شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

بی میلی جنسی ومیکرو آدنوم هیپوفیزو

1. سلام  من 31سالمه 7ساله که ازدواج کردم ازابتدای ازدواج دچار بی میلی شدید جنسی بودم به طوری که مشکلات خیلی زیادی باشوهرم پیداکردم الان 3ساله که به طورجدی دنبال مداوا هستم چندین جلسه باهمسرم پیش چندنفرازبهترین روانشناس هایی که میشناختیم رفتم امابه نتیجه ای نرسیدیم  ازطرفی چون من دچارکمکاری تیروئیدبودم  حدودیک سال قبل پیش متخصص غدد هم رفتم وایشان آزمایشهای هورمونی لازم راانجام دادند که نشان میداد من ازنظرهورمونی مشکلی ندارم اماایشان یک ام آر آی ازهیپوفیز برای من نوشتند وگفتند اگر مشکلتان حل نشد این ام آرآی راانجام بدید تامطمئن بشیم هیپوفیزشماهم مشکلی نداره اماازنظرمن وجودچنین مشکلی خیلی بعیده !الان  بعد ازیکسال من این ام آرآی روانجام دادم جواب نشان میده که من دچار میکروآدنومهای
    conglomeratedهیپوفیزی هستم امامتاسفانه متخصص غدد تاچندماه آینده بیمار نمی یینند تامن بتوانم جواب ام آرآی رابه ایشان نشان بدهم .درحال حاظر اظطراب خیلی زیادی دارم میخواهم بدانم آیا باتوجه به اینکه پرولاکتین خون من درحد نرمال بوده آیا ممکنه بی میلی جنسی من به این مشکل هیپوفیزی مربوط باشه  واگراین طوره آیا درمان قطعی هم وجود داره یاخیر.ازوقتی که میگذارید واقعا ممنونم.

2. سلام
    میکرو آدنوم هیپوفیز به غده های بسیار ریز در ناحیه مغز و هیپوفیز گفته میشه که اغلب خوش خیم هستند و رشد بسیار کندی دارند. نگران نشید، خدا رو شکر مشکل شما با دارو قابل حله چرا که پرولاکتین خونتون بالا نیست. از شایع ترین عوارض این بیماری کاهش میلی جنسی هست.
    به نظر من در اسرع وقت به پزشک مراجعه کنید. اگه در هیچ صورتی پزشک خودتون بهتون وقت نداد حتما به متخصص حاذق دیگری مراجعه کنید و سریعتر اقدام به درمان کنید.
    به امید بهبودی...

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  3. reyhane404 نوشته است: سلام  من 31سالمه 7ساله که ازدواج کردم ازابتدای ازدواج دچار بی میلی شدید جنسی بودم به طوری که مشکلات خیلی زیادی باشوهرم پیداکردم الان 3ساله که به طورجدی دنبال مداوا هستم چندین جلسه باهمسرم پیش چندنفرازبهترین روانشناس هایی که میشناختیم رفتم امابه نتیجه ای نرسیدیم  ازطرفی چون من دچارکمکاری تیروئیدبودم  حدودیک سال قبل پیش متخصص غدد هم رفتم وایشان آزمایشهای هورمونی لازم راانجام دادند که نشان میداد من ازنظرهورمونی مشکلی ندارم اماایشان یک ام آر آی ازهیپوفیز برای من نوشتند وگفتند اگر مشکلتان حل نشد این ام آرآی راانجام بدید تامطمئن بشیم هیپوفیزشماهم مشکلی نداره اماازنظرمن وجودچنین مشکلی خیلی بعیده !الان  بعد ازیکسال من این ام آرآی روانجام دادم جواب نشان میده که من دچار میکروآدنومهای
    conglomeratedهیپوفیزی هستم امامتاسفانه متخصص غدد تاچندماه آینده بیمار نمی یینند تامن بتوانم جواب ام آرآی رابه ایشان نشان بدهم .درحال حاظر اظطراب خیلی زیادی دارم میخواهم بدانم آیا باتوجه به اینکه پرولاکتین خون من درحد نرمال بوده آیا ممکنه بی میلی جنسی من به این مشکل هیپوفیزی مربوط باشه  واگراین طوره آیا درمان قطعی هم وجود داره یاخیر.ازوقتی که میگذارید واقعا ممنونم.

سلام دوست عزیز
    حتی اگر مشکل هیپوفیزتان هم جدی باشد باز هم شما میتوانید با انجام مستمر تکنیکهای جسمی و روانی زناشویی و با استمرار و تمرین مداوم بر این مشکل غلبه کنید و مطمئن باشید که به گرمای روابطتتون اضافه خواهد شد

4. سلام دوستان
    من بالاخره موفق شدم یه جوری جواب ام آر آیو به دکترم نشون بدم اما ایشان گفتند درموردشما این میکروآدنومها چیز مهمی نیستندوربطی هم به مشکل شما ندارند وشمابرای حل مشکل بی میلی جنسی خودتون باید مشاوره روانشناسی روادامه بدید!امامن مدت زیادی پیش روانشناسهای مختلف رفتم به مدت یکسال هم انواع روشهای رابطه جنسی تراپی راباجدیت پیگیری کردم امامتاسفانه کوچکترین تغییری احساس نکردم (وقتی تواین سایت دوستانی رومیبینم که حتی باخودارضایی هم میتونن لذت یک رابطه جنسی رو تجربه کنند بهشون حسودیم میشه !من باهمه تلاشهای خودم حتی به مرحله تحریک شدن هم نرسیدم !)بدترازهمه اینکه خودمشاورانی که بهشون مراجعه کرده بودم هم عملا منوجواب کردن!حالامن بعداز7سال زندگی دیگه ازاین وضع خسته شدم همسرم هم بابت ایتکه به خاطر من مجبور به سرکوب نیازهای جنسی خودش شده خیلی عصبی و پرخاشگر شده ازهمه دوستانی که این مطلبو میخونند درخواست دارم اگه کتاب سایت یا هرچیزدیگه ای که به نظرشون میتونه به من کمک کنه را میشناسندمعرفی کنند این آخرین راهیه که به فکرم رسیده مطمئن باشید به از هم نپاشیدن یه زندگی که غیرازاین مشکل دیگه ای نداره کمک میکنید!

5. reyhane404 نوشته است: سلام دوستان
    من بالاخره موفق شدم یه جوری جواب ام آر آیو به دکترم نشون بدم اما ایشان گفتند درموردشما این میکروآدنومها چیز مهمی نیستندوربطی هم به مشکل شما ندارند وشمابرای حل مشکل بی میلی جنسی خودتون باید مشاوره روانشناسی روادامه بدید!امامن مدت زیادی پیش روانشناسهای مختلف رفتم به مدت یکسال هم انواع روشهای رابطه جنسی تراپی راباجدیت پیگیری کردم امامتاسفانه کوچکترین تغییری احساس نکردم (وقتی تواین سایت دوستانی رومیبینم که حتی باخودارضایی هم میتونن لذت یک رابطه جنسی رو تجربه کنند بهشون حسودیم میشه !من باهمه تلاشهای خودم حتی به مرحله تحریک شدن هم نرسیدم !)بدترازهمه اینکه خودمشاورانی که بهشون مراجعه کرده بودم هم عملا منوجواب کردن!حالامن بعداز7سال زندگی دیگه ازاین وضع خسته شدم همسرم هم بابت ایتکه به خاطر من مجبور به سرکوب نیازهای جنسی خودش شده خیلی عصبی و پرخاشگر شده ازهمه دوستانی که این مطلبو میخونند درخواست دارم اگه کتاب سایت یا هرچیزدیگه ای که به نظرشون میتونه به من کمک کنه را میشناسندمعرفی کنند این آخرین راهیه که به فکرم رسیده مطمئن باشید به از هم نپاشیدن یه زندگی که غیرازاین مشکل دیگه ای نداره کمک میکنید!

سلام دوست گرامی
    در وحله ی اول بهتون میگم که تحت هیچ شرایطی امیدتون رو از دست ندین و تلاش کنید من مطمئنم که همسرتون هم شما رو درک میکنه و ایشالا با کمک هم دیگه میتونید به این مشکل غلبه کنید
    اما پیشنهاد میکنم که تمرینات ریلکسیشن و یوگا رو هم انجام بدین چرا که به بالاتر بردن تمرکزتون توی رابطه ی جنسیتون با همسرتون خیلی کمک میکنه و شاید این تمرکز بتونه مشکلتون رو حل کنه

6. donyyaa

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    به نظر من حتی اگه تمایل به اینکار ندارید اما اجتناب نکنید. شاید بیشتر تلقین باشه!!! یکمی بیشتر تمرکز کنید شاید با تلقین و حس اشتباه به اینجا رسیدید. از رژیم مخصوص افزایش میل جنسی که در سایتها هست استفاده کنید و از داروی گل سرخ که گیاهی است و برای استرس و افزایش میل جنسی هست و در داروخانه ها می تونید پیدا کنید استفاده کنید با مدیتیشن و یوگا روی آرامش و تمرکزتون کار کنید.

7. سلام
    من تعدادی جزوه و کتاب الکترونیک (ebook) دارم که ممکنه به شما کمک کنه. اگر خواستید به من ایمیل بزنید تا براتون ایمیل  کنم.afrasaman@gmail.com
    انشاله که بتونه مفید باشه

8. سلام،من 32 سالمه و به تازگی نامزد کردم.قبل از نامزدی خودارضایی می کردم.در ابتدای نامزدیمون رابطه جنسی گرمی داشتم ولی چند ماهی میشه هیچ میلی به رابطه جنسی ندارم حتی خود ارضایی هم نمی کنم.هممچنین توی این چندماه پریودم هم نامنظم شده.ممنون میشم راهنماییم بکنید.

9. با سلام و تشكر فراوان از مديران اين سايت كه با حل سوالات جوانان باعث جلوگيري از نابود شدن خيلي از زندگيها ميشن...

تورو خداپيام من رو تا آخر بخونيد و كمكم كنيد خواهش ميكنم...

من پسري هستم كه حدود3ماهه كه عقد كردم - آشنايي قبلي با همسرم نداشتم - در گذشته و قبل از ازدواجم با دخترهاي زيادي ارتباط داشتم(تقريبا همه اينجورن) و تجربه رابطه جنسی با همشون داشتم و هميشه لذت ميبردم - اما الان با همسرم خودم اين احساس رو ندارم چون من گرمم و اون سرد البته خودش اين قضيه رو انكار ميكنه ولي من فكر ميكنم به خاطر من اين حرفو ميزنه كه من ناراحت و سرد نشم - چون وقتي ميخوام باهاش رابطه جنسي داشته باشم خيلي قبلش تحريك و آمادش ميكنم ولي اصلا فايده نداره و مهبل اون نه خيس و لزج ميشه و نه گرم و داغ - اينو چون قبلا تجربه داشتم ميگم - به همين دليل اين ارتباط اصلا براي من لذت بخش نيست و من كاملا از اون سرد شدم و ديگه نه تنها هيچ ميلي براي برقراري ارتباط جنسي با اون دارم بلكه حتي ميل به ديدنش هم ندارم - دارخ زندگيم نابود ميشه - حتي دارم كم كم به دوست دخترهاي قبليم زنگ ميزنم - خيلي اعصابم داغونه كلي وزن كم كردم - تورو خدا كمكم كنيم كه اين مشكل همسرم رو حل كنم وگرنه....

10. hesam2012 نوشته است:
    با سلام و تشكر فراوان از مديران اين سايت كه با حل سوالات جوانان باعث جلوگيري از نابود شدن خيلي از زندگيها ميشن...

تورو خداپيام من رو تا آخر بخونيد و كمكم كنيد خواهش ميكنم...

من پسري هستم كه حدود3ماهه كه عقد كردم - آشنايي قبلي با همسرم نداشتم - در گذشته و قبل از ازدواجم با دخترهاي زيادي ارتباط داشتم(تقريبا همه اينجورن) و تجربه رابطه جنسی با همشون داشتم و هميشه لذت ميبردم - اما الان با همسرم خودم اين احساس رو ندارم چون من گرمم و اون سرد البته خودش اين قضيه رو انكار ميكنه ولي من فكر ميكنم به خاطر من اين حرفو ميزنه كه من ناراحت و سرد نشم - چون وقتي ميخوام باهاش رابطه جنسي داشته باشم خيلي قبلش تحريك و آمادش ميكنم ولي اصلا فايده نداره و مهبل اون نه خيس و لزج ميشه و نه گرم و داغ - اينو چون قبلا تجربه داشتم ميگم - به همين دليل اين ارتباط اصلا براي من لذت بخش نيست و من كاملا از اون سرد شدم و ديگه نه تنها هيچ ميلي براي برقراري ارتباط جنسي با اون دارم بلكه حتي ميل به ديدنش هم ندارم - دارخ زندگيم نابود ميشه - حتي دارم كم كم به دوست دخترهاي قبليم زنگ ميزنم - خيلي اعصابم داغونه كلي وزن كم كردم - تورو خدا كمكم كنيم كه اين مشكل همسرم رو حل كنم وگرنه....

سلام

لطفا خونسرد باشید و خودتونو کنترل کنید ، این که حتی دوس ندارید به دیدن نامزدتون برید خیلی منطقی بنظر نمیاد مطمئن باشید که ایشون هم اگر واقعا سرد باشن از این مسئله ناراحتن وبه اندازه شما نگران زندگیتون میباشن واز شما توقع دارن که در این شرایط سخت کنارشون باشین و بهشون کمک کنین ، اما شما چکار کردید جز اینکه به سراغ دوست دخترهای دوران مجردیتون رفتین؟ پس لطفا ازین کار دست بردارید اگر واقعا دوست دارید که زندگی با نامزدتون رو نجات بدین.

اگر واقعا مطمئن هستید که تحریک کافی رو قبل از رابطه انجام میدین و اشکالی در معاشقه شما وجود ندارد و صد در صد نامزد شما سرد هستش سعی کنید با ایشون در این مورد صحبت کنید اما از لحن بد یا دلسرد کننده استفاده نکنید ، اگر امکان رفتن به مشاوره را ندارین این سایت رو به همسرتان معرفی کنید تا از مطالب مفیدش استفاده ببره ، از رژیم غذایی که موجب افزایش میل جنسی میشه استفاده کنید ( حتما پست های مرتبط را در همین سایت بخونید ) ، در مورد نیازهای جنسیتون قبل از رابطه صحبت کنید هیچوقت در حین رابطه از نیازهاتون واینکه دوست دارید چگونگه رابطه جنسی رو تجربه کنید نگویید چون ممکن است تمرکز ایشون به هم بخوره ، مکانی که برای انجام رابطه در نظر میگیرید باید آرامش رو بهتون القا کنه و دور از ترس و استرس باشه وبا توجه به شرایط شما که نامزد هستید و به احتمال زیاد از خونه مستقل بی بهره میباشید ، شاید ترس از حضور خانواده ها و ... باعث میشه که ایشون نتونن تمرکز کنن.همچنین از رنگ های محرک در لباس هاتون استفاده کنید.

شما خودتون اقرار دارید که قبل از ازدواج رابطه جنسی رو تجربه کردید والان رابطه با نامزدتون رو دارین با اون موقع مقایسه میکنید و از تجربیات اون دوران استفاده میکنید اما نامزد شما که چنین تجربیاتی نداره که حالا بتونه پا به پای شما بیاد واز نیازهایی که شما دارید ، چشم بسته با خبر باشه ، ایشون به زمان برای کسب تجربه احتیاج داره این مشکل اکثر دخترهای ایرانی میباشد چون قبل از ازدواج رابطه ای به صورت جدی را تجربه نمیکنند.

شما به جای اینکه تریپ افسردگی بردارید و سراغ دخترهای دیگه برید وبه زندگیتون پشت کنید سعی کنید ایشون رو راهنمایی کنید باهم در مورد رابطه جنسی به صورت تلفنی ، اس ام اسی و .... صحبت کنید.حتما حتما حتما هم شما وهم نامزدتون
    کلیه مطالب این سایت رو در مورد رابطه جنسی بخونید.

از پوزیشن های مختلف در حین رابطه استفاده کنید وسعی کنید متوجه بشید که همسرتون از کدوم بیشتر خوششون میاد.

اگر بعد از انجام همه راه حل هایی که در این سایت اومده بازهم شاهد این بودید که بازهم واژن همسرتون خیس نمیشه و آمادگی لازم جهت دخول رو نداره حتما به پزشک مراجعه کنید.

موفق باشید.

11. سلام

من به تازگی نامزد کردم.از وقتی نامزد کردم میل جنسی در من فروکش کرده در صورتی که قبلاً میل جنسی زیادی داشتم.قبلاً در هفته 2 یا 3 بار خودارضایی داشتم ولی الان تو رابطه هایی که با نامزدم دارم اصلاً تحریک نمیشم.البته وقتایی که ازش دورم و بهش فکر میکنم تحریک میشم ولی حین رابطه هیچ حسی ندارم.این مشکل ناشی از بی علاقگی من به اون نیست چون علاقه زیادی بهش دارم.در ضمن حدوداً 2 ماهه که نامزد کردیم و تو این مدت 6 یا 7 بار رابطه داشتیم البته بدون دخول.پیش نوازی هم انجام میشه.
    یه بار رابطه مقعدی داشتیم من یه حسی داشتم هم یه جور لذت بود هم کمی درد که من یهو حس کردم یه مایعی میخواد ازم خارج شه البته از مجرای ادرار من جلوشو گرفتم.یعنی اون مایع ادرار بوده یا داشتم انزال رو تجربه میکردم؟
    یعنی من با دخول از جلو هم تحریک نمیشم؟اصلاً دخول میتونه باعث تحریک شه یا فقط باعث ارضا شدن میشه؟آخه من اصلاً تحریک نمیشم.خیلی نگرانم.

12. Nargesi نوشته است: سلام

من به تازگی نامزد کردم.از وقتی نامزد کردم میل جنسی در من فروکش کرده در صورتی که قبلاً میل جنسی زیادی داشتم.قبلاً در هفته 2 یا 3 بار خودارضایی داشتم ولی الان تو رابطه هایی که با نامزدم دارم اصلاً تحریک نمیشم.البته وقتایی که ازش دورم و بهش فکر میکنم تحریک میشم ولی حین رابطه هیچ حسی ندارم.این مشکل ناشی از بی علاقگی من به اون نیست چون علاقه زیادی بهش دارم.در ضمن حدوداً 2 ماهه که نامزد کردیم و تو این مدت 6 یا 7 بار رابطه داشتیم البته بدون دخول.پیش نوازی هم انجام میشه.
    یه بار رابطه مقعدی داشتیم من یه حسی داشتم هم یه جور لذت بود هم کمی درد که من یهو حس کردم یه مایعی میخواد ازم خارج شه البته از مجرای ادرار من جلوشو گرفتم.یعنی اون مایع ادرار بوده یا داشتم انزال رو تجربه میکردم؟
    یعنی من با دخول از جلو هم تحریک نمیشم؟اصلاً دخول میتونه باعث تحریک شه یا فقط باعث ارضا شدن میشه؟آخه من اصلاً تحریک نمیشم.خیلی نگرانم.

سلام
    من فکر میکنم شما توی تخیلات جنسی مشکل دارید(مرحله دیزایر) و همینم بر میگرده به اینکه موقع رابطه با نامزدتون ذهن شما پراکندست و یا استرس دارین.زمان رابطه به هیچ چیز بجز لحظه ای که توش هستین فکر نکنین

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  13. Nargesi نوشته است: سلام

سلام

اگر این بار هم در حین رابطه چه از مقعد و چه از واژن دچار حس تخلیه ادرار شدید نترسید خودتان را رها کنید اگر این حس انزال باشد و شما بتونید که چطور با اون کنار بیاید و ازش استفاده کنید باعث بهبود احساس شما میشود ولذتی غیر قابل وصف برای شما به ارمغان میاورد حتی باعث میشود که نامزدتان از رابطه با شما رضایت خاطرش بیشتر از آن چه هست شود.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  14. لام

لطفا خونسرد باشید و خودتونو کنترل کنید ، این که حتی دوس ندارید به دیدن نامزدتون برید خیلی منطقی بنظر نمیاد مطمئن باشید که ایشون هم اگر واقعا سرد باشن از این مسئله ناراحتن وبه اندازه شما نگران زندگیتون میباشن واز شما توقع دارن که در این شرایط سخت کنارشون باشین و بهشون کمک کنین ، اما شما چکار کردید جز اینکه به سراغ دوست دخترهای دوران مجردیتون رفتین؟ پس لطفا ازین کار دست بردارید اگر واقعا دوست دارید که زندگی با نامزدتون رو نجات بدین.

اگر واقعا مطمئن هستید که تحریک کافی رو قبل از رابطه انجام میدین و اشکالی در معاشقه شما وجود ندارد و صد در صد نامزد شما سرد هستش سعی کنید با ایشون در این مورد صحبت کنید اما از لحن بد یا دلسرد کننده استفاده نکنید ، اگر امکان رفتن به مشاوره را ندارین این سایت رو به همسرتان معرفی کنید تا از مطالب مفیدش استفاده ببره ، از رژیم غذایی که موجب افزایش میل جنسی میشه استفاده کنید ( حتما پست های مرتبط را در همین سایت بخونید ) ، در مورد نیازهای جنسیتون قبل از رابطه صحبت کنید هیچوقت در حین رابطه از نیازهاتون واینکه دوست دارید چگونگه رابطه جنسی رو تجربه کنید نگویید چون ممکن است تمرکز ایشون به هم بخوره ، مکانی که برای انجام رابطه در نظر میگیرید باید آرامش رو بهتون القا کنه و دور از ترس و استرس باشه وبا توجه به شرایط شما که نامزد هستید و به احتمال زیاد از خونه مستقل بی بهره میباشید ، شاید ترس از حضور خانواده ها و ... باعث میشه که ایشون نتونن تمرکز کنن.همچنین از رنگ های محرک در لباس هاتون استفاده کنید.

موفق باشید.[/quote]
    ممنون از توجهتون

من خيلي باهاش صحبت كردم در اين مورد - پزيشن هاي مختلف رو هم تجربه كردم - مرتب از پرسيدم چطوري بيشتر تحريك ميشي ولي جواب درستي نميده - اينكه اون اصلا تجربه نداره رو درست گفتيد اون توي خونواده كاملا مذهبي بوده و الان دانشجوي پزشكيه و فقط سرش توي درس و... بوده - حتي نميزاره من سريال هاي ماهواره رو نگاه كنم - ديگه نميدونم چكار كنم - روم نميشه اين مسائل رو پيش يه دكتر بگم. اينكه واژن اون خيس و داغ نميشه علتش چيه ؟ من چطور ميتونم اين مشكلش رو حل كنم؟
    راستي اين رژيم غذايي و دارويي بايد چي باشه خيلي تو سايت دنبالش گشتم ولي پيدا نكردم.

15. quote]
    ممنون از توجهتون

من خيلي باهاش صحبت كردم در اين مورد - پزيشن هاي مختلف رو هم تجربه كردم - مرتب از پرسيدم چطوري بيشتر تحريك ميشي ولي جواب درستي نميده - اينكه اون اصلا تجربه نداره رو درست گفتيد اون توي خونواده كاملا مذهبي بوده و الان دانشجوي پزشكيه و فقط سرش توي درس و... بوده - حتي نميزاره من سريال هاي ماهواره رو نگاه كنم - ديگه نميدونم چكار كنم - روم نميشه اين مسائل رو پيش يه دكتر بگم. اينكه واژن اون خيس و داغ نميشه علتش چيه ؟ من چطور ميتونم اين مشكلش رو حل كنم؟
    راستي اين رژيم غذايي و دارويي بايد چي باشه خيلي تو سايت دنبالش گشتم ولي پيدا نكردم.
    [/quote]

بازهم سلام.

خوشحالم که توصیه های منو جدی گرفتین.

در مورد رژیم غذایی پست های من ودیگر دوستان را در تاپیک افزایش میل جنسی بخونید بنظر من که خیلی مفید و کارسازه.

بازهم با ایشون صحبت کنید چون مسلما هر انسانی میدونه که نقاط حساس بدنش کجاست ، چه پوزیشنی رو دوس داره با چه

حرکتی و چه نوع معاشقه ای تحریک میشه و یا از چه حرکتی لذت کافی رو نمیبره و ... چون با این تفاسیری که میگویید احتمالا

ایشون هنوز با شما به اندازه کافی راحت نیستن که البته حق هم دارن و این شما هستید که باید سعی کنید که ایشون رو

ریلکس کنین.

نسل ما با نسل پدر مادرهای مان خیلی تفاوت داره ، شاید اون ها از بیان کردن مسائل چنسیشون با دکتر خجالت میکشیدن

ولی ما دیگه نباید مثل اونا باشیم و اگر بخواهیم مثل اونا عمل کنیم تنها در حق خودمون ظلم میکنیم ، بازهم مقوله ی رژیم

غذایی و .... را پیگیری کنید اگر نتیجه ای حاصل نشد حتما حتما حتما به دکتر مراجعه کنید اصلا هم خجالت نداره

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 3
رفتن به صفحه 1   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید