شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 13 ...   

پرده بکارت (نوع، شکل، آسیب، پارگی و ترمیم)

1. سلام. من چند سال پیش نمیدونستم که پرده بکارت چیه و برای اینکه مطمئن  بشم میتونم غسل کنم انگشت اشارمو داخل واژنم میکردم و هرچی از ترشحات داخلش بئد در میاوردم. الان میخوام بدونم که پردم پاره شده؟ چون خونریزی یادم نمیاد
    دوم اینکه اگر نامزدم ازم بخواد که از پزشکی قانونی گواهی سلامت بکارت بگیرم آیا بهم گواهی میدن؟ با توجه به اینکه خودارضایی یا نزدیکی نداشتم

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. narjesjoon نوشته است: سلام. من چند سال پیش نمیدونستم که پرده بکارت چیه و برای اینکه مطمئن  بشم میتونم غسل کنم انگشت اشارمو داخل واژنم میکردم و هرچی از ترشحات داخلش بئد در میاوردم. الان میخوام بدونم که پردم پاره شده؟ چون خونریزی یادم نمیاد
    دوم اینکه اگر نامزدم ازم بخواد که از پزشکی قانونی گواهی سلامت بکارت بگیرم آیا بهم گواهی میدن؟ با توجه به اینکه خودارضایی یا نزدیکی نداشتم

ورود انگشت به واژن اون هم به شکلی که شما گفتید به احتمال خیلی زیادی به بکارت آسیب می‌زنه. میزان این آسیب به نوع بکارت و جزئیات ورود انگشت داره. در صورتی که خون‌ریزی نداشتید احتمال این که نوع بکارت شما ارتجاعی باشه یه مقدار بیشتره که در این صورت آسیب دیدگی خیلی جدی نخواهد بود.
    برای اطمینان از وضعیتتون به پزشک زنان مراجعه کنید تا با معاینه جواب قطعی به شما بدن.

در گواهی هم اگه بکارت آسیب دیده باشه میزان و محل آسیب‌دیدگی ذکر می‌شه.

3. hasti555 نوشته است: سلام من یک ساله عقد کردم. اوایلش دکتر نرفتم برای معاینه سلامت. به تازگی دکتر رفتم دکتر گفت پرده ام ارتجاعیه ولی یه پارگی ای داره!!!!!!!!!!!!!!!!! راستش من درست نفهمیدم یعنی چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ مگه ارتجاعی پاره میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اگه من و شوهرم نزدیکیه کامل داشته باشیم امکان پارگیه کامل هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ من و شوهرم هر وقت که رابطه داشته باشیم من احساس درد میکنم البته اولاش. ایا به خاطر نوع پرده است؟

سلام دوست عزیز
    پردههایی مثل پرده شما که ارتجاعی یا تو همون اصطلاح عامیانش حلقوی هستن حالات مختلفی دارند و بسته به نوع ضخامت پرده و همینطور شرایط بدنی فرد قابلیت اسیب دیدگیشون بالا و پایین میشه
    در بعضی موارد هم دچار خراشیدگی میشن
    در بعضی از افراد هم هستش که با نزدیکی و دخول به صورت کامل هم پرده به طور کامل از بین نمیره و فقط با انجام زایمان هستش که پردهی ارتجاعی یا حلقویشون از بین میره

4. با سلام
    دختری 20ساله هستم که حدود 8سال پیش از سر کنجکاوی انگشتمو داخل واژنم کردم در حالی که هیچ گونه اطلاعی نداشتم که چیزی به نام بکارت وجود داره
    از ترسم به پزشک متخصص زنان مراجعه کردم گفتن بکارتت از نوع ارتجاعیه و گشاد شده ولی پاره نشده..می خواستم بدونم آیا به من گواهی میدن؟این مورد در گواهی پزشک قانونی ثبت میشه؟برای ازدواجم مشکل ساز نمیشه؟
    تو رو خدا از استرس نجاتم بدین..بگین که میتونم با خیال راحت ازدواج کنم

5. Desert1 نوشته است: با سلام
    دختری 20ساله هستم که حدود 8سال پیش از سر کنجکاوی انگشتمو داخل واژنم کردم در حالی که هیچ گونه اطلاعی نداشتم که چیزی به نام بکارت وجود داره
    از ترسم به پزشک متخصص زنان مراجعه کردم گفتن بکارتت از نوع ارتجاعیه و گشاد شده ولی پاره نشده..می خواستم بدونم آیا به من گواهی میدن؟این مورد در گواهی پزشک قانونی ثبت میشه؟برای ازدواجم مشکل ساز نمیشه؟

با سلام
    دوست عزیز،خیالتون راحت باشه مشکلی نیست!ازدواج کنید و از زندگیون لذت ببرید!به احتمال قریب به یقین بهتون گواهی میدن!نگران نباشید!خیلی از پرده بکارتها  بطور طبیعی گشاد هستن!و این دلیلی بر داشتن رابطه و یا آسیب دیدگی نیست!!
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  6. سلام.من چند وقت پیش برای گرفتن گواهی سلامت پیش یه پزشک رفتم.بعداز معاینه به من گفت رابطه داشتی ولی پردت سالمه و از نوع حلقویه.این در حالیه که من اصلا رابطه نداشتم و چیزی هم وارد بدنم نشده.اما خود ارضایی دارم(چیزی وارد واژنم نشده).میخواستم ببینم آیا خودارضایی باعث باز شدن واژن میشه؟کسی که خودارضایی داره دهانه واژنش مثل کسی هست که رابطه داشته؟من برای ازدواج نیاز به گواهی دارم و میترسم دوباره دکتر برم.

7. wqwq نوشته است: سلام.من چند وقت پیش برای گرفتن گواهی سلامت پیش یه پزشک رفتم.بعداز معاینه به من گفت رابطه داشتی ولی پردت سالمه و از نوع حلقویه.این در حالیه که من اصلا رابطه نداشتم و چیزی هم وارد بدنم نشده.اما خود ارضایی دارم(چیزی وارد واژنم نشده).میخواستم ببینم آیا خودارضایی باعث باز شدن واژن میشه؟کسی که خودارضایی داره دهانه واژنش مثل کسی هست که رابطه داشته؟من برای ازدواج نیاز به گواهی دارم و میترسم دوباره دکتر برم.

سلام

خودارضایی در صورتی که چیزی داخل واژن نشه مشکلی ایجاد نمیکنه و تغییری در آلت تناسلی به وجود نمیاد.
    در صورتی که رابطه نداشتین نگران گرفتن برگه ی سلامت نباشین. به یه متخصص دیگه مراجعه کنین.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  8. Desert1 نوشته است: با سلام

سلام دوست عزیز
    اول اینکه توصیه میکنم با توجه به سنتون یه مقدار مطالعتون رو بیشتر کنین
    چون بیست سال سن و عدم اطلاع از بودن پرده بکارت جای تعجب داره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    در مورد پرده ی شما هم چون ارتجاعی هستش احتمال که دچار خراشیدگی شده باشه که اگه این خراشیدگی کم باشه حتما بهتون گواهی میدن دوست عزیز
    نخیر اگه پزشک به این نتیجه برسه که اوکی هستین توی گواهیتون چیزی درج نمیشه

9. سلام
    تورو خدا یکی به دادم برسه دارم دیوونه میشم! وقتی سوالایی رو که در مورد بکارت پرسیدنو خوندم مغزم سوت کشید!!! وقتی هنوز چیزی راجع به بکارت و حتی رابطه جنسی نمیدونستم از سر کنجکاوی و بخاطر سوزشی نمیدونم واسه چی بود به واژنم انگشت کردم یکم خون اومد اولش فک کردم واسه اولین بار پریود شدم ولی اینطور نبود. تو دبیرستان فهمیدم بکارت چیه و مدتها وقتی یادم می افتاد مظطرب میشدم. نامزدم میخواد رابطه جنسی داشته باشیم. اوایل گفته بود اگه رابطه جنسی داشتم بگم و صداقتم براش مهمتر از بکارته الان میترسم فک کنه بهش دروغ گفتم تقریبا مطمئنم که پردم از بین رفته. چیکار کنم؟! خواهش میکنم زودتر جواب بدبن

10. Ayna93 نوشته است: سلام
    تورو خدا یکی به دادم برسه دارم دیوونه میشم! وقتی سوالایی رو که در مورد بکارت پرسیدنو خوندم مغزم سوت کشید!!! وقتی هنوز چیزی راجع به بکارت و حتی رابطه جنسی نمیدونستم از سر کنجکاوی و بخاطر سوزشی نمیدونم واسه چی بود به واژنم انگشت کردم یکم خون اومد اولش فک کردم واسه اولین بار پریود شدم ولی اینطور نبود. تو دبیرستان فهمیدم بکارت چیه و مدتها وقتی یادم می افتاد مظطرب میشدم. نامزدم میخواد رابطه جنسی داشته باشیم. اوایل گفته بود اگه رابطه جنسی داشتم بگم و صداقتم براش مهمتر از بکارته الان میترسم فک کنه بهش دروغ گفتم تقریبا مطمئنم که پردم از بین رفته. چیکار کنم؟! خواهش میکنم زودتر جواب بدبن

با توضیحی که دادید بکارتتون به احتمال زیاد آسیب دیده. ولی این که چقدر آسیب دیده رو نمی‌شه گفت بسته به نوع بکارت ممکنه کم یا زیاد آسیب دیده باشه. و ممکنه توی رابطه‌ی جنسی باز هم خون‌ریزی داشته باشه و ممکنه نداشته باشه.
    در صورتی که تصمیم به برقراری رابطه دارید، به نظر من قبلش به پزشک مراجعه کنید تا میزان آسیب‌دیدگی رو بفهمید و با توجه به وضعیتش از امکان خون‌ریزی باخبر بشید.
    این که چه چیزی بگید با خودتونه اینجا در این موارد پاسخی نداریم که بدیم. ولی نظر شخصی من اینه که تصمیم‌گیری در این مورد رو به پس از شنیدن نظر پزشک موکول کنید.

11. aliyan نوشته است:
    mikajj نوشته است: سلام واقعا تایپیک واسه پرسیدن سوالم بهتر از اینجا پیدا نکردم
    راستش من یه دوست دختر دارم 16 سالش هنوز با این سن به بلوغ جنسی نرسید یا ساده تر (ارضا نمیشه) با این وجود 2 هفتس خود ارضایی میکنه با این که ارضا نمیشه این اخری به گفته خودش تشدید بیشتری داشته و خونریزی کرده میخواستم بدونم
    1:خون ریز بخاطر چی بوده؟
    2:این خود ارضایی ها ضرری به تکامل بالغ شدن نمیزنه؟
    3:چگونه زودتر به بلوغ ارگاسم میرسه؟
    4:از وقتی این کارو میکنه میگه ناخوداگاه پیش ابش میاد و تمایل شدید داره که تازگی ها من مانع میشم چگونه میشه از سرش این موضوع بره؟
    لطفا متخصصین پاسخ بدید خیلی نگرانشم!!!
    ممنون

با سلام
    دوست عزیز،در وهله اول یادتون باشه دوستتون تنها 16 سال دارن و این سن دارای حساسیتهای جنسی هست که اگر رعایت نشه ممکنه دختر رو دچار عارضه های عاطفی و ذهنی و جسمی کنه توصیه میکنم بجای تهیج ایشون در مسائل جنسی،سعی کنید بهشون آرامش جنسی بدید تا بتونن این مقطع از زندگیشونو با سلامتی بگذرونند
    و اما جوابهاتون به شرح ذیل میتونه باشه:
    1- خونریزی میتونه دلایل زیادی داشته باشه!عواملی همچون:ازاله بکارت!!اگر انگشت رو وارد واژن کرده باشن خونریزی اتفاق خواهد افتاد!و در اینصورت پرده بکارتشون شاید آسیب دیده باشه!که انشالله اینگونه نیست!--فشار بیش از اندازه به مجرا!!که میتونه در اثر فشار به دهانه واژن بوده باشه و مویرگهای اون ناحیه رو پاره کرده باشه!!و موجبات خونریزی موضعی بشه!---شروع پریودی!!امکان داره ،این یکی از علائم شروعش باشه!!---فشار به چوچوله یا همون کلیتوریس!!شنیدم که بعضاً در اثر مالش بیش از حد و با فشار این عضو هم شاید خونریزی کمی رخ میده!--- جراحت!!اگر ایشون ناخنهای بلندی داشته باشن احتمال خراشیده شدن نواحی تناسلی در اثر خودارضایی، وجود داره!که منجر به خونریزی موضعی در این نواحی میشه!و..... در هرحال بسته به نوع خودارضائی و نحوه اون و.... مشخص میشه که چرا خونریزی بوقوع پیوسته!
    2- تا جائیکه میدونم اگر برای شناخت چگونگی عملکرد دستگاه تناسلی ،بطور محدود و به تعداد کم،صورت گرفته باشه!شاید برای آگاهی از وضعیت این دستگاه بد نباشه!اما تکرارش و استمرارش به هیچ وجه توصیه نمیشه!در ضمن بدلیل ترشحات جنسی که از تخمدانهاشون رخ میده! بله، بر روی رشد بعضی از اعضا هم اثر گذاره!مثلاً سینه ها که اغلب کمی بزرگ تر میشن!!و....
    3- بسته به ترشحات جنسی،فیزیک جسمی ، محیط ، آب و هوا ، غذا و..... .و خیلی از مسائل دیگه که زیادن این مطلب رخ میده که استاندارد خاصی نداره که بشه برای ایشون عنوان کرد!مثلاً آب و هوا در این زمینه بسیار موثره!در جنوب ایران در هوای گرم دخترها زود به بلوغ میرسن و در استانهای سرد سیر دیر تر!!
    4- تنها راهش اینه که ایشونو تشویق به ترک این عمل کنید!اگر تحریکی نباشه خب پیش آبی هم نخواهد بود!توصیه میکنم از همین سایت در مورد خودارضایی و تبعاتش مقاله تهیه کنید و بدید ایشون بخونن انشالله ترکش میکنن و مشکلشون حل میشه
    موفق باشید.

علت کمر درد بعد خود ارضایی چیست و با چه داروی مسکن مفیدتری میشه درد شدید کاهش داد؟

12. سلام خسته نباشید پرده ی من از نوع حلقوی سادس چند روز پیش با نامزدم نزدیکی داشتیم البته هردو لباس زیر به تن داشتیم طوری که نامزدم خوابیده بود من رو بودم وعقب جلو میرفتم طوری که سر التشون به کلیتوریس میخورد..امکان داره پردم پاره شده باشه..تاکید میکنم ایشون لباس زیر داشت منم داشتم و منم روشون بودم(خوابیده بودم)ممنونم

13. mari68 نوشته است: سلام خسته نباشید پرده ی من از نوع حلقوی سادس چند روز پیش با نامزدم نزدیکی داشتیم البته هردو لباس زیر به تن داشتیم طوری که نامزدم خوابیده بود من رو بودم وعقب جلو میرفتم طوری که سر التشون به کلیتوریس میخورد..امکان داره پردم پاره شده باشه..تاکید میکنم ایشون لباس زیر داشت منم داشتم و منم روشون بودم(خوابیده بودم)ممنونم

بارها در سایت ذکر شده که بکارت تنها در صورت ورود آلت یا شئ خارجی آسیب میبینه یا پاره میشه. لطفا قبل از طرح سوالتون کمی جستجو کنید.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  14. خب ععنی الان امکان داره یا نداره من متوجه نشدم ببخشید

15. mari68 نوشته است: خب ععنی الان امکان داره یا نداره من متوجه نشدم ببخشید

خوب دوست عزیز
    وقتی چیزی وارد واژن نشده چه جوری پرده بکارت از بین بره؟

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 13 از 35
رفتن به صفحه :    ... 13 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید