شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

مشکله روان - جنسی‌

1. از خود ارضای خسته شدم. مشکله روانی‌ شدید دارم. احتیاج به کمک دارم.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. با سلام
    دوست عزیز اگر در نوار جستجو کلمه "خودارضایی " رو تایپ کرده و جستجو کنید به مطالب آموزنده و جالبی بر خواهید خورد که میتونه  خیلی کمکتون کنه!معذالک توصیه میشه:
    1- بیشتر در جمع باشید. و کمتر در تنهایی بسر ببرید
    2- مطالعه  و ورزش رو فراموش نکنید و زمانشو بیشتر کنید.
    3- از میل کردن غذاهایی گرم و تند حذر کنید
    4- بیشتر از مواد خوراکی سرد استفاده کنید.
    5- کمتر مناظر تحریک آمیز رو ببینید.
    6- استفاده از البسه زیر تنگ رو حذف کنید
    7- در رختخواب زیاد گرم، نخوابید.
    8- از فکر کردن به مسائل جنسی خودداری کنید.
    9- برای خودتون سرگرمیهای سالم تدارک ببینید.
    و.....
    و النهایه به یک متخصص روانپزشک مراجعه کنید .انشالله مشکلتون حل خواهد شد.
    موفق باشید

تشکر شده توسط : 5 کاربر
  3. باسلام -چراخوندن نمازوقران رو امتحان نمیکنید واقعا تاثیر زیادی داره حتما توصیه میکنم برای چند وقت امتحان کنید حتما نتیجه میگیرید

4. دوست عزیز
    به نظر من قطعی ترین راه برای ترک این کار انزال از طریق رابطه هست که بهترین روش ازدواج هست که شاید شما شرایط اون رو نداشته باشید
    اما برای ترک این کار ابتدا باید با خودتون کنار بیاید و اعتماد به نفستون رو بالا ببرید.از اون جایی که این کار بیشتر جنبه روانی داره باید به خودتون بقبولونید که می تونید این کار رو ترک کنید
    ابتدا مدت زمان انجام این کار رو زیاد کنید و مثلا به هفته ای یک بار و همین جور به ماهی یک بار....
    توصیه هایی رو هم که دوستان کردند بسیار خوبه و بهتره تصاویر منفی که روابط توی ذهنتون هست از خودتون دور کنید
    ایشالا که مشکلتون حل میشه

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  5. HellBoy2 نوشته است: از خود ارضای خسته شدم. مشکله روانی‌ شدید دارم. احتیاج به کمک دارم.

ترک خود ارضایی اصلا کار اسونی نیست اراده و زحمت زیادی نیازه مهمترین قدمش هم همینه که شما خودتون میخواهید که ترک کنید برای همین حتما پیروز میشوید این عمل را یک روزه نمیشه ترک کرد بهتره از زیاد کردن فواصل انجام  عمل خود ارضایی شروع کنید

برای خودتون تقویم درست کنید و بعد از هربار احساس خود را بنویسید این بسیار کمک کننده است در ضمن هر بار علت ایجاد این حس را هم بنویسیدبعد یک ماه میتونید جاها و زمانهایی که شما را تحت تحریک شدید قرار داده پیدا کنید در مرحله دوم بعد زیاد کردن فاصله ها و یاداشت برداری ها باید جاهای محرک را ترک کنید و زمانها  اوج تحریک یاد داشت کردی سعی کنی تنها نباشی و خودتونو با کار ی سر گرم کنید

امید وارم به زودی بتونی این کارو ترک کنی

6. قبل از هرچیز بابت اینکه مکان مناسب تری جهت طرح سوالم پیدا نکردم پوزش میخام.

میخاستم بدونم در اولین معاشقه های دوران نامزدی شما به عنوان یه خانم اگه متوجه نعوظ طرف مقابل بشین واکنش تون چیه؟
    بهتون بر نمیخوره؟

فکرهای بد راجع به نامزدتون نمی کنید؟

من خیلی تشنه رابطه جنسی هستم. می ترسم این تشنگی روابط مون رو تحت الشعاع قرار بده.

7. سلام دوست عزیز
    فقط و فقط کار کردن
    وقتی که اینقدر خسته میای خونه که حتی زیر دوش داره خوابت میبره مطمئن باش تو حموم هم نه تنها خود ارضایی نمیکنی بلکه حتی نمیتونی بهش فکر کنی و بعد از یه مدت دیگه اصلا ازش متنفر میشی و بدت میاد
    فقط بچسب به کار

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید