شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

از رفتن پیش متخصص قلب هراس دارم

1. سلام  مدت زیادیه که وقتی استرس دارم و یا فعالیت میکنم دست چپم و کتفم درد میگیره که این گاهی با درد خفیف و مبهم سمت چپ قفسه سینه م همراهه
    .اغلب اوقات تپش قلب هم دارم حتی گاهی موقع استراحت(که البته شدید نیست)اما وقتی استرس دارم یا فعالیت شدید میکنم خیلی آژار دهنده میشه چون هم خیلی شدیده و هم کوبنده تا این حد که بیحال میشم و گاهی حالت تهوع میگیرم
    تا الان فک میکردم که از استرس باشه .چون به نظرم میومد اگه جدی باشه باید بعد این همه مدت یه طوری میشد و بعدم سرچ کردم دیدم دردایی که ناشی از مشکل قلبی هستن  اغلب شدید هستن بعدم تو سن کم پیش نمیان.تا اینکه مشکل جدیدی واسم پیش شد سرفه های شدید که شبا با تنگی نفس همراه بود.رفتم دکتر.موقع معاینه از تپش قلبم تعجب کرد و علاوه بر تجویز دارو و عکس نوار قلب هم خواست.عکس که مشکلی رو نشون نداد اما نوار قلب رو که دید گفت تپش قلب غیرطبیعی رو نوار هم نشون میده بهتره واسه اینکه مطمئن شی بری پیش متخصص و اکو بدی.
    از طرفی میگفت که نمیشه مطمئن گفت که مشکلی داری اما از طرفی احساس کردم که برای اینکه نگران نشم تشخیصش رو با صراحت نظرش رو نمیگه. داروهایی رو هم که واسه سرفه و تنگی نفس تجویز کرده بود و روش تاکید داشت رو گفت دیگه نمیخواد استفاده کنی.
    حالا گفتم نظر شما رو هم جویا شم.ممکنه مشکل جدی ای باشه؟و اینکه این سرفه ها و تنگی نفس ممکنه به قلب مربوط باشه؟
    و یه سوال دیگه اینکه ممکنه دردی مربوط به معده باشه و به دست چپ کشیده شه؟
    من از رفتن پیش متخصص قلب هراس دارم چون خانواده فوق العاده حساسی دارمSadمیخوام اگه به نظرتون ممکنه جدی نباشه این کار رو نکنم
    ضمنا 22 سالمه
    ممنون میشم جواب بدید

2. سلام
    گاهی اوقات درمان نشدن بعضی عفونتها در ناحیه ی گلو یا همون گلو درد های چرکی به صورت کامل در دراز مدت باعث ایجاد رماتیسم قلبی میشه دوست عزیز و این علائمی هم که شما گفتین و همچنین سرفه هاتون هم میتونه ناشی از همون عفونت باشه البته این حدس من هستش فقط و ایشالا که شما سالم باشید و همونطور که خودتون حدس زدین فقط ناشی از استرس زیاد باشه

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید