شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 52 ...   

آیا من حامله هستم؟ (راهنمایی و سوالات)

1. arsita نوشته است: با سلام،از راهنماییاتون بسیار بسیار سپاسگزارم
    اگر میشه باز هم به سوالام پاسخ بدین:
    1)میخواستم بدونم علایم بارداری از کی مشخص میشه؟دو هفته بعد از رابطه یا یک ماه؟ چقدر بعد؟
    2)بارزترین علامتش چی هست؟
    من در روز ده دورم رابطه ی بدون دخول داشتم که از کاندوم هم استفاده کردم و دوستان گفتند که احتمال بارداری نیست ولی یکی دو روزه (یعنی یک هفته بعد از رابطه ام) حس میکنم کمی دلدرد و تب و سردرد دارم و ترشحاتم یکم بیشتر شده، نمیدونم علایم تخمک گذاری هست یا چیزه دیگه ای؟
    معذرت میخوام که خیلی سوال میپرسم، به دلیل استرسم هست که سوال میپرسم
    با تشکر از شما

سلام
    1. علائم بارداری بسته به شرایط بدنی شخص ، متفاوته. اما عموما در 3-4 هفتگی بروز میکنه.
    2. بارزترین علائم بارداری دل درد ، تهوع ، سرگیجه و افت فشاره.
    علائمی که شما دارید ، با توجه به منتفی بودن بارداری ، مربوط به تخمک گذاریه.

2. arsita نوشته است: با سلام،از راهنماییاتون بسیار بسیار سپاسگزارم
    اگر میشه باز هم به سوالام پاسخ بدین:
    1)میخواستم بدونم علایم بارداری از کی مشخص میشه؟دو هفته بعد از رابطه یا یک ماه؟ چقدر بعد؟
    2)بارزترین علامتش چی هست؟
    من در روز ده دورم رابطه ی بدون دخول داشتم که از کاندوم هم استفاده کردم و دوستان گفتند که احتمال بارداری نیست ولی یکی دو روزه (یعنی یک هفته بعد از رابطه ام) حس میکنم کمی دلدرد و تب و سردرد دارم و ترشحاتم یکم بیشتر شده، نمیدونم علایم تخمک گذاری هست یا چیزه دیگه ای؟
    معذرت میخوام که خیلی سوال میپرسم، به دلیل استرسم هست که سوال میپرسم
    با تشکر از شما

بارزترین علامت بارداری به نظر من میتونه قطع و توقف پریودتون باشه که خوب تشخیصش هم خیلی راحت هستش

3. با سلام
    من و نامزدم در روز 3 یا 4 پیریودی رابطه ی جنسی سطحی داشتیم
    مایع منی داخل واژن ریخته نشد ولی من از بار دوم انزال ترس دارم چون شنیدم که در پیش آب هم اسپرم هست ممکنه که مقداری منی وارد واژن شده باشه.
    24 ساعت بعد از رابطه 4 قرص ld و 12 ساعت بعد هم 4 قرص دیگر مصرف کرد...12 روز بعد لکه بینی داشت و به دکتر مراجعه کرد ..دکتر گفته بود که دوباره پیریود شده و یک سری قرص به نامزدم داد.
    الان 31 روز از پیریودی که 12 روز بعد از پیرود اول شده بود میگزره و نامزدم پیرود نشده ..خیلــــــی نگرانیم..پریود های نامزدم هم منظم بود
    آیا احتمال بارداری وجود داره؟
    در ضمن در 29 روز بعد از پیرود وسط دوره از بیبی چک استفاده کرد و جواب منفی بود ولی باز هم نگرانیم خواهش راهنمایی کنید..

4. ali0123 نوشته است: با سلام
    مایع منی داخل واژن ریخته نشد ولی من از بار دوم انزال ترس دارم چون شنیدم که در پیش آب هم اسپرم هست ممکنه که مقداری منی وارد واژن شده باشه.
    24 ساعت بعد از رابطه 4 قرص ld و 12 ساعت بعد هم 4 قرص دیگر مصرف کرد...12 روز بعد لکه بینی داشت و به دکتر مراجعه کرد ..دکتر گفته بود که دوباره پیریود شده و یک سری قرص به نامزدم داد.
    الان 31 روز از پیریودی که 12 روز بعد از پیرود اول شده بود میگزره و نامزدم پیرود نشده ..خیلــــــی نگرانیم..پریود های نامزدم هم منظم بود
    در ضمن در 29 روز بعد از پیرود وسط دوره از بیبی چک استفاده کرد و جواب منفی بود ولی باز هم نگرانیم خواهش راهنمایی کنید..

سلام
    دوست عزیز در هنگام پریود و تا وقتیکه ایشون خونریزی دارن حتی اگه شما منی رو هم داخل واژن بریزین احتمال بارداری منتفیه کاملا
    ضمنا شما از بیبی چک هم استفاده کردین که منفی بوده
    جای نگرانی نیستش

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  5. tina123

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام من در روز 23ازمایش خون برای بارداری دادم و بتای خونم 170 بوده وهنوز دکتر نرفتم زیر شکمم ورم داره  واحساس میکنم  یه خورده سفت شده چطور بفهمم جنین سالمه وایا نیازی هست که دوباره ازمایش بدم که ببینم بتای خون بالا رفته یا نه  در ضمن میتونین بگین من در هفته ی چندم بارداری ام

6. ali0123 نوشته است: با سلام

با سلام دوست عزیز
    ضمن تایید اظهارات متین دوستان،فقط میخواستم یک نکته رو گوشزد کنم و اون اینه که توصیه اکید میشه در زمان پریود بانوان،از ارتباطهای جنسی حذر باید کرد!!چون موجبات خونریزی بیشتر و طولانی تر شدن زمان سبکل قائدگی میشه!البته بیشتر در انتهای پریودی  این واقعه رخ میده!اما بهتره که از شروع تا حداقل یک روز بعد از اتمام این رخداد طبیعی در خانمها، آمیزشی صورت نگیره!
    موفق باشید.

7. tina123

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام لطفا به سوال من پاسخ دهید
    من در روز23 ازمایش خون برای بارداری دادم وبتای خونم 170 بوده وهنوز پیش دکترنرفتم زیر شکمم ورم کرده واحساس میکنم یه خورده سفت شده چطور بفهمم جنین سالمه وایا نیازی هست که دوباره ازمایش بدم تا ببینم بتای خون بالا رفته یا نه ضمنا میتونین بگین من در هفته ی چندم بارداری ام

8. tina123 نوشته است: سلام لطفا به سوال من پاسخ دهید
    من در روز23 ازمایش خون برای بارداری دادم وبتای خونم 170 بوده وهنوز پیش دکترنرفتم زیر شکمم ورم کرده واحساس میکنم یه خورده سفت شده چطور بفهمم جنین سالمه وایا نیازی هست که دوباره ازمایش بدم تا ببینم بتای خون بالا رفته یا نه ضمنا میتونین بگین من در هفته ی چندم بارداری ام

برای اینکه بفهمید قلب جنین میزنه یا نه باید برید پیش پزشک و سونو بدید
    البته ایشون با پرسیدن آخرین تاریخ پریودی بهتون میگه توی چه هفته ای از بارداری هستید

9. با عرضه سلام

چنتا سوال داشتم لطفا راهنماییم کنین

سوال اول:

می‌خواستم بدونم اگر بعد از ریختن منی داخل رحم، زن بلافاصله پریود بشود احتمال حاملگی‌ وجود دارد ؟

سوال دوم :

می‌خواستم بدونم اگر تو طول ۱ روز در ۱ ساعت ۲ بار نزدیکی‌ کنم و فاصله تماس اولیهٔ جنسیم تا تماس دوم جنسیم ۲۰ الی‌ ۳۰ دقیقه بگذره و منی هم داخل رحم تخلیه نشه و بعد از تماس اول  آلت تناسلی‌ شسته بشه احتمال حاملگی‌ وجود دارد ( آخه بعضی‌ اوقات کمی‌ از آبه منی میمونه و با تاخیر بعد از ارضا شدن میاد )

سوال سوم :

می‌خواستم بدونم بهترین‌و بی‌ خطر‌ترین راه برای انداختن جنین تو فاصله زمانی ۱.۵ تا ۲ ماهگی چیه؟ ( آمپول ؟ قرص ؟ یا ... )

سوال چهارم :

می‌خواستم بدونم دقیقا چه زمانی‌ ( از چند ماهگی ) مشخص می‌شه که فرد حامل هستش

( آیا حالت تهوع بدون استفراغ ناشی‌ از حاملگی ؟ )

برای سایت خوبتون هم تبریک میگم بسیار کمک خوبی‌ می‌تونه باشه برای کسانی‌ که اطلاعات کمی‌ دارند در این زمینه

10. yektakhan نوشته است: با عرضه سلام

چنتا سوال داشتم لطفا راهنماییم کنین

سوال اول:

می‌خواستم بدونم اگر بعد از ریختن منی داخل رحم، زن بلافاصله پریود بشود احتمال حاملگی‌ وجود دارد ؟

سوال دوم :

می‌خواستم بدونم اگر تو طول ۱ روز در ۱ ساعت ۲ بار نزدیکی‌ کنم و فاصله تماس اولیهٔ جنسیم تا تماس دوم جنسیم ۲۰ الی‌ ۳۰ دقیقه بگذره و منی هم داخل رحم تخلیه نشه و بعد از تماس اول  آلت تناسلی‌ شسته بشه احتمال حاملگی‌ وجود دارد ( آخه بعضی‌ اوقات کمی‌ از آبه منی میمونه و با تاخیر بعد از ارضا شدن میاد )

سوال سوم :

می‌خواستم بدونم بهترین‌و بی‌ خطر‌ترین راه برای انداختن جنین تو فاصله زمانی ۱.۵ تا ۲ ماهگی چیه؟ ( آمپول ؟ قرص ؟ یا ... )

سوال چهارم :

می‌خواستم بدونم دقیقا چه زمانی‌ ( از چند ماهگی ) مشخص می‌شه که فرد حامل هستش

( آیا حالت تهوع بدون استفراغ ناشی‌ از حاملگی ؟ )

برای سایت خوبتون هم تبریک میگم بسیار کمک خوبی‌ می‌تونه باشه برای کسانی‌ که اطلاعات کمی‌ دارند در این زمینه

سلام دوست عزیز
    در مورد سوال اولتو باید بگم که این دو تا واژه کاملا متضاد همدیگه هستن یعنی پریود و حاملگی تا زمانی که خونریزی و پریود صورت بگیره یعنی ایشون حامله نیستن و اگر هم حامله بشن دیگه پریود صورت نمیگیره
    در مورد سوال دومتون اگه منی داخل رحم ریخته نشه و برای بار دوم هم الت خوب شسته بشه احتمال بارداری خیلی خیلی ضعیفه اما صفر نیستش
    حالت تهوع هم تنها یکی از علائم حاملگی هستش و به تنهایی نمیتونه دلیلی واسه حاملگی باشه

11. arsita

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلام،من قبلا سوالمو پرسیدم که این بود:
    ((دوره من تقریبا بین 30 تا 32 روز هست و من بعد از ده روز از اولین روز پریودم رابطه سطحی داشتم، یعنی دخولی صورت نگرفت،تماس آلت داشتیم(پرده بکارت دارم) ،در طول رابطه نامزدم سه بار انزال داشتن که هر دفعه از کاندوم استفاده میکردن و بعد از هربار انزال به دسشویی رفته و خودشونو میشستن بجز دفعه آخر
    البته نامزدم دوهفته هست که عمل واریکوسل کردن و آزمایش هم که دادن هم تعداد و هم تحرکشون واسه بارداری پایین بود.
    حالا با تمام این اوصاف فکر میکنین احتمال بارداری چقد هست؟ آیا من در روزهای پرخطر بودم؟
    امروز که سه روز از رابطه میگذره خیلی کم لکه بینی و دل درد دارم، به نظرتون به خاطر تخمک گذاریم هست؟ باید از روش اورژانسی استفاده میکردم؟Sad
    خیلی گیج شدم و استرس هم دارم،ممنون میشم راهنماییم کنین، از وقتی که میذارین سپاسگزارم ))

که دوستان زحمت کشیدن و جواب دادن و گفتن احتمال بارداری نیست
    ولی من بدلیل استرس بسیار زیادی که دارم، شبها نمیتونم بخوابم و حس میکنم ضربان قلبم خیلی زیاد شده بهمین دلیل نمیتونم تا چهارده روزه دیگه که زمان پریودم هست صبر کنم
    حالا سوالم این هست که بعد از ده روز از رابطه (بیست روز بعد از اولین روز پریود) میتونم برم آزمایش خون بدم؟
    جوابش قطعی هست؟
    ممنون میشم سریع جوابمو بدین تا فردا صبح برم آزمایش بدم و استرسمو کم کنم

12. با سلام.
    می خواستم بدونم لکهه بینی حاصل از بارداری چند روز بعد از نزدیکی دیده میشه ؟
    و اینکه رابطه در روز سوم پس از پاک شدن چقدر احتمال دارد ؟

13. با سلام تاریخ اخرین سیکگ من 4.4.91 بوده من  در تاریخ 15.5.91 آزمایش خون دادم و جواب حاملگی ضعیف را نشون داد و آزمایشگاه منو ترسوند و گفت حاملگی خارج رحمی .من با سریعا سونو واژیتال دادم ودکتر گفت چیزی نیست و هنوز حاملگی مشهود نیست و من با شما مشورت کردم وحاملگی خارج رحمی را تکذیب کردین.من در تاریخ 17.5.91 پریود شدم ولی هنوز پریودیم تمام نشده و لکه بینی سیاه و قیر مانند دارم   .خیلی میترسم آیا مشکلی هست یا طبیعی؟؟؟؟

14. farnaz575757 نوشته است: با سلام تاریخ اخرین سیکگ من 4.4.91 بوده من  در تاریخ 15.5.91 آزمایش خون دادم و جواب حاملگی ضعیف را نشون داد و آزمایشگاه منو ترسوند و گفت حاملگی خارج رحمی .من با سریعا سونو واژیتال دادم ودکتر گفت چیزی نیست و هنوز حاملگی مشهود نیست و من با شما مشورت کردم وحاملگی خارج رحمی را تکذیب کردین.من در تاریخ 17.5.91 پریود شدم ولی هنوز پریودیم تمام نشده و لکه بینی سیاه و قیر مانند دارم   .خیلی میترسم آیا مشکلی هست یا طبیعی؟؟؟؟

نتیجه تست آزمایشتون رو میشه بزارید؟
    خوب چرا نگفت مجددا انجام بدید و شما رو ترسوند!

15. با سلام. من از کاندوم برای پیشگیری استفاده میکنم. 2 روز پیش ( یک هفته مونده به پریودم)با همسرم نزدیکی داشتم.دیشب یعنی کمتر از 36 ساعت بعد از نزدیکی، همسرم 2 تا لونژیل از داروخانه خرید و گفت که یکم مشکوک هست که کاندوم نشتی داشته یا نه. البته من خودم همیشه کاندوم رو بعد نزدیکی تست میکنم و اینبار هم تست کردم سالم بود.همسرم احساس کرده بالای کاندوم ( نه قسمت سر آلت) یکم نمناک بوده که شک داشت منی بالا اومده یا رطوبت من بوده. من دیشب بهم شوک وارد شد که چرا همون موقع بهم نگفته. در هر صورت وقتی کمتر از 36 ساعت از نزدیکی میگذشت دو تا لونژیل رو با هم خوردم.چون توی بروشورش نوشته بود اگر دوتا رو یکجا خورده شود اثربخشی بهتری داره. البته توی بروشور نوشته بود تا 120 ساعت وقت هست. در هر صورت من نگرانم که قرصها رو دیر خورده باشمSad
    بارداری در من منتفی هست؟؟ باید کاری نکنم و منتظر پریود باشم؟ کی باید پریود شم؟

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 52 از 88
رفتن به صفحه :    ... 52 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید