شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 40 ...   

آیا من حامله هستم؟ (راهنمایی و سوالات)

1. bahrami1678 نوشته است: با سلام و خسته نباشید
    من در رابطه جنسی با همسرم از کاندوم استفاده نمیکنم . ولی خودم رو کنترل میکنم و قبل از انزال (بیرون آمدن منی) آلت رو بیرون میکشم.
    فقط 1 سوال دارم
    قبل از انزال مایعی شفاف و چسبنده از آلتم ترشح میکنه که مانند منی چسبنده هست ، آیا این مایع میتونه باعث ایجاد حاملگی بشه ؟ یا بی خطره ؟ لطفا راهنماییم کنید.

فکر میکنم منظور شما پیشاب باشه.بله پیشاب هم میتونه حاوی اسپرم باشه و بارداری ایجاد کن البته با احتمال کم.ولی بستگی به روز های قاعدگی خانمتونم داره

2. با عرض سلام و تشکر از سایت خوبتون
    سوالی داشتم من با نامزدم نزدیکی داشتم ولی دوخولی صورت نگرفته اب منی روی شکمم ریخته بود نامزدم روم خابید بعد زود با ابو صابون خودشو شستشو داد به نظرتون حملگی صورت میگیره؟

3. سلام
    32 سالمه من همیشه زمان پریودیم منظم بود دفعه قبل روز ششم پریودیم رابطه داشتم که کاندوم پاره شد بعد سریع همون موقع 2 تا قرص ال دی و 6 ساعت بعد 2تا قرص دیگه مصرف کردم / اما الان 10 روز از پریودیم گذشته ولی هنوز پریود نشدم اینم بگم تا حالا از قرص استفاده نکرده بودم.خیلی نگرانم امکان داره که حامله شده باشم؟

4. dadashioo نوشته است: با عرض سلام و تشکر از سایت خوبتون
    سوالی داشتم من با نامزدم نزدیکی داشتم ولی دوخولی صورت نگرفته اب منی روی شکمم ریخته بود نامزدم روم خابید بعد زود با ابو صابون خودشو شستشو داد به نظرتون حملگی صورت میگیره؟

در صورتی که منی با واژن برخورد نداشته (که به نظر می‌رسه این طوری بوده باشه به احتمال خیلی زیاد) بارداری منتفیه.

5. sayeh_000 نوشته است: سلام
    32 سالمه من همیشه زمان پریودیم منظم بود دفعه قبل روز ششم پریودیم رابطه داشتم که کاندوم پاره شد بعد سریع همون موقع 2 تا قرص ال دی و 6 ساعت بعد 2تا قرص دیگه مصرف کردم / اما الان 10 روز از پریودیم گذشته ولی هنوز پریود نشدم اینم بگم تا حالا از قرص استفاده نکرده بودم.خیلی نگرانم امکان داره که حامله شده باشم؟

در روش اورژانسی در صورت استفاده از قرص LD هر مرتبه ۴ قرص باید مصرف بشه و اگه قرص HD استفاده می‌شه ۲ تا. فاصله‌ی دو بار استفاده هم ۱۲ ساعته.

با این حال با توجه به زمان رابطه به طور کلی احتمال بارداری پایینه.

تاخیر در پریود هم می‌تونه در اثر مصرف قرص و همین طور استرس بالاتون رخ داده باشه.

6. سلام
    من جمعه سی تیر پریود شدم و چهارشنبه، چهار تیرهم تموم شد
    شنبه هفت تیر حدود یازده شب با همسرم رابطه داشتم و بعد از اتمام کار دیدیم کاندوم پاره شده و منی کاملا داخل ریخته
    حسابی شستشو انجام دادم و حدود نیم ساعت بعد یعنی یازده و نیم یه قرص لونژیل خوردم
    اما حدود یکی دو ساعت بعد دوباره رابطه داشتیم ولی بدون پیشگیری
    دخول هم انجام شد و تقریبا عمیق هم بود منی رو هم همونجا ریختیم و چند دقیقه بعد کاملا شستشو کردم
    فردا صبح هم راس ساعت یازده و نیم اون یکی قرصم رو خوردم
    باید تا یک هفته بعد پریود میشدم اما امروز شنبه چهارده تیر هست و خبری از پریود نیست
    یعنی احتمال داره باردار شده باشم؟ یا اینکه بیش از یک هفته تاخیر هم جواب میده؟ احساس میکنم چون خیلی استرس دارم پریود نمیشم.
    لطفا راهنماییم کنید که چیکار کنم؟
    در ضمن پریودم تقریبا منظمه

7. در صورتی که یک روز بعد از روزی که میبایست دوره آغار گردد ، خونریزی آغاز شود ولی این خونریزی خفیف ( بیشتر از لکه اما به صورت خونریزی و بیشتر ار لکه) به مدت سه روز ادامه داشته باشد و 2 روز هم به صورت لکه بینی ادامه داشته باشد ، آیا امکان حاملگی از بین رفته است ؟
    همچنین دو روز قبل  از شروع خونریزی ( 5 مرداد ) ترشحات سفید همراه با خون و در ساعات اولیه روز بعد ( 6 مرداد ) لکه دیده شود و سپس از روز 7 مرداد خونریزی به گونه ای که در بالا ذکر شده آغاز گردید.

چون دیده ام در برخی موارد در ماههای اول حاملگی هم خونریزی وجود دارد.

8. bahare_narenj نوشته است: سلام
    شنبه هفت تیر حدود یازده شب با همسرم رابطه داشتم و بعد از اتمام کار دیدیم کاندوم پاره شده و منی کاملا داخل ریخته
    دخول هم انجام شد و تقریبا عمیق هم بود منی رو هم همونجا ریختیم و چند دقیقه بعد کاملا شستشو کردم
    باید تا یک هفته بعد پریود میشدم اما امروز شنبه چهارده تیر هست و خبری از پریود نیست
    یعنی احتمال داره باردار شده باشم؟ یا اینکه بیش از یک هفته تاخیر هم جواب میده؟ احساس میکنم چون خیلی استرس دارم پریود نمیشم.

سلام

امروز 14 مرداده!! (از بس این روزا کاربرای جدید تاریخا رو جابجا مینویسن من کم کم دارم شک می کنم که تقویمم درسته یا نه!! )
    با توجه به اینکه سیکلتون منظمه احتمال بارداری در روز 9 پریودتون کمه.
    روش اورژانسی رو هم استفاده کردین و ریسک بارداری خیلی کمتر میشه.
    ترجیحاً روش اورژانسی رو بعد از رابطه استفاده کنین.
    مگه سیکلتون 16 روزس که 14 مرداد منتظر پریودتون هستین!!؟
    اگه منظورتون خونریزی بعد از مصرف قرص اورژانسیه که باید بگم لزومی نداره این قرص در همه ی خانما عارضه ی یکسانی داشته باشه.
    استرس هم میتونه در تاخیر پریود تاثیر زیادی بذاره.
    در نهایت برای اطمینان از بارداری یا عدم بارداری آز خون (آز بتا) به شما کمک خواهد کرد.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  9. khazun نوشته است: در صورتی که یک روز بعد از روزی که میبایست دوره آغار گردد ، خونریزی آغاز شود ولی این خونریزی خفیف ( بیشتر از لکه اما به صورت خونریزی و بیشتر ار لکه) به مدت سه روز ادامه داشته باشد و 2 روز هم به صورت لکه بینی ادامه داشته باشد ، آیا امکان حاملگی از بین رفته است ؟
    همچنین دو روز قبل  از شروع خونریزی ( 5 مرداد ) ترشحات سفید همراه با خون و در ساعات اولیه روز بعد ( 6 مرداد ) لکه دیده شود و سپس از روز 7 مرداد خونریزی به گونه ای که در بالا ذکر شده آغاز گردید.

چون دیده ام در برخی موارد در ماههای اول حاملگی هم خونریزی وجود دارد.

با پریودی حاملگی منتفیه و اون خونی که شما میگید زمان حاملگی مربوط به لانه گزینی است و تنها شبیه به لکه بینی است و زمانش هم با پریودی متفاوته.این توضیحی که شما دادید مربوط به پریودیتون بودد که حالا با کممی نامنظمی همراه بوده

10. m1989 نوشته است:
    bahare_narenj نوشته است: سلام

سلام

امروز 14 مرداده!! (از بس این روزا کاربرای جدید تاریخا رو جابجا مینویسن من کم کم دارم شک می کنم که تقویمم درسته یا نه!! )
    ترجیچاً روش اورژانسی رو بعد از رابطه استفاده کنین.
    اگه منظورتون خونریزی بعد از مصرف قرص اورژانسیه که باید بگم لزومی نداره این قرص در همه ی خانما عارضه ی یکسانی داشته باشه.
    در نهایت برای اطمینان از بارداری یا عدم بارداری آز خون (آز بتا) به شما کمک خواهد کرد.

دوست عزیز m1989 من تو سوال و جواب شما یک سوال برام پیش اومد.اینکه روش اورژانسی رو باید بعد از اتمام کار خورد تا اثر بزاره. ایشون یک قرص رو بعد از رابطه اول خوردن و قرص بعدی رو بعد از رابطه دوم!!قرص ها برای رابطه اول تاثیر داره ولی آیا برا رابطه دوم هم که تنها یکی از قرص ها بعد از آن بوده(یعنی روش اورژانسی اشتباه برای رابطه دوم)تاثیر داره؟
    نمیدونم تونستم منظورمو بفهمونم به شما؟

11. marzih21 نوشته است:
    m1989 نوشته است:
    bahare_narenj نوشته است: سلام

سلام

ترجیچاً روش اورژانسی رو بعد از رابطه استفاده کنین.

دوست عزیز m1989 من تو سوال و جواب شما یک سوال برام پیش اومد.اینکه روش اورژانسی رو باید بعد از اتمام کار خورد تا اثر بزاره. ایشون یک قرص رو بعد از رابطه اول خوردن و قرص بعدی رو بعد از رابطه دوم!!قرص ها برای رابطه اول تاثیر داره ولی آیا برا رابطه دوم هم که تنها یکی از قرص ها بعد از آن بوده(یعنی روش اورژانسی اشتباه برای رابطه دوم)تاثیر داره؟
    نمیدونم تونستم منظورمو بفهمونم به شما؟

سلام

مصرف یه قرص قبل از رابطه (مانند رابطه ی دوم ایشون) اثر گذاری روشو کم نمیکنه (برخی پزشکان هم اینطوری توصیه می کنن).
    اما همونطور که تو پست قبلی عرض کردم بهتر اینه که بعد از رابطه قرص مصرف شه.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  12. سلام <xml><o></o>

من قبلا دوره 35 روزه داشتم ولی  مدتی پریودی نامظم داشتم دکتر گفت یک کیست کوچک تخمدان دارم  باتجویز دکتر 21روز قرص hdو بعد ازروز5 پریودی شبی 2عدد لتروفم خوردم تا روز 10 در ضمن تو این مدت از داروهای تعیین جنسیت(دوتا امپول biotne

ویک امپول
    bepanthene

و10 عدد قرص
    wellwomanو 10عدد قرص multi mineral

)هم استفاده کردم  بعد از روز12 تا 16 نزدیکی داشتم الان که 26روز از اولین روز اخرین پریودی میگذرد جواب از خون زیر 10 بود ایا علتش ممکنه از مصرف قرصهای تعیین جنسیت باشه؟یا امکانش هست که کیست تخمدان برطرف نشده باشه؟یا زمان تخمک گذاری رو لشتباه انتخاب کردم؟<o></o>

نیاز به تکرار از خون هست و یا کلا لقاحی صورت نگرفته؟<o></o>

<o> </o>

<o></o>

13. سلام بر دوستان عزیز
    من با نامزدم دوبار رابطه (بدون استفاده از کاندوم) در فاصله تقریباً 15 ساعت داشتیم
    بعد از رابطه دوم تقریباً 10 ساعت بعد از روش اورژانسی استفاده کردیم( منی داخل ریخته نشد فقط به خاطر از بین رفتن نگرانی ار روش اورژانسی استفاده کردیم) 4 قرص اول ساعت 17 ناخقیث ساخی رشمه 4 ولی 4قرص دوم با نیم ساعت تاخیر خرده شده
    آیا احتمال بارداری وجود داره؟
    این تاخیر نیم ساعت چقدر تاثیر منفی داره؟
    و اینکه استفاده از روش اورژانسی تقریباً 24 ساعت از رابطه اول گذشته بود استفاده شد ممکن است اثر پذیری کافی نداشته باشه؟

14. با سلام

من با نامزدم نزدیکی داشتم و اون بعد 2 روز پریود شده احتمال حاملگی هست؟
    تروخدا جواب بدید...؟؟؟

15. warning نوشته است: با سلام

من با نامزدم نزدیکی داشتم و اون بعد 2 روز پریود شده احتمال حاملگی هست؟
    تروخدا جواب بدید...؟؟؟

سلام

پریود بارداری رو منتفی کرده. جای نگرانی نیست.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 40 از 88
رفتن به صفحه :    ... 40 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید