شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 56 ...   

آیا من حامله هستم؟ (راهنمایی و سوالات)

1. farzane69 نوشته است: مرسی بابات پاسختون
    قرص رو مصرف نکردم ولی شربت میخورم و هیچ بهبودی پیدا نکردم
    خیلی نگرانم که شاید روی جنین تاثیر بزاره سرماخوردگیه من ( لک بینی هم دارم )
    اگه میشه یه راهی به من پیشنهاد کنین که زودتر از شر این سرماخوردگی خلاص بشم

سلام دوست عزیز
    شما اول باید سلامتیه خودتون رو به دست بیارین که بتونین جنینتون رو هم تضمین کنید دیگه
    پس اول با مصرف منظم دارو سعی کنید خودتون زودتر خوب بشین و نزارین که عفونتی تو بدنتون بمونه که به جنین سرایت کنه
    در مورد شربت هم سعی کنید تا حد امکان از شربت کدئین دار استفاده نکنید

2. سلام.خسته نباشید.شما گفتید جواب منفی آز دقیق ومطمئن است بنابرین من دیگه دوباره برای انجام آزمایش نرفتم.استرس هم ندارم. اما از 21مرداد تا امروز زمان زیادی گذشته باید چه کار کنم تا پریود بشم؟

3. سلام من 25 سالمه . 14 مرداد پریود شدم و دوره پریودم 7 روزه است. روز اول پریودی بامشاهده درد و قبل از خونریزی نزدیکی داشتم. و 24 مرداد هم یعنی 3 روز بعد از اتمام پریودی نزدیکی داشتم. 6 روز بعد از این تاریخ حالت های پریودی اومد سراغم و الان سه روزه که لکه بینی (قهوه ای) و حالت تهوع دارم. ضمنا من دوشیزه هستم و  نزدیکی بدون دخول انجام شده و لای پا بوده و مایع منی بالای آلت من ریخته شده . میخواستم بدونم با این تفاسیر احتمال بارداری وجود داره؟ خیلی نگرانم

4. farnaz200049 نوشته است: سلام من 25 سالمه . 14 مرداد پریود شدم و دوره پریودم 7 روزه است. روز اول پریودی بامشاهده درد و قبل از خونریزی نزدیکی داشتم. و 24 مرداد هم یعنی 3 روز بعد از اتمام پریودی نزدیکی داشتم. 6 روز بعد از این تاریخ حالت های پریودی اومد سراغم و الان سه روزه که لکه بینی (قهوه ای) و حالت تهوع دارم. ضمنا من دوشیزه هستم و  نزدیکی بدون دخول انجام شده و لای پا بوده و مایع منی بالای آلت من ریخته شده . میخواستم بدونم با این تفاسیر احتمال بارداری وجود داره؟ خیلی نگرانم

سلام

رابطه ی اول که safe بوده و امکان بارداری نیست.
    در رابطه ی دوم که در روز دهم سیکلتون بوده چون رابطه جوری نبوده که خطرناک باشه بنابراین بارداری منتفیه. برای اطمینان میتونین آز بتا بدین یا بی بی چک رو ۳ هفته بعد از رابطه تست کنین.
    لکه بینی ممکنه مربوط به تخمک گذاری تون باشه.
    برای بررسی بیشتر میتونین به متخصص زنان مراجعه کنین.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  5. kiyana4123 نوشته است: سلام.خسته نباشید.شما گفتید جواب منفی آز دقیق ومطمئن است بنابرین من دیگه دوباره برای انجام آزمایش نرفتم.استرس هم ندارم. اما از 21مرداد تا امروز زمان زیادی گذشته باید چه کار کنم تا پریود بشم؟

سلام

چون تاخیر در پریودتون بیشتر از ۱۰ روز شده بایستی به پزشک مراجعه کنین تا علت اصلی تاخیر مشخص شه.

6. arsita

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    m1989 نوشته است:
    arsita نوشته است:
    m1989 نوشته است:
    arsita نوشته است: با سلام، من بعد از یازده روز از نزدیکی (بیست روز بعد از اولین روز پریودم) تست اورژانسی بارداری دادم و جواب منفی بود، میشه به این جواب اعتماد کرد؟
    البته رابطه ام سطحی و با کاندوم بود، برای کم شدن استرسم نمیتونستم تا پریود بعدم صبر کنم، الان میتونم دیگه مطمئنم بشم؟
    سوال دیگمم این هست که من ترشحاتم خیلی دوسه روزه زیاد شده،  اغلب بدون رنگ و بدون بو هست، دلیلش چی میتونه باشه؟
    ممکنه از کم خوابی زیاد و استرس زیاد این مدتم باشه؟
    ممنونم بابت راهنماییاتون

سلام

جواب آز بتا 11 روز بعد از رابطه قابل اعتماده.
    اگه لقاح رخ بده تو این مدت هورمون HCG به اندازه ی کافی که بارداری رو نشون بده (تیتر آز بیشتر از 30 باشه)، رشد میکنه.
    بنابراین بارداری رخ نداده.
    این ترشحات هم میتونه مربوط به تحریکات (احتمالاً فکر به رابطه ی جنسی ای که داشتین) باشه و هم مربوط به زمان تخمک گذاری شما.

خیلی ببخشید الان که دقیق حساب کردم ده روز از رابطه ام میگذشت، و خانومی که در آزمایشگاه بودن تاکید داشتن که تا پریودت عقب نیوفته آزمایش خون دقیق جواب نمیده و ده روز کمه و خونی که از من گرفتن فقط بیست دقیقه در دستگاه بود و گفتن منفی هستش(بدون تیتر بود) بیست دقیقه کم نیست؟ بعد از ده روز جواب میده واقعا؟ Sad
    باور کنین من اصلا به رابطمون فکر نمیکنم که به اون دلیل باشه، ترشحاتم خیلی خیلی زیاد شده،به طوریکه منو اذیت میکنه و با رعایت بهداشت هم تغییری نکرده، ممکنه به دلیل بارداریم باشه؟
    لطفا راهنماییم کنین Sad

دوست من

۱. آزمایش خون (بتا اچ سی جی) ۳ - ۵ روز بعد از نزدیکی قابل انجامه و برای اینکه نتیجه مشکوک نباشه و مجددا تست ۲ - ۳ روز بعد تکرار نشه، توصیه میشه یه هفته بعد از نزدیکی تست صورت بگیره.
    در صورتی که عمل لقاح رخ بده هورمون HCG هر ۲۴ ساعت تقریبا ۲ برابر میشه و بعد از ۱۰ روز این مقدار از عدد ۳۰ بیشتر خواهد شد که به معنی بارداری خواهد بود و در شما چون لقاحی صورت نگرفته بنابراین مقدار هورمون رشدی نداشته و جواب آز منفی بوده. اگه تمایل داشتین مجددا آزمایش رو تکرار کنین که من میگم باز هم نتیجه منفی خواهد بود.
    ۲. در بعضی از خانم ها در زمان تخمک گذاری ترشحات بیشتر میشه اگه اطمینان دارین که ترشحاتتون بو یا رنگ غیرطبیعی نداره‌، طبیعیه. در غیر اینصورت برای بررسی بیشتر به متخصص زنان مراجعه کنین.

خیلی خیلی ممنونم از اینکه حوصله میکنین و جوابمو میدین
    رابطه ما دو هفته بعد از عمل واریکوسل نامزدم بوده که آزمایشم که داده بودن تعداد و تحرک اسپرمشون واسه بارداری پایین بوده و دکتر هم گفته بوده که حداقل چهار ماه تا بهبود کاملشون طول میکشه
    پس با این اوصاف و گفته های شما و تست خونم میتونم مطمئن بشم، درسته؟
    راستشو بخواین ترشحاتم از امروز خیلی کم قهوه ای شده و عذر میخوام خیلی کم خون آب هم اومد، به نظرتون بدلیل چی میتونه باشه؟(تاریخ پریود ماه پیشم دوازده مرداد بود)
    خیلی شرمندم بابت سوالای زیادم

7. من و نامزدم ۱۵ روز بعد از شروع آخرین پریودم نزدیکی بدون مراقبت داشتیم. هیچ دخولی صورت نگرفت (من باکره هستم) ولی تماس بین آلتها وجود داشت. منی روی آلت من ریخته نشد ولی اصلا مطمئن نیستم پیشاب وارد شد یا نه. البته تماس بسیار کوتاه بود. هیچ روش اورژانسی هم انجام ندادم. دو روز با تاخیر پریود شدم. یعنی فکر میکردم پریود شدم. هیچکدوم از علائم پریود رو نداشتم (نه سفت شدگی سینه ها و نه دل درد که البته قبلا هم پریودهای بی علائم و بی درد داشتم). دو روز خونریزی داشتم (نسبت به دفعات عادی کم بود ولی بیشتر از فقط چند لکه بود) ولی الان سه روزه که تقریبا هیچ خونریزی ندارم که تقریبا هیچوقت قبلا اتفاق نیفتاده بود. الان واقعا وحشت زده م. از نظر درسی و کاری تحت استرس تقریبا زیادی بوده و هستم و فکر اینکه ممکنه باردار باشم داره دیوونه م میکنه. برای اینکه بیبی چک بهم نتیجه درست بده باید کيی استفاده کنم؟ از ترس اینکه جواب مثبت باشه حتی قدرت این کار رو ندارم و میترسم چون در دوران پریود هستم (نمیدونم چیزی که هستم پریوده یا نه) جواب اشتباه بگیرم. خواهش میکنم راهنماییم کنید. احتمال بارداری چقدره و اگه باردار باشم چه روش سقطی باید استفاده کنم؟ (میدونم صحبت راجع به سقط در سیاستهای این سایت نیست ولی من جای دیگه ای رو برای سوال کردن نمیشناسم).

8. golnaz1365 نوشته است: من و نامزدم ۱۵ روز بعد از شروع آخرین پریودم نزدیکی بدون مراقبت داشتیم. هیچ دخولی صورت نگرفت (من باکره هستم) ولی تماس بین آلتها وجود داشت. منی روی آلت من ریخته نشد ولی اصلا مطمئن نیستم پیشاب وارد شد یا نه. البته تماس بسیار کوتاه بود. هیچ روش اورژانسی هم انجام ندادم. دو روز با تاخیر پریود شدم. یعنی فکر میکردم پریود شدم. هیچکدوم از علائم پریود رو نداشتم (نه سفت شدگی سینه ها و نه دل درد که البته قبلا هم پریودهای بی علائم و بی درد داشتم). دو روز خونریزی داشتم (نسبت به دفعات عادی کم بود ولی بیشتر از فقط چند لکه بود) ولی الان سه روزه که تقریبا هیچ خونریزی ندارم که تقریبا هیچوقت قبلا اتفاق نیفتاده بود. الان واقعا وحشت زده م. از نظر درسی و کاری تحت استرس تقریبا زیادی بوده و هستم و فکر اینکه ممکنه باردار باشم داره دیوونه م میکنه. برای اینکه بیبی چک بهم نتیجه درست بده باید کيی استفاده کنم؟ از ترس اینکه جواب مثبت باشه حتی قدرت این کار رو ندارم و میترسم چون در دوران پریود هستم (نمیدونم چیزی که هستم پریوده یا نه) جواب اشتباه بگیرم. خواهش میکنم راهنماییم کنید. احتمال بارداری چقدره و اگه باردار باشم چه روش سقطی باید استفاده کنم؟ (میدونم صحبت راجع به سقط در سیاستهای این سایت نیست ولی من جای دیگه ای رو برای سوال کردن نمیشناسم).

سلام عزیزم
    شما در زمان پرخطری رابطه داشتید البته نگفتید که که دورتون منظم یا نه.که اگر منظم باشید در زمان ر خطر رابطه داشتید.از طرفی من نفهمیدم شما بعد از 2 روز بعد از رابطه خونریزی داشتید یا پریودیتون با 2 روز تاخیر شروع شد.چون تفصیر هر کدوم فرق میکنه.ولی برای اینکه ارامش داشته باشید برید و آز خون بدید.از بی بی پک هم استفاده نکنید چون فقط در شرایط مثبت میشه به جوابش اعتماد کرد.ولی آز بیا مطمئنه.
    در مورد اخرین سوالتون هم خلاف قوانین سایت است

9. سلام

من با نامزدم  ٣ روز پيش يعني ٢ شهريور رابطه داشتم اما به دليل ترس و وسواس زياد رابطه در حد لاپايي اونم در شرايطي كه نامزدم هم شورت داشت هم براي اطمينان يه نوار بهداشتي هم گذاشته بود!

من انزالي نداشتم و آخر رابطه با انگشتم  سر آلتم رو لمس كردم و مطمئن شدم كه خشكه و حتي پيشاب هم نيومده بود بعدش با همون انگشت آلت نامزدم رو لمس كردم همين!

نامزدم پريود منظم داره و بايد روز ٦ شهريور يعني فردا پريود بشه ولي ديشب چند قطره خون ازش خارج شده و ادامه هم نداشته

آيا احتمال بارداري عست؟

10. با سلام.من برای اینکه تمام روزه های ماه رمضون رو بگیرم 10 روز مونده به پرویدم شروع کردم به مصرف قرص ال دی.اما بعد از مصرف قرص هفتم سردرد شدیدی داشتم که تا اذان صبح به شدت استفراغ می کردم که خیلی هم بهم فشار اومد.فردای اون شب لکه بینی داشتم که تا دو روز هم ادامه داشت که به همین خاطر هم خوردن قرص رو متوقف کردم.روز سوم بعد از لکه بینی پرویدم شروع شد که درد خیلی خیلی زیادی داشتم و تمام طول عمرم همچین درد رو تجربه نکرده بودم بعد از 8 ساعت درد شدید چیزی از واژنم بیرون اومد که راحت احساسش کردم و به زور بیرون اومد .با افتادنش درد من هم خوابید اما بعدش خونریزی شدیدی داشتم که تا حالا تجربه نکرده بودم.با توجه به اینکه هیچ وقت امکان نداشت قرص ال دی روم اثر نکنه و با چیزهایی که براتون نوشتم خواستم بپرسم احتمال سقط جنین وجود داره؟یعنی ممکنه با اون استفراغ های شدید و خوردن قرص ال دی جنین از بین رفته باشه؟از کجا می تونم بفهمم که باردار بودم یا نه؟ خواهش می کنم به سوالم جواب بدید.ممنون می شم.

11. sogol_my نوشته است: با سلام
    كشيدن سيگار در دوران شير دهي هم مثل دوران بارداري براي نوزاد مضره يا شير مادر در بدن تصفيه شده بعد به نوزاد مي رسه؟
    با تشكر

سلام دوست عزیز
    بله در دوران شیر دهی هم ضرر داره
    بهر حال کودک از شیر مادر تغذیه میکنه و خواه ناخواه مواد موجود در سیگار اثرات منفی خودشون رو روی شیر میگذارند وپیرو آن اثرات خودش رو روی نوزاد خواهد گذاشت
    شیر مادر هر چه سالمتر باشد مطمئنا نوزاد هم سالم تر خواهد شد

12. sogol_my نوشته است: با سلام
    با توجه به تجربياتتون به نظر شما در دوران بارداري كشيدن سيگار ضرر بيشتري رو متوجه جنين ميكنه يا استرس هاي ناشي از ترك سيگار و تمايل به كشيدن سيگار؟
    با تشكر

سلام
    ببینید در دوران بارداری جنین مستقیما از بدن مادر تغذیه و تنفسش رو انجام میده مطمئنا کشیدن سیگار در این دوران بسیار خطرناکه برای جنین و میتونه حتی باعث اسیب دیدن جنین بشه
    اما به نظر من سیگار رو ترک کردن درسته سخته و شما میگین استرس داره ولی هم برای خودتون خیلی خوبه و هم برای جنین خیلی بهتره
    ضمنا با استفاده از داروهای گیاهی ارامبخش از جمله گل گاو زبان میتونین این استرس رو به حداقل برسونید و ارامش داشته باشین

13. nima_z نوشته است: سلام

من با نامزدم  ٣ روز پيش يعني ٢ شهريور رابطه داشتم اما به دليل ترس و وسواس زياد رابطه در حد لاپايي اونم در شرايطي كه نامزدم هم شورت داشت هم براي اطمينان يه نوار بهداشتي هم گذاشته بود!

من انزالي نداشتم و آخر رابطه با انگشتم  سر آلتم رو لمس كردم و مطمئن شدم كه خشكه و حتي پيشاب هم نيومده بود بعدش با همون انگشت آلت نامزدم رو لمس كردم همين!

نامزدم پريود منظم داره و بايد روز ٦ شهريور يعني فردا پريود بشه ولي ديشب چند قطره خون ازش خارج شده و ادامه هم نداشته

آيا احتمال بارداري عست؟

سلام دوست عزیز
    اولا که شما دخول انجام ندادین و حتی التتون هم با واژن ایشون تماس نداشته ضمنا ایشون لباس زیر هم داشتن و حتی پیش اب هم از شما خارج نشده
    اصلا جای نگرانی نیست و به طور قطع بارداری صورت نگرفته
    در رابطه با پریود هم همونطور که گفتین ایشون به علت وسواس بیش از حد دچار اضطراب و استرس شدن و به خاطر همونه
    حتما حل میشه

14. majid_startalk نوشته است:
    nima_z نوشته است: سلام

آيا احتمال بارداري عست؟

سلام دوست عزیز
    اولا که شما دخول انجام ندادین و حتی التتون هم با واژن ایشون تماس نداشته ضمنا ایشون لباس زیر هم داشتن و حتی پیش اب هم از شما خارج نشده
    در رابطه با پریود هم همونطور که گفتین ایشون به علت وسواس بیش از حد دچار اضطراب و استرس شدن و به خاطر همونه
    حتما حل میشه

خيلي ممنون يعني اون لكه بيني بخاطر استرس بوده؟

15. nima_z نوشته است:
    majid_startalk نوشته است:
    nima_z نوشته است: سلام

آيا احتمال بارداري عست؟

سلام دوست عزیز
    حتما حل میشه

خيلي ممنون يعني اون لكه بيني بخاطر استرس بوده؟

خواهش میکنم
    با توصیفاتی که شما انجام دادین مخصوصا وسواس بیش از حد که خودش عامل ایجاد استرس توی ایشون هستش قطعا همینطوره و اصلا جای شک و تردید باقی نمیزاره
    البته در موارد نادری هم تغییرات هورمونی داخل بدن میتونه باعث عقب افتادن پریود بشه که اون هم علل مختلفی داره
    اما در مورد شما احتمال بارداری کاملا منتفی هستش

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 56 از 88
رفتن به صفحه :    ... 56 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید