به خاطر عکس العمل سریع همسرم مایع منی وارد واژن نشد من 8 ساعت بعد قرص اورژانسی لونژیل رو طبق دستور استفاده کردم میخواستم بدونم بازم امکان داره بار دار باشم چون خیلی استرس دارم خواهش میکنم دکتر جواب بدید

سلام

در صورت استفاده ی روش اورژانسی به طور صحیح، بارداری منتفیه و جای نگرانی نیست.

10. با سلام من 22 سال سن دارم سعی کردم مصابق الگو بنویسم که اذیت نشید

1-قاعدگی نامنظم ( تخمدان های من پترن pcod دارند ) قرص سیپروترون کامپاند و اسپیرونولاکتون25 مصرف میکنم البته خیلی نا منظم - طول دوره نامنظم معمولا 25تا35 روز - دوره خونریزی نا منظم 4تا7روز –21 تیر آخرین خونریزی (البته یازده روز بعد از نزدیکی، یعنی10 مرداد هم خونریزی کمی داشتم نمیدونم پریود بود یا نه )5شهریور هم لکه قهوه ای دیدم . - 31تیر (یک روز بعد پایان خونریزیم) رابطه محافظت نشده داشتم دخول کامل نداشت و تحریک بود اما اطمینانی ندارم که چیزی داخل نریخته باشه - تاریخ 10 مرداد و 31 مرداد بیمارستان مهر تست خون دادم در هر دو ازمایش عدد 2 بود کمی هم پستان ها بزرگ شده ایا من باردارم؟ چه کارایی انجام بدم که مطمئین شم؟ یک ماه تموم فقط استرس دارمو گریه میکنم  میترسم مرسی از کمکتون وجود شما واقعا مثه وجود فرشتهای نجاته .

11. gfsaina نوشته است: سلام دختر 21 ساله ای هستم با نامزدم رابطه جنسی بر قرار کردم که همراه با دخول بود این نزدیکی بدون کاندوم بود ولی به خاطر عکس العمل سریع همسرم مایع منی وارد واژن نشد من 8 ساعت بعد قرص اورژانسی لونژیل رو طبق دستور استفاده کردم میخواستم بدونم بازم امکان داره بار دار باشم چون خیلی استرس دارم خواهش میکنم دکتر جواب بدید

سلام دوست عزیز
    شما که میفرمایین همسرتون با واکنش سریع مانع ریخته شدن منی داخل واژنتون شدن  دیگه برای چی نگران هستین؟
    شما فقط با کاری که انجام دادین محکم کاری کردین

12. MAHYA111 نوشته است: با سلام من 22 سال سن دارم سعی کردم مصابق الگو بنویسم که اذیت نشید

1-قاعدگی نامنظم ( تخمدان های من پترن pcod دارند ) قرص <a>سیپروترون</a> کامپاند و <a>اسپیرونولاکتون</a>25 مصرف میکنم البته خیلی نا منظم - طول دوره نامنظم معمولا 25تا35 روز - دوره خونریزی نا منظم 4تا7روز –21 تیر آخرین خونریزی (البته یازده روز بعد از نزدیکی، یعنی10 مرداد هم خونریزی کمی داشتم نمیدونم پریود بود یا نه )5شهریور هم لکه قهوه ای دیدم . - 31تیر (یک روز بعد پایان خونریزیم) رابطه محافظت نشده داشتم دخول کامل نداشت و تحریک بود اما اطمینانی ندارم که چیزی داخل نریخته باشه - تاریخ 10 مرداد و 31 مرداد بیمارستان مهر تست خون دادم در هر دو ازمایش عدد 2 بود کمی هم پستان ها بزرگ شده ایا من باردارم؟ چه کارایی انجام بدم که مطمئین شم؟ یک ماه تموم فقط استرس دارمو گریه میکنم  میترسم مرسی از کمکتون وجود شما واقعا مثه وجود فرشتهای نجاته .

سلام

وقتی جواب آز بتا منفی بوده شما مطمئن باشین بارداری رخ نداده و واقعا جای نگرانی نیست.
    استرس و تشویش های ذهنی تاثیری زیادی بر سیکلتون و بی نظمی اون داره.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  13. bahar206 نوشته است: سلام.5 سال از ازدواجم میگذره اما هنوز باکره هستم از متخصص زنان سوال کردم آیا بدون دخول کامل میشه باردار شد گفت نه باید تمام آب منی داخل واژن بریزه با توجه به مطالبی که اینجا خوندم پزشک اشتباه گفته آیا میشه امیدوار به بارداری باشم؟

دوست عزیز یا شما اشتباه دارین حرف دکتر رو تو سوالتون منتقل میکنید یا اینکه ایشون اشتباه گفتن
    شما میفرمایین که بدون دخول کامل نمیشه بچه دار شد و باید تمام اب منی داخل واژن بریزه!!!!!!!!!!!
    خوب چه ارتباطی با هم داره میتونه دخول کامل نباشه یعنی فقط تا نصفه های واژن باشه اما با اون حال تموم منی داخل واژن خالی بشه

14. lotuss نوشته است: سلام من به رابطه میل داشتم  و اوایل  برای مدت کوتاهی تحریک میشدم مثلا چند دقیقه .ولی بعداز یه مدت دیگه  اصلا تحریک نمیشدم.
    مرسی

سلام
    دوست گرامی اول اینکه این حالات بی میلی جنسی ممکنه برا همه پیش بیاد و اصلا ربطی هم به بیماری نداره بعضی اوقات بسته به شرایط روحی یا فیزیکی بدن یا تغییرات در هورمونهای بدن ایجاد میشه
    اما در رابطه با اینکه میگین همون موقع هم ارضا نمیشدین اول اینکه عموما خانمها از اقایون دیرتر ارضا میشن بعد هم شما که هنوز با ایشون ازدواج نکرده بودین و حتما رابطتتون هم خیلی کامل و نبوده
    تازه اگه اینطور هم باشه بعضی از خانمها واقعا خیلی خیلی دیر ارضا هستن و حتما باید رابطه ی کامل اون هم تو مدت طولانی انجام بشه تا ارضا بشن
    نکته ی اخر کسیکه به خاطر یه مشکل کوچیک جنسی و حتی بدون اقدام برا درمانش شما رو ول کرده رفته همون بهتر که رفته اصلا بهش فکر نکنین و به فکر ساختن ایندتون باشین

15. با سلام و خسته نباشید. من و نامزدم حدود یک ماه پیش رابطه محافظت نشده داشتیم . رابطمون 6 روز بعد از اخرین پریودش بود دارو هم نخورد چیزی. 10 روز بعد از رابطمون تست beta  hcg دادیم جوابش نگاتیو بود 0.92 بود بعد از گزشت حدود 12 روز دیگه نامزدم پریود شد بدون تعخیر اما بعد از 3 روز خونریزیش بند امد  دوباره تست  beta hcg دادیم باز هم نگتیو بود  1.23 بود و بعد از این رابطمون تا امروز رابطه جنسی نداشتیم ایا میتوانیم به تست beta hcg ای که دادیم اعتماد کنیم ؟ ایا احتمال حاملگی نامزدم وجود داره؟ لطفا جواب دهید ما نگرانیم. با تشکر

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 60 از 88
رفتن به صفحه :    ... 60 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید