شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

مشکل در پریود

1. با عرض سلام خدمت اساتید
    من چند ماهی هست که نامزد کردم. در این دوران زیاد تحریک می شدم به طوری که همیشه این مایع لیز کننده از بدنم خارج می شد. ولی هیچ رابطه ی جنسی نداشتم. چند ماهی هم هست که پریود نا منظمی دارم. بین 30 تا 38 روزه. ولی ماه پیش 68 روز پریود نشدم ویک هفته بعد امپول زدن پریود خفیفی شدم.
    می خواستم بپرسم که
    1: ایا این رابطه ای که داشتم باعث این قضیه شده یا نه؟
    2: کلا این رابطه ضرری برای من داره یا نه؟

2. jjarm نوشته است: با عرض سلام خدمت اساتید
    من چند ماهی هست که نامزد کردم. در این دوران زیاد تحریک می شدم به طوری که همیشه این مایع لیز کننده از بدنم خارج می شد. ولی هیچ رابطه ی جنسی نداشتم. چند ماهی هم هست که پریود نا منظمی دارم. بین 30 تا 38 روزه. ولی ماه پیش 68 روز پریود نشدم ویک هفته بعد امپول زدن پریود خفیفی شدم.
    می خواستم بپرسم که

سلام

کدوم رابطه؟! شما که میگین رابطه ی جنسی نبوده!
    اگه منظورتون معاشقه هست که ربطی به اون نداره.

تاخیر در پریود میتونه به خاطر

استرس
    کیست تخمدان
    مصرف قرص
    اختلالات تیروئید
    و ...  باشه.

برای مشخص شدن علت اصلی تاخیر، به متخصص زنان مراجعه کنین.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  3. jjarm نوشته است: با عرض سلام خدمت اساتید
    می خواستم بپرسم که

دوست گرامی
    تحریکات جنسی در خانمها باعث افزایش خونرسانی درناحیه لگن و اعضای آن میشودو خروج مایع لیزکننده نشانگر سلامت بدن شماست اما این تحریکات باعث افزایش احتمال عفونت ها میشود و گاها باعث درد مبهم لگنی میشود

احتمال زیاد شما کیستهای تخمدانی را دارید که با افزایش تحریکات جنسی بزرگتر شده و ایجاد تاخیر را کرده حتما سونوگرافی انجام دهید

دوست عزیز شما طبق گفته دوست خوبمونm1989  تعریف درستی از رابطه ارایه نکردید و تنها تحریکات ذهنی بوده به نظر من درست اینکه شما با نامزدتون یکمی راحتتر باشید
    ضرر تحریک بدون ارگاسم سرد مزاجی در آینده خواهد بود و در ضمن به ارگاسم نرسیدن البته که تحریک شدن شما طبیعی هست اما اگه به ارگاسم منجر بشود خیلی بهتر خواهد بود

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  4. باسلام وخسته نباشید 24سال سن دارم و قاعدگیم نامنظمه یعنی از14سالگی که پریودشدم طول دورم 30-40 روز بوده الان یکسال ونیم میشه که ازدواج کردم وطول دورم همون30-40 روز، فعلاقصد باردارشدن ندارم بدلیل ازدواج فامیلی آزمایشای ژنتیک رو انجام دادم و مشکل خاصی نداشتم.حالامیخواستم بدونم که علت قاعدگی نامنظمم چیه؟و بعدها که خواستم بچه دار بشم برام مشکل ایجادمیکنه یانه؟باتشکر

5. سلام منم خیلی پریودم نامنظمه و همیشه همراه با درد کمر و دل هست که واقعا دردم زیاده
    با نامزدم رابطه جنسی کامل دارم
    در ماه گذشته رابطمون کنترل نشده بود و مجبور شدم که از قرص اورژانسی استفاده کنم و بعد پریود شدم در این ماه هم رابه داشتیم که من خیلی شک کردم ولی از هیچ قرصی استفاده نکردم الان چند روزی هست که لکه می بینم ولی خبری از پریود شدن نیست در صورتی که باید در این روزها میشدم دلیلش چیست
    چرا تازگیا قبل از شروع خونریزی خیلی لکه بینی دارم

6. mgn2995 نوشته است: باسلام وخسته نباشید 24سال سن دارم و قاعدگیم نامنظمه یعنی از14سالگی که پریودشدم طول دورم 30-40 روز بوده الان یکسال ونیم میشه که ازدواج کردم وطول دورم همون30-40 روز، فعلاقصد باردارشدن ندارم بدلیل ازدواج فامیلی آزمایشای ژنتیک رو انجام دادم و مشکل خاصی نداشتم.حالامیخواستم بدونم که علت قاعدگی نامنظمم چیه؟و بعدها که خواستم بچه دار بشم برام مشکل ایجادمیکنه یانه؟باتشکر

سلام

همین دو سه خط بالاتر احتمالات گوناگون گفته شده و برای تشخیص علت اصلی نیاز به معاینه ی بالینی توسط پزشکه.

7. tak0tanha نوشته است: سلام منم خیلی پریودم نامنظمه و همیشه همراه با درد کمر و دل هست که واقعا دردم زیاده
    با نامزدم رابطه جنسی کامل دارم
    در ماه گذشته رابطمون کنترل نشده بود و مجبور شدم که از قرص اورژانسی استفاده کنم و بعد پریود شدم در این ماه هم رابه داشتیم که من خیلی شک کردم ولی از هیچ قرصی استفاده نکردم الان چند روزی هست که لکه می بینم ولی خبری از پریود شدن نیست در صورتی که باید در این روزها میشدم دلیلش چیست
    چرا تازگیا قبل از شروع خونریزی خیلی لکه بینی دارم

سلام

این لکه بینی مربوط به عوارض قرصه.

علامت یاب قاعدگی رو هم مطالعه کنین.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید