شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 59 ...   

آیا من حامله هستم؟ (راهنمایی و سوالات)

1. golnaz1365 نوشته است: من امروز آزمایش خون دادم و نتیجه منفی بود. اول تشکر می کنم از دوستی که اینجا بهم کمک کرد و به سوالم جواب داد. من ۲۷ ساله هستم. ۴ساله که با پسری دوست هستم. چیزی که میگم احتمالا مشکل خیلی خانمهای هم سن و سال منه. توی کشوری که شما بخاطر نشستن روی یه نیمکت توی پارک با یه پسر ممکنه به دردسر بیفتی و باید هزارجور توضیح درباره رابطه ت بدی، عجیب نیست اگه هر بار رابطه تا این حد استرس وارد کنه به دو طرف. تازه من و خیلی دخترهایی که شرایط مشابه دارن حتی رابطه جنسی به اون معنای واقعی ندارن کما اینکه من هنوز باکره هستم. گمونم انتظار بیجاییه که فکر کنیم دو نفر میتونن سالها با هم دوست باشن (وقتی شرایط ازدواج وجود نداره) بدون اینکه با هم نزدیکی جنسی داشته باشن. با این وجود به خاطر ترس از بارداری هیچوقت در رابطه جنسی ما دخولی وجود نداشته. اما من، با ۲۷ سال سن، هیچ ایده ای نداشتم که تماس پیشاب مرد با واژن هم میتونه باعث بارداری بشه. وقتی پریودم با مشکل روبرو شد سرچ کردم و تازه متوجه شدم که خطر نزدیک بوده و برای دفعات بعدی باید حواسم رو جمع کنم. سوال اینه که چرا من با این سن تا این حد باید دانسته هام کم باشه؟ دلیلش اینه که مادر من نمیشه بهم بگه چه کارهایی توی رابطه جنسی میتونه خطرناک باشه. برای اینکه برای مادر من مثل خیلی دیگه از مادرها من باید تا زمان ازدواجم باکره باشم و دست هیچ پسری حتی کسی که بدون شک قراره زندگی آینده م رو باهاش بسازم نباید به من بخوره. اینطوریه که وقتی پریودم دچار مشکل میشه با چنان استرسی روبرو میشم که تا سر حد مرگ آزارم میده. نه به درس میرسم و نه به کار. فقط استرس باردار بودن، فقط نگرانی، دلشوره. دست به دامن اینترنت میشم چون توی خونه نمیشه درد دلم رو به نزدیکترین کسانم بگم. و وقتی توی اینترنت میگردم از اینکه این همه دختر سوال و نگرانی و دغدغه مشابهی دارند یکّه میخورم. لعنت به سنّتی که رفع یک غریزه رو تابو میکنه و به خاطرش حتی آموزش در موردش رو ناپسند میدونه. لعنت به سنّتی که توش مسئول آزمایشگاه به انگشت بی حلقه ت چپ چپ نگاه میکنه و سرش رو توی گوش همکارش می بره برای اینکه دختر ۲۷ ساله ای که حلقه دستش نیست رو قضاوت کنه.

یه صحبتی هم دارم با مدیر این سایت و افرادی که به نحوی اینجا رو اداره می کنن. سایت خیلی خوبیه و واقعا زحمت میکشین و اطلاع رسانی می کنین، امیدوارم انتقادی که می کنم کسی رو ناراحت نکنه. چرا صحبت از سقط جنین برخلاف سیاستهای شماست؟ مگه رسالت شما آموزش نیست؟ مگه هدف شما کمک به مردم برای انتخاب روشهای کم خطر نیست؟ من که نمیتونم از خانواده و دوست کمک بگیرم اگه بخوام سقط کنم باید با کی مشورت کنم وقتی حتی سایتهای اینترنتی قابل اعتماد هم دست رد به سینه م میزنن؟ خیلی از شماها پزشک هستین. قسم خوردین به مردم کمک کنین. در سیاست سایت نیست چه معنی میتونه داشته باشه؟ فکر میکنین اگر راجع به سقط صحبت نکنین فردی که ؛باید؛ سقط کنه از این کار منصرف میشه؟ به وضوح نه. تنها تاثیرش اینه که میره دنبال روشهایی که ممکنه خطرناک باشه و فکر میکنم اگر این اتفاق حتی برای یک نفر بیفته شما باید خودتون رو در قبالش مسئول بدونین.

با سلام
    دوست عزیز،در وهله اول باید بگم من ازمدیران سایت نیستم!لذا حرفهام اعتقادات و نظرات شخصیمه!با اینکه در پستهای اینچنینی جای گفتمان شخصی بین دو نفر نیست و امیدوارم به جفتمون اخطار ندن ولی وظیفه داشتم چند مطلبی رو خدمتتون عرض کنم! بگذریم، ضمن تشکر از اینکه دلسوزانه مطالب مهمی رو به اطلاع همه دوستان ،مخصوصاً جوانان عزیز رسوندیدو این نشون دهنده حساسیت شما به این موضوعات هست که خیلی ارزشمنده!و معتقدم از این نوع گفتمان باید حمایت و قدر دانی کرد!و اما باید هممون بدونیم هیچ پزشکی دوست نداره مراجعه کننده هاش با دستی خالی از پیشش برگردن!حکایت این سایت هم همینطوره یعنی ما کاربران و کسانی که به هر نحو دارای مشکلاتی هستیم و یا ابهاماتی در بعضی از زمینه های پزشکی داریم بجای مراجعه حضوری به پزشکان،به اینگونه سایتهای علمی - تجربی رجوع میکنیم و ابهامات و یا معضلاتمونو بامتخصصین موجود در سایت و کاربرانی که در زمینه سوالات ما تجربه ای اندوخته اند درمیون میزاریم و گاهی جوابمونو میگیریم و گاهی هم خیر! اما نکته مهمش اینه که اینجور سایتها بوجود اومده که قدم مهمی در راستای شکستن تابوهای قدیمی در این رابطه است!مثلاً در زمانهای نه چندان دور حتی نمیشد از در مورد عشق و عاشقی به وضوح حرفی زد!چه برسه به آمیزش ،آلت و روابط خارج از نامزدی و ازدواج!! و این چیزها، که واقعاً باید در این رابطه از دست اندرکاران این سایت و سایتهای مشابه تقدید به عمل آورد!که زمینه ساز این شدن که این مطالب در محافل عمومی مطرح بشه!
    اما در مورد انتقاد شما بگم که بله درسته این انتقاد بسیار منطقی و درست و جالبه اما و اما اینکه بعضی مطالب در عرف جامعه و همچنین در قوانین مدنی و جزائی ما دارای بار کیفریه!منجمله سقط جنین!!این مقوله ،با اینکه چیزیست که همواره احتمال وجودش هست اما چون از نظر قانونی ،مسئله ای است که قوانین قضایی روی اون دست گذاشتن لذا نمیشه به بازی موضوعات دیگه بهش پرداخت!فکر کنم نه به خاطر اینکه مسئولین سایت و یا متخصصین موجود در اون نخوان در این زمینه صحبتی بشه،بلکه نمیتونن اینکاررو بکنن چون به مشکلات عدیده ای بر میخورن که بعضاً به تعطیلی سایت خواهد انجامید!از طرفی معتقدم در بعضی از مسائل،نباید تابوهای موجود شکسته بشه!و سقط جنین هم از این مقوله است !ببینید همونطور که گفتم در زمانهای قدیم حتی کلمه آلت ،به سختی از کسی شنیده میشد!چون گفتنشو بد میدونستن اما حالا براحتی در همین سایت بازترش رو هم میگن و عادی شده!در مورد سقط جنین نباید این اتفاق رخ بده!اگر سقط جنین اینطوری اپیدمی بشه اونوقت همه جوانان فکر میکنن این مورد،یک مسئله عادیه و هرکسی میتونه هروقت که خواست هرکاری بکنه و راهه خلاصی از اونو، از اینگونه سایتها دریافت کنه !میدونید چی میخوام بگم یعنی نباید مسئله سقط جنین به موضوعی پیش و پا افتاده تبدیل بشه!اگر اینجور بشه در جامعه سنگ روی سنگ بند نمیشه!(البته این نظر شخصی بنده است امیدوارم مسئوالین سایت هم نظراتشونو بگن تا بیشتر قانع بشید)
    و کلام آخر اینکه  بنظرم در حال حاضر در جامعه و فرهنگ و عرف ما،جدای از قوانین قضائی و جزائی مترتب بر بعضی از مسائل همچون سقط جنین،مطرح کردن بعضی از مطالب، محلی از اعراب نداره!یعنی نگفتنش بهتر از گفتنشه تا به چیزی عادی تبدیل نشه
    امیدوارم این گفتارم به جمود فکری و قدیمی بودن و به قهقرا رفتن بنده تلقی نشه!منم معتقدم باید فضا برای گفتمان در هرموردی باز باشه اما بنا بر فرهنگ،سنت،عرف،عقل،دین و..... معذوراتی هست که باید اونهارو در نظر گرفت و هرچیزی رو هرجایی عنوان نکرد
    در پایان از اینکه نوشتارم به دراز کشید پوزش میخوام و از مدیران سایت هم به بدلیل اینکه بعضاً از زبان اونها سخن راندم عذر خواهی میکنم
    موفق و شاد و سلامت باشید.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  2. با سلام خدمت شما دکتر عزیز و گرامی :من این ماه بعد از 12 روز عقب زدن پریودی بلاخره شدم اما خون ریزی ام فقط 3 روز بود همیشه 7 روز بودم رفتم دکتر برای ترشحات غلیظ گفتن که زخم دهانه رحم دارم و الان 3 روزه قرص شیاف استفاده میکنم و کپسول داکسی سیلین میخورم هر 12 ساعت و دکتر برایم ازمایش بارداری نوشت ایا امکان دارد 3 روز پریود معمولی داشته باشی و باردار باشی؟1 سوال دیگه اینکه من2 روز است سردرد شدید دارم و زمانی که شیاف استفاده میکنم درد خفیف در زیر شکمم دارم ایا این طبیعی است؟

3. سلام دوستان. من خیلی مشکل دارم. 34 ساعت بعد از رابطه با همسرم با اینکه یک هفته به پریدم مونده بود و کاندوم هم داشتیم، 2 تا لونژیل با هم خوردم. کاندوم سالم بود ولی همسرم شک کرده بود بالای کاندوم شل شده و مقداری منی بالا اومده.میگفت شایدم رطوبت واژن من بوده. با اینکه از نظر جفتمون احتمالش ضعیف بود ولی قرص خوردم. امروز روز 8 هست که از مصرف قرص میگذره و من هنوز پریود نشدم.حالت پریود را دارم. من قبل پریود واژن خشک میشه و اصلا ترشح ندارم. دو روزه اینجوری شدم و دلدرد پریود دارم ولی پریود نشدم. امروز روز 9 هست که از رابطه میگذره.خیلی اعصابم خورده. اصلا امادگی بچه نداریم. هر دو شاغل هستیم و تازه 6 ماه هست عروسی کردیم. میدونم اگرم باردار باشم نمیتونیم بچه رو نگه داریم چون اصلا شرایطش نیست. از اینکه قرص رو بلافاصله نخوردم استرس دارم . همسرم دیر بهم گفتSad

4. sima63 نوشته است: سلام دوستان. من خیلی مشکل دارم. 34 ساعت بعد از رابطه با همسرم با اینکه یک هفته به پریدم مونده بود و کاندوم هم داشتیم، 2 تا لونژیل با هم خوردم. کاندوم سالم بود ولی همسرم شک کرده بود بالای کاندوم شل شده و مقداری منی بالا اومده.میگفت شایدم رطوبت واژن من بوده. با اینکه از نظر جفتمون احتمالش ضعیف بود ولی قرص خوردم. امروز روز 8 هست که از مصرف قرص میگذره و من هنوز پریود نشدم.حالت پریود را دارم. من قبل پریود واژن خشک میشه و اصلا ترشح ندارم. دو روزه اینجوری شدم و دلدرد پریود دارم ولی پریود نشدم. امروز روز 9 هست که از رابطه میگذره.خیلی اعصابم خورده. اصلا امادگی بچه نداریم. هر دو شاغل هستیم و تازه 6 ماه هست عروسی کردیم. میدونم اگرم باردار باشم نمیتونیم بچه رو نگه داریم چون اصلا شرایطش نیست. از اینکه قرص رو بلافاصله نخوردم استرس دارم . همسرم دیر بهم گفتSad

با سلام
    دوست عزیز،نگران نباشید با تفاسیر شما،احتمال بارداری در شما وجود نداره!این تاخیر هم به دلیل استرس داشتن و هم بدلیل مصرف قرصهای هورمونیست!کمی صبر کنید پریود میشید!ضمناً اون خیسی که همسرتون گفتن مربوط به ترشحات واژنتون بوده و نه منی!!در سر ه کاندوم ها زائده ای کم حجم وجود داره که محل جمع شدن منیست!ضمنا کاندوم اینقدر جذب بدنه آلت مرد میشه که منی نمیتونه بر خلاف اون بالا بیاد!مگر اینکه سهواً کاندوم خودش پایین اومده باشه و یا غیر استاندارد و یا تاریخ گذشته باشه!! که در اثر عدم جذب کامل کاندوم با بدنه آلت،منی از بغلش بیرون بیاد
    موفق باشید.

5. aliyan نوشته است:
    sima63 نوشته است: سلام دوستان. من خیلی مشکل دارم. 34 ساعت بعد از رابطه با همسرم با اینکه یک هفته به پریدم مونده بود و کاندوم هم داشتیم، 2 تا لونژیل با هم خوردم. کاندوم سالم بود ولی همسرم شک کرده بود بالای کاندوم شل شده و مقداری منی بالا اومده.میگفت شایدم رطوبت واژن من بوده. با اینکه از نظر جفتمون احتمالش ضعیف بود ولی قرص خوردم. امروز روز 8 هست که از مصرف قرص میگذره و من هنوز پریود نشدم.حالت پریود را دارم. من قبل پریود واژن خشک میشه و اصلا ترشح ندارم. دو روزه اینجوری شدم و دلدرد پریود دارم ولی پریود نشدم. امروز روز 9 هست که از رابطه میگذره.خیلی اعصابم خورده. اصلا امادگی بچه نداریم. هر دو شاغل هستیم و تازه 6 ماه هست عروسی کردیم. میدونم اگرم باردار باشم نمیتونیم بچه رو نگه داریم چون اصلا شرایطش نیست. از اینکه قرص رو بلافاصله نخوردم استرس دارم . همسرم دیر بهم گفتSad

با سلام
    دوست عزیز،نگران نباشید با تفاسیر شما،احتمال بارداری در شما وجود نداره!این تاخیر هم به دلیل استرس داشتن و هم بدلیل مصرف قرصهای هورمونیست!کمی صبر کنید پریود میشید!ضمناً اون خیسی که همسرتون گفتن مربوط به ترشحات واژنتون بوده و نه منی!!در سر ه کاندوم ها زائده ای کم حجم وجود داره که محل جمع شدن منیست!ضمنا کاندوم اینقدر جذب بدنه آلت مرد میشه که منی نمیتونه بر خلاف اون بالا بیاد!مگر اینکه سهواً کاندوم خودش پایین اومده باشه و یا غیر استاندارد و یا تاریخ گذشته باشه!! که در اثر عدم جذب کامل کاندوم با بدنه آلت،منی از بغلش بیرون بیاد
    موفق باشید.

ممنون از پاسختون.کاندوم سالم سالم بود ولی چون بعد از ارضای همسرم رابطمون 30 ثانیه ادامه داشت همسرم میگه شاید منی بالا اومده باشه.نمیدونم والا. من همیشه کاندوم رو بعد از رابطه چک میکنم به نظرم خیس نبود بالاش .اگرم منی در کار بوده که من ندیدم اصلا.همسرم اگر همئن موقع به من گفته بود من سریعا هون موقع قرص میخوردم ولی 34 ساعت بعدش دم در داروخانه به من گفت.ظاهرا از نظر مردا این استرس خانم ها قابل درک نیست.به هر حال امیدوارم این احساس پریود که دارم رودتر به واقعیت تبدیل شه.

6. sima63 نوشته است:
    aliyan نوشته است:
    sima63 نوشته است: سلام دوستان. من خیلی مشکل دارم. 34 ساعت بعد از رابطه با همسرم با اینکه یک هفته به پریدم مونده بود و کاندوم هم داشتیم، 2 تا لونژیل با هم خوردم. کاندوم سالم بود ولی همسرم شک کرده بود بالای کاندوم شل شده و مقداری منی بالا اومده.میگفت شایدم رطوبت واژن من بوده. با اینکه از نظر جفتمون احتمالش ضعیف بود ولی قرص خوردم. امروز روز 8 هست که از مصرف قرص میگذره و من هنوز پریود نشدم.حالت پریود را دارم. من قبل پریود واژن خشک میشه و اصلا ترشح ندارم. دو روزه اینجوری شدم و دلدرد پریود دارم ولی پریود نشدم. امروز روز 9 هست که از رابطه میگذره.خیلی اعصابم خورده. اصلا امادگی بچه نداریم. هر دو شاغل هستیم و تازه 6 ماه هست عروسی کردیم. میدونم اگرم باردار باشم نمیتونیم بچه رو نگه داریم چون اصلا شرایطش نیست. از اینکه قرص رو بلافاصله نخوردم استرس دارم . همسرم دیر بهم گفتSad

با سلام
    موفق باشید.

ممنون از پاسختون.کاندوم سالم سالم بود ولی چون بعد از ارضای همسرم رابطمون 30 ثانیه ادامه داشت همسرم میگه شاید منی بالا اومده باشه.نمیدونم والا. من همیشه کاندوم رو بعد از رابطه چک میکنم به نظرم خیس نبود بالاش .اگرم منی در کار بوده که من ندیدم اصلا.همسرم اگر همئن موقع به من گفته بود من سریعا هون موقع قرص میخوردم ولی 34 ساعت بعدش دم در داروخانه به من گفت.ظاهرا از نظر مردا این استرس خانم ها قابل درک نیست.به هر حال امیدوارم این احساس پریود که دارم رودتر به واقعیت تبدیل شه.

با سلامی دوباره
    دوست گرامی ،طبق توضیحاتتون باید بگم ابداً نگران نباشید و استرس هم نداشته باشید قطعاً اون ترشحات سفید رنگ که شبیه منی در مردان هست،ترشحات خودتون بوده و بارداری در کار نخواهدبود!فقط کمی صبر و دور کردن استرس رو میخواد تا همه چیز روبراه بشه!تازه این حالت پریودی هم دارید ، ثابت میکنه که مشکلی نیست
    موفق باشید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  7. با سلام
    من بعد از رابطه ايي كه داشتم ٢ بار آز خون دادم كه آخريش كه بعد از ١ ماه و ١٨ روز از رابطه ميگذشت آز خون دادم كه نتيجه اش ٥.٠> بود البته ماه پيش پريود شدم و چون شك داشتم به اينكه پريود هست يا نه آز دادم . با وجود اينكه آز بتا آخري منفي بود امروز صبح بعد از خوردن صبحانه تهوع كردم يعني جواب آز اشتباه بوده؟ البته من ٣ روزه دارم قطره ويتاگنوس مي خورم
    لطفا سريع جواب بديد نگرانم خيلي

8. mah1 نوشته است: با سلام
    من بعد از رابطه ايي كه داشتم ٢ بار آز خون دادم كه آخريش كه بعد از ١ ماه و ١٨ روز از رابطه ميگذشت آز خون دادم كه نتيجه اش ٥.٠> بود البته ماه پيش پريود شدم و چون شك داشتم به اينكه پريود هست يا نه آز دادم . با وجود اينكه آز بتا آخري منفي بود امروز صبح بعد از خوردن صبحانه تهوع كردم يعني جواب آز اشتباه بوده؟ البته من ٣ روزه دارم قطره ويتاگنوس مي خورم

سلام
    بارداری کاملا منتفیه. هر تهوع صبحگاهی که نشانه بارداری نیست. دلیل دیگه ای داره.

9. mah1 نوشته است: با سلام

سلام عزیزم
    آز خون یکی از معتبر ترین راههای تشخیص بارداری است.وقتی منفی بوده حتما درسته.و همچنین میگید که ماه پیش پریود شدید.و پریودی یهنی عدم بارداری.
    تهوع یکی از عوارض این قطره است که به ندرت افرات دچار آن میشوند ولی به نظر میاد شما جزئ همون افراد کم هستید که تهوع میگیرند با خوردن این قطره.
    نگران نباشید.بارداری منتفیه

10. با سلام
    من 25 سال دارم . آخرین دوره پریود من 27 مرداد 1391 بوده و تا 5 روز ادامه داشت . دیروز یعنی 6 شهریور 1391 برای اولین بار با همسرم رابطه جنسی داشتم . بدون هیچگونه جلوگیری . اما بعد از پایان رابطه لکه خونی در دهانه واژن دیدم و با گذشت 1 روز و شستشوی مداوم هنوز از بین نرفته است و کمی سوزش هم دارم. امروز 2 قرص یاسمین خوردم ... اما نگرانم که باردار شده باشم ... چگونه می توانم مطمئن شوم که این اتفاق نیفتاده است ؟ لطفا من را راهنمایی کنید
    با سپاس از شما

11. masi1365 نوشته است: با سلام
    من 25 سال دارم . آخرین دوره پریود من 27 مرداد 1391 بوده و تا 5 روز ادامه داشت . دیروز یعنی 6 شهریور 1391 برای اولین بار با همسرم رابطه جنسی داشتم . بدون هیچگونه جلوگیری . اما بعد از پایان رابطه لکه خونی در دهانه واژن دیدم و با گذشت 1 روز و شستشوی مداوم هنوز از بین نرفته است و کمی سوزش هم دارم. امروز 2 قرص یاسمین خوردم ... اما نگرانم که باردار شده باشم ... چگونه می توانم مطمئن شوم که این اتفاق نیفتاده است ؟ لطفا من را راهنمایی کنید
    با سپاس از شما

با سلام
    دوست عزیز،خب این قضیه میتونه در اثر:
    1- ازاله بکارت.
    2- تتمه خونریزی پریودی.
    3- خراشیدگی دهانه واژن.
    و...
    باشه حالا کدومشونه باید خودتون سته به وضعیتتون بسنجید!ضمناً با یک روز پس از آمیزش نمیشه تشخیص بارداری رو داد!!
    موفق باشید.

12. setare147 نوشته است: با سلام خدمت شما دکتر عزیز و گرامی :من این ماه بعد از 12 روز عقب زدن پریودی بلاخره شدم اما خون ریزی ام فقط 3 روز بود همیشه 7 روز بودم رفتم دکتر برای ترشحات غلیظ گفتن که زخم دهانه رحم دارم و الان 3 روزه قرص شیاف استفاده میکنم و کپسول داکسی سیلین میخورم هر 12 ساعت و دکتر برایم ازمایش بارداری نوشت ایا امکان دارد 3 روز پریود معمولی داشته باشی و باردار باشی؟1 سوال دیگه اینکه من2 روز است سردرد شدید دارم و زمانی که شیاف استفاده میکنم درد خفیف در زیر شکمم دارم ایا این طبیعی است؟

سلام

با وقوع پریود بارداری منتفیه.
    درد در ناحیه ی شکم میتونه مربوط به

تخمک گذاریتون
    زخم دهانه ی رحم
    عوارض قرص و ... باشه.

اگه اوضاع بهتر نشد با پزشکتون مشورت کنین.

13. bahar206

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام.5 سال از ازدواجم میگذره اما هنوز باکره هستم از متخصص زنان سوال کردم آیا بدون دخول کامل میشه باردار شد گفت نه باید تمام آب منی داخل واژن بریزه با توجه به مطالبی که اینجا خوندم پزشک اشتباه گفته آیا میشه امیدوار به بارداری باشم؟

14. bahar206 نوشته است: سلام.5 سال از ازدواجم میگذره اما هنوز باکره هستم از متخصص زنان سوال کردم آیا بدون دخول کامل میشه باردار شد گفت نه باید تمام آب منی داخل واژن بریزه با توجه به مطالبی که اینجا خوندم پزشک اشتباه گفته آیا میشه امیدوار به بارداری باشم؟

سلام

پرده ی بکارت مانع بارداری نمیشه.
    در ایام تخمک گذاری با پوزیشن مخصوص می تونین منی رو به واژن برسونین.

15. bahar206 نوشته است: سلام.5 سال از ازدواجم میگذره اما هنوز باکره هستم از متخصص زنان سوال کردم آیا بدون دخول کامل میشه باردار شد گفت نه باید تمام آب منی داخل واژن بریزه با توجه به مطالبی که اینجا خوندم پزشک اشتباه گفته آیا میشه امیدوار به بارداری باشم؟

با سلام
    دوست عزیز،در وهله اول متوجه نشدم چطور باکره هستید؟؟ مگر واقعاً دخول کامل رو نداشتید؟؟اگر جواب مثبته چطور مشکلی بوده؟؟در هرحال اگر پرده اتون اینقدر بسته بوده باشه بله دکتر درست گفتن!چون منی نمیتونه از اینچنین پرده ای  عبورکنه! آیا درد پریودی سنگینی دارید؟؟ در هرصورت توصیه میکنم مجدداً به متخصص زنان مراجعه کرده و با ایشون مشاوره ای داشته باشید تا براساس فیزیک بدنی و این عضوتون با معاینات بالینی راهنمایی دقیقی رو ارائه بدن
    موفق باشید.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 59 از 88
رفتن به صفحه :    ... 59 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید