شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

بوی بد دهان از ترشحات گلو

1. سلام خسته نباشید.
    دهانم بوی خاصی میده که خیلی اذیتم میکنه.
    مطمینم بخاطر ترشحات ته گلوم هست.صبح ها که از خواب بیدار میشم شدیدتره و در طول روز ادامه داره ولی کمتر میشه.
    دکتر رفتم و شربت تیمکس و قرص های آزیروسین و ستیریزین تجویز کرد که فایده ای نداشت . حتی از داروهای گیاهی(پونه) هم استفاده کردم ولی بی فایده است.
    لطفا نجاتم بدید دیگه  خسته شدم.

2. با سلام
    دوست عزیز،اصولاً بوی بد دهان به چند چیز میتونه ربط پیدا کنه که بعضی از اونها عبارتند:
    1- عدم مسواک زدن صحیح!!
    2- گاهاً استفاده نکردن از نخ دندان!!
    3- مشکلات مرتبط با معده!!بعضاً در افرادی که دچار کارکرد نا منظم در معده هستن این موضوع رخ میده!در این زمینه توصیه میکنم به یک متخصص گوارش ماهر مراجعه کنید
    4- شاید ترشحات نا همگون بزاق دهان!
    5- تمیز نبودن سطح زبان!بهتره که در پایان مسواک زدن دندانها،زبان نیز توسط مسواک کمی تمیز و شسه بشه!غالباً چون افراد اینکاررو نمیکنن دهانشون مخصوصاً در صبحگاهان بو میگیره!
    6- استفاده از خمیر دندان و مسواک نامرغوب!
    7- عدم تعویض مسواک بعد از مستهلک شدن آن!
    8- عدم تعویض نوع خمیر دندان!بهتره که بعد از اتمام هر تیوپ خمیردندان،از خمیر دندان با نوع جدید استفاده بشه.
    و....
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. سلام من چند وقته روی پوستم لکه های قهوه ای زده دکتر رفتم گفتن مشکل کبدیه میخوام بدونم درمان قطعی و صد در صدی داره یعنی خوب میشم

4. sana6088 نوشته است: سلام من چند وقته روی پوستم لکه های قهوه ای زده دکتر رفتم گفتن مشکل کبدیه میخوام بدونم درمان قطعی و صد در صدی داره یعنی خوب میشم

سلام
    در صورتی که درمان کامل کبد انجام شود لکه ها بر طرف خواهد شد

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید