شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 9 ...   

پرده بکارت (نوع، شکل، آسیب، پارگی و ترمیم)

1. sokot نوشته است: یکی از دوستان گفتن که در بعضی از افراد در دهانه واژنشون لایه ای از گوشت یا ماهیچه هستش  
    میخوام بدونم این مورد ربطی به نوع پرده بکارتشون داره یا نه ؟ و اینکه اگر نزدیکی داشته باشن , رابطش همراه درد هستش؟
    ممنونم

خیر این مورد ربطی به نوع پرده بکارت نداره. درد زمان نزدیکی به خیلی از عوامل بستگی داره:
    1. نوع هایمن
    2. آمادگی واژن برای دخول
    3. میزان استرس شخص
    4. پوزیشن
    وبسیاری مسائل دیگه.

2. سلام
    حالا از درد و این مسایل گذشته،این موردی که دوستمون اشاره کرد درمورد ماهیچه یا گوشت در دهانه واژن، این چی هست؟

این ضایعه جدای از شکل پرده هست یا بعضی پرده ها اینرو دارن؟

ممنون
    پیروز باشید

3. sima_65 نوشته است: سلام
    حالا از درد و این مسایل گذشته،این موردی که دوستمون اشاره کرد درمورد ماهیچه یا گوشت در دهانه واژن، این چی هست؟

این ضایعه جدای از شکل پرده هست یا بعضی پرده ها اینرو دارن؟

ممنون
    پیروز باشید

با سلام
    دوست عزیز این ماهیچه و یا گوشت که در بیشتر مواقع صورتی رنگ هم هست در حقیقت بافت دهانه واژنه و هیچ ربطی به پرده بکارت نداره!پرده داخل مجراست که با این گوشتی گفتم بین یک تا سه سانت فاصله داره!البته  اگر تصویر واقعی از این قسمت رو میشد نمایش داد بهتر متوجه منظورم میشدید اما طبق قوانین سایت و مسائل اجتماعی  این امر امکانپذیر نیست!فقط میتونم بگم که این ماهیچه و یا گوشت بعضاً درقسمت  ورودیه واژن بعضی از بانوان وجود داره که مجرارو میپوشونه  و ربطی به بکارت نداره!

موفق باشید.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  4. sokot نوشته است: یکی از دوستان گفتن که در بعضی از افراد در دهانه واژنشون لایه ای از گوشت یا ماهیچه هستش  
    میخوام بدونم این مورد ربطی به نوع پرده بکارتشون داره یا نه ؟ و اینکه اگر نزدیکی داشته باشن , رابطش همراه درد هستش؟
    ممنونم

سلام. لایه گوشتی ورودی دهانه واژن تا اون جایی که من اطلاع دارم، همون پرده بکارت است. اگه من اشتباه میکنم آقای دکتر راهنمایی کنن
    و این در افراد مختلف متفاوته هم از لحاظ ضخامت پرده و هم از لحاظ درد و خونریزی اولین نزدیکی
    این هم یادآوری کنم که فقط و فقط دکتر میتونه تشخیص نوع پرده رو بده

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  5. سلام
    ببخشید اگه مزاحم میشم و سوالمو جای بدی مطرح میکنم٬ ولی خیلی نگرانم و نمی تونم تا خالی شدن جا واسه سوالم تو انجمن صبر کنم.
    من ۳ شب پیش برای اولین بار خودارضایی کردم ولی چون نمیدونستم دقیق به جای کولیتریس٬ اون مجرای خروجی ادرار رو گرفتم.
    بعد امروز صبح که پاشدم دیدم یکم خون داخل لباسم هست.
    میخواستم ببینم دلیلش چیه؟ ممکنه پرده آسیب دیده باشه؟

6. injaman نوشته است: سلام
    ببخشید اگه مزاحم میشم و سوالمو جای بدی مطرح میکنم٬ ولی خیلی نگرانم و نمی تونم تا خالی شدن جا واسه سوالم تو انجمن صبر کنم.
    من ۳ شب پیش برای اولین بار خودارضایی کردم ولی چون نمیدونستم دقیق به جای کولیتریس٬ اون مجرای خروجی ادرار رو گرفتم.

سلام
    دوست عزیز منظورتون از گرفتم در این جمله : "اون مجرای خروجی ادرار رو گرفتم" چی؟

و کولیتریس رو نباید بگیرید!

7. سلام

در جواب دوستمون injaman
    اگه وارد وازن نشده باشی احتمال پارگی وجود نداره  و خونریزی شاید به دلیل خراشیدگی سطحی باشه .

8. injaman نوشته است: سلام

اگر چیزی وارد واژن نکردین و فقط مالش بوده پرده سالمه و آسیب ندیده ولی اگر به مقدار کم هم چیزی رو داخل واژن کردین احتمال آسب به پرده هست
    برای اینکه از نگرانی در بیاین به دکتر متخصص زنان مراجعه کنین و چکاب بشین

9. سلام من دختری هستم که قبلا نامزد داشتم البته هیچوقت رابطه جنسی موفقی نداشتیم چون اصلا دوستش نداشتم والبته هیچوقت دخول نداشتیم من از زمانیکه بچه بودم و کمی از مسایل جنسی میفهمیدم وقتی شهوتی میشم چه از فکر کردن چه عکس یا فیلم دردی رو در ناحیه مهبل احساس میکنم نمیدونم شایدم همون پرده بکارت فکر میکنم همون احساس انقباض ولی درد داره نمیدونم چرا!!! در زمان نامزدی هم اکثر اوقات خشک میموندم ودرد داشتم فکر میکنم دلیلش همین بود که نامزدم رو دوست نداشتم چون از لحاظ روحی هیچوقت در کنارش احساس امنیت وآرامش نداشتم چون همیشه برای هر چیزی منو تهدید به جدایی میکرد و همیشه بهم زور میگفت هیچوقت هم در رابطه جنسی دل به این راطه نمیداد  و این باعث شده بود که من اعتماد به نفس خودمو از دست بدم البته بعدا فهمیدیم که در اثر تصادف دچار یه سری مشکلات جنسی شده بوده و سرد مزاج شده بوده حالا من باید چکار کنم احساس میکنم هنوزهم این چیزا و این درد اذیتم میکنه و باعث میشه تا حدودی به هیچ کسی برای ازدواج اعتماد نکنم ترس از این درد و اینکه آیا طرف میتونه اونقدر خوب باشه که دیگه خیالم راحت شه واین درد احساس نکنم خیلی نگرانم میکنه. ممنون از سایت عالیتون...

10. اون لایه گوشت بالاخره ربطی به پرده بکارت داره یا نه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟  
    آخه دوستان دو جواب کاملا متناقض دادن  ( jesika joon و  آقای aliyan )
    ببخشیدا

11. سلام
    اون دوستمون که گفتن همون پرده هست احتمالا متوجه نشدن ما کدوم قسمت رو میگیم،از طرفی همه که ندارن پس بعید نیست ندیده باشن و اطلاع درستی ازش نداشته باشن

نه اون جز پرده نیست و گویا این هم یکی دیگه از تفاوت های الت تناسلی خانم ها با یکدیگر هست

پیروز باشید

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  12. sokot نوشته است: اون لایه گوشت بالاخره ربطی به پرده بکارت داره یا نه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟  
    آخه دوستان دو جواب کاملا متناقض دادن  ( jesika joon و  آقای aliyan )
    ببخشیدا

با سلام
    دوست عزیز،این ماهیچه همونطور که گفتم هیچ ربطی به پرده بکارت نداره !وفکر میکنم این دوستمون ، اشتباه میکنن! در هرحال بنظرم توضیحاتم در پستهای اخیر کامل بوده باشه
    موفق باشید.

13. سلام
    اول از مدیر سایت و دوستانی که به سوالها دقیق جواب میدن تشکر میکنم.

من یه دختر 21 ساله هستم. هیچ رابطه جنسی نداشتم،حتی دستمم به دست یه پسر نامحرم نخورده. یادم افتاد که سالهای اولی که پریود میشدم از رو کنجکاوی و بدون هیچ اطلاعی از پرده بکارت و پاره شدنشو و.... انگشتم رو همون زمان پریود فرو کردم تو اون مجاری و تکون دادم که مثلا ببینم خون از کجا میاد،بچه بودم واقعا هیچی نمیدوستم. واژنمم شبیه همین عکسی هست که گذاشتین تقریبا ولی اونجا که نوشتین پرده یه چیزه گوشتی هست زیرشم که سوراخه و خون قاعدگی ازش میاد.

یه ساله با پسری آشنا هستم و با هم قرار ازدواج گذاشتیم. این موضوع رو بهش نگفتم ولی قبلا که راجع به معاینه و اینا حرف شده(قبلنا رسم بود تو شهر ما که دخترو قبل عروسی میبردن معاینه خانواده شوهر) گفته که نیازی نیست و بهم اعتماد داره. من از یه خانواده مذهبی هستم. خود ارضایی هم نمیدونم راسش دقیقا به چه شیوست، گاهی  کلیتوریس رو چند ثانیه میالم و یه لذت لحظه ای داره و مایعی هم ترشح نمیشه .

سوال اولم اینه که الان یعنی پرده من از بین رفته؟
    2 اینکه من به نامزدم(کسی که باهاش قرار ازد گذاشتم) بگم این موضوع رو که نمونه واسه وقت ازد که بهم بی اعتماد شه؟
    3 اینکه این کاری که من انجام میدم خود ارضاییه؟

معذرت میخوام طولانی شد ولی باید کامل توضیح میدادم چون نگرانم.
    از دوستانی هم که جواب میدن تشکر میکنم

14. jili_bili نوشته است: سلام

من یه دختر 21 ساله هستم. هیچ رابطه جنسی نداشتم،حتی دستمم به دست یه پسر نامحرم نخورده. یادم افتاد که سالهای اولی که پریود میشدم از رو کنجکاوی و بدون هیچ اطلاعی از پرده بکارت و پاره شدنشو و.... انگشتم رو همون زمان پریود فرو کردم تو اون مجاری و تکون دادم که مثلا ببینم خون از کجا میاد،بچه بودم واقعا هیچی نمیدوستم. واژنمم شبیه همین عکسی هست که گذاشتین تقریبا ولی اونجا که نوشتین پرده یه چیزه گوشتی هست زیرشم که سوراخه و خون قاعدگی ازش میاد.

یه ساله با پسری آشنا هستم و با هم قرار ازدواج گذاشتیم. این موضوع رو بهش نگفتم ولی قبلا که راجع به معاینه و اینا حرف شده(قبلنا رسم بود تو شهر ما که دخترو قبل عروسی میبردن معاینه خانواده شوهر) گفته که نیازی نیست و بهم اعتماد داره. من از یه خانواده مذهبی هستم. خود ارضایی هم نمیدونم راسش دقیقا به چه شیوست، گاهی  رو چند ثانیه میالم و یه لذت لحظه ای داره و مایعی هم ترشح نمیشه .

2 اینکه من به نامزدم(کسی که باهاش قرار ازد گذاشتم) بگم این موضوع رو که نمونه واسه وقت ازد که بهم بی اعتماد شه؟

سلام

1. ورود انگشت تون به داخل واژن به معنی عبور از پرده ی بکارته. ممکنه به اون آسیب رسیده باشه ممکنه هیچ اتفاقی هم رخ نداده باشه و برای اطمینان شما بایستی به پزشک مراجعه کنین تا ایشون معاینه تون کنه.
    2. این جور موارد یه چیز شخصیه و لزومی نداره کسی بدونه تازه نامزدتونم گفته که بهتون اعتماد داره. اما اگه خودتون تمایل دارین بگین اون یه قضیه دیگه س.
    3. مالیدن کلیتوریس (چوچوله) و ارضا شدن یه جور خودارضاییه.

تشکر شده توسط : 5 کاربر
  15. jili_bili نوشته است: سلام

یه ساله با پسری آشنا هستم و با هم قرار ازدواج گذاشتیم. این موضوع رو بهش نگفتم ولی قبلا که راجع به معاینه و اینا حرف شده(قبلنا رسم بود تو شهر ما که دخترو قبل عروسی میبردن معاینه خانواده شوهر) گفته که نیازی نیست و بهم اعتماد داره. من از یه خانواده مذهبی هستم. خود ارضایی هم نمیدونم راسش دقیقا به چه شیوست، گاهی  کلیتوریس رو چند ثانیه میالم و یه لذت لحظه ای داره و مایعی هم ترشح نمیشه .

با سلام

آقا مهدی عزیز کامل ترین جواب رو دادن
    با اجازه ی ایشون، و البته بقیه ی دوستان، منم نظرمو می گم

تا شما از نوع پرده ی بکارتت آگاه نشی نمی تونی هیچ فکری داشته باشی و نمی تونی هیچ تصمیمی بگیری!
    اگه قبلا از پرده ی بکارت و پاره شدنش و هر چیزی مربوط بهش بی اطلاع بودی، الان به طور یقین با این سایت مفید تونستی بفهمی که پرده ی بکارت انواع مختلفی داره که پاره شدنشون همیشه مشابه هم نیست و البته خونریزی زمان ازاله شون هم مثل هم و در اندازه ی هم نخواهد بود. شما در دوران پریود انگشتت رو وارد مجرایی کردی که خون پریودی خارج می شده. روی پرده ی بکارت یه سوراخ وجود داره که برای خروج خون پریود هست. اگه واقعا انگشتت رو وارد اون سوراخ کرده باشی و داخل شده باشی حتما به پرده آسیب رسیده. اگه نوع پرده ات جوری باشه که زمان آسیب یا پارگی کامل خونریزی هم داشته باشه توی اون دوران شما متوجه نشدی چون خونریزی پریود داشتی و نمی تونستی خونریزی ناشی از آسیب احتمالی به پرده رو متوجه بشی. تا نوع پرده ات مشخص نشه نمی تونی آسیب، پارگی یا هر چیز دیگه رو بفهمی. خودت اصلا اقدام نکن! کاری هم به عکسهای این سایت نداشته باش که بخوای ورودی واژنت رو با اینا بشینی مقایسه کنی! در اولین فرصتی که پیش می یاد به یه متخصص زنان یا یه کارشناس مامایی مراجعه کن و ازش بخواه پرده ی بکارتت رو معاینه کنه. شنیدن هر حرفی از پزشک احتمالش هست! پس زیاد نگرانی به خودت راه نده که حتما پرده ات رو از دست دادی!
    تا یه فرد مجرب و آموزش دیده، معاینه ات نکنه فکرت آرامش نمی گیره!
    این از این!

گفتن این مسائل به همسر اینده ات، بستگی به خودت داره
    بعضی ها که دم از صداقت و یه رنگی می زنن می گن که آره حتما باید بهش بگی! اما خب لازم هم نیست آدم اول زندگی هر چیزی که توی گذشته اش بوده رو صاف ببره بذاره کف دست همسر آینده ای که به وجودش در فرداها هیچ تضمینی نیست! هر شخصی یه حریم خصوصی برای خودش داره و این اختیار رو داره که اون حریم رو برای خودش حفظ کنه. اما این نکته رو در نظر داشته باش که اگه اگه اگه اگه شما به بکارت خودت آسیب رسونده باشی باید حتما همسر آینده ات در جریان قرار بگیره، چون ممکنه شما دیگه در اولین دخول کامل خونریزی رو (بنا به نوع پرده ات) نداشته باشی و همسرت منتظر باشه تا فوران خون رو ببینه! وقتی برای بار اول نظر پزشک رو گرفتی و افکارت از تشویش دور شد برای ازدواجت حتما با همسرت به پزشک مراجعه کن مجددا. این مساله ربطی به بی اعتمادی و این صحبتا نداره! می تونی به همسرت بگی دوست دارم بدنمو بشناسم و تو هم بشناسی.
    اینم از این!

شما کلیتوریس رو چند ثانیه می مالی و یه لذت لحظه ای داری. خب اینکه این کار شما خود ارضائی هست که کاملا روشنه. خود ارضائی شیوه ی خاصی نداره که شما ذکر کردی! هر شخصی (خانم یا آقا) با افکار جنسی، فیلم ها، عکس ها، مطالب و هرچیز تحریک کننده ی دیگه، افکار و قلبش از آرامش خارج می شه و یه تشویش جنسی وجودشو فرا می گیره و اون وقت به هر نوعی که براش لذت آور هست با بدن خودش و آلت تناسلی اش کارهایی انجام می ده که به ارضا شدن ختم می شه و البته بعضی ها هم به دلایلی جلوی ارضا شدنشون رو می گیرن و فقط از تحریکات لذت می برن و تمام! شما فقط خودت و بدنت رو تحریک کردی، همین! امیدوارم تجربه ی روابط جنسی سالم و موفقی رو داشته باشی که سراسر وجودت آرامش بگیره.

تشکر شده توسط : 4 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 9 از 35
رفتن به صفحه :    ... 9 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید