شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

تغیییر رنگ پوستم

1. با سلام... من آرمینم 19 سالمه... یه سوال در مورد پوستم داشتم. راستش رنگ پوست من سفید روشن هستش اما نمیدونم چرا تو این 3 4 سال اخیر رنگ پوست بدنم زرد شده و همچنین رنگ پوست کشاله های ران و الت و باسنم تیره شده در صورتیکه رنگ پوست دستام و صورتم مث همون بچه گیام سفید روشن مونده... حالا میخوام بدونم من بیماری دارم؟ لازمه که به یه متخصص پوست برم یا نه؟ بازم مر30

2. سلام دوست عزیز
    بهتون توصیه میکنم حتما ازمایش بدین که خدای ناکرده یرقان البته از نو ع خفیفش نداشته باشین
    همچنین احتمال کم کاری کبدتون هم هستش
    حتما به پزشک متخصص مراجعه کن

3. IntheDark نوشته است: با سلام... من آرمینم 19 سالمه... یه سوال در مورد پوستم داشتم. راستش رنگ پوست من سفید روشن هستش اما نمیدونم چرا تو این 3 4 سال اخیر رنگ پوست بدنم زرد شده و همچنین رنگ پوست کشاله های ران و الت و باسنم تیره شده در صورتیکه رنگ پوست دستام و صورتم مث همون بچه گیام سفید روشن مونده... حالا میخوام بدونم من بیماری دارم؟ لازمه که به یه متخصص پوست برم یا نه؟ بازم مر30

با سلام
    دوست عزیز،خب انسانها در مقطع بلوغشون اینچنین تغییراتی رو تجربه میکنن و فکر میکنم مورد شما هم از این دست از موارد باشه معذالک بهترین توصیه ،میتونه مراجعه به متخصصین پوست و مو باشه
    موفق باشید.

4. من رفتم و آزمایش خون و ادرار دادم ولی گفتن همه چیش خوبه ولی چیکار کنم دارم دیوونه میشم هنوز پوستم همونجوری که گفتم هستش... البته یکی تو باشگاه بهم گفتش که تو هورمون استروژن تو بدنت زیاده و باعث شده که سینه هام غده چربی داشته باشه...

5. IntheDark نوشته است: من رفتم و آزمایش خون و ادرار دادم ولی گفتن همه چیش خوبه ولی چیکار کنم دارم دیوونه میشم هنوز پوستم همونجوری که گفتم هستش... البته یکی تو باشگاه بهم گفتش که تو هورمون استروژن تو بدنت زیاده و باعث شده که سینه هام غده چربی داشته باشه...

سلام
    چون این موارد معمولا از طریق ازمایش خون و ادرار معلوم نمیشن
    بهتون توصیه میکنم که ازمایش غدد درون ریز بدن رو حتما انجام بدین و ایشالا که سالم باشی و هر چی زودتر مشکلت برطرف بشه

6. IntheDark نوشته است: من رفتم و آزمایش خون و ادرار دادم ولی گفتن همه چیش خوبه ولی چیکار کنم دارم دیوونه میشم هنوز پوستم همونجوری که گفتم هستش... البته یکی تو باشگاه بهم گفتش که تو هورمون استروژن تو بدنت زیاده و باعث شده که سینه هام غده چربی داشته باشه...

با سلام
    دوست عزیز،بااینکه بعید بنظر میرسه که مشکلی در این قضیه وجود داشته باشه امابا حفظ آرامش به یک متخصص غدد هم مراجعه کنید!اما بنابه تجربه افراد در برهه ای از زندگیشون به جهت تغییرات هورمونی دوران بلوغشون تغییراتی در پوست دارند و ضمناً در پسران دوران بلوغ با رشد غده کوچکی در سینه ها آغاز میشه و کم کم اون غده به مرور از بین میره!اون غده ها در سینه هاتون به این دلیله که طبیعی بوده و جای نگرانی نیست!اما برای راحتی خیالتون بهتره به متخصص غدد مراجعه کنید.
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  7. واقعا مرسي که به سوالا جواب ميدين... فقط يه سوال ديگه: اين تغيير رنگ پوستي که ميگين تو دوران بلوغ رخ ميده به حالت اولش برميگرده؟ بايد برم متخصص پوست؟ اون از طريق دارو اين قضيه رو حل ميکنه يا ميگه خودش خوب ميشه؟ من واقعا ميخوام هرکاري ميشه کرد و هرچي سريعتر رنگ پوست بدنم بشه مثه دستام

8. IntheDark نوشته است: واقعا مرسي که به سوالا جواب ميدين... فقط يه سوال ديگه: اين تغيير رنگ پوستي که ميگين تو دوران بلوغ رخ ميده به حالت اولش برميگرده؟ بايد برم متخصص پوست؟ اون از طريق دارو اين قضيه رو حل ميکنه يا ميگه خودش خوب ميشه؟ من واقعا ميخوام هرکاري ميشه کرد و هرچي سريعتر رنگ پوست بدنم بشه مثه دستام

با سلام
    دوست عزیز،مراجعه به متخصص پوست که اکیداً توصیه میشه!معذالک بنا به تجربه اگر این تغییر زیاد حاد نباشه که در دوران بلوغ رخ میده،(منظورم اینه که مثلاً پوست به حالت تیره تیره دربیاد!!یعنی غیر طبیعی باشه)خیر به حالت اولیه برنمیگرده در حقیقت بلوغ یعنی رشد یافتگی و ایجاد تغییرات در هر چیزی!و هر چیزی که رشد یافت و تغییر پیدا کرد به عقب برنمیگرده!آیا پیران میتوانند به سن جوانی برگردند؟؟قطعاً در حال حاضر خیر!!!!مگر در آینده که علم پیشرفت کنه و این چیزها هم اتفاق بیفته!پس فعلاً اگر این تغییر رنگ بنا به تشخیص متخصص پوست،طبیعی باشه غیر قابل برگشته!
    درهرحال مشاوره با یک متخصص پوست ومو میتونه بهتون کمک شایانی بکنه!یادآوری میکنم پوست عضوی نیست که بشه هرکاری رو روی اون تست کرد!بسیار حساسه،لذا بدون مشاوره با متخصصش ابداً نباید دارویی و یا کاری روی اون انجام بدید!
    موفق باشید.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید