شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

جبران کاهش میل جنسی با مواد خوراکی

1. باسلام

1.اگر کسی طبعش گرم باشه یعنی نیاز و تمایلات جنسیش بالاست؟

2.من یک عرق گیاهی ترکیبی  خریدم که نوشته طبیعت عرق گرم هست،من خودم هم گرم مزاجم استفاده از این عرق نیاز جنسیم رو بیشتر میکنه؟( بهم گفتن برای ررفع اثرش میتونی کنارش عرق کاسنی مصرف کنی)

3.کلا اگر کسی سرد مزاج باشه با عرقیاتی که گرم مزاج هستن و برخی مواد غذایی با طبع گرم تمایلاتش بیشتر میشه؟
    4.در صورت مصرف دارویی که باعث کاهش میل جنسی میشه ،استفاده از مواد خوراکی با طبیعت گرم میتونه این کاهش میل رو جبران کنه در فرد؟

منتظر پاسختون هستم

پیروز باشید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. با سلام
    دوست عزیز،غالباً مواد خوراکی گرم و تند در ازدیاد امیال جنسی تاثیر مستقیم دارند! و اما پاسخهاتون میتونه به شرح ذیل باشه:
    1- در بیشتر مواقع بله اینگونه است!اما استثناء هم وجود داره!
    2- احتمالاً همین طوره!و عرق کاسنی هم برای رفع گرمی خوبه!
    3- بله غالباً همینطوره!
    4- بله!البته بسته به میزان مصرف دارو و نوع اون ،اگر از این مواد متعادل استفاده بشه احتمالاً میل جنسی به تعادل میرسه! در هرحال میزان دوز دارو میتونه در این پروسه تاثیر داشته باشه!اگر میزانش زیاد باشه خوردن خوارکیهای گرم و تند شاید اون تاثیر رو  که باید داشته باشند ،نداشته باشن اما بی تاثیر هم نیستن!
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  3. sima_65 نوشته است: باسلام

1.اگر کسی طبعش گرم باشه یعنی نیاز و تمایلات جنسیش بالاست؟

2.من یک عرق گیاهی ترکیبی  خریدم که نوشته طبیعت عرق گرم هست،من خودم هم گرم مزاجم استفاده از این عرق نیاز جنسیم رو بیشتر میکنه؟( بهم گفتن برای ررفع اثرش میتونی کنارش عرق کاسنی مصرف کنی)

3.کلا اگر کسی سرد مزاج باشه با عرقیاتی که گرم مزاج هستن و برخی مواد غذایی با طبع گرم تمایلاتش بیشتر میشه؟
    4.در صورت مصرف دارویی که باعث کاهش میل جنسی میشه ،استفاده از مواد خوراکی با طبیعت گرم میتونه این کاهش میل رو جبران کنه در فرد؟

منتظر پاسختون هستم

پیروز باشید

سلام
    در مورد سوال چهارمتون باید بگم که یکی از خوراکی هایی که چه در اقایان و چه در بانوان به شدت میتونه این کاهش میل جنسی رو جبران کنه و باعث بالا رفتنش هم بشه پیاز هستش که کاملا اثر گذاره

4. سلام

پیاز خام یا پخته و سرخ شده؟
    راستش من خام دوست ندارم Smile
    فقط با سالاد شیرازی پیاز خام میخورم Smile

سالاد شیرازی هم معجونه ها
    هم پیاز و هم گوجه فرنگی هر دو باعث افزایش میل جنسی میشن.
    حتی یه جا خوندم خیار هم علی رغم سرد بودنش باعث افزایش میل جنسی میشه.
    فلفل هم بزنی که دیگه کار تمومهSmile

ممنون از پاسخت

5. دوست عزیز تغذیه فاکتور مهمی در میل جنسی می باشد و با خوردن بعضی مواد خوراکی کاهش میل جنسی جبران می شه . همونطور که دوستان گفتند رژیم غذایی تند عامل موثری در بالا رفتن میل جنسی می باشد .همچنین خوردن عرق گیاهان دارویی نیز چنین می باشد .البته برای درمان باید یک مدتی میل کرد که اثر گذار باشند . وغذاهایی با طبیعت گرم میل جنسی را به مراتب بالا می برند.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید