شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

سه سئوال(سیپروترون-لخته شدن خون قاعدگی-دستگاه مجیک)

1. golkhone

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلام و تبریک سال نو

مصرف قرص سیپروترون کامپاند برای پر مویی چه مدت باید استفاده شود سه ماه ، شش ماه یا بیشتر ؟

لخته بستن خون سیکل ماهیانه آیا خطر ناک می باشد و برای جلوگیری از این حالت چه دارویی باید مصرف شود ؟

آیا استفاده از  دستگاه مجیک برا برای تغییر در سایز سینه   می تواند مشکل آفرین باشد با توجه به تبلیغات این دستگاه و بیان روش علمی آن آیا واقعا" می تونه موثر باشه ؟

2. golkhone نوشته است: با سلام و تبریک سال نو
    مصرف قرص سیپروترون کامپاند برای پر مویی چه مدت باید استفاده شود سه ماه ، شش ماه یا بیشتر ؟

سلام،
    مدت زمان مصرف سیپروترون بستگی به پاسخ بیمار به دارو دارد و برای کم شدن پرمویی حداقل 3 تا 6 ماه و گاه تا یکسال می بایست دارو مصرف شود.

golkhone نوشته است:   لخته بستن خون سیکل ماهیانه آیا خطر ناک می باشد و برای جلوگیری از این حالت چه دارویی باید مصرف شود ؟

معمولا خون قاعدگی لخته نمی شود، قطعاتی که به عنوان لخته می بینید می تواند قطعات بافت رحمی آغشته به خون باشد؛ در برخی موارد ممکن است در خونریزیهای بسیار شدید لخته دیده شود.

golkhone نوشته است: آیا استفاده از  دستگاه مجیک برا برای تغییر در سایز سینه   می تواند مشکل آفرین باشد با توجه به تبلیغات این دستگاه و بیان روش علمی آن آیا واقعا" می تونه موثر باشه ؟

اطلاعات را نمی توان از تبلیغات شرکت سازنده به دست آورد! در مورد اثرات باید تحقیق توسط گروه های بی طرف انجام شود که بعید می دانم چنین کاری شده باشد. در ضمن ممکن است عارضه ای که توسط برخی روشهای درمانی تایید نشده ایجاد می شوند همان زمان نباشد و در سالهای آینده بروز کنند. من در مورد دستگاهی که ذکر کردید اطلاعات دقیقی ندارم ولی به نظر من از دستگاه ها و روشهایی استفاده کنید که تاییدیه سازمانهای معتبر جهانی مثل سازمان غذا و دارو آمریکا FDA یا استانداردهای ملی کشور را دارا می باشند.

3. atis

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلام
    من23سال دارم و در دوران عقد هستم برای جلوگیری دکتر قرص سیپروترون کامپاند رو به من دادند به من گفته شد از روز سوم(شب چهارم)این قرص را استفاده کنم و در ماه های بعد نیز طبق همین دستور یعنی روز سوم قرص را مصرف کنم حال آنکه وقتی قرص را تهیه کردم متوجه شدم دستور روی آن با دستور دکتر متفاوت است یعنی از روز پنجم قاعدگی باید استفاده کرد وبرای بسته بعدی 7روز باید صبر کردحال 2سوال دارم

1.
    آیا مصرف طبق دستور پزشک را ادامه دهم چون اصلا دوست ندارم برایم مشکل به وجود بیاید و حامله شوم(خواهشا کمک کنید)
    2.
    تا چند عدد مصرف قرص مصونیت کامل ایجاد میشود چون شنیدم دوهفته باید از شروع مصرف بگذرد
    البته در سابقه پزشکی من کیست تخمدان بود که با 3بسته قرصhdحل شد یکماه به طور عادی پریود شدم وحالا شروع به مصرف سیپترون کامپاند کردم
    ببخشید
    طولانی شد
    باتشکر

4. atis نوشته است: با سلام
    من23سال دارم و در دوران عقد هستم برای جلوگیری دکتر قرص سیپروترون کامپاند رو به من دادند به من گفته شد از روز سوم(شب چهارم)این قرص را استفاده کنم و در ماه های بعد نیز طبق همین دستور یعنی روز سوم قرص را مصرف کنم حال آنکه وقتی قرص را تهیه کردم متوجه شدم دستور روی آن با دستور دکتر متفاوت است یعنی از روز پنجم قاعدگی باید استفاده کرد وبرای بسته بعدی 7روز باید صبر کردحال 2سوال دارم

1.
    آیا مصرف طبق دستور پزشک را ادامه دهم چون اصلا دوست ندارم برایم مشکل به وجود بیاید و حامله شوم(خواهشا کمک کنید)
    2.
    تا چند عدد مصرف قرص مصونیت کامل ایجاد میشود چون شنیدم دوهفته باید از شروع مصرف بگذرد
    البته در سابقه پزشکی من کیست تخمدان بود که با 3بسته قرصhdحل شد یکماه به طور عادی پریود شدم وحالا شروع به مصرف سیپترون کامپاند کردم
    ببخشید
    طولانی شد
    باتشکر

سلام

به دستور پزشكتون عمل كنيد. اما به طور كلي ميگم خدمتتون كه مصرف اصولي قرصها همان است كه بروي بسته نوشته شده
    اما اينكه چرا پزشك شما 1 شب زودتر مصرف را توصيه كردند در اصل قضيه تفاوتي ايجاد نميكنه

از 2 هفته بعد از شروع قرصها بدن در حالت بارداري فرضي ميرود و تخمك گذاري متوقف ميشود.به زبان ساده تر احتمال بارداري صفر ميشود

بر خلاف تصور عامه كه معتقدند داروي درمان كيست قرص هاي ضد بارداري است بايد توجه شود كه كيست داروي درمان ندارد و خودش در تخمدان از بين ميرود(اصطلاحا آب ميشود) اين قرصها براي جلوگيري از ازدياد كيست است

اگر همين روش مصرف سپرترون را انجام دهيد بارداري در شما منتفي ميشود

موفق باشيد

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  5. atis

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام
    ببخشیدیه سوال دیگه دارم،وقتی بعد از اتمام قرص سیپروترون کامپاند پریود اتفاق می افتد یعنی دیگر احتمال حاملگی وجود ندارد؟
    مرسی

6. سلام

1)قاعدگي در هر ماه==عدم بارداري تا آن زمان
    2)مصرف قرص ضد بارداري با روش درست==عدم تخمك گذاري و ناكام ماندن اسپرم ها

اين دونكته رو حفظ كنيد تو فاينال مياد

موفق باشي دوست من

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید