شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 11 ...   

پرده بکارت (نوع، شکل، آسیب، پارگی و ترمیم)

1. سلام
    من وقتی در دستشویی میشینم داخل واژنم آنجا که پرده است یک سوراخ به اندازه نصف ناخن کوچک دست دیده میشود میخواستم بدونم اشکالی ندارد ؟
    با تشکر

2. home_less44 نوشته است: سلام
    من وقتی در دستشویی میشینم داخل واژنم آنجا که پرده است یک سوراخ به اندازه نصف ناخن کوچک دست دیده میشود میخواستم بدونم اشکالی ندارد ؟
    با تشکر

نه!
    چه اشکالی؟

3. home_less44 نوشته است: سلام
    با تشکر

سلام

دوست من اون منافذ برای خروج خونریزی پریوده. اگه این منافذ نباشه که خون پریود نمیتونه خارج شه!
    هر چند اونچه که شما میبینین سندیتی نداره اما تا وقتی که چیزی داخل واژن نکردین نگران نباشین، مشکلی نخواهد بود.

4. تو رو خدا یکی به سوال من جواب بده!!!!!!
    دوران بچگیم قبل از اینکه پریود بشم از رو کنجکاوی انگشت وسطمو داخل بردم اما خون نیومد
    چند وقت پیش نامزدم با انگشت به ورودی واژینالم فشار وارد کرد اما باز خونی نبود
    به نظرتون پرده ام سالمه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    دارم دیوونه میشم
    اگه خراش برداشته به نظرتون موقع معاینه تو برگه سلامت ذکر میکنن یا فقط مینویسن سالمه؟؟؟

5. joojoo69 نوشته است: تو رو خدا یکی به سوال من جواب بده!!!!!!
    دوران بچگیم قبل از اینکه پریود بشم از رو کنجکاوی انگشت وسطمو داخل بردم اما خون نیومد
    چند وقت پیش نامزدم با انگشت به ورودی واژینالم فشار وارد کرد اما باز خونی نبود
    به نظرتون پرده ام سالمه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    دارم دیوونه میشم
    اگه خراش برداشته به نظرتون موقع معاینه تو برگه سلامت ذکر میکنن یا فقط مینویسن سالمه؟؟؟

سلام

داخل کردن انگشت درون واژن به معنای عبور از پرده ی بکارته. هم ممکنه به بکارت آسیب رسیده باشه هم ممکنه اتفاقی نیفتاده باشه.
    اینو بدونین که لزوما هر بکارتی خونریزی نداره.
    پزشک تنها کسی هست که میتونه به شما بگه بکارتتون سالمه یا نه.
    اگه بکارت آسیب دیده باشه در برگه ذکر میشه.
    تاکید میکنم تا وقتی توسط پزشک ویزیت نشین هیچ چیز مشخص نیست.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  6. lakebin نوشته است:
    m1989 نوشته است:
    lakebin نوشته است: 2 - برای فهم بهتر به تصویر دستگاه تناسلی خارجی (اینجا) مراجعه کنید.
    ....

سلام ایا این عکس باکره است یا خیر ؟ اگر بله از چه نوعی هست ؟
    باقیمانده هایمن یعنی چی ؟
    ممنون

سلام

خیر در این تصویر که شماتیکی از آلت تناسلی زنانه هست پرده ی بکارت ازاله شده.
    نوع بکارت ازاله شده رو نمیشه تعیین کرد.
    همون اطراف دهانه ی واژن که به صورت بریده بریده هست رو باقیمانده ی Himen میگن که با چند بار دخول بیشتر یا با اولین زایمان طبیعی اونم از بین میره.

سلام ممنونم از حواب شما

اما من بدون اینکه رابطه ای داشته باشم وقتی زور میزنم به این شکل هستم
    البته وقتی پام رو باز میکنم قشنگ هایمن رو میبینم چون خیلی بیرون هست و اصلا نیاز نیست که با دستم لبهای کوچک رو کنار بزنم
    وقتی پاهام رو باز میکنم هایمن رو میبینم که بسته است (این عکس رو ببینید : http://www.roham.ws/images/hymen2.gif

گاهی مثل سمت راست اولیه و گاهی مثل سمت چپ اولی ... یعنی بهم چسبیده دو طرف هایمن تقریبا )

ولی وقتی زور میزنم باز میشه و میشه مثل عکسی که در پست قبل بهتون نشون دادم؟ من قبلا دکتر رفتم و ماما بهم گفت پردت سالمه اما بازه ؟
    این یعنی چی ؟ بازه یعنی چی؟ فکر میکنم اصلا تو کارش وارد نبود ! چون ازش پرسیدن پردم از چه نوعی بود نگفت بهم و تازه با چراغ قوه نگاه کرد و خیلی هم طول کشید ! در صورتی که من راحت میتونم جلو اینه ببینمش !

به دلیل اینکه هایمن خیلی بیرونه و من در دستشویی خیلی وسواس دارم احساس میکنم که با انگشتم بهش اسیب رسوندم که اینقدر باز شده ؟ بنظر شما حالا چه با اسیب و چه بی اسیب رسیدن بهش ایا این حالت طبیعی هست برای بکارت ؟

یعنی امکان داره کسی باکره باشه و به این شکل باشه ؟  وقتی زور میزنم  گرد میشه ( مثل عکس ) گشادیش بیشتر از یک انگشته یعنی میتونم انگشتمو ببرم داخلش !!! به اندازه یک و نیم سانته ! نظرتون چیه ؟

باز هم میگم ممکنه اسیب دیده باشه در دستشویی چون خیلی وسواس دارم و ناخنمامم تیزه ... ولی سوال من اینه که امکان داره پرده سالم به این شکل باشه ؟

سلام. چرا اینهمه حساسیت نشون میدین؟ وقتی دکتر بهتون گفته سالمه دیگه لزومی نداره که خودتون رو معاینه کنید و با عکسای مختلف مقایسه کنید
    اون چیزی هم که شما دیدید و میگید بدون باز کرده لب های کوچک قابل مشاهده هست مسلما پرده بکارت نیست و ورودی واژنتون هست. چون پرده غشای نازکیه که زیر لب کوچیک قرار داره.
    اگه توی دستشویی انگشتتون رو وارد واژن نکنید هیچ مشکلی برای  پردتون بوجود نمیاد
    اینقدر حساس نشید سر این موضوع و با اعصاب خودتون  بازی نکنید

7. سلام
    می خواستم یکی منو راهنمایی کنه، راستش چندین سال پیش زمانی که 17 ساله بودم، به بخاطر نادانی و تحریک شخصی که قصد سو استفاده از من رو داشت خودارضایی میکردم  و متاسفانه این عمل با جسم خارجی انجام داده بودم که بدون خون ریزی بود و هیچ رابطه ای با هیچ شخصی نداشتم، اون زمان من اصلا نمی دونستم پرده چی هست و فکر میکردم زن ها از طریق خوردن غذای مردها حامله میشن وکلا از همه چی بی خبر بودم تا اینکه همون سال ها فهمیدم بخاطر اون شخص چه بلایی سر خودم آوردم........ از طریق اینترنت کل ماجرای پرده و غیره  رو فهمیدم و به متخصص زنان مراجعه کردم ولی بهش نگفتم که همچین کاری کردم و دکتر گفت که پرده ام حلقوی هست و اعلام کرد که میتونه بهم گواهی سلامت بده ولی من نخواستم و گفتم بعدا برای گواهی کتبی میام، دکتر گفت برای دفعه بعد دو تا از خواهرهای داماد رو با خودت بیار !!!
    بعد از اون سال خودارضایی رو کنار گذاشتم ولی از آینده ام می ترسم، میگم نکنه دکتر اشتباه تشخیص داده باشه، چون اون روز که برای معاینه پرده رفته بودم عادت ماهیانه بودم و از این میترسم که دکتر اشتباه تشخیص داده باشه،
    از طرفی توی اینترنت خوندم برای تشخیص سلامت باید بریم پزشکی قانونی، ولی من میترسم نکنه بعد از این همه سال اونجا بفهمن که با خودم چه کردم....و اونجا برام پرونده درست بشه و بنویسن که پرده سالم نیست و برای آینده ام بد بشه.........
    نمیدونم با این وضعیت میتونم به ازدواج فکر کنم ؟ چه طوری باید مطمئن بشم که پرده ام سالم هست یا نه ؟ میشه پزشکی قانونی رفت ویه پرونده به اسم جعلی تشکیل داد و مدارکی مثل عکس و... رو نداد وفقط جواب تشخیص رو شفاهی بگن ؟
    اگه واقعا پرده ام حلقوی باشه، چه طوری به داماد و خانواده اش باید ثابت کنم که اصلا رابطه ای با کسی نداشتم ؟
    ممنون

8. lemon نوشته است: سلام
    می خواستم یکی منو راهنمایی کنه، راستش چندین سال پیش زمانی که 17 ساله بودم، به بخاطر نادانی و تحریک شخصی که قصد سو استفاده از من رو داشت خودارضایی میکردم  و متاسفانه این عمل با جسم خارجی انجام داده بودم که بدون خون ریزی بود و هیچ رابطه ای با هیچ شخصی نداشتم، اون زمان من اصلا نمی دونستم پرده چی هست و فکر میکردم زن ها از طریق خوردن غذای مردها حامله میشن وکلا از همه چی بی خبر بودم تا اینکه همون سال ها فهمیدم بخاطر اون شخص چه بلایی سر خودم آوردم........ از طریق اینترنت کل ماجرای پرده و غیره  رو فهمیدم و به متخصص زنان مراجعه کردم ولی بهش نگفتم که همچین کاری کردم و دکتر گفت که پرده ام حلقوی هست و اعلام کرد که میتونه بهم گواهی سلامت بده ولی من نخواستم و گفتم بعدا برای گواهی کتبی میام، دکتر گفت برای دفعه بعد دو تا از خواهرهای داماد رو با خودت بیار !!!
    بعد از اون سال خودارضایی رو کنار گذاشتم ولی از آینده ام می ترسم، میگم نکنه دکتر اشتباه تشخیص داده باشه، چون اون روز که برای معاینه پرده رفته بودم عادت ماهیانه بودم و از این میترسم که دکتر اشتباه تشخیص داده باشه،
    از طرفی توی اینترنت خوندم برای تشخیص سلامت باید بریم پزشکی قانونی، ولی من میترسم نکنه بعد از این همه سال اونجا بفهمن که با خودم چه کردم....و اونجا برام پرونده درست بشه و بنویسن که پرده سالم نیست و برای آینده ام بد بشه.........
    نمیدونم با این وضعیت میتونم به ازدواج فکر کنم ؟ چه طوری باید مطمئن بشم که پرده ام سالم هست یا نه ؟ میشه پزشکی قانونی رفت ویه پرونده به اسم جعلی تشکیل داد و مدارکی مثل عکس و... رو نداد وفقط جواب تشخیص رو شفاهی بگن ؟
    اگه واقعا پرده ام حلقوی باشه، چه طوری به داماد و خانواده اش باید ثابت کنم که اصلا رابطه ای با کسی نداشتم ؟
    ممنون

اگر جسم رو وارد واژن کردید بکارت شمت خراش برداشته اگه نه که سالمه
    گواهی بکارت بهتون میدن تنها زمانی گواهی سلامت صادر نمیشه که شما عمل جنسی داشته باشید
    نگران نباشید به دکتری دیگر مراجعه کنید و ترس هم نداشته باشید چون این دکتری که رفتید فکر کنم زیادی مبادی آداب بوده

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  9. lemon نوشته است: سلام
    ممنون

با سلام
    دوست عزیز،در وهله اول به متخصصی که مراجعه کردید اعتماد کنید اگر بازم نگرانید مشکلی نیست به متخصصی دیگر مراجعه کنید ودر وهله بعد اینقدر استرس نداشته باشید احتمالاً تشخیصشون درست بوده چون با اینکه جسم خارجی داخل واژن کردید خونریزی نداشتید پس با درصد بالا پرده اتون حلقویه!دوم اینکه خب میتونید همین الان هم به همون دکتر مراجعه کرده و گواهی سلامت بگیرید !در مورد اینکه به ازدواج فکر کنید یا نکنید!! مگر چه اتفاقی افتاده که اینطور ناامید شدید؟؟شما جوانید و باید شور زندگی و امید به آینده در شما خیلی بیشتر از اینها باشه اتفاقی نیفتاده نگران نباشید خیلی ریلکس به متخصص دیگه ای مراجعه کنید و نظر ایشونو هم جویا بشید به فرض اینکه خدای ناکرده پرده هم آسیب دیده باشه نمیشه که زندگی رو تعطیل کرد!اونم راهکار خودشه داره از طرفی از کجا میدوید که همسر آینده شما این قضیه براش مهم باشه؟؟پس بدون استرس ضمن اینکه پیگیر قضیه باشید امیدوارانه و در آرامش زندگی کنید و ازش لذت ببرید در ضمن هیچ جا هم نخواید با هویت جعلی کاری بکنید چون هیچگاه خورشید پشت ابر باقی نمی مونه!
    موفق باشید

10. با سلام
    دختري هستم 29 ساله كه تازه نامزد كرده ام....من در سن 17 سالگي خود ارضايي داشتم و معمولا به روي شكم دراز كشيده و حركات تندي روي پتو يا ملحفه گلوله شده انجام مي دادم... يك بار 2 هفته پس از پايان پريودم اين كارو كردم و دچار خونريزي شبيه پريد شدم كه 1 هفته طول كشيد از ان موقع به شدت نگرانم و مي ترشم و الان كه نامزد كرده ام خانواده ام مي گويند بروم گواهي سلامت بگيرم و من بسيار نگرانم كه پرده نداشته باشم..... مرا راهنمايي كنيد

11. golbargkhanoom نوشته است: با سلام
    دختري هستم 29 ساله كه تازه نامزد كرده ام....من در سن 17 سالگي خود ارضايي داشتم و معمولا به روي شكم دراز كشيده و حركات تندي روي پتو يا ملحفه گلوله شده انجام مي دادم... يك بار 2 هفته پس از پايان پريودم اين كارو كردم و دچار خونريزي شبيه پريد شدم كه 1 هفته طول كشيد از ان موقع به شدت نگرانم و مي ترشم و الان كه نامزد كرده ام خانواده ام مي گويند بروم گواهي سلامت بگيرم و من بسيار نگرانم كه پرده نداشته باشم..... مرا راهنمايي كنيد

خواهر من
    بهترین راه برای رها شدن از این نگرانی، اینه که برای معاینه اقدام کنید
    البته نه به همراه کسی.
    خودتون به تنهایی پیش یه پزشکی که آشنا هم نباشه برید و ازش بخواین معاینه کنه، نوع پرده بکارت رو تشخیص بده و براتون کامل شرح بده تمام جزئیات رو
    لازم هم نیست که بهش بگین خود ارضایی داشتین و خونریزی و این حرفا!
    امیدوارم که پاسخ رضایت بخشی رو از پزشک دریافت کنید، که اگه اینطور بود مجددا برای معاینه اقدام کنید اون هم به همراه کسی که بعدها در طول زندگی تون حرف و حدیث های همیشگی دنبالتون نباشه. و گواهی سلامت بگیرین و خیال همه رو راحت کنید

فکر می کنم اگه به احتمال هر چقدر قوی یا ضعیف، شما به پرده تون آسیبی رسونده باشین.. الان 12 سال از اون روزا گذشته. درسته؟ دیگه آسیب وارد شده به پرده، به تر و تازگی همین الان نیست که! شاید پزشک نتونه اونو تشخیص بده! اینا رو نمی گم که دلتون الکی خوش باشه. اینا همه احتمالات هستن. اصلا شاید پرده ی شما ارتجاعی باشه. و اون خونی که شاهدش بودین هم به خاطر فشار به بافت های آلت تناسلی تون بوده و شاید به هر دلیلی در اون ماه 2 بار پریود شدین! اصلا شما تا چیزی رو وارد واژن نکرده باشین هیچ اتفاق خاصی برای پرده تون نمی افته مگه مگه مگه اینکه خراش بیفته روی سطح خارجی اش و یا آسیبی ببینه. همین! اینم اگه خیلی تازه باشه و خیلی قابل رویت باشه پزشک به راحتی تشخیص می ده و بیان می کنه.

حالا با دونستن همه ی اینا، و چیزهای دیگه ای که شاید بیان نکردنشون بهتر باشه تا نگرانی شما بیشتر نشه....در اولین فرصت به تنهایی برای معاینه اقدام کنید و بعد مساله رو عمومی اش کنید.

12. سلام ببخشید که باز مجبور میشم اینجا سوالما بپرسم دارم دیوانه میشما و اینجا هم همیشه پره نمیتونم سوالما بپرسم من با ایینه خودما دیدم دیدم 1 سوراخ وسط پردمه نمیدونم پردم پاره شده یا نه اخه خودارضایی میکردم یکم نوک مدادا روش فشار میدادم اما دور سوراخ شیری رنگه یعنی پردم اسیب دیده تو را خدا جوابما بدید و شرمنده که اینجا سوالما پرسیدم چاره ای نداشتم

13. پرده فقط در شرایطی میشود نظر داد که سالم هست یا نه که توسط فرد کارشناس معاینه شود نه با ایینه
    به پزشک یا ماما مراجعه کنید و نگرانی را از خودتون دور کنید

14. سلام
    من یه مشکل دارم اونم اینکه از داخل وازنم گاز میاد بیرون0پوزش)اما شنیدم این اتفاق برا کسایی میوفته که بکارت ندارن یا زایمان کردن،پس چرا من اینجوری شدم
    یه بارم حین معاشقه با نامزدم اینجور شدم و اون آلتش رو گذاشت دم واژنم داخل نکرد
    و اینکه من یه چیزی مث زبان کوچک به وازنم آویزونه که از هر کسی پرسیدم گفت من چنین چیزی ندارم!!!!
    پس این چیه؟

15. nasssim نوشته است: سلام
    من یه مشکل دارم اونم اینکه از داخل وازنم گاز میاد بیرون0پوزش)اما شنیدم این اتفاق برا کسایی میوفته که بکارت ندارن یا زایمان کردن،پس چرا من اینجوری شدم
    یه بارم حین معاشقه با نامزدم اینجور شدم و اون آلتش رو گذاشت دم واژنم داخل نکرد
    و اینکه من یه چیزی مث زبان کوچک به وازنم آویزونه که از هر کسی پرسیدم گفت من چنین چیزی ندارم!!!!
    پس این چیه؟

سلام

1. خروج باد از واژن طبیعیه و با باکره بودن یا نبودن بی ارتباطه.
    2. این چیزی که میگین غیر طبیعیه و ممکنه مادرزادی باشه. البته همین جا کاربرانی داشتم که یه همچین چیزی (وجود بند در دهانه ی واژن) رو بیان کردن. برای بررسی بیشتر به متخصص زنان مراجعه کنین.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 11 از 35
رفتن به صفحه :    ... 11 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید