شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 44 ...   

آیا من حامله هستم؟ (راهنمایی و سوالات)

1. goli1990 نوشته است: سلام خسته نباشید خواهش میکنم به من کمک کنید دارم از استرس میمیرم
    راستش من چندماهیه پریود نامنظم دارم وبین 28و29و30متغیره و یکبار 40روز شد که با آمپول <a>پروژسترون</a> پریود شدم ومربوط به مهر پارسال بود.راستش من 5خردادپریودشدم و10خرداد رابطه مقعدی داشتم(بدون کاندوم) و28و29خرداد رابطه مقعدی باکاندوم داشتم و 6تیر چای زعفران خوردم و 7تیر پریود شدم.اماالان بعداز42روز هنوز پریود نشدم.خییییلی نگرانم امکان آز هم ندارم آیا ممکن است با وجود پریود شدن باردار باشم؟؟؟توروخداکمکم کنید در ضمن15روز پیش تب و لرز کردم که قرص و کپسول بروفن و سفکسیم و 3بسته <a>سفالکسین</a> خوردم.من راکوتان نیز مصرف میکنم. همچنین پریروز به دکتر مراجعه کردم و 2آمپول <a>پروژسترون</a> پریروز ویکی دیروز زدم و هنوز پریود نشدم.تاثیراین آمپول ها چند روز است؟. شاید10لیوان چای زعفران و 10لیوان داروی گیاهی قاعده آور در این1هفته مصرف کردم.چراتاثیرندارد؟ روزه هم بدون هیچ مشکلی میگیرم.البته من65کیلو بودم که ماهه پیش58 و دوباره این ماه63شدم.ترس از بارداری(داخل یا خارج رحمی)مرا بشدت نگران کرده.البته من مسافرت هم داشته ام.خواهش میکنم به من کمک کنید

سلام

با وقوع پریود بارداری منتفیه.
    پریود شدن بعد از تزریق آمپول پروژسترون در افراد متفاوته اما اگه مشکل از کمبود هورمون پروژسترون بدن باشه حداکثر تا 10 روز پریود میشین.
    استرس دامنه داری که در شما وجود داره عامل اصلی تاخیره.
    مصرف قرص هم میتونه در این تاخیر موثر باشه.
    همیشه سعی کنین برای درمان هر نوع بیماری از روش های استاندارد استفاده کنین. شما که خبر ندارین در تهیه ی داروهای گیاهی دقت لازم و بهداشت رعایت میشه یا نه! اصلا شاید به خاطر همین داروهای گیاهی تاخیر در پریود افتاده.
    در نهایت اگه نتونستم نگرانی تونو کم یا رفع کنم تشریف ببرین آزمایشگاه و تست بتا بدین تا خیالتون راحت شه.
    در مورد رابطه ی مقعدی اونم بدون کاندوم بیشتر فکر کنین.

2. milinem نوشته است: ممنون از جوابتون... ایا این طبیعی که بعد قرص فرداش پریود شن..مگه کار قرص باعث نمیشه پریود هم عقب بیوفته؟

مصرف قرص باعث به هم ریختن بالانس هورمونی و اختلال در پریود میشه.
    در یکی 20 روز تاخیر میندازه یکی 5 روز یکی جلو میندازه در یکی بی تاثیره ... خلاصه نمود عوارض در افراد متفاوته و بستگی به واکنش بدن نسبت به قرص داره.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. m1989 نوشته است:
    milinem نوشته است: ممنون از جوابتون... ایا این طبیعی که بعد قرص فرداش پریود شن..مگه کار قرص باعث نمیشه پریود هم عقب بیوفته؟

در یکی 20 روز تاخیر میندازه یکی 5 روز یکی جلو میندازه در یکی بی تاثیره ... خلاصه نمود عوارض در افراد متفاوته و بستگی به واکنش بدن نسبت به قرص داره.

مرسی.. یه سوال دیگه خب قرص که مصرف کردن فرداش پریود شدن.. ایا باز هم روی دیر یا زود شدن دوره بعدی هم تاثیر داره؟؟؟ بخاط این لکه ها پرسیدم

4. milinem نوشته است:
    m1989 نوشته است:
    milinem نوشته است: ممنون از جوابتون... ایا این طبیعی که بعد قرص فرداش پریود شن..مگه کار قرص باعث نمیشه پریود هم عقب بیوفته؟

مرسی.. یه سوال دیگه خب قرص که مصرف کردن فرداش پریود شدن.. ایا باز هم روی دیر یا زود شدن دوره بعدی هم تاثیر داره؟؟؟ بخاط این لکه ها پرسیدم

در دو پست قبل اگه دقت کرده باشین حداقل رو براتون Bold کردم. این حداقل یه سیکل، یعنی یه سیکل یا بیشتر.
    کاربری داشتم که تا 3 سیکل عوارض قرص وجود داشته کاربری هم داشتم که همون سیکل اولشم بدون اختلال (دیر و زود شدن) بوده.
    بازم میگم بسته به واکنش بدن، این تاثیر متفاوته. قانون سوم نیوتن رو بارها برای خودت مرور کن!!

5. یه سوال دیگه...اذیتتون کردما ببخشید....ایا این لکه ها نشون میده که پریود بعدی داره شروع میشه یا نه لکه هست و پریود ممکنه هفته بعد باشه؟

6. milinem نوشته است: یه سوال دیگه...اذیتتون کردما ببخشید....ایا این لکه ها نشون میده که پریود بعدی داره شروع میشه یا نه لکه هست و پریود ممکنه هفته بعد باشه؟

متاسفانه سوالای شما پاسخ دقیقی نداره.
    ممکنه فقط لکه باشه همچنین ممکنه مقدمه ی منس شدن باشه.
    باید زمان بگذره میلینم جان.

7. سلام من یه دختر باکره هستم.
    من طول عادت ماهانم 7 روزه. بین 28 تا 32 روز هم بین هر ماه فاصلست.
    10 یا 15 روز بعد از اولین روز پریودیم رابطه از پشت داشتم. البته قبل از خروج منی. فقط کمی پیشاب با وازنم تماس سطحی پیدا کرد.
    الان 35 روزه پریود شدم! خیلی میترسم. البته این مدت به خاطره مشکلی  هم کمی استرس داشتم.کلا هم در ماه رمضان یکم دیرتر پریود میشم.
    توروخدا بگید چیکار کنم. چه قدر احتمال بارداری هست؟خیلی استرس دارم.

8. ghazalh7gh نوشته است: سلام من یه دختر باکره هستم.
    10 یا 15 روز بعد از اولین روز پریودیم رابطه از پشت داشتم. البته قبل از خروج منی. فقط کمی پیشاب با وازنم تماس سطحی پیدا کرد.
    الان 35 روزه پریود شدم! خیلی میترسم. البته این مدت به خاطره مشکلی  هم کمی استرس داشتم.کلا هم در ماه رمضان یکم دیرتر پریود میشم.

سلام. احتمال بارداری وجود داره، بهتره یه آزمایش خون بدین یا از بی بی چک استفاده کنید. اگر خیلی نگران هستید میتونید به متخصص زنان مراجعه کنید تا راهنماییتون کنه

9. ghazalh7gh نوشته است: سلام من یه دختر باکره هستم.

شما نوشتید که پریود شدید
    اگه پریود شدید که دیگه جای نگرانی نیست
    ولی اگه اشتباه تایپ کردید با توجه به اینکه توی روزهای خطرناک بودید یه درصد کمی با توجه به نوع رابطه احتمال بارداری وجود داره و بهتره آز خون بتا بدید
    در رابطه های بعدی هم از کاندوم استفاده کنید که نگرانی نداشته باشید

10. M_O_T_18

معلق شده

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    آیا فرد باردار هم پریود میشود ؟
    و اینکه2 روز پس از پایان خونریزی زمان امن است ؟!
    (منظم و غیر منظم )

11. M_O_T_18 نوشته است: آیا فرد باردار هم پریود میشود ؟
    و اینکه2 روز پس از پایان خونریزی زمان امن است ؟!
    (منظم و غیر منظم )

خیر فرد باردار پریود نمیشه.
    در صورت منظم بودن پریود، 2 روز پس از اتمام امن محسوب میشه اما در صورت نامنظم بودن بهتره احتیاط کنید.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  12. m1989 نوشته است:
    milinem نوشته است: یه سوال دیگه...اذیتتون کردما ببخشید....ایا این لکه ها نشون میده که پریود بعدی داره شروع میشه یا نه لکه هست و پریود ممکنه هفته بعد باشه؟

سلام اون دور که گفتم لکه بود به صورت قهوه ای..امروز صبح به صورت خون روشن و تازه و زیادتر بود مثل پریود.. ایا به منزله پریو حساب میشه یا اینم لکه باید حساب کنیم

13. milinem نوشته است:
    m1989 نوشته است:
    milinem نوشته است: یه سوال دیگه...اذیتتون کردما ببخشید....ایا این لکه ها نشون میده که پریود بعدی داره شروع میشه یا نه لکه هست و پریود ممکنه هفته بعد باشه؟

سلام اون دور که گفتم لکه بود به صورت قهوه ای..امروز صبح به صورت خون روشن و تازه و زیادتر بود مثل پریود.. ایا به منزله پریو حساب میشه یا اینم لکه باید حساب کنیم

سلام

اگه خونریزی ادامه داشت مربوط به پریوده.

14. m1989 نوشته است:
    milinem نوشته است:
    m1989 نوشته است:

سلام

اگه نباشه همون عوارض قرص حساب میشه؟

15. milinem نوشته است:
    m1989 نوشته است:
    milinem نوشته است:
    m1989 نوشته است:

سلام

اگه نباشه همون عوارض قرص حساب میشه؟

جمله ای که نوشتم شرطی بود دیگه! در صورت برقرار بودن شرط، عبارتی که در ادامه میاد صحیحه.
    و در صورت برقرار نبودن شرط، مربوط به عوارض میشه.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 44 از 88
رفتن به صفحه :    ... 44 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید