شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

استمناء ناتمام

1. با سلام.من پسری 18 ساله هستم که هر روز با آلت تناسلیم روزی 20 با ر ور میرم و به محض اینکه میخوام انزال بشم عملمو متوقف میکنم تا منی ازام خارج نشه.صورتم هم خیلی لاغره میخواستم بدونم این عمل من باعث شده که صورتم به شدت لاغر باشه یا خیر؟

2. با سلام

همین دیروز بود که مطلب مفید ژاسینای عزیز رو در رابطه با تاثیری که خود ارضایی بر لاغری می زاره خوندم.

برادر من
    کاری که شما انجام می دین از پایه غلط هست!
    آنقدر می شه براتون دلیل و حرف زد که از حوصله ی خوندنتون خارج باشه
    مهم ترین مساله می تونه این باشه که شما داری منی رو به سمت مثانه هدایت می کنی به جای اینکه بهش اجازه ی خارج شدن بدی، و این می تونه سبب ابتلا به انواع و تیپ های واریکوسل باشه.
    کاری که شما ذکر کردی (جلوگیری از خروج منی و انزال) تنها زمانی کاربردی هست که یه آقا دچار زود انزالی باشه، اون وقت این روش بهش پیشنهاد می شه تا در طول رابطه های جنسی اش و نه در طول فرآیند خود ارضایی اش اینکار رو انجام بده، مثلا یکی دو بار اینجوری بکنه تا دیر تر ارضا و انزال بشه و بتونه رابطه ی طولانی تری رو با شریک جنسی اش انجام بده تا توام با لذت بیشتری هم باشه.
    دومین مساله ی مهمی که می تونه شما رو درگیر خودش بکنه اینه که در روابط جنسی تون زود انزالی خواهید داشت. یعنی شریک جنسی شما تا می خواد شروع به معاشقه کنه یه کم که با بدن شما بازی کنه شما ارضا می شی و اون رابطه رو به معنای واقعی به طرفت کوفت می کنی. می بخشید که رک گفتم!

منتظر نظرات سایر دوستان هم می مونیم، اما می تونم بهت پیشنهاد کنم که اگه می خوای به قول خودت با آلت تناسلی ات ور بری این اجازه رو بده که منی تخلیه بشه، البته نه روزی 20 بار!!!

سعی کن از تمامی چیز هایی که به نسبت زیاد در این سایت عنوان شده یعنی از چیزهای محرک دوری کنی. مسلما چیزی برای تحریکت هست که باعث ور رفتنت با آلت تناسلی ات می شه. این می تونه افکار، فیلم ها، تصاویر، صحبت ها، یا مطالب جنسی باشه که فکر شما رو از حالت آرامش به سمت تشویش و هیجان جنسی هدایت می کنه.

تشکر شده توسط : 6 کاربر
  3. secretane نوشته است: با سلام.من پسری 18 ساله هستم که هر روز با آلت تناسلیم روزی 20 با ر ور میرم و به محض اینکه میخوام انزال بشم عملمو متوقف میکنم تا منی ازام خارج نشه.صورتم هم خیلی لاغره میخواستم بدونم این عمل من باعث شده که صورتم به شدت لاغر باشه یا خیر؟

با سلام
    دوست عزیز،لپ مطلب رو به زیبایی و ظرافت جالبی سرکار هاله خانم گرامی، مفصلاً توضیح دادن!ازشون تشکر میکنم و فکر میکنم همه دوستانم اون رو تایید میکنن!اما جدای از این مقولات و صدمات جسمانی که به خودتون دارید وارد میکنید اگر این روند ادامه داشته باشه در آینده و در زندگی مشترکتون قطعاً با مشکل مواجه خواهید شد!چون اینجوری عادت خواهید کرد تا دیر به انزال برسید اونوقت اگر همسرآینده اتون زودتر از شما به اورگاسم برسن در نتیجه ایشون بعد از ارضا شدن،بطور طبیعی میخوان استراحت کنن و شما تازه گرم شدید!! و این موجبات نارضایتی طرفتون در زندگی میشه!(بیشتر از این نمیتونم مطلب رو باز کنم)در این مورد بنده از چند نفر هم این معضل رو شنیدم و بانوانی بودند که از این عادت همسرشون شاکی بودن!پس به قول هاله خانم،برادر من!! سری که درد نمیکنه دستمال نبند!!از ور رفتن با آلت خودت هم خودداری کن در عوض به ورزش و مطالعه و تفریحات سالم رو بیار و بیشتر در جمع دوستان و اقوام باش
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 6 کاربر
  4. secretane نوشته است: با سلام.من پسری 18 ساله هستم که هر روز با آلت تناسلیم روزی 20 با ر ور میرم و به محض اینکه میخوام انزال بشم عملمو متوقف میکنم تا منی ازام خارج نشه.صورتم هم خیلی لاغره میخواستم بدونم این عمل من باعث شده که صورتم به شدت لاغر باشه یا خیر؟

با سلام
    دوست عزیز با این روندی ک شما در پیش گرفتید براتون باید ارزوی سلامتی کرد!!!
    دوستای عزیزم هاله جان و جناب aliyan بسیار کامل و بدون نقص عواقب این کارو براتون توضیح دادن ...
    اگه دوس داشتید این تاپیک رو کاملا مطالعه کنید (3 صفحه )..خالی از لطف نیس.
    شاد باشید

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  5. عرض ادب!
    دوستان لب مطلب رو تمام و کمال فرمودن،در تکمیل گفته های عزیزان عرض می کنم که از نظر بنده مهمترین چیزی که شما باید بیش از همه(عکس،فیلم،تصاویر و...) ازش دوری کنید تنهائیه!چون گویا بیش از حد با تنهائی سر می کنید که فرصت بیست بار ور رفتن با آلتتون رو پیدا می کنید!
    سعی کنید لبشتر توی جمع باشید!

ارادتمند

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  6. سلام دوستان
    مشکل من هم شبیه دوستمون هستش با این تفاوت که من از چند سال پیش که خود ارزایی ممی کردم تا کنون روی آلاتم می خابم و یا اون رو بین پاهام قرار میدم و می مالم یا اگر با نامزدم ارتباطی برقرار می کنم از خروج مایع منی جلو گیری می کنم و این طور برام لذت بخش تره. این می تونه مشکل آفرین باشه؟
    با سپاس

7. qaher نوشته است: سلام دوستان
    مشکل من هم شبیه دوستمون هستش با این تفاوت که من از چند سال پیش که خود ارزایی ممی کردم تا کنون روی آلاتم می خابم و یا اون رو بین پاهام قرار میدم و می مالم یا اگر با نامزدم ارتباطی برقرار می کنم از خروج مایع منی جلو گیری می کنم و این طور برام لذت بخش تره. این می تونه مشکل آفرین باشه؟
    با سپاس

با سلام
    دوست عزیز،عواقب اینکار رو در پستهای بالا همه دوستان گفتن!این تکنیک تنها برای آقایون زودانزال تجویز میشه و نه برای آقایونی که از این جهت مشکلی ندارن!!!لذا با اینکه با توضیحات شما احتمالاً تعدد اینکار در شما کم هست اما بازم توصیه میشه از انجامش ممانعت به عمل بیارید،در آخر این سئوال مطرح میشه که چرا وقتی فرایند تحریک شدن و به انزال رسیدن در شما طبیعی هست میخواید اونو غیر طبیعی کنید؟؟
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  8. سلام به همه دوستان خوبم که مطالب مفیدی را در جواب سوالات بیان میکنن.راستش من هم از اینکه میبینم جوانای ما اینجوری به قضایای زندگیشون نگاه میکنم در تعجبم.نمیخوام دوست خوبم را سرزنش کنم ولی واقعا متعجبم که خدا یه بدن سالم بهتون داده ولی خودتون دارین با دست خودتون اونو دچار مشکل میکنید،گاهی ممکنه یه کار اشتباه بعدا چه مشکلاتی بوجود بیاره که خودتون هم عذاب بکشین که چرا با منطق کار درستو انجام ندادم.از همه دوستان خوبم خواهش میکنم قبل از هر کاری حداقل 5 دقیقه تعقل کنن،تعقلی که از هر عبادتی بالاتره .امیدوارم همه دوستان در کمال صحت و سلامت عقلی و فکری باشند با آرزوی دیدی باز و پزشکی به همه اعمال و رفتارامون.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  9. با اجازه ی دوستان لازم می دونم یه چیزی بگم

نمی دونم واقعا چرا بعضی ها از خروج منی و انزال جلوگیری می کنند! آیا واقعا دلیل این کار، کثیف کاری های بعدی هست؟یا شرایط محیطی یا ...
    من به عنوان یه دختر عرض می کنم! ماها وقتی به هر دلیل خواسته یا ناخواسته ای بخوایم ارضا شدن و اون فرآیند قشنگ رو به تاخیر بندازیم یا ناتموم بذاریمش، بیشترین تاثیری که می زاره روی سیستم عصبی هست! به طور یقین باید در آقایون هم این مساله به وجود بیاد. حالا کاری به عواقب بعدی ندارم مثل تمامی چیزهایی که در بالا ذکر شده! واقعا اون عصبی شدن بعد از این اتفاق انقدر تجربه کردنش شیرینه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!
    البته خوب این اتفاق در خانم ها به این نوع هم رخ می ده که می یان از انزالشون جلوگیری می کنن، درست بعد از ارضا شدنشون. اون هم همین تاثیرات رو می تونه در بر داشته باشه.
    روند فعالیت های جنسی از ابتدا تا انتها، تک تک ثانیه هاش زیباست. ما باید برای بهتر لذت بردن ازش تلاش کنیم و اینکه از فواید اون بهره ببریم نه اینکه خودمونو دچار مشکل کنیم و به کارهای غیر عقلانی دست بزنیم

شاد باشید همگی

تشکر شده توسط : 2 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید