شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

غلظت بیش از اندازه خون ودرد عضلات

1. hakan67

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام خدمت همه دوستان من داییم خون بدنش خیلی غلیظه طوری که از سرنگ با مکافات رد میشه بعدش درد عضلانی هم داره تمام عضلاتش درد میکنه دکترم رفته چکاب کردن مشکلی نیست غلظته خونش  17.9 هستش کل بدنش زود خواب میره حتی پوسته پشت سرش موقع خواب و خصوصا عضله کشاله پشت ران  راهنمایی کنید چی کنیم؟دکتر خوب تهران کی هست معرفی کنید ببریمش ممنون از لطفتون

2. سلام

بهترین درمان فست خون ( یعنی خون گرفته شده قابل انتقال نیست و دور ریخته می شود ) به میزان 500سی سی است که اگر با یک بار خوب نشد می توانید هر شش ماه یکبار یا سالی یکبار انجام بدهید .

درد عضلانی ایشون هم به دلیل غلظت خون است .

3. hakan67 نوشته است: سلام خدمت همه دوستان من داییم خون بدنش خیلی غلیظه طوری که از سرنگ با مکافات رد میشه بعدش درد عضلانی هم داره تمام عضلاتش درد میکنه دکترم رفته چکاب کردن مشکلی نیست غلظته خونش  17.9 هستش کل بدنش زود خواب میره حتی پوسته پشت سرش موقع خواب و خصوصا عضله کشاله پشت ران  راهنمایی کنید چی کنیم؟دکتر خوب تهران کی هست معرفی کنید ببریمش ممنون از لطفتون

دوست عزیز
    ببنید همون جور که دوستمون گفتن ر افرادی با این شرایط معمولا اقدام ی که انجام میشه دریافت خون که البته بعدش دور ریخته میشه .اما توصیه میکنم اگر تمایل دارید به یک متخصص هماتولوژی مراجعه کنید

4. من احساس می کنم غلظت خونم بالاست.

از طرفی مایل هستم خون بدم اما به علت کمبود شدید وزن و غلظت خون با این کار موافقت نشه.

میخاستم ببینم من کاندیدای خوبی حجامت هستم یا نه؟

اصلا چیزایی که در مورد حجامت گفته میشه تا چه حد صحت داره؟

5. malaki_mall نوشته است: من احساس می کنم غلظت خونم بالاست.

از طرفی مایل هستم خون بدم اما به علت کمبود شدید وزن و غلظت خون با این کار موافقت نشه.

میخاستم ببینم من کاندیدای خوبی حجامت هستم یا نه؟

اصلا چیزایی که در مورد حجامت گفته میشه تا چه حد صحت داره؟

حجامت تو طب سنتی جایگاه ویژه ای دارد اما تایید علمی از مراکز معتبر را ندارد بهتره اول درمان دارویی انجام بدید از داروهای گیاهی برای رقیق شدن خونتون کمک بگیرید و حتما ورزش داشته باشید و مجدد به مرکز انتقال خون مراجعه کنید .غلظت خون مانع برای خون دادن نیست

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  6. شنیدم حجامت روی زود انزالی هم اثر مطلوبی داره

این مطلب چقد صحت داره؟ (فارغ از بیس علمیش)

7. malaki_mall نوشته است: شنیدم حجامت روی زود انزالی هم اثر مطلوبی داره

سلام

اگه به حرفای کوچه بازاری بخواین توجه و استناد کنین که حجامت درمان مشکلات صعب العلاج و لا علاجه!! بله اگه به این حرفا استناد کنیم در درمان زود انزالی که سهله در رشد مجدد مو و رفع کچلی هم موثره!  

دوست من حجامت از نظر پزشکی رابطه ی معناداری با درمان زود انزالی (همچنین رشد مجدد مو، تقویت اسپرم!، بلندی قد!! و ...) نداره.
    وقتی چیزی از نظر علمی (پزشکی) تایید شده نیست استفاده ی اون صحیح نیست و بحث درباره ی اون بی فایده ست.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  8. n_t_n نوشته است: سلام

بهترین درمان فست خون ( یعنی خون گرفته شده قابل انتقال نیست و دور ریخته می شود ) به میزان 500سی سی است که اگر با یک بار خوب نشد می توانید هر شش ماه یکبار یا سالی یکبار انجام بدهید .

درد عضلانی ایشون هم به دلیل غلظت خون است .

سلام دوست عزیز. صرفا جهت اطلاع شما با توجه به اندک آگاهی بنده از طب سنتی، "فست خون" صحیح نمی باشد و عملی که در آن خون از رگ (بسته به نوع بیماری و یا مشکل رگ مشخص شده و شکافته می شود) گرفته شده و دور ریخته می شود "فصد" گفته می شود. و در ضمن هیچ میزان مشخص شده ای برای مقدار خون خارج شده وجود ندارد و حتما باید زیر نظر مستقیم پزشک طب سنتی انجام شود و با توجه به شرایط بدنی و جسمی بیمار تصمیم  به اتمام یا ادامه خروج خون گرفته می شود. نکته بسیار مهم در این عمل این می باشد که فصد کاملا با اهدای خون (یا همان خونگیری متداول از رگ) متفاوت می باشد و دوستان باید توجه داشته باشند که این عمل فوق العاده نیاز به مهارت داشته و نباید بدون دلیل قاطع اقدام به انجام آن شود.

m1989 نوشته است:
    malaki_mall نوشته است: شنیدم حجامت روی زود انزالی هم اثر مطلوبی داره

سلام

اگه به حرفای کوچه بازاری بخواین توجه و استناد کنین که حجامت درمان مشکلات صعب العلاج و لا علاجه!! بله اگه به این حرفا استناد کنیم در درمان زود انزالی که سهله در رشد مجدد مو و رفع کچلی هم موثره!  

دوست من حجامت از نظر پزشکی رابطه ی معناداری با درمان زود انزالی (همچنین رشد مجدد مو، تقویت اسپرم!، بلندی قد!! و ...) نداره.
    وقتی چیزی از نظر علمی (پزشکی) تایید شده نیست استفاده ی اون صحیح نیست و بحث درباره ی اون بی فایده ست.

سلام خدمت شما دوست گرامی. بهتره که بدانید که صرفا حجامت نیست که از نظر پزشکی نوین تایید شده نیست ولی موارد بسیاری از بهبود در افراد رو ثبت کرده است. بسیاری از روشهای موجود در درمان بیماری ها با طب سنتی از دیدگاه طب نوین تایید شده نیست ولی بسیار بسیار کارآمد و دارای نتایج مطلوب می باشند حتی در مورد بیماری های خاص! و بنظر بنده اینطور صحیح نیست که شما بفرمایید "بحث درباره ی اون بی فایده است"!

موفق و سلامت باشید.

hakan67 نوشته است: سلام خدمت همه دوستان من داییم خون بدنش خیلی غلیظه طوری که از سرنگ با مکافات رد میشه بعدش درد عضلانی هم داره تمام عضلاتش درد میکنه دکترم رفته چکاب کردن مشکلی نیست غلظته خونش  17.9 هستش کل بدنش زود خواب میره حتی پوسته پشت سرش موقع خواب و خصوصا عضله کشاله پشت ران  راهنمایی کنید چی کنیم؟دکتر خوب تهران کی هست معرفی کنید ببریمش ممنون از لطفتون

با سلام در مورد دایی شما دوست محترم، بنظر شخص بنده وضعیت جسمانی ایشان باید توسط متخصص داخلی بررسی شود و بعدا برای اقدام آتی تصمیم گیری شود.

موفق باشید.

9. yourmani نوشته است:

سلام خدمت شما دوست گرامی. بهتره که بدانید که صرفا حجامت نیست که از نظر پزشکی نوین تایید شده نیست ولی موارد بسیاری از بهبود در افراد رو ثبت کرده است. بسیاری از روشهای موجود در درمان بیماری ها با طب سنتی از دیدگاه طب نوین تایید شده نیست ولی بسیار بسیار کارآمد و دارای نتایج مطلوب می باشند حتی در مورد بیماری های خاص! و بنظر بنده اینطور صحیح نیست که شما بفرمایید "بحث درباره ی اون بی فایده است"!

موفق و سلامت باشید.

سلام

دوست خوبم من انتظار اینکه تغییر و تحول در عقیده ی شما به وجود بیارم رو ندارم. یعنی از یه سنی به بعد (همون نزدیکای 30 به بعد) امید به اینکه تغییر در افکار به وجود بیاد، امری بیهوده ست. اما همین که بتونم یه تلنگری بزنم به نظرم کافی باشه. البته در مورد اینکه موارد بهبود این کار کجا ثبت شده! و کی ثبت کرده! نظر خاصی ندارم.
    اما دوست من  
    وزارت بهداشت این سرزمین یه روزی که خیلی هم دور نیست، به دلایل کاملا پزشکی و علمی اعلام کرد که ضمن اینکه حجامت هیچ فایده ای نداره! حتی ممکنه باعث انتقال بیماری هم بشه. بعد از اون داستان نمی گم از کجا ولی خودتون برین سرچ کنین که کیا و به چه دلایلی فشار آوردن تا بیانیه ی رسمی وزارت خونه رو لغو کنن! و یک عمل بی فایده رو تبدیل کنن به درمان شونصد بیماری صعب العلاج و لاعلاج!
    حالا شما اگه هنوز احساس می کنین که بحث در مورد این داستان مفیده، ادامه بدین و من سکوت می کنم.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید