شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

واریکوسل، فتق و خود ارضایی

1. سلام،

مشکلی داشتم که اگه جواب بدید واقعا ممنون میشم. من جوان 26 ساله ای هستم. تا سن 19 سالگی به مدت 4 سال عمل زشت خودارضایی رو انجام میدادم. از وقتی دانشگاه قبول شدم دیگه این عمل رو ترک کردم به طوریکه تا الان که فوق لیسانسم رو گرفتم در طول این هفت سال حدود 10 تا 12 بار این عمل رو انجام دادم. درد خفیفی در بیضه سمت چپم داشتم که با مراجعه به دکتر گفت واریکوسل نوع 2 هست و در حال تبدیل به نوع سه و قراره زودعمل کنم

:
    1-
    مگر عوارض خود ارضایی با ترک اون از بین نمیرن؟
    2-
    من حدود 2/5 سال پیش عمل فتق انجام دادم و از اون به بعد حس میکنم میل جنسی ام کمتر شده. آیا ربطی داره؟
    3-
    من احساس میکنم که آب منی من نسبت به چند سال پیش خیلی رقیقتر شده. آیا با عمل واریکوسل امکان غلیظ شدن اون وجود داره و دلیل رقیق شدنش چیه؟
    4-
    حین راه رفتن زانوهام و برخی مفاصلم صدا میدن. یکی از دوستام میگفت به این خاطره که آب منی تو رقیق شده و از اونجایی که این آب به زانوها ربط داره باعث شده این وضعیت رخ بده. آیا این خرف درسته؟
    5-
    من پشت کتف و روی شونه هام موهای زاید و کلفت رشد کرده آیا ناشی از عمل خودارضایی من در گذشته بوده؟
    6-
    من در هفت سال گذشته تقریبا این عمل رو ترک کردم پس چرا هنوز گریبانگیر آثار آن هستم؟
    اگه آقای دکتر منو راهنمایی کنن ممنون میشم

با تشکر

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. نقل قول: مشکلی داشتم که اگه جواب بدید واقعا ممنون میشم. من جوان 26 ساله ای هستم. تا سن 19 سالگی به مدت 4 سال عمل زشت خودارضایی رو انجام میدادم. از وقتی دانشگاه قبول شدم دیگه این عمل رو ترک کردم به طوریکه تا الان که فوق لیسانسم رو گرفتم در طول این هفت سال حدود 10 تا 12 بار این عمل رو انجام دادم. درد خفیفی در بیضه سمت چپم داشتم که با مراجعه به دکتر گفت واریکوسل نوع 2 هست و در حال تبدیل به نوع سه و قراره زودعمل کنم

:
    1-
    2-
    من حدود 2/5 سال پیش عمل فتق انجام دادم و از اون به بعد حس میکنم میل جنسی ام کمتر شده. آیا ربطی داره؟
    3-
    من احساس میکنم که آب منی من نسبت به چند سال پیش خیلی رقیقتر شده. آیا با عمل واریکوسل امکان غلیظ شدن اون وجود داره و دلیل رقیق شدنش چیه؟
    4-
    حین راه رفتن زانوهام و برخی مفاصلم صدا میدن. یکی از دوستام میگفت به این خاطره که آب منی تو رقیق شده و از اونجایی که این آب به زانوها ربط داره باعث شده این وضعیت رخ بده. آیا این خرف درسته؟
    5-
    من پشت کتف و روی شونه هام موهای زاید و کلفت رشد کرده آیا ناشی از عمل خودارضایی من در گذشته بوده؟
    6-
    من در هفت سال گذشته تقریبا این عمل رو ترک کردم پس چرا هنوز گریبانگیر آثار آن هستم؟

با سلام
    دوست عزیز،ضمن تبریک به جهت ترک این عمل ،جواباتون میتونه به قرار ذیل باشه:
    1- در بیشتر موارد بله از بین میره اما گاهاً مواردی هم باقی می مونه مثل زود انزالی!
    2- تا جائیکه میدونم خیر!این دو نباید بهم ربطی داشته باشند!
    3- دور مجرای ادرار در مردان،که خروجی منی هم هست،غده ای بنام پروستات وجود داره که مجرا رو احاطه کرده و در هنگام خروج منی، در انزالها، ترشحاتی  داخل منی میکنه که اونو غلیظ کرده و محیط رو برای سالم موندن اسپرمها مهیا میکنه(البته خواص دیگه ای هم داره که زیاد درمودش بنده اطلاعی ندارم) اگر به اون غده آسیب رسیده باشه و یا اون غده کم کار شده باشه و یا به هردلیلی کار خودشو خوب انجام نده، احتمال رقیق شدن منی وجود داره!و پر واضحه که تشخیص این موضوع در حیطه تخصصی متخصصین کلیه و مجاری ادراریست!اما تصور میکنم این مطلب صرفاً برداشت و حساسیت شماست که اونو رقیق میدونید!بعیده اینقدر رقیق بشه که شما میگید!بازم باپزشکتون مشاوره کنید!
    4- خیر!!تا اونجائیکه میدونم بهم هیچ ربطی ندارن!!
    5- احتمالش هست!چون در عمل خودارضایی ترشحات غدد جنسی زیاد میشه و چون این ترشحات هورمونی است و هورمونها بعضاً باعث رشد مو در اعضای بدن میشن لذا بله این احتمال وجود داره!
    6- نگفتید چه آثاری؟؟اگر مثل صدا دادن زانوهاتون باشه که اصلاً ، آثار این قضیه نیست!!با جزئیات بگید تا با جزئیات پاسخ دریافت کنید!
    در پایان توصیه میکنم به متخصصین کلیه و مجاری ادرار حتماً مراجعه کنید و همه این سئوالات رو از این عزیزان بپرسید تا با معاینات بالینی ،درمان خاص مورد شمارو شروع کنن!
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  3. نقل قول: مشکلی داشتم که اگه جواب بدید واقعا ممنون میشم. من جوان 26 ساله ای هستم. تا سن 19 سالگی به مدت 4 سال عمل زشت خودارضایی رو انجام میدادم. از وقتی دانشگاه قبول شدم دیگه این عمل رو ترک کردم به طوریکه تا الان که فوق لیسانسم رو گرفتم در طول این هفت سال حدود 10 تا 12 بار این عمل رو انجام دادم. درد خفیفی در بیضه سمت چپم داشتم که با مراجعه به دکتر گفت واریکوسل نوع 2 هست و در حال تبدیل به نوع سه و قراره زودعمل کنم

:
    1-
    2-
    3-
    4-
    5-
    6-

سلام دوست عزیز

در مورد سوال چهارمتون باید بگم خیر ارتباطی نداره و احتمال داره شما دچار سائیدگی مفاصل شده باشین

در مورد سوال پنجمتون هم خیر ارتباطی نداره و سیستم موهای بدنتون همینگونه هستش من افرادی رو دیدم که در همون نواحی مو دارن ولی اصلا خود ارضایی هم نمیکردن

در مورد ششم هم باید بگم دوست گرامی همیشه خراب کردن اسونه اما درست کردن خیلی سخته شما چندین سال این عمل رو انجام دادین و طبیعتا به بدنتون اسیب رسوندین هم جسمی و هم روحی اما نگران نباشید این عوارض برطرف  میشن و فقط زمان میخوان

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید