شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

خونریزی از واژن بعد از رابطه جنسی

1. با سلام
    من 27 سالمه و تازه ازدواج کردم و قبل از ازدواج پزشک به من گفت که پرده بکارتم و دهانه واژن من بسیار تنگ است و حالا پس از یک ماه پس از از بین رفتن پرده بکارتم هنگام دخول آلت تناسلی همسرم از ناحیه ورود به واژن خون می آید و نمی دانم اطراف مجرای ادراری ام بریده می شود یا جای دیگری است؟البته وقتی رابطه جنسی با فاصله کم دارم خون نمی آید وقتی مثلا بعد از یک هفته رابطه دارم خون می آید. خواهش می کنم راهنمایی کنید
    متشکرم

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  2. sahar256 نوشته است: با سلام
    من 27 سالمه و تازه ازدواج کردم و قبل از ازدواج پزشک به من گفت که پرده بکارتم و دهانه واژن من بسیار تنگ است و حالا پس از یک ماه پس از از بین رفتن پرده بکارتم هنگام دخول آلت تناسلی همسرم از ناحیه ورود به واژن خون می آید و نمی دانم اطراف مجرای ادراری ام بریده می شود یا جای دیگری است؟البته وقتی رابطه جنسی با فاصله کم دارم خون نمی آید وقتی مثلا بعد از یک هفته رابطه دارم خون می آید. خواهش می کنم راهنمایی کنید
    متشکرم

با سلام
    دوست عزیز،با توضیحاتیکه دادید و با توجه به اینکه به سلامتی تازه ازدواج کردید احتمالاً در ورودی واژن دچار التهاب و کمی آسیب دیدگی دهانه شدید،چند توصیه به شرح ذیل میتونه براتون مفید فایده باشه:
    1- در صورت امکان،تا مدتیکه این دهانه خوب نشده سعی کنید آمیزشاتون کمتر باشه تا کاملاً موضع بهبود پیدا کنه
    2- در ارتباطهای جنسیتون از پماد و یا ژل های روان کننده استفاده کنید(هم شما و هم همسرتون)
    3- درمورد اینکه وقتی فواصل نزدیکیهاتونو کم هست خونی دیده نمیشه و در فواصل بیشتر این خون دیده میشه بگم که احتمالاً وقتی دخول صورت میگیره  ،به دلیل تنگی ،کمی مجرا بازتر از حد معمول خودش شده و دهانه کمی آسیب (پارگی محدود) میبینه و این امر منجر به خونریزی میشه اگر مجدداً مثلاً در روز بعد آمیزشی صورت بگیره مجرا بازم باید به همون حد باز بشه و اینبار چون  به اون گشادی عادت کرده و چون مجرا قبلاً تا این حد باز شده دیگه خونریزی رخ نمیده اما وقتی این فاصله چندروزی طول میشکه اون آسیب دیدگی ترمیم پیدا میکنه و دهانه بازم خودشو جمع میکنه و در دخول بعدی مجدداً خونریزی اتفاق میفته!
    در هرحال بهتره که ضمن مراجعه به یک متخصص زنان و معاینات معمول در این زمینه،به بند های بالا هم نظری داشته باشید!اما حتماً به متخصص زنان مراجعه کنید تا اون موضع دچار عفونت نشه
    موفق باشید.

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 7 کاربر ديگر
  3. با سلام

ضمن تبریک به دوست خوبم و ارزوی بهترین لحظات خوش برای ایشون و همسرشون.باید خدمت دوستم بگم حتما و سریع به پزشک زنان مراجعه کنن تا بیشتر از این دچار مشکل نشوند نمیدونم دوست خوبم از نوع هایمنشون قبلا اطلاع حاصل کرده اند یا نه؟چون بعضی از انواع هایمنها با مراجعه به دکتر و توسط دکتر پاره میشن در غیر اینصورت براحتی پارگی صورت نمیگیرد پس لطفا برای رفع این مشکل به دکتر مراجعه کنید تا علت برسی و سریع درمان شوید.اما من یه سوال مربوط به یه دوست خوب است که لازم دیدم در همین تاپیک مطرح کنم سوال دوستم اینه که بعد از رابطه سطحی و بدون هیچ دوخولی چرا دچار خونریزی میشن البته ایشون ذکر کردن که این خونریزی زمانی هست که در اوج تخمک گذاری هستند مثلا روز 12 پریودیشون یه رابطه با نامزدشون داشتن ولی هیچ دخولی صورت نگرفته و بعد از مدت کوتاهی دچار خونریزی شدن و علت اینو خواستن بپرسن که چرا خونریزی دارن؟ممنونم از دوستان که به سوالات پاسخ میدهند.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. nazemam نوشته است: با سلام

ضمن تبریک به دوست خوبم و ارزوی بهترین لحظات خوش برای ایشون و همسرشون.باید خدمت دوستم بگم حتما و سریع به پزشک زنان مراجعه کنن تا بیشتر از این دچار مشکل نشوند نمیدونم دوست خوبم از نوع هایمنشون قبلا اطلاع حاصل کرده اند یا نه؟چون بعضی از انواع هایمنها با مراجعه به دکتر و توسط دکتر پاره میشن در غیر اینصورت براحتی پارگی صورت نمیگیرد پس لطفا برای رفع این مشکل به دکتر مراجعه کنید تا علت برسی و سریع درمان شوید.اما من یه سوال مربوط به یه دوست خوب است که لازم دیدم در همین تاپیک مطرح کنم سوال دوستم اینه که بعد از رابطه سطحی و بدون هیچ دوخولی چرا دچار خونریزی میشن البته ایشون ذکر کردن که این خونریزی زمانی هست که در اوج تخمک گذاری هستند مثلا روز 12 پریودیشون یه رابطه با نامزدشون داشتن ولی هیچ دخولی صورت نگرفته و بعد از مدت کوتاهی دچار خونریزی شدن و علت اینو خواستن بپرسن که چرا خونریزی دارن؟ممنونم از دوستان که به سوالات پاسخ میدهند.

با سلام
    دوست عزیز،این دوست شما نگفتن که این خونریزیها آیا در زمانهای معین رخ میده یاخیر؟؟معذالک علت این گونه خونریزیها شاید وجود کیست در تخمدانها باشه در هرحال قطعاً ایشون باید به متخصصین زنان مراجعه کرده و درمان بشن!یادتون باشه اصولاً علت هرنوع خونریزی غیر معمول، باید تحت نظر متخصص مربوطه تشخیص و درمان بشه
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  5. سلا و ممنونم از aliynaعزیز

ایشون گفتن پارسال دوبار اینجور شدن و 3 بار سونو دادن که هیچی نشون نداده و هیچ رابطه ای هم نداشتن فقط استرس کنکور بوده خیلی.امسالم دو ماه اخیر پشت سر هم بوده دقیقا این اتفاق در زمانی که تخمک گذاری شروع میشه رخ میده یعنی 12 13 14 یعنی از 12 شروع میشه گاهی تا 14 ادامه داره البته بصورت لکه بینی.ایشون هنوز مجرد هستن.

6. nazemam نوشته است: سلا و ممنونم از aliynaعزیز

ایشون گفتن پارسال دوبار اینجور شدن و 3 بار سونو دادن که هیچی نشون نداده و هیچ رابطه ای هم نداشتن فقط استرس کنکور بوده خیلی.امسالم دو ماه اخیر پشت سر هم بوده دقیقا این اتفاق در زمانی که تخمک گذاری شروع میشه رخ میده یعنی 12 13 14 یعنی از 12 شروع میشه گاهی تا 14 ادامه داره البته بصورت لکه بینی.ایشون هنوز مجرد هستن.

با سلام
    دوست عزیز،بنظر میاد این لکه بینی از استرسشون نشات گرفته باشه اما بازم تاکید میکنم باید پیگیری کنند شایدم در تخمدانشون جدیداً  بدلیل ازدیاد ترشحات هورمون آندروژن کیست  بوجود اومده باشه!آیا جدیداً اضافه وزن پیدا نکردن؟؟یا مو روی دست و پاشون بیشتر نشده؟؟ در هرحال تا معاینات و تستهای لازم توسط متخصصین صورت نگیره نمیشه جوابه قطعی داد
    موفق باشید.

7. سلام ممنونم از پاسختون ولی دکتر هم رفته ولی بازم جوابی نگرفته و سونو هیچی نشون نداده از کیست و فکر نکنم اضافه وزنی پیدا کرده باشن .بنظر شما باید چه کرد چه چیزی میتونه دلیل قطعی این پدیده رو نشون بده غیر از سونوگرافی؟

8. با سلامی مجدد
    دوست عزیز،بنظرم اسکن هم میتونه راهگشا باشه اما فکر نکنم برای ایشون مشکل خاصی وجود داشته باشه  گاهاً بانوان در مقاطعی این مورد براشون رخ میده که میتونه در اثر استرس یا برهم خوردن میزان ترشحات هورمونیشون باشه !در هرحال تنها توصیه ای که میتونم بکنم اینه که پزشکشونو عوض کنند انشالله که مشکلی نخواهند داشت
    موفق باشید

9. با سلام خدمت شما من در ماه قبل  8 پریود شدم  و 15 پاک شدم 2 روز بعد از پاک شدن نزدیکی داشتم و فردای انروز به مدت 3 روز خونریزی داشتم .در این ماه باید 8 پریود میشدم اما الان که 19 هنوز نشدم.ایا به خاطره دوبار خونریزی که داشتم این ماه نشدم؟
    البته کمخونی هم دارم و پلاکتم 136 است. ایا امکان دارد باردار باشم ؟
    بی بی چک گذاشتم ولی چیزی نشان نداد.لطفا کمکم کنید در ضمن من قرص معده هم میخورم.

10. shimi152 نوشته است: با سلام خدمت شما من در ماه قبل  8 پریود شدم  و 15 پاک شدم 2 روز بعد از پاک شدن نزدیکی داشتم و فردای انروز به مدت 3 روز خونریزی داشتم .در این ماه باید 8 پریود میشدم اما الان که 19 هنوز نشدم.ایا به خاطره دوبار خونریزی که داشتم این ماه نشدم؟
    البته کمخونی هم دارم و پلاکتم 136 است. ایا امکان دارد باردار باشم ؟
    بی بی چک گذاشتم ولی چیزی نشان نداد.لطفا کمکم کنید در ضمن من قرص معده هم میخورم.

با سلام
    دوست عزیز،خیلی مختصر سئوالاتتونو مطرح کردید!معذالک با همین توضیحات بنظر نمیاد بارداری رخ داده باشه چون بعدش خونریزی داشتید و اگر منی داخل واژن هم تخلیه شده باشه قاعدتاً با خونریزی خارج شده!
    در مورد این تاخیر هم احتمالاً در اثر بر هم خوردنه بالانس هورمونی در اثر آمیزش بوده ،البته کم خونی هم درش بی تاثیر نیست اگر تا یکی -دوروز دیگه پریودتون شروع  نشد حتماً به متخصص زنان مراجعه کنید
    موفق باشید.

11. sahar256 نوشته است: با سلام
    متشکرم

سلام دوست عزیز
    به نظر من شما مشکل خاصی ندارین و احتیاجی هم به مراجعه به پزشک نیست
    چون ورودی واژن شما تنگ هست به همین خاطر در اوایل ازدواج و هنگام امیزش باعث اسیب های خفیفی به بافت واژن میشود و به همین خاطر شما دچار خونریزی میشوید
    این موضوع به مرور زمان و با گشایش بیشتر بافتهای شما بر طرف میشود و همونطور که خودتون هم گفتین با کم کردن فاصله بین نزدیکیتون به این امر کمک بیشتری میکنید
    در ضمن استفاده از مواد چرب کننده ی مورد تایید در دهانه ی واژن براتون بسیار مفید هستش

12. سلام.دختری
    هستم که به مدت 1 ماه است که نامزد کردم و لکه بینی دارم.این اتفاق تا
    حالا 2 بار برام افتاده و هر دفه هم بد از عشق بازی با نامزدم اتفاق افتاده
    البته من بکارت دارم و دخول صورت نگرفته اما میترسم باردار باشم.لطفا
    راهنماییم کنید

13. shimim نوشته است: سلام.دختری
    هستم که به مدت 1 ماه است که نامزد کردم و لکه بینی دارم.این اتفاق تا
    حالا 2 بار برام افتاده و هر دفه هم بد از عشق بازی با نامزدم اتفاق افتاده
    البته من بکارت دارم و دخول صورت نگرفته اما میترسم باردار باشم.لطفا
    راهنماییم کنید

سلام

اگه منی با واژن تماس نداشته بارداری رخ نداده و
    این لکه بینی میتونه به خاطر

استرس رابطه ی جنسی و تجربه های جدید
    استرس بارداری
    اختلالات در غده ی تیروئید
    وجود کیست احتمالی تخمدان
    نزدیک بودن به زمان پریود
    و ... باشه.

برای مشخص شدن علت اصلی باید به متخصص زنان مراجعه کنین.

نامزدی تونو تبریک می گم

14. سلام حدود یه ماهه ازدواج کردم ولی در کل حدود 5 6بار نزدیکی داشتیم اونم نه کامل  چون
    واقعا درد وحشتناکی دارم همه روشها از معاشقه طولانی گرفته تا اسپری لیدوکایین ولوبریکانت امتحان کردیم اما مشکل تو ورود الت نیس احساس میکنم الت همسرم به یه جیزی داخل واژن برخورد میکنه و مانع ورود کاملش میشه همچنان مثه روز اول  pcb دارم میترسم واژنم از نوع سپتوم دار باشه از اینکه دکتر برم و درد اسپکولومو تحمل کنم وحشت دارم یعنی ممکنه این خونریزی وتنگی بخاطر بکارت تنگ باشه یا واقعا مشکل مربوط به سپتوم هست دوستان لطفا نظر بدید وراهنمایی کنید.

15. narsan23 نوشته است: سلام حدود یه ماهه ازدواج کردم ولی در کل حدود 5 6بار نزدیکی داشتیم اونم نه کامل  چون
    واقعا درد وحشتناکی دارم همه روشها از معاشقه طولانی گرفته تا اسپری لیدوکایین ولوبریکانت امتحان کردیم اما مشکل تو ورود الت نیس احساس میکنم الت همسرم به یه جیزی داخل واژن برخورد میکنه و مانع ورود کاملش میشه همچنان مثه روز اول  pcb دارم میترسم واژنم از نوع سپتوم دار باشه از اینکه دکتر برم و درد اسپکولومو تحمل کنم وحشت دارم یعنی ممکنه این خونریزی وتنگی بخاطر بکارت تنگ باشه یا واقعا مشکل مربوط به سپتوم هست دوستان لطفا نظر بدید وراهنمایی کنید.

نوع بکارتتون چه جوریه؟
    بررسی کردید که ازاله شده یا نه؟

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 3
رفتن به صفحه 1   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید