شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 10 ...   

پرده بکارت (نوع، شکل، آسیب، پارگی و ترمیم)

1. jili_bili نوشته است: سلام
    اول از مدیر سایت و دوستانی که به سوالها دقیق جواب میدن تشکر میکنم.

من یه دختر 21 ساله هستم. هیچ رابطه جنسی نداشتم،حتی دستمم به دست یه پسر نامحرم نخورده. یادم افتاد که سالهای اولی که پریود میشدم از رو کنجکاوی و بدون هیچ اطلاعی از پرده بکارت و پاره شدنشو و.... انگشتم رو همون زمان پریود فرو کردم تو اون مجاری و تکون دادم که مثلا ببینم خون از کجا میاد،بچه بودم واقعا هیچی نمیدوستم. واژنمم شبیه همین عکسی هست که گذاشتین تقریبا ولی اونجا که نوشتین پرده یه چیزه گوشتی هست زیرشم که سوراخه و خون قاعدگی ازش میاد.

یه ساله با پسری آشنا هستم و با هم قرار ازدواج گذاشتیم. این موضوع رو بهش نگفتم ولی قبلا که راجع به معاینه و اینا حرف شده(قبلنا رسم بود تو شهر ما که دخترو قبل عروسی میبردن معاینه خانواده شوهر) گفته که نیازی نیست و بهم اعتماد داره. من از یه خانواده مذهبی هستم. خود ارضایی هم نمیدونم راسش دقیقا به چه شیوست، گاهی  کلیتوریس رو چند ثانیه میالم و یه لذت لحظه ای داره و مایعی هم ترشح نمیشه .

سوال اولم اینه که الان یعنی پرده من از بین رفته؟
    2 اینکه من به نامزدم(کسی که باهاش قرار ازد گذاشتم) بگم این موضوع رو که نمونه واسه وقت ازد که بهم بی اعتماد شه؟
    3 اینکه این کاری که من انجام میدم خود ارضاییه؟

معذرت میخوام طولانی شد ولی باید کامل توضیح میدادم چون نگرانم.
    از دوستانی هم که جواب میدن تشکر میکنم

با سلام
    و تشکر از هاله خانم و آقا مهدی که همه چیز رو به دقت باز کردن!اما فقط یک نکته رو بگم و اون اینه که بسته به مقدار داخل کردنه انگشت به داخل واژن،میشه فهمید که آیا به پرده آسیب رسیده یا خیر!! اگر زیاد بوده باشه خب احتمال آسیب دیدگی پرده  هست اما اگر کم بوده باشه شاید اصلاً به پرده نرسیده باشه که بخواد آسیبی به اون برسونه!! که اونهم با معاینات بالینی مشخص میشه!پس بهترین توصیه برای راحتی خیالتون مراجعه به متخصصین زنان هست و بس!
    شاد و موفق باشید.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  2. سلام
    من یه سوال دارم خواهش میکنک یکی جوابمو بده
    من حدود 1سال هست که با نامزدم نزدیکی داشتم و پرده بکارتمو از دست دادم و هیچ کس هم از این قضیه خبر دار نیست حالا نامزدیمون واسه یه سری مشکلات داره به هم میخوره . نامزدم میگه بدوزیمش و قبلا هم هیچ گواهی سلامتی نداشتم آیا الان با دوختن پردم بهترین کارو انجام میدم ؟؟
    دکترش گفته 1000000تومان میگیرد و 100% هم معلوم نمیشود آیا صحت دارد ؟؟ واقعا بادوختن پردم هیچ دکتری متوجه نمیشود ؟؟
    خواهش میکنم یکی راهنمائیم کنه

3. tak0tanha نوشته است: سلام
    من حدود 1سال هست که با نامزدم نزدیکی داشتم و پرده بکارتمو از دست دادم و هیچ کس هم از این قضیه خبر دار نیست حالا نامزدیمون واسه یه سری مشکلات داره به هم میخوره . نامزدم میگه بدوزیمش و قبلا هم هیچ گواهی سلامتی نداشتم آیا الان با دوختن پردم بهترین کارو انجام میدم ؟؟
    دکترش گفته 1000000تومان میگیرد و 100% هم معلوم نمیشود آیا صحت دارد ؟؟ واقعا بادوختن پردم هیچ دکتری متوجه نمیشود ؟؟

با سلام
    دوست عزیز،با دوختن پرده شاید کمی مشکل حل بشه اما باید بدونید متخصصین ماهر با معاینه کردن ،دوخته شدنه پرده رو متوجه میشن حالا آیا اینکار بهترینه و یا نه؟؟ باید خودتون تصمیم بگیرید!بسته به فرهنگ  و خواسته همسر آینده و خانواده و.... اینمورد مشخص میشه مثلاً اگر مطمئن هستید همسرآینده اتون از این بابت مشکلی ندارن خب دوختنش لزومی نداره و بر عکس
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. tak0tanha نوشته است: سلام

بهترین کار اینه که واقعیت رو به همسر آیندتون بگید
    فکر کنم الان دیگه مثل گذشته نباشه و خیلی راحت تر آقایون با این مسئله کنار میان

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  5. 2 - برای فهم بهتر به تصویر دستگاه تناسلی خارجی (اینجا) مراجعه کنید.
    ....

سلام ایا این عکس باکره است یا خیر ؟ اگر بله از چه نوعی هست ؟
    باقیمانده هایمن یعنی چی ؟
    ممنون

6. lakebin نوشته است: 2 - برای فهم بهتر به تصویر دستگاه تناسلی خارجی (اینجا) مراجعه کنید.
    ....

ممنون

سلام

خیر در این تصویر که شماتیکی از آلت تناسلی زنانه هست پرده ی بکارت ازاله شده.
    نوع بکارت ازاله شده رو نمیشه تعیین کرد.
    همون اطراف دهانه ی واژن که به صورت بریده بریده هست رو باقیمانده ی Himen میگن که با چند بار دخول بیشتر یا با اولین زایمان طبیعی اونم از بین میره.

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  7. daisyjoon نوشته است: سلام من دختری هستم که قبلا نامزد داشتم البته هیچوقت رابطه جنسی موفقی نداشتیم چون اصلا دوستش نداشتم والبته هیچوقت دخول نداشتیم من از زمانیکه بچه بودم و کمی از مسایل جنسی میفهمیدم وقتی شهوتی میشم چه از فکر کردن چه عکس یا فیلم دردی رو در ناحیه مهبل احساس میکنم نمیدونم شایدم همون پرده بکارت فکر میکنم همون احساس انقباض ولی درد داره نمیدونم چرا!!! در زمان نامزدی هم اکثر اوقات خشک میموندم ودرد داشتم فکر میکنم دلیلش همین بود که نامزدم رو دوست نداشتم چون از لحاظ روحی هیچوقت در کنارش احساس امنیت وآرامش نداشتم چون همیشه برای هر چیزی منو تهدید به جدایی میکرد و همیشه بهم زور میگفت هیچوقت هم در رابطه جنسی دل به این راطه نمیداد  و این باعث شده بود که من اعتماد به نفس خودمو از دست بدم البته بعدا فهمیدیم که در اثر تصادف دچار یه سری مشکلات جنسی شده بوده و سرد مزاج شده بوده حالا من باید چکار کنم احساس میکنم هنوزهم این چیزا و این درد اذیتم میکنه و باعث میشه تا حدودی به هیچ کسی برای ازدواج اعتماد نکنم ترس از این درد و اینکه آیا طرف میتونه اونقدر خوب باشه که دیگه خیالم راحت شه واین درد احساس نکنم خیلی نگرانم میکنه. ممنون از سایت عالیتون...

سلام. فکر کنم شما بهتره برای رهایی از این فکر و خیالات با یه مشاور صحبت کنید و مشکلاتتون رو حل کنید. چون ممکنه این احساسات باعث بشه شما هیچوقت نتونید یه رابطه آروم و خوشایند با همسر آیندتون داشته باشید.
    موفق باشید

8. tak0tanha نوشته است: سلام

سلام. نه این کار راه حل مناسبی نیست.  امکان داره که این دکتر اونقدر خوب انجام بده که دکترایی که تجربه کمتری دارن و یا خوب دقت نکن متوجه نشن ولی به محض اینکه برین پزشکی قانونی برای معاینه و گرفتن گواهی سلامتی برای باکره بودنتون هرچقدر هم که خوب و ماهرانه دوختن پرده انجام شده باشه پزشک قانونی متوجه میشه و گواهی بکارت نمیده.
    بهتره این کارو انجام ندین و به همسرتون همون روز خاستگاری این موضوع رو بگین شاید باهاتون کنار بیاد

9. مرسی از همه راهنمائیاتون
    واقعا ممنونم  
    آره فکر کنم بهترین راه حل جز راست گفتن نیست

خیلی ناامیدم هیچ امیدی واسه ادامه زندگیم ندارم

10. m1989 نوشته است:
    lakebin نوشته است: 2 - برای فهم بهتر به تصویر دستگاه تناسلی خارجی (اینجا) مراجعه کنید.
    ....

ممنون

سلام

همون اطراف دهانه ی واژن که به صورت بریده بریده هست رو باقیمانده ی Himen میگن که با چند بار دخول بیشتر یا با اولین زایمان طبیعی اونم از بین میره.

سلام ممنونم از حواب شما

اما من بدون اینکه رابطه ای داشته باشم وقتی زور میزنم به این شکل هستم
    البته وقتی پام رو باز میکنم قشنگ هایمن رو میبینم چون خیلی بیرون هست و اصلا نیاز نیست که با دستم لبهای کوچک رو کنار بزنم
    وقتی پاهام رو باز میکنم هایمن رو میبینم که بسته است (این عکس رو ببینید : http://www.roham.ws/images/hymen2.gif

گاهی مثل سمت راست اولیه و گاهی مثل سمت چپ اولی ... یعنی بهم چسبیده دو طرف هایمن تقریبا )

ولی وقتی زور میزنم باز میشه و میشه مثل عکسی که در پست قبل بهتون نشون دادم؟ من قبلا دکتر رفتم و ماما بهم گفت پردت سالمه اما بازه ؟
    این یعنی چی ؟ بازه یعنی چی؟ فکر میکنم اصلا تو کارش وارد نبود ! چون ازش پرسیدن پردم از چه نوعی بود نگفت بهم و تازه با چراغ قوه نگاه کرد و خیلی هم طول کشید ! در صورتی که من راحت میتونم جلو اینه ببینمش !

به دلیل اینکه هایمن خیلی بیرونه و من در دستشویی خیلی وسواس دارم احساس میکنم که با انگشتم بهش اسیب رسوندم که اینقدر باز شده ؟ بنظر شما حالا چه با اسیب و چه بی اسیب رسیدن بهش ایا این حالت طبیعی هست برای بکارت ؟

یعنی امکان داره کسی باکره باشه و به این شکل باشه ؟  وقتی زور میزنم  گرد میشه ( مثل عکس ) گشادیش بیشتر از یک انگشته یعنی میتونم انگشتمو ببرم داخلش !!! به اندازه یک و نیم سانته ! نظرتون چیه ؟

باز هم میگم ممکنه اسیب دیده باشه در دستشویی چون خیلی وسواس دارم و ناخنمامم تیزه ... ولی سوال من اینه که امکان داره پرده سالم به این شکل باشه ؟

11. lakebin نوشته است:
    m1989 نوشته است:
    lakebin نوشته است: 2 - برای فهم بهتر به تصویر دستگاه تناسلی خارجی (اینجا) مراجعه کنید.
    ....

ممنون

سلام

سلام ممنونم از حواب شما

البته وقتی پام رو باز میکنم قشنگ هایمن رو میبینم چون خیلی بیرون هست و اصلا نیاز نیست که با دستم لبهای کوچک رو کنار بزنم
    وقتی پاهام رو باز میکنم هایمن رو میبینم که بسته است (این عکس رو ببینید : http://www.roham.ws/images/hymen2.gif

گاهی مثل سمت راست اولیه و گاهی مثل سمت چپ اولی ... یعنی بهم چسبیده دو طرف هایمن تقریبا )

ولی وقتی زور میزنم باز میشه و میشه مثل عکسی که در پست قبل بهتون نشون دادم؟ من قبلا دکتر رفتم و ماما بهم گفت پردت سالمه اما بازه ؟
    این یعنی چی ؟ بازه یعنی چی؟ فکر میکنم اصلا تو کارش وارد نبود ! چون ازش پرسیدن پردم از چه نوعی بود نگفت بهم و تازه با چراغ قوه نگاه کرد و خیلی هم طول کشید ! در صورتی که من راحت میتونم جلو اینه ببینمش !

به دلیل اینکه هایمن خیلی بیرونه و من در دستشویی خیلی وسواس دارم احساس میکنم که با انگشتم بهش اسیب رسوندم که اینقدر باز شده ؟ بنظر شما حالا چه با اسیب و چه بی اسیب رسیدن بهش ایا این حالت طبیعی هست برای بکارت ؟

یعنی امکان داره کسی باکره باشه و به این شکل باشه ؟  وقتی زور میزنم  گرد میشه ( مثل عکس ) گشادیش بیشتر از یک انگشته یعنی میتونم انگشتمو ببرم داخلش !!! به اندازه یک و نیم سانته ! نظرتون چیه ؟

باز هم میگم ممکنه اسیب دیده باشه در دستشویی چون خیلی وسواس دارم و ناخنمامم تیزه ... ولی سوال من اینه که امکان داره پرده سالم به این شکل باشه ؟

توصیفات شما بیشتر به ورودی واژن می‌خوره تا پرده‌ی بکارت
    بکارت به این سادگی قابل رؤیت نیست. و کلاً خودتون با معاینه چیز خاصی از بکارت نمی‌تونید ببینید که بخواید وضعیت و نوعش رو هم تشخیص بدید.
    بکارت حلقوی اگه داشته باشید تمام این وضعیت‌ها در موردش صادقه.
    احتمالاً منظور دکتر هم همین بوده.

12. با سلام میشه بهم بگید اگر دختری پرده داشته باشه و اب شیری رنگ کشسان از اون خارج بشه چه معنی داره؟ یعنی پردش اسیب دیده یا پرده نداره؟ اخه شنیدم کسانی که پرده دارند چنین ابی ازشون ارج نمیشه میخواستم ببینم درسته یا نه ممنون

13. yaldaa19 نوشته است: با سلام میشه بهم بگید اگر دختری پرده داشته باشه و اب شیری رنگ کشسان از اون خارج بشه چه معنی داره؟ یعنی پردش اسیب دیده یا پرده نداره؟ اخه شنیدم کسانی که پرده دارند چنین ابی ازشون ارج نمیشه میخواستم ببینم درسته یا نه ممنون

قابل توجه اون آقايي كه من و حرفهاي منو محكوم كرد!
    توي اين جامعه ي ما، با اين همه امكانات كه مي شه به اطلاعات گسترده اي در هر زمينه اي دست پيدا كرد، يه جوان سوالي رو مطرح مي كنه كه الان ما بايد با صبر و حوصله و لب خندون توجيهش كنيم. اينم به خلقت و اين چيزا مربوطه؟؟؟

خواهر من
    آلت تناسلي خانم ها معمولا هميشه ترشحاتي رو داره، كه بعضي اوقات حجم و مقدار و دفعات خروجش زياده و بعضي اوقات كم هست. اين بيشتر به زمان تخمک گذاری مربوط مي شه و البته به نحوه ي فعاليت سالم تخمدان هاش و چيزهاي ديگه.

اين از اين.

وقتي يه خانم تحريك جنسي بشه، مقدار اين ترشحات ليز و چسبنده بيشتر مي شه. چون بنا به سيستم دستگاه تناسلي اين اتفاق مي افته تا ورودي واژن و البته تمامي ماهيچه ها و بافت دروني واژن آمادگي ورود آلت تناسلي مرد رو داشته باشه، يعني در واقع براي يه دخول آماده مي شه. اين يه اتفاق خوب و دوست داشتني هست. خانم هايي هم هستن كه با تحريكات فوق العاده زياد جنسي، بدنشون در حد كافي خيس و ليز نمي شه و ترشحات نرمال رو ندارن!
    در زمان ارضا شدن هم اين ترشحات باز به مقدار زيادتري مي رسه
    و وقتي خانم توانايي رسيدن به انزال رو هم داشته باشه، با خروج مايع بيشتري از آلتش روبرو مي شه كه خيس تر و ليز تر و چسبنده تره.
    توضيحات مربوط به هركدوم از اينا به تفكيك و به نسبت زيادي در سايت بارها عنوان شده
    ديگه اينجا جاش نيست
    اينو هم خدمت شما عرض مي كنم كه اين روند خروج ترشحات هيچ گونه ارتباطي به داشتن يا نداشتن پرده ي بكارت نداره.
    چيزي كه شما شنيدي پايه و اساس درستي نداره

سعي كنيد سوالاتتون رو در جاي درستي مطرح كنيد.
    فكر كنم اخطار بگيريم جفتمون و پست حذف شه

14. tak0tanha نوشته است: سلام

سلام من دقیق متوجه نشدم نامزد کنونی شما (در مرحله عقد هستید یا نه )اگر این پیشنهاد از سمت کسی هست که شما و ایشون عقد هستید خیلی قبول نکنید چون این یک راه فرار از پرداخت مهریه خواهد بود گذشته از بحث مهریه با این کار اگر شما پزشکی قانونی هم بروید این مرد میتواند ادعا کندبا شما رابطه نداشته و عملا شما میمونیدو یک شناسنامه اسم دار چون پرده ترمیم شده کاملا مشخص است و فقط به درد گول زدن مردها میخورد نه قانون و پزشک و ماما

امیدتونو به زندگی از دست ندهید اولین نفری نیستید که به اینجا رسیدید و با امید و فکر باز مسیر درستو برای زندگیتون پیدا کنید

15. lakebin نوشته است:
    m1989 نوشته است:
    ....

ممنون

سلام

سلام ممنونم از حواب شما

با سلام
    دوست گرامی،اولاً بعیده پرده تا این حد بیرون مجرا قرار داشته باشه!و بعدش فکر میکنم در باره این موضوع در پستهای قبلیم توضیحاتی داده باشم معذالک بنظر میاد اون چیزی که شماازش به عنوان پرده بکارت یاد میکنید در حقیقت اون ماهیچه تقریباً صورتی رنگیه که در اغلب خانمها دهانه مجرای واژن رو پوشونده!و پرده در یک تا سه سانتی متری از اون داخل مجرا قرار داره!در نتیجه احتمالاً پرده شما سالمه (مگر با انگشتی که داخل کرده اید آسیب دیده باشه که انشالله اینجور نیست)و با این اوصاف براحتی قابل مشاهده  نیست!اما توصیه اکید میشه به هیچ وجه چیزی داخل مجرا نکرده و شخصاً اقدام به معاینات بالینی نکنید!اگر خیلی نگرانید به یک متخصص مجرب مراجعه کنید تا خیالتون از این بابت راحت بشه
    شاد و موفق باشید.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 10 از 35
رفتن به صفحه :    ... 10 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید