شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 54 ...   

آیا من حامله هستم؟ (راهنمایی و سوالات)

1. arsita نوشته است: با سلام، من بعد از یازده روز از نزدیکی (بیست روز بعد از اولین روز پریودم) تست اورژانسی بارداری دادم و جواب منفی بود، میشه به این جواب اعتماد کرد؟
    البته رابطه ام سطحی و با کاندوم بود، برای کم شدن استرسم نمیتونستم تا پریود بعدم صبر کنم، الان میتونم دیگه مطمئنم بشم؟
    سوال دیگمم این هست که من ترشحاتم خیلی دوسه روزه زیاد شده،  اغلب بدون رنگ و بدون بو هست، دلیلش چی میتونه باشه؟
    ممکنه از کم خوابی زیاد و استرس زیاد این مدتم باشه؟
    ممنونم بابت راهنماییاتون

سلام

جواب آز بتا 11 روز بعد از رابطه قابل اعتماده.
    اگه لقاح رخ بده تو این مدت هورمون HCG به اندازه ی کافی که بارداری رو نشون بده (تیتر آز بیشتر از 30 باشه)، رشد میکنه.
    بنابراین بارداری رخ نداده.
    این ترشحات هم میتونه مربوط به تحریکات (احتمالاً فکر به رابطه ی جنسی ای که داشتین) باشه و هم مربوط به زمان تخمک گذاری شما.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. سلام
    من تازه عضو شدم و نمیدونستم سوالمو کجا بنویسم!
    من یه ماهه باردارم و سرماخوردم شدید
    فقط سرفه میکنم طوری که شب نمیتونم بخوابم و گلوم میسوزه
    رفتم دکتر و گفتم باردارم
    قرص لیکوفار گیاهی به من داده که تو سرچ کردم دیدم که برای زن باردار ضرر داره
    با اینکه دکتر گفت دارویی برات مینویسم که ضرر نداشته باشه
    اگه میشه کمک کنید
    ممنون

3. با سلام وخسته نباشید.من اولین روز آخرین پریودم 27تیر بود.روز 3پریود کلومفن به مدت 5 روز و7امپول مریونال و1امپول اچ سی جی از روز هفت پری تا 14تزریق کردم.پریود بعدیم بایدشنبه21مرداد می شد اما نشدم. ازروز دوشنبه23مرداد لکه بینی داشتم روز شنبه 28ازمایش بارداری دادم جواب منفی بود اما همچنان لکه بینی داشتم تا دیروز .حالا با این شرایط که دیگه لکه بینی ندارم وپریود هم نمیشم چکار باید بکنم؟ایا این میتونه نشانه بارداری باشه با اینکه جواب ازمایش منفی بوده؟ممنون میشم اگه جوابم رو هر چه زودتر بدین.

4. sogol_my نوشته است: موضوع: استفاده از اي يو دي از جنس آلياژ مس
    با سلام
    چند روز پيش در يكي از شبكه هاي خارجي شنيدم كه استفاده از آي يو دي از جنس آلياژي از مس به جاي قرص هاي اضطراري توصيه مي شد. همچنين اشاره شد كه اين وسيله حتي تا پنج روز پس از نزديكي مشكوك هم قابل استفادست در حالي كه براي استفاده از قرص هاي اضطراري حداكثر 72 ساعت فرصت هست ضمن اينكه بهترين زمان استفاده از قرص اضطراري 12 ساعت بعد از نزديكيست. لطفا در صورت امكان در رابطه با استفاده از اين روش همچنين در رابطه با اينكه آيا اين آي يو دي دائميست يا يكبار مصرف توضيح بديد.
    با سپاس

سلام

ای کاش سوالتونو تو یه تاپیک جداگونه مطرح می کردین.
    به هر حال ...
    یه ترجمه ی مختصر از قسمتی از متن یه مقاله (که همین ماه پیش چاپ شده و در لینک زیر رفرنس دادم) رو به صورت عمومی میذارم. اگه حوصله داشتین لینک ذیل (پایین صفحه ی 2) رو بخونین.

Copper-bearing IUDs

در خانمی که رابطه ی پرخطر داشته اگه IUD تا 8 روز بعد از نزدیکی (طبق تعدادی پروتکل فقط تا 5 روز بعد از نزدیکی) کار گذاشته بشه میتونه از بارداری جلوگیری کنه.
    IUD مس تا 10 سال می تونه در رحم باشه و از بارداری پیشگیری کنه.
    خانم هایی که عفونت دارن کاندید خوبی برای استفاده از این روش نیستن چون گذاشتن IUD در این خانم ها منجر به عفونت لگنی میشه و در صورت عدم درمان، نازایی رو نتیجه می ده.

جلوگیری اورژانسی: آخرین شانس برای جلوگیری از بارداری ناخواسته (فایل PDF)

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  5. kiyana4123 نوشته است: با سلام وخسته نباشید.من اولین روز آخرین پریودم 27تیر بود.روز 3پریود کلومفن به مدت 5 روز و7امپول مریونال و1امپول اچ سی جی از روز هفت پری تا 14تزریق کردم.پریود بعدیم بایدشنبه21مرداد می شد اما نشدم. ازروز دوشنبه23مرداد لکه بینی داشتم روز شنبه 28ازمایش بارداری دادم جواب منفی بود اما همچنان لکه بینی داشتم تا دیروز .حالا با این شرایط که دیگه لکه بینی ندارم وپریود هم نمیشم چکار باید بکنم؟ایا این میتونه نشانه بارداری باشه با اینکه جواب ازمایش منفی بوده؟ممنون میشم اگه جوابم رو هر چه زودتر بدین.

سلام

دوست من آز بتا مطمئن و دقیقه و
    جواب منفی اون بعد از یه هفته تأخیر در پریود، یعنی اینکه بارداری رخ نداده.

6. kiyana4123 نوشته است: با سلام وخسته نباشید.من اولین روز آخرین پریودم 27تیر بود.روز 3پریود کلومفن به مدت 5 روز و7امپول مریونال و1امپول اچ سی جی از روز هفت پری تا 14تزریق کردم.پریود بعدیم بایدشنبه21مرداد می شد اما نشدم. ازروز دوشنبه23مرداد لکه بینی داشتم روز شنبه 28ازمایش بارداری دادم جواب منفی بود اما همچنان لکه بینی داشتم تا دیروز .حالا با این شرایط که دیگه لکه بینی ندارم وپریود هم نمیشم چکار باید بکنم؟ایا این میتونه نشانه بارداری باشه با اینکه جواب ازمایش منفی بوده؟ممنون میشم اگه جوابم رو هر چه زودتر بدین.

سلام دوست عزیز
    با توجا به توضیحاتتون و اینکه گفتین تا دیروزش هم لکه بینی داشتین و با توجه به همین لکه بینیتون احتمال بارداری در شما تقریبا صفر هستش
    چونکه اگر شما باردار بودین به طور قطع همین لکه بینی رو هم نداشتین

7. farzane69 نوشته است: سلام
    من تازه عضو شدم و نمیدونستم سوالمو کجا بنویسم!
    من یه ماهه باردارم و سرماخوردم شدید
    فقط سرفه میکنم طوری که شب نمیتونم بخوابم و گلوم میسوزه
    رفتم دکتر و گفتم باردارم
    قرص لیکوفار گیاهی به من داده که تو سرچ کردم دیدم که برای زن باردار ضرر داره
    با اینکه دکتر گفت دارویی برات مینویسم که ضرر نداشته باشه
    اگه میشه کمک کنید
    ممنون

سلام دوست عزیز
    کلا مصرف داروهای گیاهی نمیتونه هیچ گونه ضرری برای بارداری داشته باشه البته اگه از جای معتبر تهیه کرده باشین و تقلبی نباشه
    چون خالی از هر گونه مواد شیمیایی هستن
    حالا برای اینکه خیالتون راحت بشه میتونید شماره ی بانک اطلاعات دارویی رو بگیرین و تماس داشته باشین تا راهنماییتون کنن

8. سلام.منفی بودن آز رو قبول دارم .اما با این شرایط دوتا سوال برام پیش اومده1_چرا پری نمیشم با اینکه وقتی از دکترم پرسیدم اگه بارداری صورت نگیره مشکلی برای پریود شدنم نیست.دکتر هم  گفتن نه2_من دیروز با دکترم تماس گرفتم گفت چند روز دیگه صبر کن وبعد آزمایش رو تکرار کن.چرا؟با تشکر از شما ووقتی که برای جواب دادن میذارین.

9. kiyana4123 نوشته است: سلام.منفی بودن آز رو قبول دارم .اما با این شرایط دوتا سوال برام پیش اومده1_چرا پری نمیشم با اینکه وقتی از دکترم پرسیدم اگه بارداری صورت نگیره مشکلی برای پریود شدنم نیست.دکتر هم  گفتن نه2_من دیروز با دکترم تماس گرفتم گفت چند روز دیگه صبر کن وبعد آزمایش رو تکرار کن.چرا؟با تشکر از شما ووقتی که برای جواب دادن میذارین.

سلام
    اینکه پریود نمیشی میتونه ناشی از استرس داشتنت باشه که رو هورمونهات تاثیر میزاره و باعث عقب افتادن پریودت میشه
    اینکه دکتر هم گفته چند روز صبر کن بعدا ازمایش بده واسه همینه که استرست از بین بره و شرایط بدنیت نرمال بشه که احتمال زیاد بعدش پریود میشی دوباره
    چیز دیگه ای نمیتونه باشه

10. سلام اقای دکتر.من 22 خرداد پریود شدم بعد 22 تیر پریود شدم وبعد19 مرداد پریود شدم.امروز 1 شهریور رابطه داشتم با نامزدم .و میخواستم بدونم واسم مشکلی پیش نمیاد.دخول انجام ندادیم ولی ایشون امنی شون ریخت روی شکمم ولی شک دارم که روی پاهام نریخته باشه.حالا بایدچیکار کنم؟

11. سلام اقای دکتر.من 22 خرداد پریود شدم بعد 22 تیر پریود شدم وبعد19 مرداد پریود شدم.امروز 1 شهریور رابطه داشتم با نامزدم .و میخواستم بدونم واسم مشکلی پیش نمیاد.دخول انجام ندادیم ولی ایشون امنی شون ریخت روی شکمم ولی شک دارم که روی پاهام نریخته باشه.حالا بایدچیکار کنم؟

لطفا جواب بدید چرا هیچکس جواب نمیده؟همیشه سریع جواب میدادن.باید قرص اچ دی بخورم یا ال دی؟از چندم و چجوری میخورن؟من میترسم اتفاقی بیفته .لطفا سریع جواب بدبد.

12. viva_ نوشته است: سلام اقای دکتر.من 22 خرداد پریود شدم بعد 22 تیر پریود شدم وبعد19 مرداد پریود شدم.امروز 1 شهریور رابطه داشتم با نامزدم .و میخواستم بدونم واسم مشکلی پیش نمیاد.دخول انجام ندادیم ولی ایشون امنی شون ریخت روی شکمم ولی شک دارم که روی پاهام نریخته باشه.حالا بایدچیکار کنم؟

سلام
    با توجه به دوره های پریودتون در روزهای پرخطر بودید و اگه احتمال میدید که منی با واژن برخورد داشته حتما از روش اورژانسی استفاده کنید.
    از داروخانه قرص لونژیل تهیه کنید و هر دو عدد رو باهم بخورید.

13. با سلام
    بنده با نامزدم یه رابطه داشتم
    ایشون 5 مرداد ترشحات سفید همراه با خون داشتند . شبش هم لکه داشتند ! 2 ساعت قبل اوون ترشحات اولیه یه رابطه سطحی داشتیم . از شنبه 7 مردار خونریزی اشیون شروع شد تا 11 ام !
    میشه بفرمایید تاریخ شروع دوره کدام هست ؟
    در روز 18 مرداد رابطه مقعدی داشتیم که احتمال میدم شاید منی بنده بعد خروج از مقعد به سمت واژن رفته باشه ( البته من منی رو همش بیرون خالی کردم ) ولی دو ساعت بعد که رفتن دستشویی دیدن یه مایع سفید رنگی بوده روی واژن که شسشو دادن.
    ایشون دیروز ( 1 شهریور ) عادت شدند . بدون لکه اولیه و به صورت خونریزی مثل دوره های قبلیشون . دلدرد و کمر درد دارند . در این رو سه روز گذشته بسیار بسیار زیاد فشار عصبی داشتند . خیلی این فشار زیاد بوده.
    با توجه به اینکه ایشون چند روز زودتر خونریزی دارند آیا احتمال حاملگی نیست دیگه ؟ و دلیل جلو افتادن عادتشون چیه ؟
    با تشکر .

14. lotuss نوشته است: سلام اقای دکتر.من 22 خرداد پریود شدم بعد 22 تیر پریود شدم وبعد19 مرداد پریود شدم.امروز 1 شهریور رابطه داشتم با نامزدم .و میخواستم بدونم واسم مشکلی پیش نمیاد.دخول انجام ندادیم ولی ایشون امنی شون ریخت روی شکمم ولی شک دارم که روی پاهام نریخته باشه.حالا بایدچیکار کنم؟

لطفا جواب بدید چرا هیچکس جواب نمیده؟همیشه سریع جواب میدادن.باید قرص اچ دی بخورم یا ال دی؟از چندم و چجوری میخورن؟من میترسم اتفاقی بیفته .لطفا سریع جواب بدبد.

سلام عزیزم
    وقتی خودتون میگید دخول صورت نگرفته پس چرا نگرانید
    و اگه شک دارید که منی ایشون با واژنتون تماس داشته و احتمال بارداری هست که فکر نمیکنم بهتره از قرص های اورژانسی استفاده کنید

15. با سلام
    من در تاريخ ١٥ تير با نامزدم رابطه بدون دخول داشتم و طبق ماه پيش كه ٢٩ خرداد پريود شده بودم در تير ماه هم ٢٩ تير پريود شدم حتي چون شك داشتم خون پريود است يا نه تست خون بتا دادم كه ٠.٠١> بود ولي اين ماه هنوز پريود نشدم با اينكه به جز اون رابطه در ١٥ تير رابطه ديگري نداشتم يعني ممكنه جواب آز اشتباه بوده؟ البته من امروز صبح باز آز خون دادم ولي جوابش هنوز مشخص نيست.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 54 از 88
رفتن به صفحه :    ... 54 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید