شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 47 ...   

آیا من حامله هستم؟ (راهنمایی و سوالات)

1. goli1990 نوشته است: این مال پریروزه
    سلام خسته نباشید خواهش میکنم به من کمک کنید دارم از استرس میمیرم
    راستش من چندماهیه پریود نامنظم دارم وبین 28و29و30متغیره و یکبار 40روز شد که با آمپول <a><a>پروژسترون</a></a> پریود شدم ومربوط به مهر پارسال بود.راستش من 5خردادپریودشدم و10خرداد رابطه مقعدی داشتم(بدون کاندوم) و28و29خرداد رابطه مقعدی باکاندوم داشتم و 6تیر چای زعفران خوردم و 7تیر پریود شدم.اماالان بعداز42روز هنوز پریود نشدم.خییییلی نگرانم امکان آز هم ندارم آیا ممکن است با وجود پریود شدن باردار باشم؟؟؟توروخداکمکم کنید در ضمن15روز پیش تب و لرز کردم که قرص و کپسول بروفن و سفکسیم و 3بسته <a><a>سفالکسین</a></a> خوردم.من راکوتان نیز مصرف میکنم. همچنین پریروز به دکتر مراجعه کردم و 2آمپول <a><a>پروژسترون</a></a> پریروز ویکی دیروز زدم و هنوز پریود نشدم.تاثیراین آمپول ها چند روز است؟. شاید10لیوان چای زعفران و 10لیوان داروی گیاهی قاعده آور در این1هفته مصرف کردم.چراتاثیرندارد؟ روزه هم بدون هیچ مشکلی میگیرم.البته من65کیلو بودم که ماهه پیش58 و دوباره این ماه63شدم.ترس از بارداری(داخل یا خارج رحمی)مرا بشدت نگران کرده.البته من مسافرت هم داشته ام.خواهش میکنم به من کمک کنید
    سلام . من دیروز رفتم دکتر امااسمی از بارداری نیاوردم دکتر واسم سونو واس کیست نوشت رفتم انجام دادم  کیست ریز در حدمیلیمترداشتم.بیبی چک هم منفی بود. آیا سونوی بارداری با این سونوکه من دادم فرق داره؟واینکه من 50روز پیش رابطه داشتم و یکبار بعدشم پریودشدم هنوز احتمال بارداری هس؟ واینکه اگه خارج رحم بوده باشه توسونونشون داده میشده یانه؟؟؟توروخداکمکم کنید دارم از نگرانی مییمیرمممممممم.توروخدایکی که کامل میدونه جواب بده

با سلام باوقوع پریود بارداری منتفیه .داروی راکوتان باعث پهم خوردن نظم پریود میشه ودر ثانی شما مسافرت هم رفتید که مسافرت هم باعث اختلال در نظم پریود میشه کمی صبرکنید تا امپول اثر خود رو بگذارد. کیست های ریز در حد میلیمتری زیاد مهم نیست امکان داره خود به خود برطرف شوند سونو بارداری از هفته 5 بارداری به بعد جنین رو نشون میده  بارداری خارج رحمی علایم خاص خودشو داره که اگه کمی تو سایت جستجو کنید متوجه میشوید وشما بااین همه استرسی که دارید باعث دیر تر پریود شدن خود میشوید ارامش خودتونو حفظ کنید در صورت عدم پریود تا 10 روز دیگه دوباره به پزشک مراجعه کنید

2. lممنون از پاسختون اصولا لکه بینی یک روز بعد از نزدیکی نشانه ی چی می تونه باشه ؟

3. arianoo نوشته است: lممنون از پاسختون اصولا لکه بینی یک روز بعد از نزدیکی نشانه ی چی می تونه باشه ؟

یکی از دلایل خونریزی بعد نزدیکی اونم در روز بعد میتونه مصرف قرصهای اورژانسی باشه
    علت بعدی پوزیشن سخت و رابطه جنسی طولانی و سنگین که مخاط واژن و دهانه رحم را اسیب میرسونه
    البته عفونتها هم میتونه خونریزی بعد نزدیکی را بدهد

در شرایط بد بینی هم یکی ا زنشانه های سرطان دهانه رحم میتواند باشد(البته این باید سالی یکبار با پاپ اسمیر کنترل شود که خدایی نکرده جان خانمی به خطر نیافتد)

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  4. با سلام خدمت شما من و نامزدم یه رابطه داشتیم در روز دوم بعد از اتمام قاعدگی به صورت لای پا و غیر دخول.بعد از ارضا شدن شک کردم منی من رو مهبلشون ریخته باشه بعد از 4 روز دباره همین رابطه رو تکرار کردیم به همون صورت قبل  و همین اتفاق دباره افتاد از روش پیشگیری استفاده کردن بعدش بیست ساعت 2 تا hd خوردن 13 ساعت بعد یکی بعد یه ساعت دیگه دوتا خوردن بعد 8 روز هم از پایان اخرین رابطه تست بتا داد که result:0.2بود .ایشون پریود نامنطمی داره طوری که این ماه 3 بار پریود شد اخرین پریودشم 6 روز طول کشید.ضمنا باکره هم هستن ایا احتمال بارداری وجود داره؟؟؟؟؟لطفا جواب بدید

5. سلام
    همسرم  در پنجم همین ماه جاری پریودش ختم شد و باهم نزدیکی کنترول شده داشتیم(نه کنترول 100%) اما از دو روز قبل یعنی در پانزدهم دوران قاعدگی خود دچار خونریزی شده است. طی همین مدت هم با تهوع, سرگیچه و ضعف همراه بوده است . ایا امکان دارد که جنین سقط کرده باشد و یا چطور؟؟؟؟؟؟؟
    در ضمن یک تست حاملگی هم انجام شده که حاملگی را نشان داده است

6. rasin نوشته است: با سلام خدمت شما من و نامزدم یه رابطه داشتیم در روز دوم بعد از اتمام قاعدگی به صورت لای پا و غیر دخول.بعد از ارضا شدن شک کردم منی من رو مهبلشون ریخته باشه بعد از 4 روز دباره همین رابطه رو تکرار کردیم به همون صورت قبل  و همین اتفاق دباره افتاد از روش پیشگیری استفاده کردن بعدش بیست ساعت 2 تا hd خوردن 13 ساعت بعد یکی بعد یه ساعت دیگه دوتا خوردن بعد 8 روز هم از پایان اخرین رابطه تست بتا داد که result:0.2بود .ایشون پریود نامنطمی داره طوری که این ماه 3 بار پریود شد اخرین پریودشم 6 روز طول کشید.ضمنا باکره هم هستن ایا احتمال بارداری وجود داره؟؟؟؟؟لطفا جواب بدید

سلام

با توجه به استفاده ی روش اورژانسی و نتیجه ی آزمایش، بارداری در مورد شما منتفیه.
    در ضمن باکره بودن از بارداری جلوگیری نمیکنه.

7. alidar

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام
    من قراربوده امروز پریودبشم ولی هنوز نشدم اصلا علائم پریودی روهم نداره ناگفته نمونه که تویه این ماه نزدیکی داشتیم به قصد بارداری چندروز پیش بی بی زدم دوتاروشن شد ولی خط زیری کمرنگتر بود دو سه روز بعد یکی دیگه زدم دوباره همون شد ازیه هفته پیش هم سینه هام درد عجیبی دارن احساس میکنم کمی هم بزرگترشدن خیلی دوست دارم باردار بشم ایا ممکنه باردارشده باشم؟در ضمن نزدیکیهایی که باهمسرم داشتم همزمان با دوره تخمکگذاریم بوده

8. alidar نوشته است: سلام
    من قراربوده امروز پریودبشم ولی هنوز نشدم اصلا علائم پریودی روهم نداره ناگفته نمونه که تویه این ماه نزدیکی داشتیم به قصد بارداری چندروز پیش بی بی زدم دوتاروشن شد ولی خط زیری کمرنگتر بود دو سه روز بعد یکی دیگه زدم دوباره همون شد ازیه هفته پیش هم سینه هام درد عجیبی دارن احساس میکنم کمی هم بزرگترشدن خیلی دوست دارم باردار بشم ایا ممکنه باردارشده باشم؟در ضمن نزدیکیهایی که باهمسرم داشتم همزمان با دوره تخمکگذاریم بوده

سلام

طبق گفته هاتون احتمال بارداری وجود داره.
    برای اطمینان آز بتا (آز خون) بدین.

9. artemisoo نوشته است: سلام،یه سوال:وازن یه دختر با چه سرعتی منی رو به داخل میکشه؟یعنی وقتی روش بریزه سریع بالا میکشه!!!؟

سلام

هم محیط واژن و هم منی لزج ماننده و در صورت تماس منی به واژن، اسپرم کار سختی برای رسیدن به تخمک (فارغ از وجود مشکلات اسپرم و تخمک گذاری) نداره.
    بنابراین اگه قصد بارداری وجود نداره، یا از رفتار های پرخطر (ریختن منی روی واژن، داخل واژن و ...) در دوران تخمک گذاری خودداری کنین یا اینکه (اگه روش های جلوگیری رو به کار نگرفتین) از روش اورژانسی استفاده کنین.

10. سلام
    من قبلا مشکلمو مطرح کردم اما به اشتباه نوشتم بعد از 35 روز پریود شدم. در صورتی که هنوز بعد از تقریبا 38 روز پریود نشدم!
    2 بار از بی بی چک استفاده کردم منفی بود. میخوام ببینم چه قدر احتمال داره درست باشه؟
    البته بازم توی ماه رمضون سابقه عقب افتادگی داشتم.

11. جناب M1986

کلا سه روزه لکه ها بودن و دیگه تموم... طبیعی چند روز پشت سر هم لکه بوجود بیاد؟؟  یه سوال دیگه این لکه  کلا مانعی برای پریوده بعدی شدن  که تا هفته بعد باید بشه که بوجود نمیارن!!!؟
    //
    /
    حالا به سوال دیگه فرض کنیم  ایشون قرصو مصرف نمیکردن.. با توجه به اینکه فردای رابطه پریود شدن بازم احتمال حاملگی داشت یا نه؟

12. goli1990 نوشته است: سلام توروخدا هرکی میدونه به من کمک کنه من قبلا پست گذاشتم من 30/3/91رابطه داشتم و7/4/91پریود شدم و دیگه تاالان بعداز 45روزه که پریود نشدم. بی بی چک منفی بود سونوهم رفتم واسه کیست که چیزخاصی نبود و البته مثانم خالی بود. میشه چیزی نشون نداده باشه؟امکان داره بعد از50روز باردار باشم؟یا خارج رحمی؟دکتر واسم قرص سیپترون کامپاند نوشت وگفت ممکنه3روز دیگه ممکنم هس 1ماهه دیگه پریود بشی قبلشم ینی هفته پیش 3تا <a>پروژسترون</a> زدم. خواهش میکنم بهم کمک  کنید دارم از استرس عصبی و روحی میمیرم.عذاب وجدانش کم بود این مشکلاتم اضافه شده.در ضمن من راکوتان هم مصرف میکنم و تواین یکماه سرماخوردم و آمپولو قرص و کپسول هم مصرف کردم. خواهش میکنم هرکس کاملا اطلاع داره منو راهنمایی کنه.

سلام
    دوست عزیز بارها گفته شده که پریود= عدم بارداری
    پس در شما بارداری کاملا منتفیه. اما در مورد تاخیر، چند تا دلیل میتونه داشته باشه که یکی از موثرترین هاش استرسه و بعدش هم میتونه وضعیت جسمانی باشه که در این مدت دائم بیمار بودید و در حال مصرف انواع داروها. آرامشتون رو حفظ کنید تا زودتر پریود بشید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  13. ghazalh7gh نوشته است: سلام
    من قبلا مشکلمو مطرح کردم اما به اشتباه نوشتم بعد از 35 روز پریود شدم. در صورتی که هنوز بعد از تقریبا 38 روز پریود نشدم!
    2 بار از بی بی چک استفاده کردم منفی بود. میخوام ببینم چه قدر احتمال داره درست باشه؟
    البته بازم توی ماه رمضون سابقه عقب افتادگی داشتم.

اینکه شما مشکلتون رو قبلا مطرح کردید دلیل نمیشه که بقیه کل صفحات این موضوع رو بگردن تا متوجه بشن مشکل شما چی بوده. اگه اشتباهی در پست قبلی بوده لطفا صحیحش رو به طور کامل در یک پست جدید ارسال کنید تا به شما پاسخ داده بشه.

14. سلام خسته نباشيد
    قاعدگي من تقريبا منظم با يك يا دو روز تاخير هست و معمولا 31يا 32روزه  26تير پريود شدم و در 13 مرداد رابطه سطحي داشتيم پيش اب  به الت برخورد كرد اما مني اصلا تماسي نداشت چند ساعت بعد از روش اورژانسي استفاده كردم چند درصد احتمال بارداي هست؟

15. nafas68oo نوشته است: سلام خسته نباشيد
    قاعدگي من تقريبا منظم با يك يا دو روز تاخير هست و معمولا 31يا 32روزه  26تير پريود شدم و در 13 مرداد رابطه سطحي داشتيم پيش اب  به الت برخورد كرد اما مني اصلا تماسي نداشت چند ساعت بعد از روش اورژانسي استفاده كردم چند درصد احتمال بارداي هست؟

سلام

رابطه ی شما در دوران پرخطر بوده و
    در صورت استفاده ی روش اورژانسی به طور صحیح، بارداری منتفیه و جای نگرانی نیست.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 47 از 88
رفتن به صفحه :    ... 47 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید